|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 11:57:59   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Kako so se pa počutili vsi tisti otroci, katerih starše je okradla Tovšakova?
Kako se počutijo vsi otroci, ko vejo da bo doma za večerjo le kakšen predvčerajšni kruh?
Kako se počutijo vsi otroci, katerim starši ne morejo plačati malice in kosila v šoli?
Pa vsi ti otroci, ki so zdaj ogromno izgubili v poplavah?
Pa vsi otroci, kateri so žrtve psihičnega in fizičnega nasilja doma?

Mogoče jih imajo pa za frajerje? Kaj jaz vem, možen je vsak scenarij?
Ampak meni se Jurčkovi od teh najmanj smilijo. Za njih bodo starši, če drugače ne, pa z denarjem poskrbeli, da ne bodo utrpeli večje škode.

Tale je eden boljših. Kot da je denar ena in edina stvar, ki jo otrok potrebuje od svojih staršev.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 11:59:20   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: majra

Glede na to, kdo jim je oče, bi rekla, da ju ne gane preveč. Lahko, da sem udarila mimo,ampak v takih družinah so druge vrednote in vzgoja, v stilu, jaz sem najboljši in nihče mi nič ne more.
Na žalost.

Pa tale recimo.

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 12:00:16   
mateyka
če ti ne razumeš, da če si mi otrok en ne smili preveč (sem naštela moje razloge in videnje zakaj - in dejstvo je, da tudi ti ne veš kako je ta otrok v resnici nesrečen, ampak samo nekaj sklepaš) in mu zato ne želim nič slabega, si presneto omejen v svoji precepciji.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 12:01:11   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne vem no, vzgajal so jih v svojem duhu, po moje niso pol glih zatravmirane, kot atiju ni bil blem sposojat.. dedi bo pa tud poskrbel da bosta mele več kot katerikoli povprečen otrok, no matter kaj počneta oči in mami.. sej je s svojimi sini tud tko počel, zakaj bi z vnuki bilo drugače?

duhovna revščina je imo drug problem, samo - kateri duhovni revež pa je še mislil, da je ravno on tisti (duhovni revež)? user posted image

Evo, pa še tvoj po maloumju ne zaostaja dosti. Česa bodo meli? Denarja? Je denar res vse?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 12:02:17   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

če ti ne razumeš, da če si mi otrok en ne smili preveč (sem naštela moje razloge in videnje zakaj - in dejstvo je, da tudi ti ne veš kako je ta otrok v resnici nesrečen, ampak samo nekaj sklepaš) in mu zato ne želim nič slabega, si presneto omejen v svoji precepciji.

Vem ne, če sta nesrečna al ne, vem pa, da denar ni merilo sreče in to pozabljaš tako ti kot ostali.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 12:02:59   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: majra
Glede na to, kdo jim je oče, bi rekla, da ju ne gane preveč. Lahko, da sem udarila mimo,ampak v takih družinah so druge vrednote in vzgoja, v stilu, jaz sem najboljši in nihče mi nič ne more.
Na žalost.

Pa tale recimo.


glej, vse je možno. tudi to je možno. če imajo take vrednote, sploh ni nujno, da se otroci počutijo grozno. in potem niti ni tako hudo kot se mogoče nekaterim zdi.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 12:18:04   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

če ti ne razumeš, da če si mi otrok en ne smili preveč (sem naštela moje razloge in videnje zakaj - in dejstvo je, da tudi ti ne veš kako je ta otrok v resnici nesrečen, ampak samo nekaj sklepaš) in mu zato ne želim nič slabega, si presneto omejen v svoji precepciji.

Vem ne, če sta nesrečna al ne, vem pa, da denar ni merilo sreče in to pozabljaš tako ti kot ostali.


you are missing the point. ti tle govoriš o eni splošni predpostavki (da denar ni merilo sreče), jaz pa govorim o tem specifičnem primeru in o tem KAJ JE ta tema spraševala - ali se mi ti specifični otroci smilijo. in se mi (zaenkrat) ne, ker se mi ne zdi da so ravno zatravmirani atm. in to je pač moje mnenje glede na informacije ki jih imam..

zdej mi pa še povej zakaj bi jaz njim želela kaj slabega? kako? s čim?
o maloumju pa raje ne bi, glede na to da tukaj obtožuješ ljudi nekih pretiranih sklepov o zlih željah glede določenih otrok, potegnjenih iz pete, da temu lepo rečem. sem rahlo šokirana, da se upaš tako nategnit svojo interpretacijo iz tega, da rećem, da jih vzgajajo v svojem duhu. a ti svojih mogoče ne? in kaj je narobe če to rečem? a s tem želim kaj slabega; kaj pravzaprav, se vprašam - mogoče bi mogla tebe? kaj je to slabega kar jim želim?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 4.12.2012 12:19:36 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 13:12:50   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

glej, vse je možno. tudi to je možno. če imajo take vrednote, sploh ni nujno, da se otroci počutijo grozno. in potem niti ni tako hudo kot se mogoče nekaterim zdi.


