|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 18:44:58   
ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Kriv je Zoki, ker je mulca
a) razvadil
b) mu rit odnaša ever since.


Kriv je Zoki ker ni poslusal velikega vodjo in se v skladu z njegovimi zeljami umaknil in dal mir.. kriv je Zoki ker je zmagal na parlamentarnih volitvah, pa se je bilo potrebno posluzevati raznih metodologij, da bi se do oblasti prislo...  kriv je Zoki, ker ne podpira Pahorja ker pahor lepo govorici in opija ljudi kot janzevec, v biti je pa zgolj jansevec ....



Ah dajte no. O tem, da je imel oče na sina velik vpliv ni dvoma samo v končni fazi je vsak odrasel človek sam odgovoren za svojo godljo. Najlažje je reči starši so krivi. Za to kar je naredil je kriv popolnoma sam in ne njegov oče. Vsak se odloča sam kako bo živel.


Ah ja. Če ne bi Zoki pucal njegovega dreka že od tiste nesrečne mature naprej, se mulc mogoče ne bi na njega zanašal, da ga bo vlekel ven iz vsakega sranja. Tako si pa misli, sej bo fotr zrihtal pa Čeferina poklical. Da ne bo pomote, nism antiZoki, čeprav je tud svačega pri njem, ampak tale njegova sinova sta pa njegov zdaleč najbolj propadli projekt.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 19:01:08   
saruška
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Težko se postavim v njuno kožo. Selitev, policija na dvorišču....sigurno tudi otroci v šoli ne varčujejo z opazkamiuser posted image ...se mi prav smilita......pa njuna mama tudiuser posted image .



Čisto na kratko brez da bi brala ostale poste: briga me, dol mi visi, kako se otroka počutita! Še vedno imata dom, hrano na mizi in cunje na sebi, smilijo se mi tisti otroci, ki tega nimajo.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 21:43:14   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Kriv je Zoki, ker je mulca
a) razvadil
b) mu rit odnaša ever since.


Kriv je Zoki ker ni poslusal velikega vodjo in se v skladu z njegovimi zeljami umaknil in dal mir.. kriv je Zoki ker je zmagal na parlamentarnih volitvah, pa se je bilo potrebno posluzevati raznih metodologij, da bi se do oblasti prislo...  kriv je Zoki, ker ne podpira Pahorja ker pahor lepo govorici in opija ljudi kot janzevec, v biti je pa zgolj jansevec ....



Ah dajte no. O tem, da je imel oče na sina velik vpliv ni dvoma samo v končni fazi je vsak odrasel človek sam odgovoren za svojo godljo. Najlažje je reči starši so krivi. Za to kar je naredil je kriv popolnoma sam in ne njegov oče. Vsak se odloča sam kako bo živel.


Torej fajn bi bilo, da se sina ne zlorablja za obracunavanje z ocetom.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 21:45:33   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Ne glede na vse ostalo je tukaj zgolj to, da je najmanjsi problem, ce je treba "ubiti" sina, da bi diskreditirali oceta...


Diskreditirati ga ni mogoče. Imel je rezultate, kredibilnosti ne.


Kakor koli obrnes... bistvo je zgolj preigravanje, igranje in sprenevedanje... v boju za oblast. Zdaj pa imamo psihozo... celotna druzba.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
29.11.2012 21:48:04   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Ah ja. Če ne bi Zoki pucal njegovega dreka že od tiste nesrečne mature naprej, se mulc mogoče ne bi na njega zanašal, da ga bo vlekel ven iz vsakega sranja. Tako si pa misli, sej bo fotr zrihtal pa Čeferina poklical. Da ne bo pomote, nism antiZoki, čeprav je tud svačega pri njem, ampak tale njegova sinova sta pa njegov zdaleč najbolj propadli projekt.


Ne vem ali se "mulc" na njega zanasa. Vem, da se "mulca" izkorisca, da se napade oce - to mi je vec kot jasno. "Mulca" naj tozijo, sodijo... itn, kakor gre po zakonu... "Mulc" je namrec polnoleten.
In prav zato ker tako jurisajo na oceta,  se mi zdi zadeva "narocena".

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 0:56:36   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
In prav zato ker tako jurisajo na oceta,  se mi zdi zadeva "narocena".


mogoče. sam dejstvo je, da tega ne bi mogli "naročit", če ne bi mel tud sine debelega masla za ušesi (kot ata).

