|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 12:19:09   
babkaa
nesika.... jaz pa mam rok 11.9, imam pa doma 15 mesečnega fantka.... jaz si sploh ne predtavljam kako bo to zgledlo z dvema, mali je kar živahn in samo bi se z mano igral, ne sam... bomo že..

pregled imam 6.2

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 12:33:00   
Penny

user posted image


PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, naslednji pregled, spol user posted image

1.9.
Teta Estera, 24.1.

9.9.
zoja09, 2user posted image , 1user posted image
pikizenc, 2user posted image , 1user posted image , 24.1.
roladica, 30, 2user posted image , 1user posted image

11.9.
babkaa, 2user posted image , 1user posted image , 6.2.

12.9.
nesika, 2user posted image , 1user posted image , 25.1.

13.9.
mami411, 5user posted image , 4user posted image , 5.2.

15.9.
Cari, 4user posted image , 2user posted image , 28.1.

16.9.
Penny, 30, Lj, 1user posted image , 0user posted image , 17.1.


X.9.

Anonimna

skrivnostnica

čoko1

Tara S

sonchek1, 29.1.


Trilč, 29, Ce, 2user posted image , 1user posted image , 18.1.

anonimnauser posted image user posted image

anonimna#26, 26, 2user posted image , 0user posted image

lollipop07, 24.1.

ANDREA2010, 2user posted image , 1user posted image

babyika88, 9.1.

anonimnauser posted image , 4user posted image , 3user posted image

Partika

Pinas, 3user posted image , 2user posted image , 6.2.

breskvica82, 2user posted image , 1user posted image


PRIČAKUJEMO:
user posted image
user posted image
user posted image


SKUPAJ NAS JE ŽE user posted image 24

user posted image user posted image :

user posted image PREGLEDI user posted image

9.1. babyika88
17.1. Penny
18.1. Trilč
24.1. Teta Estera, pikizenc, lollipop07
25.1. nesika
28.1. Cari
29.1. sonchek1
5.2. mami411
6.2. Pinas, babkaa



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
-otrocarije.net
- mama.si
- nosečnica.si
- babybook.si
- noseča.com
- pregnancy.org
- bibaleze.si
- bambino.si
- mojezdravje.si
- parrentsconnetct.com
- pregnology
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1
- dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
- vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
- vloga S-1/2
- priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 12:35:51   
lollipop07
penny super, da si nas na kup spravlauser posted image
to je moja prva nosečnost, sem 26 in iz kranja, za točen PDP bom pa do pregleda počakala...
dans smo ugotovil, da nam pomaranče ne pašejo preveč, smo pa navdušeni nad bananam in kivijem user posted image

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 12:51:49   
Penny
Bom pa dopolnjevala, ko bo več za popravit, da ne bo na eni strani 10x objavljen seznamček za vsak popravek posebej user posted image .


Moj PDP je preračunam glede na dan ZM (sama izračunala na Otročarijah). Če ga bo G spremenil, bom samo popravla, res še najmanjši problem user posted image . Lepše kot da smo vse nametane pod X.9. user posted image .



Punce, kako ste ve kaj med rjuhami? Meni kar ni, najprej zaradi čudnega občutka v trebuhu (tisti blagi krči in napihnjenost), potem me je še 3 dni nazaj tisti rjavo-rdeč izcedek prestrašil (hvalabogu je že včeraj čist izginil user posted image ). Moj pa trpi, ker že od novega leta nisva user posted image . No saj jaz tut trpim, ta teden sem že 2x sanjala seks user posted image . Upam, da bom po kontroli čez en teden kaj bolj pomirjena, ker če bova takole do septembra, se ne bo dobro končalo user posted image .

(odgovor članu lollipop07)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 13:02:57   
Trilč
o.k., da ne x.9 lahko ob nasljednjem dopolnjevanju, če bo pred pregledom, daš pdp pod 10.9 user posted image

posteljne aktivnosti: khm, ja trenuno so na "pavzi" user posted image pa sej to je razumljivo, vsi ti krči in slabosti... amap nč bat, ne bo do septembra trajalo... upam.user posted image

penny, super da je vse o.k., in ni več sekiranja zarad izcedkov, naj tako tudi ostane!

_____________________________

Don't panic.

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 13:02:58   
Cari
Ojla,

vidim da nekatere zanima tudi kako kaj med rjuhami, pa moram tole deliti z vami....

