|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjalna miza - pomoč
10.9.2005 15:08:32   
GATA
Ojla,

že nekaj časa se mučim ugotiviti kakšna previjalna miza bi bila OK. Pa me zanima kakšno previjalno mizo uporabljate, kaj bi lahko rekle za slabosti ali prednosti?
Mogoče pa samo kakšni predlogi.

Predvsem me zanima višina. Ker nisem ravno pri ta velikih me zanima če se je katera s tem problemom mogoče že srečala in kako ga je reševala.

Pa še to: koliko časa se previjalna miza sploh uporablja? oz ste jo uporabljale?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Previjalna miza - pomoč
10.9.2005 15:12:00   
Anonimen
Jaz sem previjala na pralnem stroju, nad njim sem imela omarico z vsemi potrebščinami, za seboj pa tekočo vodo. Super. Nikoli ne bi naredila več drugače.

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Previjalna miza - pomoč
10.9.2005 15:13:25   
cmokec
Jaz imam najbolj enostavno previjalno, ki stoji na nogicah kot recimo stojalo za perilo. Pod previjalno podlogo je pa banjica. Za večjo se nisva odločila, ker je kopalnica majhna (najbolj topla soba v stanovanju, pa še voda je zraven) in sva jo postavila nad bide. Rabila sem jo pa do Sarinih 4 let - dokler je imela ponoči pleničko.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Previjalna miza - pomoč
10.9.2005 15:50:10   
JASNA D
Jo imam - klasično na 4 predale. Pri ta prvem sem jo uporabljala 4 mesece, pri ta drugem niti enkrat - najraje ju previjam na kavču. V kopalnici nimam prostora (na pralnem stroju je sušilni stroj), drugače pa se mi zdi tole s previjanjem na pralnem stroju (seveda na previjalni podlogi ali na nečem mehkejšem) dobra ideja, ker je vse takoj pri roki.

Če bi se še enkrat odločala, previjalne mize ne bi nikoli kupila. Če pa že, pa tisto, ki se potem samo preuredi in je nato navadna komoda oz. omarica, če bi seveda pasala k ostalemu pohištvu.

Nepotreben strošek, če vprašaš mene, nekaterim pa brez povijalne "živeti ni" - pač, stvar okusa ali navade.

Jasna

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Previjalna miza - pomoč
10.9.2005 16:04:09   
pravljica
tisto s 4mi predali...bila je poceni (ne mislim je kombinirat kasneje s pohištvom), v njej imam pospravljena vsa oblačila za bejbeka, kozmetiko pa na okenski polici (postavljena je v dnevni ob oknu, ker drugje ni prostora), ko ga kopam, dam banjico ven na stole (1x tedensko, drugače imamo za namakanje čebriček), pod oknom je pa radiator...meni v kopalnici ne bi ogovarjalo, ker ne bi bilo vedno pri roki oblačil in plenic ipd

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Previjalna miza - pomoč
10.9.2005 16:18:28   
Anonimen
Saj plenice so nad strojem v omarici in ves ostali pribor (robčki, kreme) tudi. Tudi za oblačila bi se z lahkoto našel prostor, če bi hotela. Seveda pa sem imela na stroju podlogo za previjat in čez brisačo.

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Previjalna miza - pomoč
10.9.2005 16:27:39   
ciciban
Jaz sem imela prenosno-zlozljivo od baby ok-ne zavzame veliko prostora,lahko jo zlozis in pospravis,lahko postavis na banjo ali pralni stroj...,kamorkoli-zelo prakticna!! Ima tudi prelalcke kamor se spravi plenicke,kremo....

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Previjalna miza - pomoč
10.9.2005 17:41:59   
kati1
mi smo jo pa kar sami naredli s tremi poličkami in takih dimenzij, da paše v našo kopalnico (pa še najceneje smo skoz pršli) ... in vsem je fuul všeč!

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Previjalna miza - pomoč
10.9.2005 20:28:40   
Anonimen
Jaz pa sem kupila oblazinjeno desko, ki se položi preko posteljice. Prostorska stiska. In sem prepričana, da bo služila svojemu namenu. Bomo videli.

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Previjalna miza - pomoč
10.9.2005 20:41:02   
CatJa
Mi smo jo dali delat mizarju. Mere 80x80, visina cca. 90, prostora vec kot dovolj za vso kozmetiko, plenice in Janove cotke. Pa se ful ugodna je bila, ce gledam tist plastik fantastik v Baby centru.
Verjetno jo bomo uporabljali se vsaj eno leto, pa se za kaksnega otrocka. Prostora zanjo imamo pa vec kot dovolj.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Previjalna miza - pomoč
11.9.2005 1:10:50   
Jančika_
Imamo zelo lepo previjalno komodo s štirimi predali (Sadeko). Seže mi do popka (velika sem 152). Mojega trinajsmesečnika nisem nikoli previjala kje drugje kot na njej, ker mi je tako najbolj udobno in praktično.

Meni se zdi pomembno, da je previjalna površina čim večja. Ko je Vasja malo zrasel, mi je Joe to površino še dodatno povečal z eno lato (podaljška se sploh ne opazi, ker je čez pena).

