|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 13:28:47   
ronja
Ta izvirni greh mi ni bil nikoli jasen... Že ko sem bila mali frocek, pa sem brala "dušico, ki ni smela v raj" (mislim, da je od Erjavca, nisem ziher), mi ni bilo nič jasno - Bog je gledal tisto bogo nekrščeno dete (ali je celo bila krščena?), pa ji ni pustil not, dokler ni oddelala svega sranja, ki so ga naredili njena mama in bratje... Pa kakšen bog je to? Zameril se mi je 100/h! Ampak sem se pomirila, češ da je to itak samo pravljica, da če bi bog bil, itak ne bi bil tak, pa da ljudje tudi niso taki...
Koliko sta ta dva otroka sploh stara? Saj se ne rodiš pokvarjen, pa tudi če maš starše, ki kradejo, ni nujno, da boš sam kradel. Poznam hči enega roparja banke, ki je super punca in niti pod razno nič ne krade ali počne karkoli moralno vprašljivega, tudi on kasneje ni več, tisto je pa itak odslužil. Koliko od vas bi vas reklo, da ste taki kot vaši starši?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 13:42:37   
kalbo
Recmo da sta v osnovni šoli in recmo, da ju moj tastarejši dobro pozna, ker so sošolci in lahko rečem, da tud oba starša nista nič kaj drugačna od drugih, zato bi blo pametno mislit tud širše, ko si nekateri pa čeprav zgolj v komentiranju želi te ljudi na Vrbah. Za moje pojme bi blo dovolj, da smo samo vsi enaki pred zakonom, ker tud večina odgovorov na tej temi meji na linč, kar ni nikoli dobro, ker potem se zgodi zakon ulice. In tud Jurček ni nič slabši od povprečnega slovenskega podjetnika, ki je dolžen okol in okol, s to razliko, da je medijsko izpostavljen zarad svojega očeta, rubijo njemu in ne firmi, ki jo je zafural. Pomojem bi morala vsa tale horda novinarjev kampirat prej pred vrati marsikakega direktorja, ki mu nič ne rubijo, živi na veliki nogi, njegovi delavci so pa na cesti in opeharjeni, pa jih nebi zdaj našteval. Mimogrede, tud tale podjetnik, ki mu je Jurček dolžan ni ravno perla in tud teli miliončki niso bli ravno pošteno zasluženi.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 28.11.2012 13:43:50 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 13:51:33   
ronja
Za moje pojme bi blo dovolj, da smo samo vsi enaki pred zakonom, ker tud večina odgovorov na tej temi meji na linč, kar ni nikoli dobro, ker potem se zgodi zakon ulice.

Podpis. Kar se tiče ostalega, ti kar verjamem, da ni nič kaj drugačen od ostalih podjetnikov, ki so isto počeli. Nisem prav na tekočem s tem, kaj se dogaja, samo kadarkoli imajo starši večjo frko, se mi vseeno smilijo otroci, ker ti pa niso nič krivi.
Mimogrede: tudi tisti bančni ropar je imel za moje pojme bolj poštimane nekatere vrednote kot marsikateri "neoporečen" državljan. Vsak naredi kdaj kako napako, prav je, da zanjo plačamo, ni pa treba, da nas zato linčajo. Pa ni prav, da se potem pozabi vse, kar si dobrega naredil.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
28.11.2012 14:23:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 17:38:20   
josephine27
Za moje pojme bi blo dovolj, da smo samo vsi enaki pred zakonom,


...in živela sta srečno, do konca svojih dniuser posted image


In če drugi podjetniki kradejo potem lahko tudi Jurček? Svojih otrok ne vzgajam v tem duhu. Če krade sošolec lahko tudi ti. In jih tudi ne mislim. Enim je očitno to nekaj normalnega. In potem se sprašujemo zakaj smo tam kjer smo.

_____________________________



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 21:07:59   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: majra

Glede na to, kdo jim je oče, bi rekla, da ju ne gane preveč. Lahko, da sem udarila mimo,ampak v takih družinah so druge vrednote in vzgoja, v stilu, jaz sem najboljši in nihče mi nič ne more.
Na žalost.


