|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 23:00:40   
mateyka
ah, Frodo-klasika; spet dlakocepljenje mojih postov v atome in osebna diskreditacija drugače mislečih. (yawn) user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 23:25:08   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Ne sekiraj se, v praksi ga zelo dobro uporabljas.


Enako......user posted image nisi niti ti imuna.....



Lepo da priznas user posted image  
Sicer sem imuna (poskusi dokazati nasprotno, vse moje poste imas na voljo).



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 23:33:45   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Pravis, da obracunavam s teboj, ker napisem , da se mi smislis. Torej ti obracunavas z jankovicevimi vnuki, ker napises, da se ti ne smislijo???
Ce pa malo bolj premislim, glede na vse kar si napisala - na tvoji ravni eksistiranja je to popolnoma pravilno, ker obracunavas z njegovimi vnuki... (temu se sicer rece: privoscljivost, fousarija ipd).


Še enkrat......se lahko tako "vživiš" v Kanglerjevo hčerko kot se lahko "vživiš" v Jankovičeve vnuke.....?



Zdaj pa debeli flomastri (ocitno pojem principa ni tako splosno znan) - v vsakega otroka ne glede cigav je, ker je otrok in ni odgovoren za dejanja svojih prednikov; posebej v starosti, ko na dejanja prednikov ne more vplivati.

Da dodatno narisem: da, tudi kanglerjeva hcerka (ceprav ne bi vedela koliko je stara), tudi jansev crtomir, itn, itn...

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 4.12.2012 23:45:01 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 23:37:51   
Tippi
Spet upadam user posted image
Tolk govora o teh otrocih.... kako je mulčkom (to ni slabšalno, da se ne bo kdo spotaknil) ime?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 23:43:01   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ah, Frodo-klasika; spet dlakocepljenje mojih postov v atome in osebna diskreditacija drugače mislečih. (yawn) user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  

glej, vse je možno. tudi to (da zgolj bezis iz rasprave) je možno. če imas take vrednote, sploh ni nujno, da se pocutis diskreditirano. in potem niti ni tako hudo kot se mogoče nekaterim zdi.
Mozno je tudi, da niti ni bilo poskusa diskreditacije. Vse je mozno - sama tako pravis, mar ne? user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 23:45:36   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Spet upadam user posted image
Tolk govora o teh otrocih.... kako je mulčkom (to ni slabšalno, da se ne bo kdo spotaknil) ime?


Nimam pojma user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 23:49:56   
Tippi
Pa take hude debate o dveh mulčkih, za katere še imena ne vemo user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 23:51:58   
ronja
Le kako se pa ob vsem tem počuti hči mariboskega župana Kanglerja.....verjetno ji tudi ni lahko, ker nosi prekletstvo izvirnega greha.....ko ji očeta kurijo kot vudu lutko, ko je Maribor prepreden s slikami njenega očeta in napisom "Gotof si"...

Tudi ona se mi smili, v bistvu še bolj (sploh če je še otrok), ker mora bit res hudo grozno, da toliko ljudi tako zelo sovraži tvoje starše... Pa a ni to jasno?

En način, kako jim pomagat, bi bil, da ne bi gledali takih reči. Sama sem recimo šele tu zvedela za vse to. Če ne bi nihče gledal, verjetno ne bi kazali, ker se ne bi splačalo... navsezadnje gledanost kroji program, ne? Verjamem, da je to majčkeno idealističen pristop, zato bom zelo vesela kakih bolj realnih možnosti, če se jih kdo spomni.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
4.12.2012 23:58:40   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ah, Frodo-klasika; spet dlakocepljenje mojih postov v atome in osebna diskreditacija drugače mislečih. (yawn) user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  

glej, vse je možno. tudi to (da zgolj bezis iz rasprave) je možno. če imas take vrednote, sploh ni nujno, da se pocutis diskreditirano. in potem niti ni tako hudo kot se mogoče nekaterim zdi.
Mozno je tudi, da niti ni bilo poskusa diskreditacije. Vse je mozno - sama tako pravis, mar ne? user posted image user posted image user posted image user posted image