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 8:36:32   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
In prav zato ker tako jurisajo na oceta,  se mi zdi zadeva "narocena".


mogoče. sam dejstvo je, da tega ne bi mogli "naročit", če ne bi mel tud sine debelega masla za ušesi (kot ata).


Povdarjeno je prav tista miselnost, ki se ji je treba izogniti (IMO seveda).  Za kaj je sine kriv je sine odgovoren in naj ga procesirajo. Za kaj je ata kriv je ata odgovoren in naj njega procesuirajo.
Ustvarjanje splosne klime v kateri se slaba dejanja nekoga pripisujejo clanom njegove druzine in terjajo druzinsko odgovornost so IMO namerne, tendenciozne in skodljive tudi za druzbo.

Zakaj se nihce ne zatakne za dejstvo, da je Tovsakov sin dobil mesto na veleposlanistvu kot ekonomski svetnik? Zakaj njena dejanja ne omejujejo njegovih zivljenjskih in poslovnih odlocitev. Pomisli kaksna gonja bi bila, ce bi bil Jurcek na njegovem mestu ...

Nekateri hocejo "pocistiti" z vsemi "sovrazniki" in ena od najbolj priljubljenih metod je prav tista, ki se nam razpleta, razvija in raste pred nosom.. zdaj...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 8:46:01   
josephine27


Nekateri hocejo "pocistiti" z vsemi "sovrazniki" in ena od najbolj priljubljenih metod je prav tista, ki se nam razpleta, razvija in raste pred nosom.. zdaj...


To je vedno bilo in vedno bo v politiki. Vsak, ki se vanjo spušča se tega zaveda, no vsaj moral bi se. To ni neka dobrodelna dejavnost, da bi ljudje v tebi videli dobrotnika... in ko se v to spustiš povlečeš pač s sabo celo familjo, če hočeš al pa ne. Mislim, da bi moralo bit to vsem jasno, ki se s politiko ukvarjajo in mislim, da jim tud je.

_____________________________



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 9:27:34   
ronja
Ah dajte no. O tem, da je imel oče na sina velik vpliv ni dvoma samo v končni fazi je vsak odrasel človek sam odgovoren za svojo godljo. Najlažje je reči starši so krivi. Za to kar je naredil je kriv popolnoma sam in ne njegov oče. Vsak se odloča sam kako bo živel.

Josephine, mislim, da Frodica ni govorila o tem, kdo je kriv, da je bil Jure dolžan nekaj, ampak o tem, zakaj je to obešano na tak velik zvon, da še jaz vem (kar pomeni, da je res galama okoli tega), čeprav ne gre za nič drugačno ali hujšo reč kot v milijon drugih primerov v naši državici. Ja, seveda mora človek plačat, če je dolžan, temu tu nihče ne oporeka. Da je pa treba to vlačit po cajtngih, pa kazat rubež itd... to se pa navadnim državljanom ne dogaja, tudi če ga kdaj poserjejo in za to plačajo. Mislim, da o tem govori Frodica.

Stanči, brez kredibilnosti bi ipak težko prepričal toliko ljudi, se ti ne zdi? Za vse volivce, ki so ga volili, je očitno bil kredibilen. Ni pa bil za JJ & I wander whyuser posted image

Vsi delamo napake samo jaz spoštujem človeka, ki jih prizna in "odluži" svoj dolg, ne morem pa spoštovati tistega, ki stisne rep med noge in pobegne.

S tem se strinjamo vsi. Prav je priznat napako in jo odplačat. Prav je, da smo ljudje pred zakonom enaki, ampak bi bilo prav, da smo nekaopravno tudi sicer. Na žalost smo še daleč od tega.

Vseeno mi je pa hudo, ko berem to materialistično razmišljanje: važno je, da so otroci siti in oblečeni, kako se počutijo, pa nima več veze... Ne vem, jaz sem mela obdobja v življenju, ko smo bili res na kantu, ampak ne bi mogla rečt, da je to najhujše. Fajn sigurno ni, vendar niso ljudje vedno taki zmaji, dostikrat razumejo in te ne postavljajo v neprijetne situacije. So kruti otroci, ki nimajo nobene empatije, ampak so tudi taki zelo fajn:).

Za kaj je sine kriv je sine odgovoren in naj ga procesirajo. Za kaj je ata kriv je ata odgovoren in naj njega procesuirajo.

Podpis. Mladoletne otroke naj pa pri miru pustijo.