Skratka, v prvi user posted image je mene tudi zanimalo, če je lahko kaj narobe, in sem na pregledu vprašala mojega G. Pa je rekel, da je mali tako varno notri, da mu nič ne more do živega in na koncu "vi samo uživajte...". In potem mi je po vsakem pregledu rekel "vse je super. vi samo uživajte" in jaz sem vedno pomislila na rjuhe in mi je bilo user posted image . Še sedaj ga slišim. Upam da je pozabil do sedaj user posted image

_____________________________

Cari

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 13:25:14   
lollipop07
ja midva sva že probala odkar veva, da sm noseča...pa morm rečt, da je blo prej bolš...mene je recmo kr mal bolel - špikanje je blo močnejše, pa tut "vlage" ni blo kej dost, čeprov je bla želja in vseuser posted image mogoče je res to zaenkrat še čist blokada v glavi...no jst iskreno upam, da je in da bo sčasoma izginla...drugač zna res bit user posted image no tolažim se s tem, da želja je še, ostalo bomo pa že nekak zrihtaluser posted image

(odgovor članu Cari)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 13:26:01   
Pinas
Sem šla zračunati PDP 16.9 user posted image
Med rjuhami-letos še nič user posted image
V času O zelooo,potem pa je bil konec,najprej me je bolel trebuh,zdaj me pa nič ne boli ali tišči,samo ne da se mi.
Enkrat je moj brat rekel,ker so kar precej mesecev delali na user posted image ,je imel vsaj sex zagotovljen,potem je bilo itak tega bistveno manj.user posted image
No moj se za enkrat vzdrži vseh komentarjev,čaka,kaj pa naj.user posted image

(odgovor članu Cari)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 14:07:01   
Penny
Pinas, vidim da mi tudi po PDPju slediš user posted image

(odgovor članu Pinas)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 16:23:25   
Partika
Živjo!

Evo, še moji podatki - pdp sem izracunala za 9.9., tak da to je še neuradno. :) Sem iz Mb, 29 let, otrok še nimam, nosečnost prva. Prvi pregled me čaka 28.1. Mislim, da je to vse. :) Aja, spol? Punčka bo. :)

Sicer pa se nič ne šparam pri seksu. :) Mi čisto paše. Tudi nisem pomislila na to, da bi lahko bilo kaj narobe... Ker čakat do pregleda bi mi bilo čisto too much! ;)

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Septembrcice 2013
11.1.2013 22:27:34   
Anonimen
Penny user posted image super seznam. Me pa veseli, da je sedaj s tabo vse ok in izcedka ni več.

No, da še jaz malo update-am svoje podatke: PDP (po mojih izračunih) 16.9., prvi pregled pa imam 4.2., sem pa iz LJ.

Drugače pa zadnje dni imam neverjetno željo hladilnike praznit, groza user posted image Še ko pojem kosilo, potem šele lačna ratam... se moram prav nazaj držati. A ima še katera ta problem?
Slabo mi hvalabogu ni (trkam), prsi so kot kamen, ampak skoraj brez bolečine, tu pa tam me kdaj malo špikne v jajčnikih, to je pa to user posted image
Glede spolnosti: jaz zdaj še bolj uživam, prijeti se nima kaj več user posted image

LP, anonimna#26

(odgovor članu Partika)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 10:17:37   
Penny
Pri meni je glede apetita ravno kontra - manj ga imam in nič mi kaj posebno ne paše za jest user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 10:42:27   
Penny

user posted image


PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, naslednji pregled, spol user posted image


1.9.
Teta Estera, 24.1.

9.9.
Partika, 29, Mb, 1user posted image , 0user posted image , 28.1.
pikizenc, 2user posted image , 1user posted image , 24.1.
roladica, 30, 2user posted image , 1user posted image
zoja09, 2user posted image , 1user posted image

10.9.
Trilč, 29, Ce, 2user posted image , 1user posted image , 18.1.

11.9.
babkaa, 2user posted image , 1user posted image , 6.2.

12.9.
nesika, 2user posted image , 1user posted image , 25.1.

13.9.
mami411, 5user posted image , 4user posted image , 5.2.

15.9.
Cari, 4user posted image , 2user posted image , 28.1.

16.9.
anonimna#26, 26, Lj, 2user posted image , 0user posted image , 4.2.
Penny, 30, Lj, 1user posted image , 0user posted image , 17.1.
Pinas, 3user posted image , 2user posted image , 6.2.


X.9.

Anonimna

skrivnostnica

čoko1

Tara S

sonchek1, 29.1.

anonimnauser posted image user posted image

lollipop07, 26, Kr, 1user posted image , 0user posted image , 24.1.