seveda lubica. vse je možno. tudi da imaš retorično-sadistična nagnjenja k izživljanju v virtuali. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
5.12.2012 0:04:41   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ah, Frodo-klasika; spet dlakocepljenje mojih postov v atome in osebna diskreditacija drugače mislečih. (yawn) user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  

glej, vse je možno. tudi to (da zgolj bezis iz rasprave) je možno. če imas take vrednote, sploh ni nujno, da se pocutis diskreditirano. in potem niti ni tako hudo kot se mogoče nekaterim zdi.
Mozno je tudi, da niti ni bilo poskusa diskreditacije. Vse je mozno - sama tako pravis, mar ne? user posted image user posted image user posted image user posted image


seveda lubica. vse je možno. tudi da imaš retorično-sadistična nagnjenja k izživljanju v virtuali. user posted image


Tocno tako, v tvojih glavi je vse mozno; tudi krivda otrok za dejanja njihovih starsev. 
Spominjas me na enega lika, ki je hcerki zabrusil, da je ona kriva, da on ni dokoncal fakultete - ker se je rodila (ceprav nista nikoli zivela skupaj in z njo ni imel nobenih stikov od njenega 2. leta starosti).
Tudi v njegovi glavi je vse mozno....

BTW: v kolikor bi drzala tvoja ocena o mojih nagnjenjih, bi moralo drzati tudi, da so tvoja dejansko mazohisticna, sicer ne bi vztrajala, pa se  smehljas se po vrhu ... ne, ne.. pa ne da uzivas, ce se kdo izzivlja nad teboj...

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 5.12.2012 0:10:10 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
5.12.2012 0:31:49   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Tocno tako, v tvojih glavi je vse mozno; tudi krivda otrok za dejanja njihovih starsev. 


uuu, vidim da res prav dobro razumeš kaj zelim povedati. user posted image no, zdej pa vzemi svoje flomastre in začni od začetka.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
5.12.2012 11:26:44   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Ne sekiraj se, v praksi ga zelo dobro uporabljas.


Enako......user posted image nisi niti ti imuna.....



Lepo da priznas user posted image  
Sicer sem imuna (poskusi dokazati nasprotno, vse moje poste imas na voljo).




Ko boš prekltestvo izvirnega greha začela uporabljati enakovredno za "leve" in "desne" politike, boš lahko rekla, da si imuna.....dokler pa boš levim politikom oproščala iste grehe kot desnim politikom in desnim politikom zaradi izvernega greha, ker so desničarji ne boš priznala ama ništa dobrega zgolj zato, ker so desničarji....dokler boš z vsemi štirimi "branila" levičarja, ki je prav tako pokvarjen kot desničarski politik....tako dolgo tudi prekletstvo izvirnega greha ne boš enakovredno uporabljala na njihovih otrocih.....in takrat tudi ne boš čutila potrebe po tako pokroviteljskih odgovorih drugače mislečim, zgolj zato da bi odvrnila pozornost občinstva z same vsebine na osebno diskreditacijo.....


< Sporočilo je popravil liliana -- 5.12.2012 11:31:04 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
5.12.2012 13:28:32   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ko boš prekltestvo izvirnega greha začela uporabljati enakovredno za "leve" in "desne" politike, boš lahko rekla, da si imuna.....dokler pa boš levim politikom oproščala iste grehe kot desnim politikom in desnim politikom zaradi izvernega greha, ker so desničarji ne boš priznala ama ništa dobrega zgolj zato, ker so desničarji....dokler boš z vsemi štirimi "branila" levičarja, ki je prav tako pokvarjen kot desničarski politik....tako dolgo tudi prekletstvo izvirnega greha ne boš enakovredno uporabljala na njihovih otrocih.....in takrat tudi ne boš čutila potrebe po tako pokroviteljskih odgovorih drugače mislečim, zgolj zato da bi odvrnila pozornost občinstva z same vsebine na osebno diskreditacijo.....