Ne mislim, da ravna Zoki pametno, ampak če se postavim v nejgovo kožo... jaz bi tudi vedno probala pomagat svojim otrokom, če bi lahko, tudi če bi naredili kako sranje.

To je vedno bilo in vedno bo v politiki. Vsak, ki se vanjo spušča se tega zaveda, no vsaj moral bi se. To ni neka dobrodelna dejavnost, da bi ljudje v tebi videli dobrotnika... in ko se v to spustiš povlečeš pač s sabo celo familjo, če hočeš al pa ne. Mislim, da bi moralo bit to vsem jasno, ki se s politiko ukvarjajo in mislim, da jim tud je.
Meni se zdi pa kar malo grozljiva misel, da je prav, da lahko v politiki preživijo samo najbolj pokvarjeni in da je ok, če se potem celo familijo vleče not. Ne, ni ok. Če naredim napako v službi, moj šef ne bo težil lubiju in mojim staršem. Sama bom zanjo odgovarjala in jo popravljala, ostale bojo pa pustili pri miru. In tako je po moje prav. Pa tudi ne verjamem, da so pa čisto vsi politiki na svetu nepošteni in skrbijo samo za svojo rit. Po moje se ziher kdo tudi trudi kaj dobrega naredit. In ne zdi se mi fer kar sprejet, da to je pač klavnica, pa naj se pokoljejo, kakor jim paše, mi bomo pa zraven navijali...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 10:05:59   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ah dajte no. O tem, da je imel oče na sina velik vpliv ni dvoma samo v končni fazi je vsak odrasel človek sam odgovoren za svojo godljo. Najlažje je reči starši so krivi. Za to kar je naredil je kriv popolnoma sam in ne njegov oče. Vsak se odloča sam kako bo živel.

Josephine, mislim, da Frodica ni govorila o tem, kdo je kriv, da je bil Jure dolžan nekaj, ampak o tem, zakaj je to obešano na tak velik zvon, da še jaz vem (kar pomeni, da je res galama okoli tega), čeprav ne gre za nič drugačno ali hujšo reč kot v milijon drugih primerov v naši državici. Ja, seveda mora človek plačat, če je dolžan, temu tu nihče ne oporeka. Da je pa treba to vlačit po cajtngih, pa kazat rubež itd... to se pa navadnim državljanom ne dogaja, tudi če ga kdaj poserjejo in za to plačajo. Mislim, da o tem govori Frodica.

Stanči, brez kredibilnosti bi ipak težko prepričal toliko ljudi, se ti ne zdi? Za vse volivce, ki so ga volili, je očitno bil kredibilen. Ni pa bil za JJ & I wander whyuser posted image

Vsi delamo napake samo jaz spoštujem človeka, ki jih prizna in "odluži" svoj dolg, ne morem pa spoštovati tistega, ki stisne rep med noge in pobegne.

S tem se strinjamo vsi. Prav je priznat napako in jo odplačat. Prav je, da smo ljudje pred zakonom enaki, ampak bi bilo prav, da smo nekaopravno tudi sicer. Na žalost smo še daleč od tega.

Vseeno mi je pa hudo, ko berem to materialistično razmišljanje: važno je, da so otroci siti in oblečeni, kako se počutijo, pa nima več veze... Ne vem, jaz sem mela obdobja v življenju, ko smo bili res na kantu, ampak ne bi mogla rečt, da je to najhujše. Fajn sigurno ni, vendar niso ljudje vedno taki zmaji, dostikrat razumejo in te ne postavljajo v neprijetne situacije. So kruti otroci, ki nimajo nobene empatije, ampak so tudi taki zelo fajn:).

Za kaj je sine kriv je sine odgovoren in naj ga procesirajo. Za kaj je ata kriv je ata odgovoren in naj njega procesuirajo.

Podpis. Mladoletne otroke naj pa pri miru pustijo.Ne mislim, da ravna Zoki pametno, ampak če se postavim v nejgovo kožo... jaz bi tudi vedno probala pomagat svojim otrokom, če bi lahko, tudi če bi naredili kako sranje.