ANDREA2010, 2user posted image , 1user posted image

babyika88, 9.1.

anonimnauser posted image , 4user posted image , 3user posted image

breskvica82, 2user posted image , 1user posted image


PRIČAKUJEMO:
user posted image
user posted image
user posted image


SKUPAJ NAS JE ŽE user posted image 24

user posted image user posted image :

user posted image PREGLEDI user posted image

9.1. babyika88
17.1. Penny
18.1. Trilč
24.1. Teta Estera, pikizenc, lollipop07
25.1. nesika
28.1. Cari, Partika
29.1. sonchek1
4.2. anonimna#26
5.2. mami411
6.2. Pinas, babkaa



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
-otrocarije.net - mama.si
- nosečnica.si - babybook.si
- noseča.com - pregnancy.org
- bibaleze.si - bambino.si
- mojezdravje.si - parrentsconnetct.com
- pregnology - novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1 - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
- vloga S-1/1 - priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
- vloga S-1/2 - priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 11:10:32   
Trilč
Dobro jutro, tako lepa sončna sobota po dolgme času, jaz pa čepim notri user posted image . Tamala je šmrkava in solzne učke ma (drgač ni nč vročine ipd). Je pa težko tako živahnega otroka not držat. Mnja, bo že.

penny supre ti gre tole urejanje seznama. A mogoče katera ve zakaj povezava oz. spletna stran novorojenček.com ne dela več? Ta, ki naj bi imela pakete te enkratne pomoči... sej to je še daaaaleč, ampak me firbec matra če se je v teh 3 letih kej spremenil. Ma, ja, prehitevam, če mi pa spet stopijo solzne v oči (hormoni, o.k. user posted image ) ko pomislim na nakup malih bodijev, nogavičk, evo pa smo tam, že teče (jao, morm se k seb spravt user posted image ). Sicer ne bo tolk priprav kot pri prvem (jasno), a vseeno.

apetit: no ja, na žalost je kar prisoten. Imam tako, khm, kr veeeelik, veeeelik presežka, tako da ni potrebe po tem apetitu, je pa tako da zaeenkrat itak potem vse zleti ven.

vitamini ipd.: jemljete kaj poleg folne, mislim kak elevit, al samo tifol ali kaj čisto tretjega. Glede na to, da rezerve imam ohoho, se ni za bat primankanja, kljub bruhanju, ampak vitamini pa mogoče vseeno ne bi bili slaba ideja, tega v zalogah ni. Zdaj pa razmišljam kaj vzet. Zaenkrat jemljem samo tifol.

lep dan vsem, jutri nas baje čaka sneg, se ga že zelo veselimo (tistega strašenja da bo do - 10 ne tolko),

_____________________________

Don't panic.

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 11:28:08   
Ninika89
Partika kako pa ves, da bo puncka, ce se niti prvega pregleda nisi imela? user posted image

Trilc v temi januarke 2013 sem zasledila, da paketov vec ni. Dobis samo denarno pomoc.
Verjetno zaradi tega tudi strani vec ni.


(odgovor članu Trilč)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 11:36:17   
Anonimen
Teh paketkov ob rojstvu otroka več ni. Dobiš denar pa še to gledajo na prihodek. Če ne presežeš 630eur na člana družine oz. nekaj takega, potem dobiš, drugače ne.

(odgovor članu Ninika89)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 11:38:21   
Penny
Bom dala ven link do novorojencek.com, hvala za opozorilo. Priznam, da nisem šla zdaj preklikat vseh linkov, sem samo kopirala od avgustovk. user posted image Ko sem pred par tedni obiskala to stran, je še delala. Očitno so res ukinili zaradi sprememb glede paketov, ker zdaj oddaš po rojstvu vlogo, dobiš pa samo denar (če ga dobiš, tako kot pravi Anonimna zgoraj). Pa vidim, da recinko.si tudi nima več otroških stvari. Oni so bili dobavitelji stvari za paket, se je pa dalo tudi sicer naročat pri njih. user posted image user posted image Sem imela v planu, da tam kupiva podstavek za lupinico, ker je bil malo cenejši. Brezveze user posted image .

Jaz jemljem Femibion 1, do user posted image sem pa AZ Mama od DM, kar je tudi multivitaminski pripravek. Pa omega3 pijem že nekaj časa.

Partika se pa heca glede punčke user posted image Ali pa je mogoče pogledala na kitajski koledar user posted image .

< Sporočilo je popravil Penny -- 12.1.2013 11:40:07 >

(odgovor članu Ninika89)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 12:34:05   
pikizenc
Trilč - jaz jemljem Elevit, ampak ne tok zarad vitaminov, ampak ker ima največjo koncentracijo folne in mi je tako pri prvi user posted image svetovala moja G, ker sem mela neke mejne rezultate za ščitnico

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 13:06:40   
sonchek1
Dan
Od srede sem bila v bolnišnici danes so me spustili samo za vikend domov v ponedeljek nazaj žal se moram poslovit iz tega formauser posted image user posted image vsak dan so mi delali uz in htc teste in nosečnost je šla spontani splav včeri so me očistili ampak je še nekaj drugega v ozadju G je rekla da na UZ je kazal velik več ona je pa sam neke delce ven dobila sumi na polip zato moram v ponedeljek nazaj še enkrat mi bodo htc preverjal pa uz potem mogoče sledi še eno čiščenje lepo je bilo čvekat z vami punce držite se

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 13:25:35   
Penny
Sonchek1 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek1)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 13:38:10   
breskvica82
Penny tudi mene lahko daš na seznam 12. 9. , prvi pregled pa imam 15.1. Naročila sem se na pregled, ker me v predelu maternice kar močno boli, predvsem zjutraj in tudi čez dan ko se vsedem, vležem. Mislite, da je to normalno? Imate ve podobne bolečine (zvijanje, tiščanje...), je pa za zdržat, samo ni prijetno. Drugih težav (slabost....) nimam.

