|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 6:48:29   
ZmajTolovaj
Bi pa dodala še to, da bi moral mogoče z njim še kdo, ker dvomim, da se je Karba na lastno pest lotil tega, brez žegna urednikov. Če se pa je, je pa še hujši, kot sem si mislila do zdaj.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 9:34:57   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Ne prenesem JJ-a, na bruhanje mi gre ko ga gledam...ampak tole je pa BOLANO....

Sem že pred časom slišala iz dokaj zanesljivega vira, da ima baje res Dawnov sindrom, pa tudi v nedeljo za smrt....ampak mislim, da je to spet samo eno natolcevanje.

Sramota!!!

Upam, da je s Črtom vse OK!!!


No, kolikor se je izvedelo je z otrokom vse v redu... mi je pa rahlo nejasno kaj je pravzaprav tukaj bolano. Novinar dobi informacijo in jo preverja pri ustreznem in odgovornem drzavnem organu. Drzavni organ slednje spravi v javnost in se zacne gonja...

Ce potegnem paralelo in zamislim, da novinar dobi informaicjo, da je viden politik posilil maloletnico in poskusa informacijo preveriti pri ustreznem in odgovornem drzavnem organu... in na koncu dobi informacijo, da ne more dobiti podatke ter se pripise: da je to "nizkoten in žaljiv poskus diskreditacije" doticnega imaginarnega politika, "Grozljivo je, kako primitivni so nasprotniki" doticnega imaginarnega politika, "najprej so mu očitali " bla bla bla.. sedaj pa se posilstvo in proti koncu "Očitno niti otroci niso varni pred njihovim primitivizmom." - cemu primitivnemu je izpostavljen otrok, ce novinar preverja informacije o zlocinu nad tem istim otrokom? So enako ravnali in oznacevali za primitivnost, ko so novinarji sprasevali o Boru Nekrepu, o otrocih zrtvah ptujskega fricla..? Kje naj novinar preveri informacijo, ce ne pri policiji in kje naj se pozanima o tovrstnih informacijah (in da pri tem ne bo primitiven), ce ne pri policiji.
Drzi pa to, da zadevo v javnost ni spravil "obsojen" novinar, temvec tisti neprimitivci, ki "scitijo toroke pred primitivizmom", ce njih ne bi bilo javnost o tem ne bi nic vedela... Prav zanimivo...



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 9:44:24   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

mi je pa rahlo nejasno kaj je pravzaprav tukaj bolano. Novinar dobi informacijo in jo preverja pri ustreznem in odgovornem drzavnem organu. Drzavni organ slednje spravi v javnost in se zacne gonja...
Tudi jaz sem tak prebrala, da bi naj bilo. Nekdo je dal to v javnost. To je bolano. Preverjanje informacij, pa valjda ni.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 9:51:10   
m_o_i
ne bom razlagala svojih obcutkov do đejđeja, mi je pa ob tej zgodbi prislo tole na misel: ko je Karba brskal po kakcih Rodeta, je le-ta takoj skocil v luft oz. reagiral na njegovo pisanje. đejđej pa nic user posted image

zanimivo...ne vem, ce je veliko starsev, ki bi (neresnicno?!) pisanje o smrti njihovih otrok prezrli...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 9:52:39   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

imho je to dobro zagnan propagandni aparat zaradi tegale: http://www.24ur.com/jansevo-premozenje-se-je-nesorazmerno-in-nepojasnjeno-povecalo-za-najmanj-210-000-evrov.html

(in očitno uspešno, ker o KPK ni nobenega posta, o črtu pa... 10?)



Jap, ali pa da se odvrne interes javnosti od tega, kdo bo upravljal državni holding - ravnokar naša koalicija namreč o tem že vroče razpravlja (beri kadruje)