To je vedno bilo in vedno bo v politiki. Vsak, ki se vanjo spušča se tega zaveda, no vsaj moral bi se. To ni neka dobrodelna dejavnost, da bi ljudje v tebi videli dobrotnika... in ko se v to spustiš povlečeš pač s sabo celo familjo, če hočeš al pa ne. Mislim, da bi moralo bit to vsem jasno, ki se s politiko ukvarjajo in mislim, da jim tud je.
Meni se zdi pa kar malo grozljiva misel, da je prav, da lahko v politiki preživijo samo najbolj pokvarjeni in da je ok, če se potem celo familijo vleče not. Ne, ni ok. Če naredim napako v službi, moj šef ne bo težil lubiju in mojim staršem. Sama bom zanjo odgovarjala in jo popravljala, ostale bojo pa pustili pri miru. In tako je po moje prav. Pa tudi ne verjamem, da so pa čisto vsi politiki na svetu nepošteni in skrbijo samo za svojo rit. Po moje se ziher kdo tudi trudi kaj dobrega naredit. In ne zdi se mi fer kar sprejet, da to je pač klavnica, pa naj se pokoljejo, kakor jim paše, mi bomo pa zraven navijali...



par postov nazaj sem že napisala in zdaj bom spet: nekateri znani ljudje za vsak krček, kakec, zobek, sprehod v naravi,...torej za vsak mišji prdec, kličejo sami al pa se nastavljajo fotografom in rumenim medijem, seveda ko je vse to za njihovo dobro oz. samopromocijo. Takrat se nihšče ne obregne ob to, da kaj je treba vse to objavit in oznanit širni Sloveniji oz. da to lahko slabo vpliva na otroka. Ko je pa kaj takega-slabega-pa bog ne daj sploh omenit da ima otroke!!

Se pa čist strinjam, da otroci niso odgovorni za dejanja staršev in tudi obratno!!..in v vsej tej zgodbi še vedno razmišljam tako: otroci Jureta niso nič krivi, če je ata nekomu dolžan toolk denarja,se mi pa zaradi tega prav nič ne smilijo.

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 12:17:50   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
In prav zato ker tako jurisajo na oceta,  se mi zdi zadeva "narocena".


mogoče. sam dejstvo je, da tega ne bi mogli "naročit", če ne bi mel tud sine debelega masla za ušesi (kot ata).


Povdarjeno je prav tista miselnost, ki se ji je treba izogniti (IMO seveda).  Za kaj je sine kriv je sine odgovoren in naj ga procesirajo. Za kaj je ata kriv je ata odgovoren in naj njega procesuirajo.
Ustvarjanje splosne klime v kateri se slaba dejanja nekoga pripisujejo clanom njegove druzine in terjajo druzinsko odgovornost so IMO namerne, tendenciozne in skodljive tudi za druzbo.


jaz vidim bolj kompleskno ozadje pri vsem tem in kakor sem rekla - da je to mogoče, je zato ker je mogoče. zakaj enga ganjajo in druzga ne - nemogoče bit pošten in dolseden v politki in zakonodaji države, ki je do konca gnila, ne? pravzaprav - kdo pa bo ta "pošten" na oblasti, ki bi/bo vse te primere dosledno preganjal? ga še ni. zakonodaja je pa pisana za manipulacijo, saj so jo sami prirejali temu te dve dekadi..

no, point je, da otroc po moje niso zatravmirani in se mi posledično ne smilijo.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 30.11.2012 12:23:22 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 12:34:53   
mika
Zakaj se nihce ne zatakne za dejstvo, da je Tovsakov sin dobil mesto na veleposlanistvu kot ekonomski svetnik? Zakaj njena dejanja ne omejujejo njegovih zivljenjskih in poslovnih odlocitev. Pomisli kaksna gonja bi bila, ce bi bil Jurcek na njegovem mestu ...


Po moje je razlika med Tovšaki in Jankoviči v tem, da se prvi ne izpostavljajo namenoma, medtem ko Jankovičevi hrepenijo po pozornosti. Seveda je za novinarje najslajše tisto kar je slabo, ker se to najbolje prodaja.
Vesna Jankovič je med kampanjo parl. volitev čivkala, kako jo zanima politika, kako je politika fajn, da bi se res rada ukvarjala s politiko, da jo politika res zanima .....
Jankovičeva žena, je pa med njegovim govorom stopila pred novinarje in rekla, naj je se ve, kdo je Mija Jankovič...... men se zdi to sikuser posted image ....
......pozornost, pozornost, pozornost......

Mislim pa, da je Jankoviču zarad sinov kr nerodno....verjetno od fotra dobita še kakšen focn


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 16:22:14   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Zakaj se nihce ne zatakne za dejstvo, da je Tovsakov sin dobil mesto na veleposlanistvu kot ekonomski svetnik? Zakaj njena dejanja ne omejujejo njegovih zivljenjskih in poslovnih odlocitev. Pomisli kaksna gonja bi bila, ce bi bil Jurcek na njegovem mestu ...


