|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januar / februar 2013
6.3.2013 13:57:21   
talika81
mijateja, a si imela ET v MB? ker jaz sem tudi imela ETZ 28.2. v MB.

drugače pa mogoče res idi do zdravnika in povej, kaj in kako in naj te pogleda, pa mogoče kaj dobiš. če druga ne pomaga.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: januar / februar 2013
6.3.2013 14:03:17   
darijal
mislim da je najbolje da gres do zdravnika...sicer pa pomaga timijanov čaj oziroma da se inhaliras z timijanom...meni je pomagalo.....pa veliko limone propolisa in meda to je najboljsa kombinacija za bolece grlo......čajček pa fajn se pokriti pa greti pikico....
drzim pesti za vse...;)

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: januar / februar 2013
6.3.2013 16:56:00   
mijateja
Hja,hvala. Pijem vse zvarke kar sem jih slišala. Danes bom še počakala.

Talika, kdaj pa boš delala ti test? Danes sem izvedela, da nimam zamrzjenčkov.

(odgovor članu darijal)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: januar / februar 2013
6.3.2013 18:59:45   
talika81
mijateja, jaz bom test delala v nedeljo, 10. dan po ETZ, če prej ne bo user posted image . pa tudi če bi slučajno user posted image prišlo, bom naredila test doma.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: januar / februar 2013
6.3.2013 19:40:20   
mojsonci
user posted image evo mene nazaj iz kc in sicer eden se ni prijel eden pa ss bolečine grozne krvi pa od nikoder user posted image naj se že ulije pišuka no men se zdi da je dns 21dan po et... sem pa reškota klicala, če lahko on preveri kako je z najinima zamrnencema pa je rekel, če je pošta je če ni ni,,,problem pa je, da sm jst pozabila spremenit naslov in sedaj bi mogla 200km pogledat če je pošta user posted image potem sem šla pa do sestre v Dravlje pa je rekla, da bo ona preverila in, da me pokliče user posted image je bila zeloooooo prijazna.
A katera ve po kolko časa Reš da zamrznenca, če je bil zgodnji ss?
Jst sem ga klicala pa je rekel, da naslednji postopek junija, če nimamo zam...no zdej je treba čakat... bomo pa sami mal user posted image user posted image

Kako ste ve kaj ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: januar / februar 2013
6.3.2013 20:16:54   
klaraku83
Živjo punce!

Jaz se javljam da vam povem, da sva bila na uz in zagledala en srček:) (imela sva transfer dveh zarodkov, vendar se eden verjetno ni niti razvil v blastocisto ali pa se ni vgnezdil). Sem v sedmen tednu ter že z nosečniškimi slabostmi :).

Vsem želim srečno in močno držim pesti!!!

user posted image

(odgovor članu mojsonci)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: januar / februar 2013
6.3.2013 21:09:08   
S*
Punce hvala za vaše odgovore.
Pommaranca,a mi lahko poveš če ni preveč osebno, zakaj sta vidva v postopku, si ti problem ali mož? Pri nama je moj kriv, jaz sem bola načeloma o.k., čeprav mi je Reš na zadnjem UZ rekel da imam full majnih cist na jajčnikih in da se očitno staram user posted image

september, močno stiskam pesti, da bo ta pikica ki jo greješ zmagovalna.

Jaz se nisem še odločila kako naprej,moram pa še pogum zbrat da Reša pokličem, ker itak vem da me bo nakuril da kaj si zmišljujemuser posted image

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: januar / februar 2013
7.3.2013 7:09:43   
Pommaranca
S* pri nama je pa tako; najprej je bila težava odkrita pri možu, ker ima v izlivu čisto malo skoraj nič semenčic. Potem pa je Reš čudežno odkril težavo še v meni, in sicer; enkrat govori, da imam oba jajčnika in da sem ful dobra, drugič pa ugotovi, da sem pa ful slaba, in da levega jajčnika ne vidi, da vedno reagiram samo na enega. Hormone mi je dal pregledat, bili so vsakič boljši, ampak za njega še vedno zanič. Pa mi je kljub temu dajal blage terapije. 
Ampak če sem v prvem postopku imela 50% uspešnost oploditve zarodkov, v drugem in tretjem postopku pa 100% uspešnost oploditve zarodkov, potem sem prepričana, da tako slaba pa spet nisva, kot on govori!