Zakon o drzavnem holdingu je.... (razprodaje so se zacele), zakon o slabih bankah je (tudi te razprodaje so se zacele)... Zeljene izdelke za razprodajo s(m)o si zagotovili.. sedaj je pa manj ali vec vseeno... so tudi drugi stvari s katerimi se bodo lahko ukvarjali kot s sluzbo in politiko... Tudi ce jih spodijo iz sluzbe, imajo druge ljubezni in bolj zanimive stvari s katerimi se bodo ukvarjali... Shramba bo pa polna od razprodaj .. prejsnjih in sedanjih...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 9:54:28   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

zanimivo...ne vem, ce je veliko starsev, ki bi (neresnicno?!) pisanje o smrti njihovih otrok prezrli...
Mogoče pa ima res kako bolezen, in potem začeti temo o tem ne bi bilo prijetno. Bi od novinarjev prišlo še kako vprašanje. Meni se zdi, da je s stavkom včeraj na odmevih kratko in jasno zaključil to. Preveč bi ga/se vpletel, če bi razglabljal o tem. Mah, ne vem... to so samo ugibanja.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 9:56:46   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

ne bom razlagala svojih obcutkov do đejđeja, mi je pa ob tej zgodbi prislo tole na misel: ko je Karba brskal po kakcih Rodeta, je le-ta takoj skocil v luft oz. reagiral na njegovo pisanje. đejđej pa nic user posted image

zanimivo...ne vem, ce je veliko starsev, ki bi (neresnicno?!) pisanje o smrti njihovih otrok prezrli...


Saj nihce o tem ni pisal... Karba je povpraseval na policiji ali informacije o domnevni smrti in govorice o okoliscinah drzijo. Pisali so pa tisti, ki so Karbo "obsodili" ker kaj takega sploh sprasuje.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 9:58:11   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

zanimivo...ne vem, ce je veliko starsev, ki bi (neresnicno?!) pisanje o smrti njihovih otrok prezrli...
Mogoče pa ima res kako bolezen, in potem začeti temo o tem ne bi bilo prijetno. Bi od novinarjev prišlo še kako vprašanje. Meni se zdi, da je s stavkom včeraj na odmevih kratko in jasno zaključil to. Preveč bi ga/se vpletel, če bi razglabljal o tem. Mah, ne vem... to so samo ugibanja.



Točno o tem kar piše m.o.i. sem včeraj premišljevala. Nobene reakcije? Razumem, da je njegovo privat življenje le njegovo in da je nereagirati najboljše, pa vseeno. Ob taki lansirani laži, nič reagirati? Kapo dol, jaz bi zihr začela brcat user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 10:24:27   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Ob taki lansirani laži, nič reagirati? Kapo dol, jaz bi zihr začela brcat user posted image


ti, samo v primeru če ne bi mela nič z njo in ne bi bla brezkompromisen karakter, sposoben reči kot je đejđej..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 9.1.2013 10:25:21 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 10:31:46   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Ob taki lansirani laži, nič reagirati? Kapo dol, jaz bi zihr začela brcat user posted image


ti, samo v primeru če ne bi mela nič z njo in ne bi bla brezkompromisen karakter, sposoben reči kot je đejđej..



Kaj pa vemuser posted image .... težko je pač govoriti, če nisi v njegovih čevljih, ampak se mi zdijo pa to tako krute leži, da če bi imela z njo kaj, ali pač ne, da bi verjetno zacvilila...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 10:46:28   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Ob taki lansirani laži, nič reagirati? Kapo dol, jaz bi zihr začela brcat user posted image


ti, samo v primeru če ne bi mela nič z njo in ne bi bla brezkompromisen karakter, sposoben reči kot je đejđej..


Ampak ta otrok ima tudi mamouser posted image . Uf si sploh ne znam predstavljat, da bi bila tiho

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
9.1.2013 10:49:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 11:04:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


Točno o tem kar piše m.o.i. sem včeraj premišljevala. Nobene reakcije? Razumem, da je njegovo privat življenje le njegovo in da je nereagirati najboljše, pa vseeno. Ob taki lansirani laži, nič reagirati? Kapo dol, jaz bi zihr začela brcat user posted image


No, moraš vedeti, da ti nisi medijsko izpostavljena oseba in si zaradi tega tudi bolj občutljiva......in ker nisi medijsko izpostavljena oseba tudi nisi naučena kako moraš reagirati v takih situacijah....verjemi mi pa, da človek, ki je več kot 20 let v politiki dobro ve, kako odreagirati na razne situacije.....še posebno naš premier, ki si nikoli ne pojavi na televiziji nepripravljen......