Ni čisto tako in ne vem, zakaj bi privoščli slabo kateremukoli otroku. Za ta dva lahko rečem, da sta taka kot vsi ostali otroci in se jima niti pod razno ne pozna, da sta Jurčkova.


od kje ti to, da privoščim-o slabo kateremukoli otroku?

Je pa dejstvo, da je Jure navajen, da lahko dela kar koli brez posledic in takšen vzgled daje otrokom. 
E, pa naj bo vzgled, pa naj vrne denar, naj bo kaznovan, če ga ne, naj rubijo, naj plača svoje napake. Ne, to ne, dajmo izigrat državo in se prijavit na Cipru, dajmo imet ljudi za norca. Saj lahko, sem ta pa ta in si to lahko dovolim.

Drugač je pa čist navaden, prijazen in skromen človek. Sej vrjamem, drugač...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 22:23:35   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Ni čisto tako in ne vem, zakaj bi privoščli slabo kateremukoli otroku.

Podpis! Pa kako ste lahko taki do otrok? Smilijo se mi vsi otroci, s katerimi se slabo dela, pa ne glede na to, v katerem smislu.


mislim koje manipulacije. ne vem od kod je zdaj prišlo ven, da kdo privošči tem otrokom karkoli slabega. vprašanje je bilo ali se nam smilijo, ne? za to je potrebno, da imaš in priznaš predpostavko, da jim zdaj gre slabo. meni se ne zdi da jim in da to doživljajo drugače kot odrasli (predvsem pa drugače kot to dojema avtorica teme), torej se mi ne smilijo.
a zdej pa to kr naenkrat pomeni da jaz njim zdej nekaj slabega privoščim? user posted image
koje fore, res..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 22:30:09   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Recmo da sta v osnovni šoli in recmo, da ju moj tastarejši dobro pozna, ker so sošolci in lahko rečem, da tud oba starša nista nič kaj drugačna od drugih..


a dej no - tako lepo napisan user posted image nista drugačna od drugih, ko se z njima pogovarjaš, ko recimo prideta v šolo iskat otroke al pa na roditlejskih (verjetno tako zgledajo tudi vsi uni bankirji od Goldman Sachs, ko grejo po svoje otroke v šolo). sta pa zelo drugačna, ko delata svoj biznis in si sposojata miljone (pa ne mi rečt da je bla vesnica oblivious; dobro je vedela v kaj se je poročila). al mamo zdaj naenkrat kar vsi take dolgove in take atije ter je to čist vskadanja stvarv kateri se je model znašel? rabiš bit pa kar drugačen, da lahko tako aferco sposojanja sploh izvedeš..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 28.11.2012 22:36:25 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 22:57:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
a dej no - tako lepo napisan user posted image nista drugačna od drugih, ko se z njima pogovarjaš, ko recimo prideta v šolo iskat otroke al pa na roditlejskih (verjetno tako zgledajo tudi vsi uni bankirji od Goldman Sachs, ko grejo po svoje otroke v šolo). sta pa zelo drugačna, ko delata svoj biznis in si sposojata miljone (pa ne mi rečt da je bla vesnica oblivious; dobro je vedela v kaj se je poročila). al mamo zdaj naenkrat kar vsi take dolgove in take atije ter je to čist vskadanja stvarv kateri se je model znašel? rabiš bit pa kar drugačen, da lahko tako aferco sposojanja sploh izvedeš..


Ne morem se odlociti ali si zgolj fous ali zgolj zavedna orto komunistka....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 23:00:28   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ta izvirni greh mi ni bil nikoli jasen... Že ko sem bila mali frocek, pa sem brala "dušico, ki ni smela v raj" (mislim, da je od Erjavca, nisem ziher), mi ni bilo nič jasno - Bog je gledal tisto bogo nekrščeno dete (ali je celo bila krščena?), pa ji ni pustil not, dokler ni oddelala svega sranja, ki so ga naredili njena mama in bratje... Pa kakšen bog je to? Zameril se mi je 100/h! Ampak sem se pomirila, češ da je to itak samo pravljica, da če bi bog bil, itak ne bi bil tak, pa da ljudje tudi niso taki...
Koliko sta ta dva otroka sploh stara? Saj se ne rodiš pokvarjen, pa tudi če maš starše, ki kradejo, ni nujno, da boš sam kradel. Poznam hči enega roparja banke, ki je super punca in niti pod razno nič ne krade ali počne karkoli moralno vprašljivega, tudi on kasneje ni več, tisto je pa itak odslužil. Koliko od vas bi vas reklo, da ste taki kot vaši starši?user posted image


Izvirni greh je zgolj sistem kontrole (formalne in neformalne) za uboge mnozice...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 1:22:59   
ronja
za to je potrebno, da imaš in priznaš predpostavko, da jim zdaj gre slabo.