In tako sva se odločila za menjavo klinike! Kako pa je pri tebi?

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: januar / februar 2013
7.3.2013 8:09:55   
Toppssy
Dobro jutro,

končno sem spet lahko nekaj napisala. v službi sem se z lahkoto logirala, doma imam pa probleme. Mogoče preslaba internet povezava user posted image . Zdaj sem na bolniški doma, pa vas le berem in stiskam pesti za vse.

Jaz sem imela prvi UZ, kjer smo vidli enega srčka, od dveh vstavljenih user posted image . Čestitam tudi klaraku93 !!!

Ampak po vseh branih postih, sem prav vesela, da se nisem odločila, da grem k Rešu, meni se to ne zdi vredu, kar pišete.
Res, da sem bila samo dvakrat v postopku (upam, da se bo zdaj obdržala pikica), vendar v GK LJ so vedno imeli vso mojo dokumentacijo in so vedli kaj delajo. Bila sem tudi drugič v istem postopku z istimi zdravili, ker so rekli, da, če je prvič držalo, da ne bodo spreminjali. In imela sem isto število celic, le, da sem v prvo dobila eno morulo in eno blastocito, brez zmrznjenčkov, v drugo pa pa dve blastociti in enega zmrznjenčka. Torej je bilo še boljše kot v prvo, z istimi zdravili.

Da imaš pa 11 celic in se nič ne razvije ........ ne me basat user posted image . Kar sem poslušala punce v GK LJ, so se tresle le tiste, ki so imele eno ali dve celici, pa še to so ponavadi dobile vsaj eno pikico za gret. sScer ne vem potem izida, vendar, da pri 11ih celicah nič ne razvije ..... ne vem, meni je fejst čudno user posted image

No v glavnem stiskam pestke za vse !!! Kjerkoli ste, vem, da se bojujete in prenašate vse, da bi nam enkrat res uspelo user posted image

Mislim na vas !


< Sporočilo je popravil Toppssy -- 7.3.2013 8:20:13 >

(odgovor članu Pommaranca)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: januar / februar 2013
7.3.2013 13:57:43   
Anonimen
Živjo sotrpinke :)

Nekje se morem malo izpovedat user posted image . Danes je 4 mesece od klavrnega user posted image , bili bi že v zadnji tretjini. Že tako težak dan, povrhu vsega pa izvem, da je sodelavka user posted image . Vesela za njo, a hkrati je v srcu še bolj hudo. Partner me tolaži, da bo, da se ne smem obremenjevat s tem, kaj bi lahko bilo, ampak naj mislim, da bo, da bo naslednji mesec tudi za naju dokončno zmagovalen.


(odgovor članu Toppssy)
  Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: januar / februar 2013
7.3.2013 20:45:29   
mijateja
Anonimen, veselo v nove boje. user posted image

Danes je sedmi dan od transferja in meje cel dan spodaj zelo, zelo tiščalo. Čisto malo sem zakrvavela. Mislite, da je slo naprej? Sedaj se je spodaj umirilo.
Ima se kakšna podobne izkušnje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: januar / februar 2013
8.3.2013 7:17:05   
talika81
mijateja, lahko je to samo prehodna krvavitev. upam, da je danes belina še naprej.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: januar / februar 2013
8.3.2013 8:13:44   
mijateja
Talika, hvala. Danes je res belina, ampak sem vsak dan bolj skozlana in me dol tišči, vendar ne tako kot včeraj ko so bili tudi krči. Križ me boli, prsi so ko kamen. Tak sem utrujena že zjutraj. Tak da ležim ... Prejšnjič, je bil tak čas že minus.
Kak ste pa ostale?