Drugače pa.....kako ni bilo reakcije....? Novinarja, ki že nekaj časa raziskujejo privatno življenje našega premierja so odpustili.....

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 11:07:36   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Se strinjam. Ko se začnejo tresti tla pod nogami, začne vsak delat svoje računice, to je bilo pričakovano. Mutna posla se dogajajo, veliko umazanega perila bo prišlo na plan in vsak bo hotel rešiti svojo rit. Obstoječim parlamentarnim strankam ni v interesu, da se protesti nadaljujejo, še manj, da se uvede ljudska nezaupnica in če se recimo znebijo zgoraj omenjeno naveze, lahko sami naredijo svojo vlado in kao potem je mir.... le da ne vem, če so ljudje še tako naivni.... (sem se nalezla pikic :-)), da bodo čemu takemu nasedali.
Zanimivo bo, zanimivo...


Računice so bile že davno pred protesti narejene...protesti niso nikoli pomeni velike nevarnosti za zdajšnje parlamentarne stranke v smislu ljudske nezaupnice seveda.......protesti so bili "zgolj izkoriščanje priložnosti" za politiko......

< Sporočilo je popravil liliana -- 9.1.2013 11:08:59 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
9.1.2013 11:21:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 12:41:51   
mojamura
mikestone blog

citat iz bloga:
Nina Zidar Klemenčič, soproga Klemenčiča in razvpita Janševa odvetnica! Tu se je zalomilo! Janez Janša in Nina Zidar Klemenčič sta ljubimca. ****ata ! (cenzurirali so zadnjo besedo....torej spolno občujeta :D )


< Sporočilo je popravil mojamura -- 9.1.2013 12:44:59 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 14:18:20   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

mikestone blog

citat iz bloga:
Nina Zidar Klemenčič, soproga Klemenčiča in razvpita Janševa odvetnica! Tu se je zalomilo! Janez Janša in Nina Zidar Klemenčič sta ljubimca. ****ata ! (cenzurirali so zadnjo besedo....torej spolno občujeta :D )



No pa vidimo, kako lahko ena navadna k.ur.barija kroji usodo naroda......user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 14:32:28   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

mikestone blog

citat iz bloga:
Nina Zidar Klemenčič, soproga Klemenčiča in razvpita Janševa odvetnica! Tu se je zalomilo! Janez Janša in Nina Zidar Klemenčič sta ljubimca. ****ata ! (cenzurirali so zadnjo besedo....torej spolno občujeta :D )



U bistvu ne. Ne piše, da spolno občujeta, ampak da fu...ka...ta user posted image recimo da je mal razlike...pri f.uk - u gre za ''živalski'' nagon, strast če hočeš, in ni druge opcije, pri spolnem občevanju pa gre lahko za ljubljenje, sexanje, z vmesnim ljubčkanjem, božanjem, deljenjem takšnih in drugačnih čustev, za naklonjenost, pripadnost, razumevanje in še kaj user posted image

uf se mi lup user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 9.1.2013 14:33:13 >

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 14:36:44   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

mikestone blog

citat iz bloga:
Nina Zidar Klemenčič, soproga Klemenčiča in razvpita Janševa odvetnica! Tu se je zalomilo! Janez Janša in Nina Zidar Klemenčič sta ljubimca. ****ata ! (cenzurirali so zadnjo besedo....torej spolno občujeta :D )



U bistvu ne. Ne piše, da spolno občujeta, ampak da fu...ka...ta user posted image recimo da je mal razlike...pri f.uk - u gre za ''živalski'' nagon, strast če hočeš, in ni druge opcije, pri spolnem občevanju pa gre lahko za ljubljenje, sexanje, z vmesnim ljubčkanjem, božanjem, deljenjem takšnih in drugačnih čustev, za naklonjenost, pripadnost, razumevanje in še kaj user posted image

uf se mi lup user posted image user posted image


Kot smo pri Billu in Moniki zvedeli za podrobno definicijo oralnega seksa (v bistvu so mnenja o tem ali je fa.fa.nje seks ali ne še vedno deljenauser posted image )....tako bomo pri Janezu in Nadi dobili podrobno definicijo fu.ka in spolnega občevanja......user posted image