Pazite nase!

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 15:12:03   
Anonimen
sonchek user posted image user posted image Drži se!

Breskivica -ja tudi mene zvija, razteguje in ščipa po spodnjem delu trebuha, ampak to me je vedno ko sem bila noseča, tako da mislim da to občuti večina nosečk-ene bolj, druge manj user posted image Jaz tudi drugih znakov še nimam, prsa me ne bolijo, samo tak obutek imam kot da se mleko nabira-tiste ki ste že kdaj dojile, veste kakšen je ta občutek user posted image Pa občasno imam krvavo, roza-rjave izcedke, ampak kot pravim, jih imam vedno ko sem noseča, user posted image , tako da se ne obremenjujem z njimi! Očitno je pri meni prvi znak nosečnosti izcedkiuser posted image !
Na prvi pregled se bom drug teden naročila. ok glede na to kdaj sem imela O bo pomoje pdp nekje okoli 20.9, lahko da še kak dan kasneje!
Se pa ful veselim te nosečnosti in user posted image , to je res-nosečnost eno lepših obdobij v življenju! Anonimna user posted image

(odgovor članu breskvica82)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 15:35:38   
jst123
Pozdravljene!
Se opravičijem ker vdiram v temo... pišem diplomsko nalogo in bi rabila pomoč nosečnic, ki imajo nosečniško sladkorno bolezen. Če jo katera med vami ima, bi bila hvaležna, če bi rešila anketo.

www.mojaanketa.si/anketa/269922700/

Hvala in lepo pozdravljene

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 15:47:19   
Penny
Breskvica, te bom dodala user posted image .

Anonimnauser posted image , dobra si, da se ne sekiraš zaradi izcedkov.

jst123: tu smo same take sveže, ki še nismo imele pregleda pri GIN in pregleda za sladkorno. Več sreče bo pri avgustovkah in starejših :) .


Mene od četrtka dalje manj zvija v trebuhu, mogoče je pregled pomagal (psiha pa to). Pa prej me je sicer občasno tudi desno špikalo, včeraj je pa začelo levo, še posebej, ko sedim. Glede na to, da je G rekel, da je bila tokrat O v desnem jajčniku, verjetno ni možno, da bi se vse skupaj vgnezdilo v levi jajcevod, ne? user posted image Upam, da je to samo širjenje maternice in da ne bo v četrtek kakega neljubega presenečenja videt na UZ (recimo kakšna IMN, tega me je ful strahuser posted image ). Čeprav zdaj je pa že ponehalo špikat. Eh.

Ste komu že povedale za nosečnost? Razen partnerjem, predvidevam da oni že vedo user posted image . Jaz sem mami že takoj ob prvem pozitivnem testu, potem po zamudi M pa še eni kolegici, ki ve, da sva delala na bejbiju (eni ali dvema še moram, ko se vidimo). Pri eni znanki sem se pa tako v neprijetnem položaju znašla. Isto ve, da sva delala na bejbiju in ko me je kar direkt vprašala, če sem noseča, nisem vedla, kaj naj rečem, čist me je nepripravljeno ujela. Zanikat nosečnosti baje ne smeš, nisem pa mogla odgovora obrnit in se izmotat, tako da sem kar priznala. user posted image Za ostale (sorodstvo) bova pa še malo počakala, vsaj do srčka user posted image . Bo prvi vnuk na obeh straneh user posted image .
Joški pa vedno bolj bolijo, pa bradavice tudi, ampak čisto drugače kot po O.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Septembrcice 2013
12.1.2013 19:04:48   
puppe
pozdravljene,

po potrditvi z CB testom se selim na vaš forum user posted image  stara sem 34 let, to je zame 3 nosečnost, doma pa imam že dva škrata user posted image  po izračunu za ovulacijo mi je pokazal datum PDP-ja 26.9. , tako da me za enkrat pišite pod ta datum.

Jaz sem povedala seveda svojemu in kolegici, ki je vedela da delamo na otročku user posted image  domačim in v službi bom povedala ali po prvem pregledu ali pa po nuhalni.


(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?