Po moje je razlika med Tovšaki in Jankoviči v tem, da se prvi ne izpostavljajo namenoma, medtem ko Jankovičevi hrepenijo po pozornosti. Seveda je za novinarje najslajše tisto kar je slabo, ker se to najbolje prodaja.
Vesna Jankovič je med kampanjo parl. volitev čivkala, kako jo zanima politika, kako je politika fajn, da bi se res rada ukvarjala s politiko, da jo politika res zanima .....
Jankovičeva žena, je pa med njegovim govorom stopila pred novinarje in rekla, naj je se ve, kdo je Mija Jankovič...... men se zdi to sikuser posted image ....
......pozornost, pozornost, pozornost......

Mislim pa, da je Jankoviču zarad sinov kr nerodno....verjetno od fotra dobita še kakšen focn




Se ena velika razlika je med Jankovicem in Tovsakovo -  Jankovic je od Mercatorja naredil mocno in veliko podjetje ter ga kot takega tudi zapustil (dela se danes), Tovsakova je svoje podjetje oropala, ljudi spravila v popolno stisko in ga tako unicenega tudi zapustila.

Pozornost gor ali dol... Ce bi se Jankovic skrivali bi hitro slisali, kako ga ni druzina noce podpreti...
Osebno so mi dejstva kako je kdo zapustil svoje podjetje dalec pomembnejsa kot izjave snah o zanimivostih v politiki.



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 16:23:05   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Josephine, mislim, da Frodica ni govorila o tem, kdo je kriv, da je bil Jure dolžan nekaj, ampak o tem, zakaj je to obešano na tak velik zvon, da še jaz vem (kar pomeni, da je res galama okoli tega), čeprav ne gre za nič drugačno ali hujšo reč kot v milijon drugih primerov v naši državici. Ja, seveda mora človek plačat, če je dolžan, temu tu nihče ne oporeka. Da je pa treba to vlačit po cajtngih, pa kazat rubež itd... to se pa navadnim državljanom ne dogaja, tudi če ga kdaj poserjejo in za to plačajo. Mislim, da o tem govori Frodica.


Bingo! user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 16:26:48   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz vidim bolj kompleskno ozadje pri vsem tem in kakor sem rekla - da je to mogoče, je zato ker je mogoče.

zakaj enga ganjajo in druzga ne - nemogoče bit pošten in dolseden v politki in zakonodaji države, ki je do konca gnila, ne?

pravzaprav - kdo pa bo ta "pošten" na oblasti, ki bi/bo vse te primere dosledno preganjal? ga še ni.

zakonodaja je pa pisana za manipulacijo, saj so jo sami prirejali temu te dve dekadi..

no, point je, da otroc po moje niso zatravmirani in se mi posledično ne smilijo.


Point je, da v kolikor je nemogoce biti posten in dosleden v politiki v nasi gnili drzavi , je popolnoma vseeno koga in kako volimo... ker so vsi isti, ker je nemogoce biti posten in dosleden.  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 17:08:15   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Stanči, brez kredibilnosti bi ipak težko prepričal toliko ljudi, se ti ne zdi? Za vse volivce, ki so ga volili, je očitno bil kredibilen.


Še enkrat, rezultat in obljuba rezultata ni kredibilnost.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 18:14:56   
mateyka
ja frodo, zaenkrat kaže da je tko (nemogoče kaj drugega (zaenkrat) v politiki, da se razumemo).

< Sporočilo je popravil mateyka -- 30.11.2012 18:15:52 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 20:30:07   
josephine27
Meni se zdi pa kar malo grozljiva misel, da je prav, da lahko v politiki preživijo samo najbolj pokvarjeni in da je ok, če se potem celo familijo vleče not. Ne, ni ok. Če naredim napako v službi, moj šef ne bo težil lubiju in mojim staršem. Sama bom zanjo odgovarjala in jo popravljala, ostale bojo pa pustili pri miru. In tako je po moje prav. Pa tudi ne verjamem, da so pa čisto vsi politiki na svetu nepošteni in skrbijo samo za svojo rit. Po moje se ziher kdo tudi trudi kaj dobrega naredit. In ne zdi se mi fer kar sprejet, da to je pač klavnica, pa naj se pokoljejo, kakor jim paše, mi bomo pa zraven navijali...