V bistvu politika postaja vedno bolj zanimiva.......user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 14:41:21   
Tippi
Kot smo pri Billu in Moniki zvedeli za podrobno definicijo oralnega seksa (v bistvu so mnenja o tem ali je fa.fa.nje seks ali ne še vedno deljenauser posted image )....tako bomo pri Janezu in Nadi dobili podrobno definicijo fu.ka in spolnega občevanja......user posted image

V bistvu politika postaja vedno bolj zanimiva.......user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 14:50:05   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

mikestone blog

citat iz bloga:
Nina Zidar Klemenčič, soproga Klemenčiča in razvpita Janševa odvetnica! Tu se je zalomilo! Janez Janša in Nina Zidar Klemenčič sta ljubimca. ****ata ! (cenzurirali so zadnjo besedo....torej spolno občujeta :D )

 

U bistvu ne. Ne piše, da spolno občujeta, ampak da fu...ka...ta user posted image recimo da je mal razlike...pri f.uk - u gre za ''živalski'' nagon, strast če hočeš, in ni druge opcije, pri spolnem občevanju pa gre lahko za ljubljenje, sexanje, z vmesnim ljubčkanjem, božanjem, deljenjem takšnih in drugačnih čustev, za naklonjenost, pripadnost, razumevanje in še kaj user posted image

uf se mi lup user posted image user posted image


ok....a je bolje takolele:
Nina Zidar Klemenčič, soproga Klemenčiča in razvpita Janševa odvetnica! Tu se je zalomilo! Janez Janša in Nina Zidar Klemenčič sta ljubimca. ****ata ! (cenzurirali so zadnjo besedo....torej sta se pohopsala, naskočila ipd :D )



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 14:58:36   
Tippi
ok....a je bolje takolele:

Nina Zidar Klemenčič, soproga Klemenčiča in razvpita Janševa odvetnica! Tu se je zalomilo! Janez Janša in Nina Zidar Klemenčič sta ljubimca. ****ata ! (cenzurirali so zadnjo besedo....torej sta se pohopsala, naskočila ipd :D )



U bistvu ni ok user posted image Pohopsati je , kot da bi se dva nagca lovila okrog mize in se pohopsata...kle so že čustva vmes, igriva čustva... user posted image naskočiti je pa mogoče za malenkost bolje, ampak ni pa isto kot f.uk. Tko da je avtor bloga čist lepo napisal kaj sta kao počela in ni boljše besede, ker je pač ta unikatna in je ne more nobena druga nadomestit. ja no, tko je user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 15:02:59   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
ampak ni pa isto kot f.uk.
Sem pozabla, a ni de Sade že opisoval kaj je f*uk? In se*x? Eno je v sprednjo, eno v zadnjo. No, odvisno kak jo obrneš user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 15:06:18   
Tippi
No, odvisno kak jo obrneš user posted image


hahahaha user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 15:18:33   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura




IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

mikestone blog

citat iz bloga:
Nina Zidar Klemenčič, soproga Klemenčiča in razvpita Janševa odvetnica! Tu se je zalomilo! Janez Janša in Nina Zidar Klemenčič sta ljubimca. ****ata ! (cenzurirali so zadnjo besedo....torej spolno občujeta :D )

 

U bistvu ne. Ne piše, da spolno občujeta, ampak da fu...ka...ta user posted image recimo da je mal razlike...pri f.uk - u gre za ''živalski'' nagon, strast če hočeš, in ni druge opcije, pri spolnem občevanju pa gre lahko za ljubljenje, sexanje, z vmesnim ljubčkanjem, božanjem, deljenjem takšnih in drugačnih čustev, za naklonjenost, pripadnost, razumevanje in še kaj user posted image

uf se mi lup user posted image user posted image


ok....a je bolje takolele:
Nina Zidar Klemenčič, soproga Klemenčiča in razvpita Janševa odvetnica! Tu se je zalomilo! Janez Janša in Nina Zidar Klemenčič sta ljubimca. ****ata ! (cenzurirali so zadnjo besedo....torej sta se pohopsala, naskočila ipd :D )




Lahko sta se pa zgolj kur.bal.a oz. prostituiralauser posted image .....iz bloga smo izvedeli namreč, da sta imela oba določene koristi iz svojega "posebnega" odnosa......

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?