|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 23:04:06   
pelin
Khurde lahko si prepričana, da vzg. pri vas ne merijo s peščeno uro koliko časa ga biksate v garderobi user posted image ...to je v končni fazi, tako kot sem že zgoraj napisala, stvar vsakega posameznika in če pri vas to deluje...ok.......izpostavila sem le tisto pretirano zavlačevanje pri slovesu, ki določenim malčkom resnično škodi...ne bom pretiravala, če rečem, da imamo vsako leto v skupini vsaj tri takšne starše, ki zjutraj z maratonskim poslavljanjem in odpiranjem in zapiranjem igralniških vrat (joj..pozabili smo nanico...joj..pa dudico...joj...pa še to bi povedala...)tako razdražijo otročka, da ga potem tudi po pol ure ali še dlje mirimo in animiramo in po vrhu vsega z jokom nemalokrat razdraži še kakšnega otročka zraven...pa jim kljub opozorilom velikokrat dol visi....kaj si mislijo drugi starši...kaj si mislijo zaposleni...in kar je najbolj žalostno....kako vse to doživlja njihov otrok jim je deveta briga....

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 23:10:51   
LuLu
Ja, če so STARŠI tisti, ki zagnjavijo na vratih, je res malo smešno. Od otrok se pričakuje, da bodo otročji, od mene, v mojem primeru pa se verjetno pričakuje, da bom te stvari urejala v garderobi, ne pri odprtih vratih. S tem se jaz strinjam.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jutranje poslavljanje
4.1.2013 23:27:25   
khurde
jooooj, mi smo za domov ubitačni... običajno imamo čas, se nam ne mudi, pa včasih res dolgo traja, da ven prilezemo user posted image če je najmlajši pri volji, pregledamo še albume njunih skupin, ki so na garderobnih omaricah, preberemo besedila pesmi, ki so notri in ki jih pojejo, ko so v vrtcu (vzgojiteljica v eni skupini nas redno updejta z glasbenim repertoarjem), potem imajo vedno kakšno razstavo v avli in moramo pregledati, kaj sta njuni skupini naredili... potem imajo večji otroci razstave spodaj, kjer so manjši (moja2), in tudi to pregledamo... pa oglasno desko s slikami dogajanj v vrtcu v zadnjem času... pa oglasni deski pri njunih igralnicah, kjer imajo kakšne risbice, ki so jih tisti dan delali ali pa slike otroka, ki je praznoval rd... in itak je 99% teh zadev na višini otroških oči, tko da ne moremo kar mimo user posted image včasih se mi zdi, da smo čisto posvojili ta vrtec in da smo zelo domači user posted image

pelin, sem pa letos opazila par mam, o katerih verjetno ti pišeš... grejo kar z otrokom v igralnico (obute), se pri odprtih vratih igralnice poslavljajo kot da se zadnjič vidijo ali pa kar čepijo pred vrati (odprtimi) in gledajo, kaj bo otrok naredil in kako se bo obnašal, on pa itak joka, ker se vso slovo podaljšuje in mama kar ne gre, ker ona ne more, ne ker on ne bi mogel... in za nameček na koncu vstopi še ona not in zapre vrata za sabo, vmes pa govori, kak revček da je in da bo prišla nazaj user posted image in vzgojiteljica je že nakajkrat rekla, da to ne gre, da otrok trpi, da igralnica ni za starše, a se mama ne da user posted image

aha, sem zdele prebrala, da si me prehitela z zapisom in podrobnejšim opisom user posted image ma, ko pa tako dolgo pacam en post user posted image

< Sporočilo je popravil khurde -- 4.1.2013 23:29:33 >


_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jutranje poslavljanje
5.1.2013 9:43:10   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

To mene nič ni briga....kaj si misli drugi starš ali pa vzgojiteljica o mojem in otrokovem načinu poslavljanja v vrtcu.....

Kot te verjetno tudi nič ne briga, če otrok po tvojem špešnajstem poljubu in božanju na pragu potem hlipa v vzgojiteljičino ramo...hja saj se mi je zdelo...Lilijanca...Ljiljianca...včasih si pa res zagovedena...daj no malo zadihaj...


Ne hlipa......je pač taka, da se vedno namesto 3 sekund poslavlja 30 sekund (ker to najino poslavljanje ne traja recimo 10 minut)....in ni tako samo v vrtcu, tudi pri babicah, če grem v trgovino in ostane ona doma....pač taka je....hlipa pa, če te doze "poslavljanja" v obliki nekaj poljubov in božanja ne dobi...potem pa hlipa......user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jutranje poslavljanje
5.1.2013 10:28:13   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: khurde


pelin, sem pa letos opazila par mam, o katerih verjetno ti pišeš... grejo kar z otrokom v igralnico (obute), se pri odprtih vratih igralnice poslavljajo kot da se zadnjič vidijo ali pa kar čepijo pred vrati (odprtimi) in gledajo, kaj bo otrok naredil in kako se bo obnašal, on pa itak joka, ker se vso slovo podaljšuje in mama kar ne gre, ker ona ne more, ne ker on ne bi mogel... in za nameček na koncu vstopi še ona not in zapre vrata za sabo, vmes pa govori, kak revček da je in da bo prišla nazaj user posted image in vzgojiteljica je že nakajkrat rekla, da to ne gre, da otrok trpi, da igralnica ni za starše, a se mama ne da user posted image


