|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 18:21:15   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: petea

LuLu,
lepo, da braniš in podpiraš Mariborčane. user posted image Hvala!
Sem le 2 leti stran od MB, pa še to na vsake 15 dni grem tja. Starši so še vedno tam in cel kup prijateljev... tak da se še kar imam za Mariborčanko, vedno se bom imela user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 18:29:58   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Delovna morala in del. klima je  med samimi policaji na dnu, in mi prav zaradi tega ni logično zakaj bi na sedeče ljudi spuščali solzilec.


Najbrž so dobili ukaz, da jih je enostavno treba razgnat......
To je ta posnetek, sem ga že na 2. strani dala. Tu se je začelo. Pa saj se vidi, da sedijo, da so špricnili na sedeče mirne ljudi.
Jezi me, ker vsi, ki so dali ukaz za tak napad na protestnike so dobro vedeli kaj bo. Saj so to tudi ljudje, ki imajo množice naštudirane, tudi v Mariboru.  In zdaj se vsi osredotočajo na nasilne proteste, ampak posnetkov je dovolj, da se vidi, kaj je bilo. Ni edini posnetek. In vsi bodo zdaj govorili, kako se z nasiljem ne da nič rešiti bla bla bla... res je, ampak nasilja ne bi bilo, če ne bi policija špricala na njih. Mogoče kje drugje po Mariboru s strani teh huliganov, ampak to bi bilo že po končanih protestih. Vsepovsod se je pozivalo za mirne proteste, delili so listke na vseh straneh na trg... Huligani so pa povsod po svetu, tudi v drugih krajih v Sloveniji, in MB ni nič drugačen. Če te nekdo napade, se braniš... a ne? Ali pa to pri policiji ne drži? Če te policaj napade... zbežiš? Ja večina bi nas, enih 100 fantov pa ni. Na protestu pa je bilo od 5.000 do 8.000 ljudi in 300 policajev.
In tisti, ki so bili tam povsod pišejo in na radiju govorijo, da so protesti bili mirni do tistega s solzilcem. In jaz verjamem protestnikom.
Huliganov ne odobravam nikjer, ne na tekmi, ne na ulici, nikjer.

http://www.youtube.com/watch?v=kvnHG-CVq40&feature=youtu.be

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 18:30:40   
LuLu
Policija je tudi novinarje napadla. Tako pišejo novinarji po spletu.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 18:33:03   
LuLu
Ok, nisem na tekočem ta trenutek.. a na Kongrenem trgu so ravnokar protestniki?
En članek, če koga zanima...

http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/default.asp?kaj=3&id=2012112705855913

< Sporočilo je popravil LuLu -- 27.11.2012 18:35:18 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 18:46:25   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Policija je tudi novinarje napadla. Tako pišejo novinarji po spletu.


http://www.delo.si/mnenja/blog/policija-je-v-mariboru-odpovedala.html

zanimiv članek....

V ljubljani je menda okrog 500 protestnikov.... poglej na 24 ur

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 18:51:28   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mika

V ljubljani je menda okrog 500 protestnikov.... poglej na 24 ur

Ja, jaz sem šla takoj na Twitter... tam si z vsem na tekočem. Baje so se (kolikor jaz vem prvičuser posted image ) združili Viole in Dragonsi v Lj. Da napišem, da so to seveda nepreverjene informacije, ker jaz nisem TAM, da bi preverla kaj se res dogaja. Pišem kaj pišejo... do zdaj so se lagali samo ministri in župani user posted image  Če bo kateri slučajno kaj šlo v nos user posted image
Huh... bojim se, da bo spet nekaj nasilja. Policija je že po mestu.