Postavimo drugacen kontekst . pretepanje otrok:
glej, vse je možno. tudi to je možno. če imajo take vrednote, sploh ni nujno, da se otroci počutijo grozno. in potem niti ni tako hudo kot se mogoče nekaterim zdi.

Kateri koli kontekst postavis ob tej izjavi - je ta se vedno (iskoristila bom kalbotov izraz)  maloumna.

Vrednote in dolocena kultura so vedno zgolj izgovor in kvazi opravicilo, kot , da je v dolocenih kulturah normalno : prodajati otroke, posiljevati samske zenske, cipirati zenske, odvzemati im otroke, odvzemati im pravico do lastnega premozenja, pravico do pridobitve potnega lista brez privolitve njenega moskega skrbnika, posiljevati zenske v druzini v kolikor je moz odsoten vec kot  nekaj mesecev od doma , enako velja za vdove - prisiljevanje da se porocijo s tastom ali svakom , ko ovdovijo.... itn., itn...
Vse to spravis pod kulturo.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 14:01:48   
mateyka
ja, dejmo postavit ob dejstvo, da nekateri privzgajajo otrokom drugačen odnos do denarja kot ti, dejstva ki nimajo veze s smiljenjem teh dveh otrok, kot so npr. pretepanje otrok, pa dejmo še pedofilijo, pa umore in mučenja otrok, pa še kaj - in potem primerjajmo to na banalen način, kr tko mal, da bo še bolj maloumno in ne bo mel veze s tem da jaz kar naenkrat po vaše želim tem otrokom slabo.

sej, če nočeta razumet kaj jaz hočem povedat s svojim mnenjem, fajn. sam ne mi podtikat, da hočem ali želim tem otrokom slabo.
torej, še vedno čakam da slišim kaj je to slabega kar jim želim??? če sta sposobna pisat vse drugo, bi lahko odgovorila tudi na ta del. tko, mimogrede.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 14:28:24   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, dejmo postavit ob dejstvo, da nekateri privzgajajo otrokom drugačen odnos do denarja kot ti, dejstva ki nimajo veze s smiljenjem teh dveh otrok, kot so npr. pretepanje otrok, pa dejmo še pedofilijo, pa umore in mučenja otrok, pa še kaj - in potem primerjajmo to na banalen način, kr tko mal, da bo še bolj maloumno in ne bo mel veze s tem da jaz kar naenkrat po vaše želim tem otrokom slabo.


1. Ne govorimo o odnosu do denarja ampak o obcutkih otrok.

2. Banalno je (in to v najslabsi mozni meri), da ne dojames sporocilo svoje izjave in opravicevanja s kulturo (btw: kako se to primerja na banalen nacin?)

3. Popolnoma vseeno je kaj ti tem otrokom zelis  - na sreco...


sej, če nočeta razumet kaj jaz hočem povedat s svojim mnenjem, fajn. sam ne mi podtikat, da hočem ali želim tem otrokom slabo.

Prav dobro razumem kaj zelis povedati in zato sem zgrozena. Zdi se mi pa, da ti sama najbolje ne ves kaj izjavljas. Upam, da tvoje besede ne odsevajo zvesto tvojih misli in da zgolj ne znas kako se dobro izraziti.

torej, še vedno čakam da slišim kaj je to slabega kar jim želim??? če sta sposobna pisat vse drugo, bi lahko odgovorila tudi na ta del. tko, mimogrede.


ne rini me zraven. sama rasciscuj s tistim, ki ti je to ocital.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 14:48:41   
Tippi
Po moje jima ni hudega. zakaj že?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 15:00:48   
LuLu
110 postov o eni družini, o njihovem odnosu in počutju. Dobre ste! Dolgčas vam pa ni user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 15:12:50   
liliana
Le kako se pa ob vsem tem počuti hči mariboskega župana Kanglerja.....verjetno ji tudi ni lahko, ker nosi prekletstvo izvirnega greha.....ko ji očeta kurijo kot vudu lutko, ko je Maribor prepreden s slikami njenega očeta in napisom "Gotof si"......