Ma, po moje ni luštno, če ti starše po cajtngih vlačijo, pa če se uradno seliš na Ciper itd...

Izvirni greh je zgolj sistem kontrole

A zato mi tako zelo ni všeč! KOntrole nisem marala, zaupanje mi je veliko ljubše:). Vem, da ne dela na vseh ravneh, ampak bi bilo pa lepo, če bi:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 3:24:34   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

za to je potrebno, da imaš in priznaš predpostavko, da jim zdaj gre slabo.

Ma, po moje ni luštno, če ti starše po cajtngih vlačijo, pa če se uradno seliš na Ciper itd...


pa kdo je reku da to sploh vesta? ok, v cajtngig so bli že prej, zdej pa pač mal več, ziher ni zlo nenavadno, da se selijo ni nujno da so jim povedal, mogoče so jim rekli da je šala za medije, kaj mi vemo.. nič ne vemo, dost mogoče so otroc čist ok.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 29.11.2012 3:25:08 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 7:25:18   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Za moje pojme bi blo dovolj, da smo samo vsi enaki pred zakonom,


...in živela sta srečno, do konca svojih dniuser posted image


In če drugi podjetniki kradejo potem lahko tudi Jurček? Svojih otrok ne vzgajam v tem duhu. Če krade sošolec lahko tudi ti. In jih tudi ne mislim. Enim je očitno to nekaj normalnega. In potem se sprašujemo zakaj smo tam kjer smo.

In kje piše v mojih postih, da Jurček lahko krade? Kolikor vem teče debata o povsem drugih stvareh. In govora je blo o zgledih in podobnih stvareh in temu, da so taki otroci vzgojeni v smislu, jest sm več, men noben nič ne more. Sicer pa keša ni dolžan državi, kot je večina tu gor očitno prepričana, ampak samo še enem malem lopovu, ki ni nič boljši in nič slabši od njega. So pa še večje ribe od Jurčka, tud na cipru, sam do tja mediji ne pridejo, ker tisto se ne splača flancat, recmo Rajko Janšatov, ko so novinarji že v Grosupljem, naj pa malo še tja zavijejo.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 29.11.2012 7:32:41 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 7:48:23   
tamiflu

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Kako so se pa počutili vsi tisti otroci, katerih starše je okradla Tovšakova?
Kako se počutijo vsi otroci, ko vejo da bo doma za večerjo le kakšen predvčerajšni kruh?
Kako se počutijo vsi otroci, katerim starši ne morejo plačati malice in kosila v šoli?
Pa vsi ti otroci, ki so zdaj ogromno izgubili v poplavah?
Pa vsi otroci, kateri so žrtve psihičnega in fizičnega nasilja doma?

Mogoče jih imajo pa za frajerje? Kaj jaz vem, možen je vsak scenarij?
Ampak meni se Jurčkovi od teh najmanj smilijo. Za njih bodo starši, če drugače ne, pa z denarjem poskrbeli, da ne bodo utrpeli večje škode.

user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 7:54:45   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja
Težko se postavim v njuno kožo. Selitev, policija na dvorišču....sigurno tudi otroci v šoli ne varčujejo z opazkamiuser posted image ...se mi prav smilita......pa njuna mama tudiuser posted image .


you are joking, right?


user posted image  ko sem prebrala naslov, sem enako pomislila.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 9:08:51   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

za to je potrebno, da imaš in priznaš predpostavko, da jim zdaj gre slabo.