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: januar / februar 2013
8.3.2013 8:43:48   
talika81
mijateja, user posted image za belino. kar naj tako ostane še naprej.
pri meni še tudi belina in tudi pri meni je bilo v prejšnjem ETZ tako, da sem user posted image dobila 7. dan po ETZ.
glede krčev - jaz imam občasno in občasno imam občutek, kot da bom dobila user posted image . tak da držimo pesti še naprej, da nam uspe. user posted image
glede prsi - jaz že v 1. user posted image nisem imela ne vem kako povečane in trde. samo malo boleče, ampak boleče prsi so postale šele po krvnem testu, prej ne.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: januar / februar 2013
8.3.2013 10:01:57   
iris1978
Dobro jutro,

Mijateja, talika81 držimo pesti, da bo. Prav tako vsem ostalim puncam, ki čakajo.
Pri meni je pa danes 11. dan po ET- še vedno belina, prisoten občutek in tiščanje kot pred user posted image , ki upam, da je ne bo. Testa pa si ne upam doma delat. Mislim, da bom počakala kar na krvnega v ponedeljek. Strah me je, da se morda ni prijelo in da Dabroston pač zavira krvavitev :-/.
A morda ve katera, kako to poteka v MB. Vem, da moram zjutraj po napotnico in potem v laboratorij, ob 12h pa na pogovor k zdravniku. A to pomeni, da do 12h ne bom nič vedela, ali morda že prej izveš rezultate krvnega?

Anonimen- pozitivno v nove boje in upam, da bo drug mesec vajin mesec.user posted image user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: januar / februar 2013
8.3.2013 10:09:50   
talika81
iris, ja, do 12.ure ne boš nič vedela. dokler te ne pokličejo na razgovor.
tako da probaj naredit doma test, ker 11. dan po ET se že pokaže realna slika. da boš lažje počakala. sej tko ali tko ne moreš nič več spremeniti.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: januar / februar 2013
8.3.2013 10:27:13   
tanjita.
Pozdravljene, sotrpinke....
ze kar nekaj casa spremljam forum, vendar tokrat nisem nic aktivno sodelovala. Sedaj pa vec ne zdrzim, saj tudi sama cakam na krvni test in se mi ze takoooooo vlece.. Sem v cetrtem postopku v Lj na GK. Drugi je bil uspesen in imam doma ze 20 mesecnega otrocka. Tokrat pa sem takoo napihnjena, da me je prav sram hodit med ljudi, ker zgleda, da sem ze v cetrtem mesecu.... Transfer sem imela tokrat 3. dan (trikrat prej pa vedno na 5. dan). Kdaj naj bi bil torej realen rezultat na testu? Danes je 9. dan po transferju.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: januar / februar 2013
8.3.2013 15:34:59   
mojsonci
user posted image user posted image user posted image  evo mene nazaj sicer žalostna ampak tudi ful user posted image  in sicer potrjen ss brez kaplje krvi .... sem klicala Reša pa je rekel, da gremo z naslednjo m. po zamrznenčka user posted image

pa še kaj se mi je zgodilo: kliče moj Reša, da nismo dobili pošte in mu lepo hlado odvrne ja, če ni pošte potem je ni in jih NI .... ok jst čist user posted image user posted image user posted image  greva do sestre v Dravlje in jo prosim, če lahko preveri, če imamo zamrz. in drug dan klic, da jih imamo user posted image user posted image user posted image  zdej pa ne vem a sem jst mal bhsava al kaj skos je ponavljal da če ni pošte jih ni..... in evo pri nas pa ni blo pošte, ker je bil et na 5i dan....

no vas pol še mal preberem....

aja, če ima katera izkušnje, če se prime pa potem odmre zakaj ni krvi? Pušenjak mi je napisal, da se absorbira....ok... samo kako se potem šteje prva krvavitev m...al kako?
Me pa še mal špika naj se vsaj ulije no....

lep dan vsem user posted image

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: januar / februar 2013
8.3.2013 15:41:48   
tara.81
mojsonci o tem sva lih jaz in pišanec klepetale na sosednj strani (marec-april)...tudi midve nisva dobile pošte, ker smo imele transfer 5. dan user posted image in smo tam na dan transferja podpisale ene papirje. Držim pesti, da bo zamrznjenček pravi zmagovalecuser posted image user posted image

(odgovor članu mojsonci)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: januar / februar 2013
8.3.2013 15:53:25   
mojsonci
ne vem katera je spraševala kdaj smo delale test jst sem imela 5i dan et testek je pa digitalni cb pokazal + (-tedna) 9i dan...krvni pa 47 potem je zraslo do 240 potem pa čez dva dni samo še 80(sreda) dns pa ne vem kolko je :((

tara user posted image  user posted image user posted image  sej se morm k vama pridružit.... ja upajmo, da nam zamrznenčki prinesejo plusek user posted image  
eh jst mam še vedno hiperco....naj že gre nekam no... pa et 13ga lihkar bo en mesec.... jao jao
še vedno ne razumem spontan splav brez krvi to meni ne gre skupaj.....
Tara se ti kaj sanja kako naj štejem po naslednji m. ne upam Reša poklicat da bi ga vprašala kaj je za njega naslednja m....