Joj lilijana...user posted image user posted image user posted image user posted image
Nic ne kaze, da razumes koncept/nacelo izvirnega greha...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
5.12.2012 14:39:40   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Le kako se pa ob vsem tem počuti hči mariboskega župana Kanglerja.....verjetno ji tudi ni lahko, ker nosi prekletstvo izvirnega greha.....ko ji očeta kurijo kot vudu lutko, ko je Maribor prepreden s slikami njenega očeta in napisom "Gotof si"...

Tudi ona se mi smili, v bistvu še bolj (sploh če je še otrok), ker mora bit res hudo grozno, da toliko ljudi tako zelo sovraži tvoje starše... Pa a ni to jasno?



Nekaterim očitno ne, sej majo denar, pa lačni tud ne bojo. Je v prejšnji temi ena napisala, kako je policija v prejšnjem sistemu hodila po očeta in kako se je počutla. Pa ji glede na napisano materialno za tiste čase sploh ni blo hudga, če so mel lahko v časih par nepar vsak dan avto so moral imet dva, kar so si lahko privoščli le najpremožnejši in njej so bli ti dnevi zanimivi, ker so se vozil z maminim avtom. Mene so recimo takrat ko so se oni peljal z maminim avtom zavil ob štirih zjutraj v deko, fotr me je dal na ramo pa gasa v sneg proti avtobusni in potem do babice v varstvo, naša katrca je pa lepo v garaži ostala. Ko je bil dan za katrco sem spal uro in pol dlje in lepo po toplem prišel v LJ k babici. Pa je blo men fino, ker ni blo policajev v hiši, njej, mislim da je bla gita10 pa ni blo fino. Upam, da zdaj štekate poanto.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 5.12.2012 14:45:35 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
5.12.2012 16:35:13   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


Nic ne kaze, da razumes koncept/nacelo izvirnega greha...



Prav tak odgovor sem pričakovala od tebe.....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
5.12.2012 16:48:50   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nekaterim očitno ne, sej majo denar, pa lačni tud ne bojo. Je v prejšnji temi ena napisala, kako je policija v prejšnjem sistemu hodila po očeta in kako se je počutla. Pa ji glede na napisano materialno za tiste čase sploh ni blo hudga, če so mel lahko v časih par nepar vsak dan avto so moral imet dva, kar so si lahko privoščli le najpremožnejši in njej so bli ti dnevi zanimivi, ker so se vozil z maminim avtom. Mene so recimo takrat ko so se oni peljal z maminim avtom zavil ob štirih zjutraj v deko, fotr me je dal na ramo pa gasa v sneg proti avtobusni in potem do babice v varstvo, naša katrca je pa lepo v garaži ostala. Ko je bil dan za katrco sem spal uro in pol dlje in lepo po toplem prišel v LJ k babici. Pa je blo men fino, ker ni blo policajev v hiši, njej, mislim da je bla gita10 pa ni blo fino. Upam, da zdaj štekate poanto.


Pa je večina odgovorov v tisti drugi temi, tisti eni bila v tem stilu, da ji ne vejamejo, da takrat, ko smo pa bili mi mladi, v socializmu, pa že ni bilo tako, takraj je bilo zgolj lepo.....redko kdo ji je javno pritrdil in jo "vzel v bran" tako kot recimo Jankovičeva otroka....in skoraj nihče, razen ene izjeme se mi zdi (nisem bila jazuser posted image ) ji ni javno, na forumu rekel, da se mu je smilila kot otrok, ker je bila policija v hiši.....

in o tem sem govorila, ko sem omenila Kanglerjevo hčer.....važno je, kdo je tisti, čigar otroci se ti smilijo, če so iz "nasprotnega" tabora, ali pa od "no name" matere, niso deležni take javne podpore, kot otroci od določene znane osebe.....tu izvzamem ronjo, ker ona je v tem unikum in njej se res vsak smili in bi vsakemu pomagala, pa kdorkoli je že......