Ma, po moje ni luštno, če ti starše po cajtngih vlačijo, pa če se uradno seliš na Ciper itd...
Izvirni greh je zgolj sistem kontrole

A zato mi tako zelo ni všeč! KOntrole nisem marala, zaupanje mi je veliko ljubše:). Vem, da ne dela na vseh ravneh, ampak bi bilo pa lepo, če bi:).


ma to jim je fajn ali pa ne fajn po potrebi user posted image
Objava v časopisu s sliko seveda na katerem sejmu so se basali, pa kakšne želode so v gozdu nabirali, pa še kaj-to može,ker je to za njih samopromocija oz. dokaz kako dobri so.,če se pa napiše kaj slabega ,pa tudi če je to resnica pa Bog ne daj,ker to vpliva na njihov duševni razvoj.Ja pa jade!!

Glede izstopanja staršev: ja če jih mi ne ali pa tudi nočemo opaziti, že sami poskrbijo za to,če ne druzga se čez celo igrišče zadere otroku: pa glej, da ne boš majce umazal, saj veš kako draga je bila user posted image user posted image .....

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 10:35:18   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sicer pa keša ni dolžan državi, kot je večina tu gor očitno prepričana, ampak samo še enem malem lopovu, ki ni nič boljši in nič slabši od njega. So pa še večje ribe od Jurčka, tud na cipru, sam do tja mediji ne pridejo, ker tisto se ne splača flancat, recmo Rajko Janšatov, ko so novinarji že v Grosupljem, naj pa malo še tja zavijejo.


Torej je v bistvu brezveze, da se nam porajajo sploh taka vprašanja, kako se počutita otroka.......

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 11:29:25   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Za moje pojme bi blo dovolj, da smo samo vsi enaki pred zakonom,


...in živela sta srečno, do konca svojih dniuser posted image


In če drugi podjetniki kradejo potem lahko tudi Jurček? Svojih otrok ne vzgajam v tem duhu. Če krade sošolec lahko tudi ti. In jih tudi ne mislim. Enim je očitno to nekaj normalnega. In potem se sprašujemo zakaj smo tam kjer smo.

In kje piše v mojih postih, da Jurček lahko krade? Kolikor vem teče debata o povsem drugih stvareh. In govora je blo o zgledih in podobnih stvareh in temu, da so taki otroci vzgojeni v smislu, jest sm več, men noben nič ne more. Sicer pa keša ni dolžan državi, kot je večina tu gor očitno prepričana, ampak samo še enem malem lopovu, ki ni nič boljši in nič slabši od njega. So pa še večje ribe od Jurčka, tud na cipru, sam do tja mediji ne pridejo, ker tisto se ne splača flancat, recmo Rajko Janšatov, ko so novinarji že v Grosupljem, naj pa malo še tja zavijejo.


kalbo se strinjam, veliko večje ribe so še v Sloveniji, ki se jih pa ne izpostavlja, pač Jure se Janković piše in ga je treba posnet, ko se rubi. Prav je, da mu, samo ni treba pa to sedaj na velik zvon obešat, pa najbolj, da vsi njegovi plačajo njegove grehe. Npr. možu Hilde Tovšak verjetno niso težili novinarji, a bo on poravnal njen dolg.... tko kot npr. pričajujejo to od fotra Jankoviča....
V glavnem ta dvojna merila medijev mi gredo včasih pošteno na bruhanje.



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 11:54:01   
hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja
Težko se postavim v njuno kožo. Selitev, policija na dvorišču....sigurno tudi otroci v šoli ne varčujejo z opazkamiuser posted image ...se mi prav smilita......pa njuna mama tudiuser posted image .


you are joking, right?


user posted image  ko sem prebrala naslov, sem enako pomislila.


jaz tudi..


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 13:47:31   
ZmajTolovaj
Kriv je Zoki, ker je mulca
a) razvadil
b) mu rit odnaša ever since.

Žena se mi ne smili.
Podjetnik, ki lahko nekomu posodi 3mio, se mi tudi ne smili (pa tud ne moreš bit lih Einstein, da Jurčku posojaš, no ...).
Otroci se mi tudi niti ne smilijo, me pa skrbi, kaj bo iz takih (in podobnih) otrok zrastlo - vseeno pa nekatera jabolka lahko padejo malo dlje od drevesa, s tem se tolažim.
Nekateri vendarle kljub najboljši vzgoji vseen zabluzijo, nikol ne veš ...
Zdej sam upam, da se bo mogoče hiša skonto prodajala user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 15:23:19   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Za moje pojme bi blo dovolj, da smo samo vsi enaki pred zakonom,


...in živela sta srečno, do konca svojih dniuser posted image


In če drugi podjetniki kradejo potem lahko tudi Jurček? Svojih otrok ne vzgajam v tem duhu. Če krade sošolec lahko tudi ti. In jih tudi ne mislim. Enim je očitno to nekaj normalnega. In potem se sprašujemo zakaj smo tam kjer smo.