< Sporočilo je popravil LuLu -- 27.11.2012 18:54:07 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 19:03:40   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mika

V ljubljani je menda okrog 500 protestnikov.... poglej na 24 ur

Ja, jaz sem šla takoj na Twitter... tam si z vsem na tekočem. Baje so se (kolikor jaz vem prvičuser posted image ) združili Viole in Dragonsi v Lj. Da napišem, da so to seveda nepreverjene informacije, ker jaz nisem TAM, da bi preverla kaj se res dogaja. Pišem kaj pišejo... do zdaj so se lagali samo ministri in župani user posted image  Če bo kateri slučajno kaj šlo v nos user posted image
Huh... bojim se, da bo spet nekaj nasilja. Policija je že po mestu.



A ni to že skoraj 500 ljudi potem....?

Z Jankovičem, ki je prišel tudi na protest in protestirat user posted image je to nekaj čez 500, ker je privedel verjetno tja še kake svoje strankarske kolege, družina pa je itak na Cipru na dopustu.....

In hipotetično, če pade vlada (kar mislim sicer, da se ne bo zgodilo še zdaj, ampak bo verjetno padel le Gorenak in na koncu bo Kangler vseeno padel, čeprav se brani z vsemi štirimi)......kaj potem.....?

Kdo nas bo vodil na naslednjih volitvah....? Zoran Jankovič, ker jaz druge alt_ernative ne vidim, Danilo Turk nemarauser posted image ......Pahor baje ni sposoben in bo itak predsednik, Virant tudi nima jajc, Žerjav odstopa z mesta predsednika stranke....ostane le še Ljudmila Novak, ali pa Kahl Erjavec.....razen seveda, če imajo demonstranti kakega aduta v žepu, z grozno karizmo, ki se bo povsem pošten, pojavil od nikoder in očaral v mesecu ali dveh slovensko volilno telo ter rešil Slovenijo pred recesijo in krizo vrednot......

Vem, da se moja vprašanja zdijo nekaterim smešna, vendar poleg srca, je dobro včasih tudi razum poslušati......


< Sporočilo je popravil liliana -- 27.11.2012 19:04:58 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 19:23:37   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Vem, da se moja vprašanja zdijo nekaterim smešna, vendar poleg srca, je dobro včasih tudi razum poslušati......


Meni niso smešna. Tudi mene zanima, kako bo, če bo... žal, noben ne ve odgovora, kaj, kako in kdo bo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 19:25:53   
Colt
A je kdo opazil da se je narod nehal delit/zmerjat z levimi in desnimi? S črnimi in rdečimi? Po moje se morajo eliti kr fajn tresti hlače....

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 19:29:05   
kalbo
A teb pa še zmer dogaja? A nisi v LJ? Pejt tja, pa da ti kak usekan Dragons, al pa Viola vrže kaj v glavo, pa avto pusti kje v bližini. Podpiram proteste, sam tole, da se združujejo Dragonsi in Viole pa ni ravno za pozdravljat, nakoncu se bodo stepli med sabo, sam da bo fajt pa razbijanje. Zoki pa zdaj izkorišča tole, baraba politikantska.

In ja, sem opazil in upam, da bo to trajno.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 27.11.2012 19:32:03 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
27.11.2012 19:31:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 19:43:21   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

A je kdo opazil da se je narod nehal delit/zmerjat z levimi in desnimi? S črnimi in rdečimi? Po moje se morajo eliti kr fajn tresti hlače....


Nismo si še čisto na jasnem.....kdo je demonstracije izkoristil, sprožil sicer ne, kasneje zgolj malo "motiviral".....ali levi, ali desni.....user posted image ....pa modro molčimo......

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 19:54:20   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Liliana, niso smešna in nepomembna tvoja vprašanja, se enaka motajo tudi po moji glavi. Ampak dajmo času čas in bomo videli, kam se bodo stvari odvile. Upam, da ne v vsesplošno nasilje in policijsko represijo, na kar nakazuje Gorenak, ki trenutno največ težav vidi v nasilju. Ne, nasilje je (poleg izživljanja posameznikov) zgolj posledica celega kupa (ogromnega kupa) težav, ki se je nabral.
Se pa na miren, a vztrajen način mariskaj lahko naredi. Gandhi in Martin Luther King sta to večkrat dokazala.