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
5.12.2012 17:53:39   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pa je večina odgovorov v tisti drugi temi, tisti eni bila v tem stilu, da ji ne vejamejo, da takrat, ko smo pa bili mi mladi, v socializmu, pa že ni bilo tako, takraj je bilo zgolj lepo.....redko kdo ji je javno pritrdil in jo "vzel v bran" tako kot recimo Jankovičeva otroka....in skoraj nihče, razen ene izjeme se mi zdi (nisem bila jazuser posted image ) ji ni javno, na forumu rekel, da se mu je smilila kot otrok, ker je bila policija v hiši.....


Žal ni iz pravega klana.

Ne vem, zakaj bi se mi morala otroka posebej smiliti user posted image .

Večina otrok danes doživi enega od stresov - ali bolezen že v otroških letih, socialni rob, ločitev staršev, selitev. Omenjena otroka sta doživela selitev, tako je brati. Ali še kaj drugega ne štima, da bi se nam morala posebej smiliti?

Prav tako je vsaj po do sedaj napisanem sodeč razbrati, da sta otroka kot vsi ostali, zdrava in otroško razigrana.

Če k temu dodamo še ugodne socialne okoliščine, v katerih sta do sedaj živela (močna širša družina s potrebno družinsko podporo) in predvidevam da spodbudben osebni razvoj, ne vidim posebnega razloga, da bi se morala zaradi ene selitve posbej smiliti širši populaciji.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
5.12.2012 22:36:07   
Pupa1
Po mojem je dost odvisno od tega, koliko so ti otroci stari.. Če so v najstniških letih,zna biti tudi za njih zoprno,saj so takrat toliko bolj občutljivi in že dovzetni tudi za kakšno provokacijo.. Mislim, otroci jih znajo zafrkavat,zajeb...pač, skratka so lahko v nezavidljivi situaciji v svoji šoli.. Saj se še spomnite,kako je v šoli,a ne.... Če so pa mlajši,mislim da se nam ne rabijo smiliti.. Tamali ne vedo,za kaj gre...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
5.12.2012 22:49:12   
Pupa1
Frodo, če bi Jankovič izvedel MBO v Mercatorju,kar mu na srečo ni uspelo, tako kot ni uspelo še nekaterim,ker niso imeli podpore v politiki,danes Mercatorja ne bi bilo več. Nagovarjam izrecno tebe,ker vidim, da ga ceniš zaradi poslovnih rezultatov. To, da mu ni uspel MBO, a mu je uspelo potem v politiki, je bila zanj sreča v nesreči. Pa sem politično opredeljena kot leva, da ne boš mislila, da sem že defacto kar proti vsem ta levim..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
6.12.2012 8:11:30   
uškinamama
Obstaja starševska (moralna odgovornost) do otroka?



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
6.12.2012 12:48:34   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nekaterim očitno ne, sej majo denar, pa lačni tud ne bojo. Je v prejšnji temi ena napisala, kako je policija v prejšnjem sistemu hodila po očeta in kako se je počutla. Pa ji glede na napisano materialno za tiste čase sploh ni blo hudga, če so mel lahko v časih par nepar vsak dan avto so moral imet dva, kar so si lahko privoščli le najpremožnejši in njej so bli ti dnevi zanimivi, ker so se vozil z maminim avtom. Mene so recimo takrat ko so se oni peljal z maminim avtom zavil ob štirih zjutraj v deko, fotr me je dal na ramo pa gasa v sneg proti avtobusni in potem do babice v varstvo, naša katrca je pa lepo v garaži ostala. Ko je bil dan za katrco sem spal uro in pol dlje in lepo po toplem prišel v LJ k babici. Pa je blo men fino, ker ni blo policajev v hiši, njej, mislim da je bla gita10 pa ni blo fino. Upam, da zdaj štekate poanto.