In kje piše v mojih postih, da Jurček lahko krade? Kolikor vem teče debata o povsem drugih stvareh. In govora je blo o zgledih in podobnih stvareh in temu, da so taki otroci vzgojeni v smislu, jest sm več, men noben nič ne more. Sicer pa keša ni dolžan državi, kot je večina tu gor očitno prepričana, ampak samo še enem malem lopovu, ki ni nič boljši in nič slabši od njega. So pa še večje ribe od Jurčka, tud na cipru, sam do tja mediji ne pridejo, ker tisto se ne splača flancat, recmo Rajko Janšatov, ko so novinarji že v Grosupljem, naj pa malo še tja zavijejo.


kalbo se strinjam, veliko večje ribe so še v Sloveniji, ki se jih pa ne izpostavlja, pač Jure se Janković piše in ga je treba posnet, ko se rubi. Prav je, da mu, samo ni treba pa to sedaj na velik zvon obešat, pa najbolj, da vsi njegovi plačajo njegove grehe. Npr. možu Hilde Tovšak verjetno niso težili novinarji, a bo on poravnal njen dolg.... tko kot npr. pričajujejo to od fotra Jankoviča....
V glavnem ta dvojna merila medijev mi gredo včasih pošteno na bruhanje.


Te zadeve niso slucajne, kot ni slucajno, da je sin Hilde Tovsak namescen kot ekonomski svetnik na eni slovenskih ambasad....

Ne glede na vse ostalo je tukaj zgolj to, da je najmanjsi problem, ce je treba "ubiti" sina, da bi diskreditirali oceta...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 15:26:43   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Kriv je Zoki, ker je mulca
a) razvadil
b) mu rit odnaša ever since.


Kriv je Zoki ker ni poslusal velikega vodjo in se v skladu z njegovimi zeljami umaknil in dal mir.. kriv je Zoki ker je zmagal na parlamentarnih volitvah, pa se je bilo potrebno posluzevati raznih metodologij, da bi se do oblasti prislo...  kriv je Zoki, ker ne podpira Pahorja ker pahor lepo govorici in opija ljudi kot janzevec, v biti je pa zgolj jansevec ....


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 29.11.2012 15:27:32 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 17:12:14   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Kriv je Zoki, ker je mulca
a) razvadil
b) mu rit odnaša ever since.


Kriv je Zoki ker ni poslusal velikega vodjo in se v skladu z njegovimi zeljami umaknil in dal mir.. kriv je Zoki ker je zmagal na parlamentarnih volitvah, pa se je bilo potrebno posluzevati raznih metodologij, da bi se do oblasti prislo...  kriv je Zoki, ker ne podpira Pahorja ker pahor lepo govorici in opija ljudi kot janzevec, v biti je pa zgolj jansevec ....



Ah dajte no. O tem, da je imel oče na sina velik vpliv ni dvoma samo v končni fazi je vsak odrasel človek sam odgovoren za svojo godljo. Najlažje je reči starši so krivi. Za to kar je naredil je kriv popolnoma sam in ne njegov oče. Vsak se odloča sam kako bo živel.

_____________________________



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 17:21:55   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Ne glede na vse ostalo je tukaj zgolj to, da je najmanjsi problem, ce je treba "ubiti" sina, da bi diskreditirali oceta...


Diskreditirati ga ni mogoče. Imel je rezultate, kredibilnosti ne.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 17:27:20   
josephine27
Kalbo zgleda, da sem si tvoj post napčno interpretirala, ko si napisal, da je enak kot drugi...sem dobila občutek, da to kar je storil sprejemaš. Tast je moral zapret podjetje zaradi takih "2jurčkov" in verjetno zato vse skupaj gledam bolj osebno. Vsi delamo napake samo jaz spoštujem človeka, ki jih prizna in "odluži" svoj dolg, ne morem pa spoštovati tistega, ki stisne rep med noge in pobegne.

_____________________________



(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?