Dajmo torej eno rečt, kako pomagati takim otrokom iz Jankovičevega ali Kanglerjevega klana, ki so v bistvu čisto nebogljeni, odraščajo pa z bogatim prekletstvom in grehi svojih staršev.....da ne bomo zgolj o občutkih, kako se nam morajo taki otroci reda radi smiliti, ker so si bogi, ker televizija kaže njihove očete in dedke.....




(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 15:14:18   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
1. Ne govorimo o odnosu do denarja ampak o obcutkih otrok.


točno to. in jaz pravim da po moje ne trpijo. mogoče jim je neugodno, trpijo pa ne. če pa že primerjaš (tvoja primerjava), s fizično zlorabo pa niti približno kot fizično zlorabljani otroci.

2. Banalno je (in to v najslabsi mozni meri), da ne dojames sporocilo svoje izjave in opravicevanja s kulturo (btw: kako se to primerja na banalen nacin?)


TI "opravičuješ", jaz samo govorim o dejstvih in možnostih. tukaj ne obsojam, sodim, niti se ne zgražam. ti pa kar izvoli (tam spodaj).

3. Popolnoma vseeno je kaj ti tem otrokom zelis  - na sreco...


hvala enako in res je. popolnoma vseeno kar si kdorkoli tukaj misli o njih, tema je pa vseeno bila odprta in zdaj jih podajamo (mnenja namreč). pač tko je, relevantno za njih ali ne, tukaj so user posted image

Prav dobro razumem kaj zelis povedati in zato sem zgrozena. Zdi se mi pa, da ti sama najbolje ne ves kaj izjavljas. Upam, da tvoje besede ne odsevajo zvesto tvojih misli in da zgolj ne znas kako se dobro izraziti.


ah ja, dej, bolj malo razumeš (al pa nočeš, kdo ve), zato pa pišeš kar pišeš. svet se pač ne izraža vedno kot ti (to si do sedaj upam da opazla) in če nisi sposobna narest leap-a v razumevanju, ampak se obešaš na svojo semantiko, boš pač zgrožena.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 16:36:00   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Le kako se pa ob vsem tem počuti hči mariboskega župana Kanglerja.....verjetno ji tudi ni lahko, ker nosi prekletstvo izvirnega greha.....ko ji očeta kurijo kot vudu lutko, ko je Maribor prepreden s slikami njenega očeta in napisom "Gotof si"......

Dajmo torej eno rečt, kako pomagati takim otrokom iz Jankovičevega ali Kanglerjevega klana, ki so v bistvu čisto nebogljeni, odraščajo pa z bogatim prekletstvom in grehi svojih staršev.....da ne bomo zgolj o občutkih, kako se nam morajo taki otroci reda radi smiliti, ker so si bogi, ker televizija kaže njihove očete in dedke.....






podpis!!


Kaj pa  njihovim staršem, dedkom, babicam,a se nič ne smilijo oz ne mislijo na njihovo trpljenje,..., ko javnost veselo nategujejo, mahajo z orožjem in še čim..
user posted image user posted image


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 19:15:19   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

110 postov o eni družini, o njihovem odnosu in počutju. Dobre ste! Dolgčas vam pa ni user posted image


Dalec smo od tega.... Princip po kateremu funkcionira posameznik kot osebnost je v vprasanju.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 19:19:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Le kako se pa ob vsem tem počuti hči mariboskega župana Kanglerja.....verjetno ji tudi ni lahko, ker nosi prekletstvo izvirnega greha.....ko ji očeta kurijo kot vudu lutko, ko je Maribor prepreden s slikami njenega očeta in napisom "Gotof si"......

Dajmo torej eno rečt, kako pomagati takim otrokom iz Jankovičevega ali Kanglerjevega klana, ki so v bistvu čisto nebogljeni, odraščajo pa z bogatim prekletstvom in grehi svojih staršev.....da ne bomo zgolj o občutkih, kako se nam morajo taki otroci reda radi smiliti, ker so si bogi, ker televizija kaže njihove očete in dedke.....


Meni se ti smislis. In to mocno...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 19:21:45   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

110 postov o eni družini, o njihovem odnosu in počutju. Dobre ste! Dolgčas vam pa ni user posted image


Dalec smo od tega.... Princip po kateremu funkcionira posameznik kot osebnost je v vprasanju.
Aja? In kaj ste zaključile?  (da kopiram post ene RR-ovke pred časom)
Pardon, ste sploh že zaključile? user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 19:23:28   
Tippi
Aja? In kaj ste zaključile? (da kopiram post ene RR-ovke pred časom)
Pardon, ste sploh že zaključile? user posted image


Lulu daj bodi zlatka in v treh besedah mi povej, v čem je problem? mam močno željo se vključit v debato, pa se mi ne da brat user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 19:29:42   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Lulu daj bodi zlatka in v treh besedah mi povej, v čem je problem? mam močno željo se vključit v debato, pa se mi ne da brat user posted image
Jaz tudi... že cel teeedeeen.
Zlatka bom vseeno, če ti je prav user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 20:29:57   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
1. Ne govorimo o odnosu do denarja ampak o obcutkih otrok.


točno to. in jaz pravim da po moje ne trpijo. mogoče jim je neugodno, trpijo pa ne. če pa že primerjaš (tvoja primerjava), s fizično zlorabo pa niti približno kot fizično zlorabljani otroci.