Pa je večina odgovorov v tisti drugi temi, tisti eni bila v tem stilu, da ji ne vejamejo, da takrat, ko smo pa bili mi mladi, v socializmu, pa že ni bilo tako, takraj je bilo zgolj lepo.....redko kdo ji je javno pritrdil in jo "vzel v bran" tako kot recimo Jankovičeva otroka....in skoraj nihče, razen ene izjeme se mi zdi (nisem bila jazuser posted image ) ji ni javno, na forumu rekel, da se mu je smilila kot otrok, ker je bila policija v hiši.....

in o tem sem govorila, ko sem omenila Kanglerjevo hčer.....važno je, kdo je tisti, čigar otroci se ti smilijo, če so iz "nasprotnega" tabora, ali pa od "no name" matere, niso deležni take javne podpore, kot otroci od določene znane osebe.....tu izvzamem ronjo, ker ona je v tem unikum in njej se res vsak smili in bi vsakemu pomagala, pa kdorkoli je že......




Ah, daj, liliana, politiko v vse vpletati in zganjati patetiko.

Meni se smilijo otroci, kot je bila npr. moja mama, ki so ji pri 3 letih ubili očeta in požgali dom, na katerega se 3 leta ni mogla vrniti, nato pa ni imela nič od niča, še matere skoraj ne, ker je le-ta morala trdo delati, da je preživela 3 otroke in postavila hišo nazaj.
Meni se smilijo otroci, v dom katerih vkoraka tujec s puško in jih iz doma izžene, jim vzame vse, pobije starše, ...
Meni se smilijo otroci, katerih prazne so od lakote materine prsi.
Meni se smilijo otroci, prodani v sužnost in prostitucijo.
Meni se smilijo otroci, ki po 12 ur na dan šivajo obleke, kopljejo v rudniku, tkejo preproge.
In se mi smilijo otroci pijancev in nasilnežev.

Smilijo se mi otroci, katerim so odvzete tiste temeljne stvari, ki jih vsak otrok potrebuje - ljubezen staršev, dom, hrana in voda.
Vse ostalo so samo bolj ali manj žalostni trenutki v življenju vsakega od nas.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
6.12.2012 15:01:10   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Frodo, če bi Jankovič izvedel MBO v Mercatorju,kar mu na srečo ni uspelo, tako kot ni uspelo še nekaterim,ker niso imeli podpore v politiki,danes Mercatorja ne bi bilo več. Nagovarjam izrecno tebe,ker vidim, da ga ceniš zaradi poslovnih rezultatov. To, da mu ni uspel MBO, a mu je uspelo potem v politiki, je bila zanj sreča v nesreči. Pa sem politično opredeljena kot leva, da ne boš mislila, da sem že defacto kar proti vsem ta levim..


Ne vem ali bi Mercator se bil ali ne. Moja logija je, da ce "odkupis" dobrostojece podjetje, ki ima ze dober polozaj na trziscu ni vzroka, da bi ga unicil, prodal itn... ker lahko z njim dobro delas. Verjame, da bi Jankovic dobro upravljal s podjetjem saj menim, da se je kot gospodarstvenik dovolj dokazal. Pravzaprav je meni osebno vseeno kdo je vecinski lastnik, ali je SKB, NLB, Pivovarna Lasko.. ali Zoran Jankovic.
Izhodisce je bila primerjava Mercatorja in Jankovica z Vegradom in Tovsakovo in dejstvo, da se ob Jankoviceve otroke vsi spotaknejo, ob imenovanju Hildinega sina za ekonomskega svetnika R Slovenije pa nobeden.
Nimam pojma ali je Hilda leva ali desna in me ne zanima, vendar mi je malo iluzorno, da me nekdo prepricuje, da sta enako "uspesna"...

BTW: ne mislim, da je Jankovic odlicen politik. Ima dolocen odmik od politicnih nakladanj kar je IMO pozitivno, vendar je vseeno gospodarsvenik v biti in ne politik. Kot pozitivno mu pristevam tudi, da je sposoben prepoznati in okoli sebe zbrati dobre ekipe, ki motivirano delajo okoli njega. V slabo in nepremisljeno mu stejem na pr. podporo Jaklicu.. itn...
V dobro mu stejem, da grem lahko z eno kartico na bus, si sposodim kolo, grem v knjiznico... ena za vse :)

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 6.12.2012 15:08:13 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
6.12.2012 15:14:16   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Po mojem je dost odvisno od tega, koliko so ti otroci stari.. Če so v najstniških letih,zna biti tudi za njih zoprno,saj so takrat toliko bolj občutljivi in že dovzetni tudi za kakšno provokacijo.. Mislim, otroci jih znajo zafrkavat,zajeb...pač, skratka so lahko v nezavidljivi situaciji v svoji šoli.. Saj se še spomnite,kako je v šoli,a ne.... Če so pa mlajši,mislim da se nam ne rabijo smiliti.. Tamali ne vedo,za kaj gre...