Nekdo mora poskrbeti za zabavo. Ali www.5moskih.com, ali pa www.nadebudnemame.com.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jutranje poslavljanje
5.1.2013 13:53:03   
tashq
mi tudi večinoma nimamo zjutraj nobenih težav: lupčka pa objemček, pa smo rešeni. ponavadi je popoldne večji problem, ko noče domov. se je treba še igrat, pospravit to in ono, jok in stok, da noče domov;včasih traja tudi 10 min, da pridemo iz igralnice. mi je kar malo smotano, ker vem, da s tem oviram druge starše, ki pridejo po otroke, oviram delo vzgojiteljic, sami mi je pa tudi smotano stopiti v igralnico in jo zgrabiti, ker vem, da imam včasih umazane čevlje. včasih upam, da jo bo vzgojiteljica prinesla do mene, samo se to redko zgodi. jim pa tudi nočem "ukazat", naj mi prinesejo otroka.
me  zanima, če so kakšne vzgojiteljice tukaj:je takšno ravnanje zelo moteče in če bi lahko ta odhod domov kako pospešila?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Jutranje poslavljanje
5.1.2013 18:10:38   
Najaa
Ko moji dve nikakor ne moreta iz igralnice, vzgojiteljice ne čakajo dolgo, grejo kar do njiju in povesta, da mami čaka in da se bosta jutri naprej igrali ali doma do konca pobarvali ipd. Jaz ju ene 3x pokličem, če ne prideta pa vzg. posreduje.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Jutranje poslavljanje
5.1.2013 21:08:29   
nusi
ja letos imamo tudi mi dostikrat jokavčka, ker sem na porodniški in ve, da sem doma s tamalim. Moj ga odpelje v vrtec, tamali mu hoče včasih še kaj pokazati v garderobi (dostikrat med nabiranjem, da ne gre v vrtec) in to si pač pogledata, potem gresta do vrat reče mu lepo se imej in adijo in ga odda, včasih celo v naročje vzgojiteljice, ker drugače ne gre, ampak brez nekih dolgih poslavljanj, ker je tako samo slabše. Ko ga pridem iskat potrkam, če še je mu povem, da ga bom čakala pred vrati in jih ZAPREM, ful me moti, ker eni puščajo odprta vrata in tam visijo, naši imajo pa odprta okna in potem piha čez tamale. No pol pa prikoraka ko poje do konca se lepo posloviva in greva. Aja pol pa včasih do 15 minut bluziva po garderobi, ker ga vse zanima pa skos mi more kej pokazat, razne izdelke, ampak se iz sobe ne vidi v garderobo, tako da mislim, da nikogar ne motiva.

< Sporočilo je popravil nusi -- 5.1.2013 21:09:50 >

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Jutranje poslavljanje
5.1.2013 21:23:40   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz ju ene 3x pokličem, če ne prideta pa vzg. posreduje.
Ah, lepo tebi. Pri meni redkokdaj. Par dni nazaj je mala oblečena in obuta šla nazaj v telovadnico, kjer so nekaj na blazinah skakali in se je odločla, da bo pomočnici pomagala pospravljati. Druga deca so šla v drugo igralnico in jaz sem seveda z velikim počakala, da sta onidve pospravli. Nič je pomočnica ni naganjala domov user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Jutranje poslavljanje
5.1.2013 23:58:23   
aknela123
LuLu, sory, zdaj ti ne bo všeč, ampak, jaz bi šla po njo v telovadnico jo prijela, ji povedala da zdaj gremo domov in če ne bi šla, bi jo pač prijela in nesla ven. Starši so šef in ne otrok.
Pozna se, katere mame oz. očetje grejo zjutraj v službo, otroka hopa cupa oddajo in odidejo, otrok brez problema vstopi, ker je tak proces vsak dan. Pri tistih, ki pa po deset, petnajst minut še nekaj čarajo po garderobi, pa je razumljivo, da bo otrok poskušal podaljševat, na koncu pa starši postanejo sužnji, več ne vejo ,kako otroka noter spravit, da ga potem že vzgojiteljica mora odtrgat od mame.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Jutranje poslavljanje
8.1.2013 21:55:25   
Najin_pikec
Mi se slečemo in preobujemo v garderobi, oba z možem ga polupčkava, potrkava in ga oddava vzgojiteljici. Poveva še, če je kaj posebnega (npr. zadnjič je zelo slabo spal in ga zjutraj sploh nisva mogla zbudit, zato sva povedala, da bo mogoče že prej rabil malo počitka) in to je to.
Ko prideva ponj, potrkava in počakava da veselo prikobaca (no po novem pride po dveh user posted image ) do naju.
Zadnjič ko sem pozabila dat flaško, sem šla pa rajši potrkat na vrata sosednje igralnice in tam prosila, če mu lahko nesejo flaško.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?