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Previjalna miza - pomoč
11.9.2005 1:21:52   
tejčica
Tudi mi smo imeli previjalno s 4 predali. Notri sem imela plenice, vse za nego naše male in pa cunjice. Se mi zdi fino ker je višja (sem višje postave) in mi med previjanjem križ ni delal problemov. Banjice pa nismo uporabljali. Se mi je zdela premajhna in sem jo raje kopala v klasični otroški banjici.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Previjalna miza - pomoč
11.9.2005 12:08:38   
Jessy
Jaz imam veliko previjalno s štirimi predali in se mi zdi izredno praktična. V previjalno spravim vsa oblačila, ki jih trenutno nosimo, pa še vse sotale stvari in pripomočke. Meni je izredno uporabna in sem prepričana, da jo bom uporabljala, dokler otrok ne bo pretežak za dvigovati tako visoko.
Jo pa lahko pogledaš v mojem albumu, tam, kjer je sobica prikazana. Kupili pa smo jo v Izi mobili (pod Emporiumom imajo trgovinico).

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Previjalna miza - pomoč
11.9.2005 19:52:40   
Galja
Jaz sem kupila previjalno komodo (95 x 75 cm), ki se kasneje preuredi v navadno komodo (95 x 55 cm); ima pa tri predale. Proizvajalec: Lip Poljčane. Dobite jo v Baby centru, Sončku, Pikapolonici, Arielu... Sicer je še ne uporabljam, a menim, da mi bo koristno služila za vse baby stvari.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Previjalna miza - pomoč
11.9.2005 20:36:54   
babica
Tudi mi smo kupili previjalno mizico od Lip Poljčane,je zelo prostorna in zelo uporabna.Kupili smo jo v Merkatorju.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Previjalna miza - pomoč
12.9.2005 16:54:41   
GATA
Ojla, punce

najlepša hvala za vse odgovore. Pomagale ste mi full. Thx

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Previjalna miza - pomoč
12.9.2005 16:58:39   
Anonimen
Ta prvi mesec sem imela tako s 4 predali, potem pa jo je moj naredil , oblekel in namontiral na omarico. Pa se mi zdi veliko bolj praktično, kot previjalna, ke je večja.

(odgovor članu GATA)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Previjalna miza - pomoč
13.9.2005 21:13:44   
Vanja
Sestra jo je uporablala sigurno eno leto, sedaj pa sluzi kot omarica, drugace pa se mi zdi, da je najboljsa taka, kilahko postane navadna omarica s predali brez banjice, saj je bolje, ce imas banjico posebej in jo das potem na pralni stroj ali pa na veliko banjo (na desko). Sicer pa imajo dobre previjalne mize v ikei (www.ikea.com), je namrec taksna, da je zgorjin del odpre, ko previjas otroka in nato zapre, tako, da ne zavzema prostora.

Lp

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Previjalna miza - pomoč
14.9.2005 18:03:11   
k1
jaz imam izposojeno blazinjeno desko, paše prav nad posteljico in se mi ful praktična. ko je ne rabiš, lepo pospraviš, ostale stvari pa imam itak takoj na dosegu roke - pri posteljici.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Previjalna miza - pomoč
14.9.2005 19:49:45   
štručka
Mene pa zanima, kje se vam zdi, da je najbolj primerno postaviti povijalno mizo.... Tam kjer otrok spi, ali v kopalnico???

Jest sem še vedno v dilemi. Vsak prostor ima svoje prednosti. V kopalnici je voda in toplota, spalnica pa ima tudi svoje prednosti...

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Previjalna miza - pomoč
16.9.2005 19:42:38   
tejč
izi mobili, previjalna s štirimi predali, fuuul dobra in uporabna!

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Previjalna miza - pomoč
16.9.2005 23:47:18   
Pi-kica 1
Tudi jaz imam previjalno od Sadeka, tako z enim predalom in vratci. Zelo je uporabna in dovolj široka. Hvala Jančika za idejo s podaljšanjem, bomo tudi mi uporabili. Meni se zdijo te male previjalne precej neuporabne, saj so preozke in prekratke. Aja, ni mi previsoka, sem pa visoka 152 cm.

LP

Pi-kica

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Previjalna miza - pomoč
17.9.2005 0:03:34   
ancica33
Mi smo imeli previjalno na kolesih, z banjico in stirimi predali.Smo bili kar zadovolji.Ce imas moznost jo lahko vozis v kopalnico.Uporabljali pa smo jo priblizno do 2 let.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Previjalna miza - pomoč
17.9.2005 8:16:12   
rija
GATA je napisal/a:

Ojla,

že nekaj časa se mučim ugotiviti kakšna previjalna miza bi bila OK. Pa me zanima kakšno previjalno mizo uporabljate, kaj bi lahko rekle za slabosti ali prednosti?
Mogoče pa samo kakšni predlogi.

Predvsem me zanima višina. Ker nisem ravno pri ta velikih me zanima če se je katera s tem problemom mogoče že srečala in kako ga je reševala.

Pa še to: koliko časa se previjalna miza sploh uporablja? oz ste jo uporabljale?


Gata, tudi jaz imam enak problem, nisem glih posebej visoka, pa so mi bile vse komode za previjanje previsoke. Možnosti za odrez nog pa tudi ni bilo, zato sem se odločila za previjalno miso Stokke, ki ima nastavljiv zgornji del, pa ga lahko znižaš. Je sicer mišljeno za to, da ga znižaš ko je otrok večji, ampak jaz ga bom mogla takoj, da bom otroka dosegla brez problema tudi po glavici že od začetka.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Previjalna miza - pomoč
17.9.2005 17:09:32   
Aleksandrin
Jaz sem si jo sama naredila iz spužve in jo postavila na pralni stroj, okoli pa imam poličke za odlagat, prav super je izpadlo glede na to da je kopalnica ful majhna.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?