Ne glede na starost te "ozigosanost", da si otrok tega in tega vedno sledi. Ta mali morda ne vedo tocno kaj in zakaj... vedo pa oz. cutijo pa, da se za njimi obracajo ljudje, si prisepetavajo. Ne verjamem, da komu to vzbuha drugacne kot nelagodne izkusnje. Verjamem tudi, da nezmoznost, da si ti enostavno ti , ampak vedno otrok tega in tega tudi precejsnje breme (ceravno tistim, ki niso v tej poziciji izgleda, da to ima samo prednosti)...
Zal mi je tudi otrok tistega pedofila, ki so ga posneli in posnetek predvajali... Za njimi bodo tudi kazali s prstom (pa niso odgovorni za dejanja njihovega oceta)... itn...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
6.12.2012 16:08:22   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Ah, daj, liliana, politiko v vse vpletati in zganjati patetiko.

Meni se smilijo otroci, kot je bila npr. moja mama, ki so ji pri 3 letih ubili očeta in požgali dom, na katerega se 3 leta ni mogla vrniti, nato pa ni imela nič od niča, še matere skoraj ne, ker je le-ta morala trdo delati, da je preživela 3 otroke in postavila hišo nazaj.
Meni se smilijo otroci, v dom katerih vkoraka tujec s puško in jih iz doma izžene, jim vzame vse, pobije starše, ...
Meni se smilijo otroci, katerih prazne so od lakote materine prsi.
Meni se smilijo otroci, prodani v sužnost in prostitucijo.
Meni se smilijo otroci, ki po 12 ur na dan šivajo obleke, kopljejo v rudniku, tkejo preproge.
In se mi smilijo otroci pijancev in nasilnežev.

Smilijo se mi otroci, katerim so odvzete tiste temeljne stvari, ki jih vsak otrok potrebuje - ljubezen staršev, dom, hrana in voda.
Vse ostalo so samo bolj ali manj žalostni trenutki v življenju vsakega od nas.



Zganjanje patetike je bil že naslov teme.....ker recimo Jankovičevi vnuki ne spadajo v nobeno od zgornjih alinej.....

Če pa starši in stari starši radi pozirajo pred novinarji in se vsakodnevno oz. tedensko pojavljajo v medijih, torej praktično živijo od medijske pozornosti, pa morajo računati tudi s tem, da bodo mediji takoj tam, ko se bo njim zgodilo nekaj "slabega".....

Toreje je v tem primeru največja odgovornost za blagor otrok in vnukov na strani straršev oz. starih staršev in ne na strani tiste javnosti, ki se obračajo za otroci, se rukajo pod rebra in si šepetajo "Glej ga....Jankovičeva sta...."



(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
6.12.2012 19:46:30   
Pupa1
Ja, otroci niso nič krivi, res. Samo smilijo se mi ne... Ni še tolk hudo,no.. Mislim, tko bom rekla, tisti otrok od domnevnega pedofila se mi recimo pa smili!!Valjda jim bo oziroma je neprijetno zdaj..a se skompenzira,ob kakšni drugi priliki bosta namreč pa ponosna,da sta Jankovičeva...tko je to. To so jim verjetno starši razložili, upam,no. Tako je, če si javna osebnost. In s tem gor rastejo...ponavadi.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Kam odložite rabljena oblačila?
klara1984

Kam odlagate rabljena oblačila?

kontejner za oblačila (25%)

karitas (5%)

rdeči križ (5%)

dam med druge odpadke v kontejner (9%)

podarim znancem,prijateljem (41%)

porabim doma za krpe (14%)


Število vseh glasov: 91

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!