Ronja, to je pa zato, ker nisi medisko zanimiva osebnost. Politiki pač so, podobno kot igralci, pevci,...to je treba v zakup vzet, da novinarji vsako stvar pograbijo...

Nikjer nism napisala, da so vsi politiki nepošteni. V njihove boje se pa res nimam interesa spuščat, saj se tudi oni v moje ne.

_____________________________



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 21:11:19   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Point je, da v kolikor je nemogoce biti posten in dosleden v politiki v nasi gnili drzavi , je popolnoma vseeno koga in kako volimo... ker so vsi isti, ker je nemogoce biti posten in dosleden.  user posted image user posted image user posted image


Zoran Jankovič ni pošten in dosleden......

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 21:35:09   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Se ena velika razlika je med Jankovicem in Tovsakovo -  Jankovic je od Mercatorja naredil mocno in veliko podjetje ter ga kot takega tudi zapustil (dela se danes), Tovsakova je svoje podjetje oropala, ljudi spravila v popolno stisko in ga tako unicenega tudi zapustila.





To je sicer res....čeprav sama mislim, da če bi imel možnost (pa so ga prej odstavili), bi z Mercatorjem storil enako kot so Kordež, Bavčar in Šrot s svojimi giganti......

Drugače pa, ne branim Tovšakove, je lumpa od lumpe, z dobrimi vezami na vseh straneh v politiki, je vodila gradbeno podjetje, Jankovič pa prehrambeno podjetje oz. trgovino.....in v času finančne krize prehrambeni sektor ni bil praktično nič prizadet, gradbeni pa.....osnovna logika...ljudje morajo tudi v času krize jesti in tam, kjer se plačuje direktno in s kešom je tudi riziko precej manjši.....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 21:37:25   
liliana
.

< Sporočilo je popravil liliana -- 30.11.2012 21:39:41 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 21:38:41   
liliana

.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 21:41:47   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Se ena velika razlika je med Jankovicem in Tovsakovo -  Jankovic je od Mercatorja naredil mocno in veliko podjetje ter ga kot takega tudi zapustil (dela se danes), Tovsakova je svoje podjetje oropala, ljudi spravila v popolno stisko in ga tako unicenega tudi zapustila.





To je sicer res....čeprav sama mislim, da če bi imel možnost (pa so ga prej odstavili), bi z Mercatorjem storil enako kot so Kordež, Bavčar in Šrot s svojimi giganti......

Drugače pa, ne branim Tovšakove, je lumpa od lumpe, z dobrimi vezami na vseh straneh v politiki, je vodila gradbeno podjetje, Jankovič pa prehrambeno podjetje oz. trgovino.....in v času finančne krize prehrambeni sektor ni bil praktično nič prizadet, gradbeni pa.....osnovna logika...ljudje morajo tudi v času krize jesti in tam, kjer se plačuje direktno in s kešom je tudi riziko precej manjši.....



Drži, gre za dva različna sektorja, vsakega s svojo dinamiko. Vprašanje je, kaj se bo na srednji rok zgodilo z Mercatorjem - ali bo preživel kot najboljši sosed ali ga bodo pokopali velikopotezni projekti. In vprašanje je, kaj se bo zgodilo z Ljubljano - ali bo preživela projekte (vsekakor veliko od njih več kot potrebnih) ali ne.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 23:35:38   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja frodo, zaenkrat kaže da je tko (nemogoče kaj drugega (zaenkrat) v politiki, da se razumemo).


Ce tako generalno in absolutno zastavis izkljucuis spremembo, ker pokvarjen ne bo dovolil spremembe, ki ga bodo unicile, brez sprememb pa noben ne more biti v tem sistemu posten...
Menim, da je vseeno nekje neka moznost , ki ni zajeta s tem generalnim in absolutnim pravilom in  dovoljuje spremembo kako sistema tako tudi absolutno pokvarjenih ze po definiciji oz. nujne pokvarljivosti ob vstopu v sistem...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
30.11.2012 23:36:21   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Point je, da v kolikor je nemogoce biti posten in dosleden v politiki v nasi gnili drzavi , je popolnoma vseeno koga in kako volimo... ker so vsi isti, ker je nemogoce biti posten in dosleden.  user posted image user posted image user posted image


Zoran Jankovič ni pošten in dosleden......



??? O cem ti to?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?