Ja, samo onadva sta bila "karizmi".....in njun nenasilen boj je trajal desetletja.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 19:59:20   
Colt
Kljub pozivom policije, naj se razidejo, protestniki vztrajajo pred parlamentom in vzklikajo "To je šele začetek in Hočete Grčijo? Dobili jo boste." Na vlado sta prispela načelnik generalštaba SV Dobran Božič in generalni direktor policije Stanislav Veniger.

vir: 24 ur

....če se pa vojska vmeša pa ne bo fino....je kdo v LJ?

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
27.11.2012 20:02:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 20:05:11   
LuLu
Baje so tokrat policaji ločili nasilneže od mirnih in Viole naj ne bi prišle. Tak pišejo Ljubljančani.
Twit novinarja:
"Matija Stepišnik@MatijaStepisnik
Na vladi šef policije Stanislav Veniger in načelnik generalštaba vojske Dobran Božič, neuradno tudi vrh Sove. Pred DZ: Maribor-nisi sam! "

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 21:07:23   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Če ukrepov policije nebi blo, bi po Mariboru še danes divjala horda podivjanih norcev, goreli bi avtomobili, hiše, stanovanja, trgovine tudi tistih ljudi, ki se popolnoma strinjajo s protesti in celo sami protestirajo. obrnili bi se na protestnike in bi tud njih začeli mlatit. Sam tega ti nikakor nočeš razumet, ko se zgodi ulica nastradajo nedolžni.


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Čudno, da so se vam oči šele zdaj po šestih letih odprle. Dobil vas je na limanice s tem, da se je drl čez Ljubljano, to Mariborčani vedno radi slišite drugače je pa vsakemu normalnemu človeku jasno, da je navaden neandertalec. No zdaj ga imate...


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

A teb pa še zmer dogaja? A nisi v LJ? Pejt tja, pa da ti kak usekan Dragons, al pa Viola vrže kaj v glavo, pa avto pusti kje v bližini. Podpiram proteste, sam tole, da se združujejo Dragonsi in Viole pa ni ravno za pozdravljat, nakoncu se bodo stepli med sabo, sam da bo fajt pa razbijanje. Zoki pa zdaj izkorišča tole, baraba politikantska.



A ti to resno???

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 21:08:21   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Liliana, niso smešna in nepomembna tvoja vprašanja, se enaka motajo tudi po moji glavi. Ampak dajmo času čas in bomo videli, kam se bodo stvari odvile. Upam, da ne v vsesplošno nasilje in policijsko represijo, na kar nakazuje Gorenak, ki trenutno največ težav vidi v nasilju. Ne, nasilje je (poleg izživljanja posameznikov) zgolj posledica celega kupa (ogromnega kupa) težav, ki se je nabral.
Se pa na miren, a vztrajen način mariskaj lahko naredi. Gandhi in Martin Luther King sta to večkrat dokazala.


Ja, samo onadva sta bila "karizmi".....in njun nenasilen boj je trajal desetletja.....


Ah, ti večni dvomljivec user posted image . Pusti se presenetit, vsaj enkrat no. Saj so presenečenja včasih lahko tudi fajn.

Hotela sem povedat, da je več poti do rešitve. Lahko greš razbijat izložbe in medsebojno fizično obračunavat, lahko je malo mešano, lahko se pa usedeš in ne premakneš in zahtevaš svoje. Ali pa pač sediš doma v apatiji.

Tudi pri nas bo družba rabila desetletja, generacije, da se bo miselnost in navade (tiste najbolj globoke, zakoreninjene) konkretno spremenile. Zastavi se pa lahko zadeve v parih mesecih. Zdaj je sicer ena osnova vidna - kar ljudje mislijo, skandirajo, na katerih področjih zahtevajo spremembe - je pa treba to spravit v konkreten okvir in potem tudi uresničiti. A glede na hudo pasivnost Slovencev so ti zadnji protesti cel skok naprej, ne le korak.
Pa še vedno upam na mirne proteste.