Flomasterje v roke pa gremo znova: Primerjava ni glede stopnje njihovega trpljenja, ampak glede na malomunost tvoje izjave, ki jo cudezno pozabljas - kar ti ni za zameriti....

2. Banalno je (in to v najslabsi mozni meri), da ne dojames sporocilo svoje izjave in opravicevanja s kulturo (btw: kako se to primerja na banalen nacin?)


TI "opravičuješ", jaz samo govorim o dejstvih in možnostih. tukaj ne obsojam, sodim, niti se ne zgražam. ti pa kar izvoli (tam spodaj).


Ne flancaj. Tvoja izjava je povsem jasna.

3. Popolnoma vseeno je kaj ti tem otrokom zelis  - na sreco...


hvala enako in res je. popolnoma vseeno kar si kdorkoli tukaj misli o njih, tema je pa vseeno bila odprta in zdaj jih podajamo (mnenja namreč). pač tko je, relevantno za njih ali ne, tukaj so user posted image


Med želeti nekaj nekomu in misliti nekaj o nekumu je bistvena razlika.


ah ja, dej, bolj malo razumeš (al pa nočeš, kdo ve), zato pa pišeš kar pišeš. svet se pač ne izraža vedno kot ti (to si do sedaj upam da opazla) in če nisi sposobna narest leap-a v razumevanju, ampak se obešaš na svojo semantiko, boš pač zgrožena.


Semantika je sicer del splosne izobrazbe in je povsem dolocena. Tukaj pa sploh ni vprasanje semantike temvec vprasanje principielnega stalisca.  Ah, no zate bo to ze spet semantika...

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 4.12.2012 20:33:10 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 20:32:36   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Meni se ti smislis. In to mocno...


Me ne gane.....ti se itak spustiš na osebni nivo obračunavanja, ko ti zmanjka odgovorov oz. argumentov.....user posted image

Drugače pa....prekletstvo izvirnega greha me je zanimalo......

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 20:48:40   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Me ne gane.....ti se itak spustiš na osebni nivo obračunavanja, ko ti zmanjka odgovorov oz. argumentov.....user posted image


user posted image user posted image user posted image  Argumentov je ogromno, samo ne taksnih, ki jih ti lahko vidis in razumes. Ostali pa so, ne glede na to, da ih ti ne vidis.

Pravis, da obracunavam s teboj, ker napisem , da se mi smislis. Torej ti obracunavas z jankovicevimi vnuki, ker napises, da se ti ne smislijo???
Ce pa malo bolj premislim, glede na vse kar si napisala - na tvoji ravni eksistiranja je to popolnoma pravilno, ker obracunavas z njegovimi vnuki... (temu se sicer rece: privoscljivost, fousarija ipd).

Razen ce ni problem v tipicnem licemerju, ko za tebe velja eno, za druge drugo...


Drugače pa....prekletstvo izvirnega greha me je zanimalo......


Ne sekiraj se, v praksi ga zelo dobro uporabljas.

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 4.12.2012 20:49:29 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 21:14:38   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Ne sekiraj se, v praksi ga zelo dobro uporabljas.


Enako......user posted image nisi niti ti imuna.....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 21:15:12   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


user posted image user posted image user posted image  Argumentov je ogromno, samo ne taksnih, ki jih ti lahko vidis in razumes. Ostali pa so, ne glede na to, da ih ti ne vidis.




Če boš šla nazaj, še enkrat prebrat, kar sem napisala, boš mogoče tudi ti videla in razumela mene......user posted image

[quote]Pravis, da obracunavam s teboj, ker napisem , da se mi smislis. Torej ti obracunavas z jankovicevimi vnuki, ker napises, da se ti ne smislijo???
Ce pa malo bolj premislim, glede na vse kar si napisala - na tvoji ravni eksistiranja je to popolnoma pravilno, ker obracunavas z njegovimi vnuki... (temu se sicer rece: privoscljivost, fousarija ipd).

Še enkrat......se lahko tako "vživiš" v Kanglerjevo hčerko kot se lahko "vživiš" v Jankovičeve vnuke.....?



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?