(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: januar / februar 2013
8.3.2013 17:39:58   
iris1978
Tanjita,

samo pozitivno razmišljat :-). Tudi sama čakam na test. Sicer je že 11. dan po ET, pa se še kar ne morem opogumit, da bi doma naredila test. Jaz sem imela transfer 5. dan in bi test doma že lahko delala, pri tebi pa se verjtno lahko zamakne za kak dan, da pokaže realen rezultat. Vem, da punce v MB tudi krvnega nimajo na isti dan, če so imele transfer na 3 dan. Jaz imam krvnega 11.3., druga, ki pa je bila isti dan z mano na transferju, pa ima krvni test 1 dan kasneje, saj je imela prenos 3. dan.

(odgovor članu mojsonci)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: januar / februar 2013
8.3.2013 22:03:56   
mijateja
Živjo,

user posted image user posted image user posted image veliko sreče tistim, ki čakajo na test.
Nehale so me boleti prsi, spodaj se je spremenila bolečina ... Podobno se mi je zgodilo prvič. Samo kak dan prej.



(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: januar / februar 2013
9.3.2013 7:17:05   
iris1978
Dobro jutro,

danes je 12. dan po ET in mi zjutraj več ni dalo miru- seveda sem šla delat test (First Sign Duo). In sicer je na testu vidna zelo rahla črtica. A je to to- se lahko veselim user posted image ? Se mi zdi, da bi črtica že morala biti bolj močna. Prosim za pomoč.

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: januar / februar 2013
9.3.2013 8:21:30   
mojsonci
Jutro user posted image

Iris jst ti priporočam, da greš v lekarno po digitalni cb.... s temu fs sem jst imela zelo slabe izkušnje.... cb mi je prej pokazal kot fs....tako, da ne vem al je bil lih slučaj...ampak v to ne vrjamem ker sem cb delala s popoldanskim lulanjem unega pa z jutranjim....vmes šla pa kri dat pa mi je bilo tri ure preveč čakanja me je pot zanesla v lekarno user posted image user posted image
vso srečo!
Mi je pa Reš, ko sem bila v bolnici rekel, da lahko test naredim 9i dan ker sem imela 5dni stare.... in se morjo v določenem stevilu dni mislm, da dveh dneh tudi ugnezdit (naj me katera popravi, če sem narobe razumela)....
Držim pestke user posted image

< Sporočilo je popravil mojsonci -- 9.3.2013 8:22:28 >

(odgovor članu iris1978)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: januar / februar 2013
9.3.2013 8:27:58   
mojsonci
sem pa veliko veliko prebrala pd hcg-ja in vidim, da imajo punce prav, da se ponavadi konča user posted image , če je na začetku majhna vrednost user posted image
Mene ni tako vrglo saj sem imela že vse... najprej ss, potem malega, potem izm (so še jajcevod uzeli), potem spet ss, in sedaj mislim, da bi bil na vrsti user posted image ..... sem se pa naročila samoplačniško pri Pušenjaku naslednji cikel pogledat, če je pregrada ali kaj takega...in, bom šla en dan pred et še do njega na pregled....o tem se je treba še mal pogovorit k ne vem al gredo zamrznenci v spontan cikel a še kaj špika zraven.... bom Reškota povprašala, ko grem na pregled, ga ne upam klicat....

A se kateri sanja kaj se zgodi če je ss pa nobene krvi? Še vedno ne vem kaj naj sedaj no user posted image ko bi se vsaj uliloooooo.... Bom šla pa pol še enkrat kri dat, da vidm, če hormona ni več..

(odgovor članu mojsonci)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?