Pri nas smo za nacin izbrali granitne kocke, namesto mirnih demonstracij.....

In vsi, ki tako podpirate demonstracije in niste pasivni, ajd na ulico med mirne demonstrante..

Zastavi se pa lahko zadeve v parih mesecih.....samo potem je potrebno biti enako načelen in poleg odstopa kanglerja zahtevati se odstop jankoviča, ne pa z jankovic em demonstrirati in zahtevati odstop kanglerja.....

Sicer pa upanje umre zadnje.....in popoln svet ni vec dalec.....21.12.2012

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 21:17:46   
LuLu
Zanimivo...
http://www.violemaribor.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 21:19:55   
Colt
Bakfark pusti Kalbota....danes mu dogaja user posted image ....alpa po domače, mal je gotof user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 21:51:10   
LuLu
Še bo....
https://www.facebook.com/events/179513315519965/

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   [Brisano sporočilo]
27.11.2012 22:31:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 22:33:22   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Ampak dajmo času čas in bomo videli, kam se bodo stvari odvile. Upam, da ne v vsesplošno nasilje in policijsko represijo, na kar nakazuje Gorenak, ki trenutno največ težav vidi v nasilju. Ne, nasilje je (poleg izživljanja posameznikov) zgolj posledica celega kupa (ogromnega kupa) težav, ki se je nabral.


Kaj konkretno smo kot narod sposobni narediti?
Kaj konkretno smo sposbni počistiti pred lastnim pragom?
Koga bomo izvolili, ki bo predstavljal prave vrednote in sledil pravim ciljem?

In kaj prave vrednote in parvi cilji sploh so - razen da se oblast zruši?

Gotof je user posted image ...odlična je. Končno je redko uporabljena črka f dobila na pravi vrednosti.

In žal mi je, da je g. Trontelj odšel...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 22:37:53   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zoki pa zdaj izkorišča tole, baraba politikantska.


Diplomatsko bi rekli, da se hitro uči user posted image .

Kalkulator je dobil  nove baterije in pokazal, da lisice niso rentabilne user posted image user posted image ...kaj šele mestu prijazne user posted image .

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Maribor - v živo, 26.11.
27.11.2012 22:40:15   
Bakfark
Vsi tisti, ki poskušate doumeti zakaj je v Mariboru tako kot je, zakaj nikakor ne maraMo Lublančanof, pa še kako maraMo vinčeka, zakaj voliMo imbecile 2x zaporedoma potem pa jim jajca režeMo, kako se naM tako imbecilnim, nekulturnim in pijanim nazadnje le uspe okititi s titulo evropske prestolnice kulture, zakaj naM ni uspelo ohranit niti TAM-a niti Metalne niti MTT-ja, zakaj `maMo na eni strani najglasnejšo, najbolj privrženo, najbolj zvesto, najbolj spektakularno, po drugi pa najbolj nasilno nogometno publiko v Sloveniji, zakaj radi mestne znamenitosti imenujeMo po pokojnih lokalnih tepčkih, pa nam potem Adi Smolar tako rad preveva z Jurčkovega odra, zakaj je pozimi mesto okrasiMo samo do križanja Slovenske in Gosposke pol pa nič, zakaj `maMo raje afero T2 namesto, da bi župniki po mladih fantkih skakali, zakaj sMo Tino Maze prisvojili kot svojo "lisičko" pa čeprav je Korošica, zakaj se naM zdi bolj komot v trenerki v SNG, zakaj naM ena ura na rotovškem stolpu ne dela, zakaj ko podeMo v Dravo jo polovico spijeMo iz navade, in apro po Drava, zakaj naM je še ona **** obrnila hrbet, pa nam zadnje cajte poplavlja, zakaj Mariborčane na Trg Svobode lahko zraven Novega leta spravi samo še Martinovo... in zdaj še Kanglica in njegovi radar`i...

...nimate tukaj kaj razumet, Maribor je tak` fejst nor!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ajD6DCKIBrY




(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?