|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.2.2013 8:35:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 9:09:38   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

liliana in pelin s podporo poker face - da mi oprostite, ampak tle ste spet neki ful kontraproduktivnega nastrikale. filozofirate o nevzgojenih mulcih in posredno implicirate, da se to (vsaj deloma) nanasa vsaj na moja dva.




prav imaš.....na RR je vsak post, daljši od dveh stavkov brez uporabe vsaj petih smajlijev filozofiranje......

Itak pa ko človek bere tudi kakšne članke o vzgojenih ali nevzgojenih mulcih, najde v člankih posredno impliciranje na lastne otroke.....

kot drugo - a vam je res pobegnil sarkazem mojih postov?

in kot tretje - nobena od vas ni konkretno komentirala primera in dala nasveta, kaj narediti. pravzaprav ste iz kratkega prvega posta izvlekle dovolj info, da ste povlekle svoje zakljucke in potem po sistemu "udri Mujo", pa kamor pade, pade.


Saj nasveta kaj narediti niti nisi iskala......user posted image

Vedno si imela možnost tako ti, kot katerakoli druga, presekati, po tvoje brezplodno, debato....z uporabnimi jedrnatimi in kratkimi nasveti v nekaj alinejah......ne vem zakaj tega niste storile.......ali pa s sarkazmom......tega vam nikoli nihče ni branil......

liliana - a teb se gumb za piko se vedno zatika, da jih je na koncu vsakega stavka toliko?


Še vednouser posted image .....in če bi prebrala to kar pišem, bi videla, da se pike pojavljajo ne samo na koncu stavka, ampak tudi med stavkom......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 9:18:09   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

In starši mislite, da imate komaj sedaj težave? Zakaj, ker vaši otroci ne smejo več nazaj udarit tega fanta? A prej pa je bilo vse ok, ko so se lahko tepli? In da jih ima zdajšnja vzgojiteljica? Težave so že od začtka torej tri leta in ker jih bivša vzgojiteljica ni reševala, ampak je otroke pustila, da so se kloftali po mili volji, jih je podedovala zdajšnja vzgojiteljica. Če bi že prejšnja pretepanje zatrla v kali in naredila red, do tega sploh ne bi prišlo, pa sej je zato tam, da skrbi zraven pedagoškega dela še za red in disciplino ali kaj? Ja če se otroci znajo vse sami zmenit, potem je pa pri prosti igri sploh ne rabijo.


V bistvu se niso tepli in pretepali, vsaj ne tako kot ti to govoriš.....mogoče so pa bili le takrat bolj zaposleni z igro, učenjem, pedagoškim delom, da niso imeli niti časa razmišljalati o tem kako bo eden drugega pretepal......?

Otroci se pa marsikaj znajo sami zmeniti.....vsega ne, tega nisem nikoli trdila, dosti pa.....samo starši jim moramo to dopustiti, da se kdaj kaj sami zmenijo......


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
11.2.2013 10:43:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
11.2.2013 11:12:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 11:15:12   
Najaa
Po moje so bili najbolj plodni nasveti tisti na začetku, ne vem katera je že napisala... da včasih enostavno ignoriraš fajte, ker se morajo pač sami zmenit. Moji dve sta punci, pa se včasih sfajtata in ocenim glede na glasnost in če že meji na jok, da posežem vmes. V 70% primerih se zmenita sami. če pa vskočim pa se pogovorimo, da se stvari deli in bla bla.
Druga plodna je pa ta, da mogoče starejši res rabi čas zase. Pri naši se prav vidi, kadar hoče biti sama pa tega še sama ne ve. In tamalo odstranim, tavečja gre v svojo sobo, tamali razložim, da vsak rabi kdaj čas zase...
Metulj, eno je pa res. V družbi so eni otroci pravi angelčki, doma nasprotno. Naši dve pa že v družbi pokažeta vse kar znata, doma pa včasih ne vem, da ju imam. user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 11.2.2013 11:17:56 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 11:33:27   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

user posted image Ankica* - koncno nek uporaben predlog! user posted image user posted image user posted image


No o uporabnosti bi se dalo debatirati ker če mi ukradete piko in slučajno svalite pa da bi bili 100 procentno uspešni pri svoji misiji mi morate ukrasti še dve sosednji tipki kjer je tudi vejica pa naj se vam vmes še kaj nepričakovanega zgodi vedeti morate vseeno da ste še vedno amaterji in ne izurjeni vohuni boste imeli na grbi cel odstavek brez ločil innajšenekomumalozdrsnenavzdollahkoukradetecelotipkozapresledek
moratevseenovedetidasteseekspedicijelotilizvrvmikrampiinlopatamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem dodala presledek ker se drugače ne vidi texta -Shorty RR


< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 11.2.2013 16:43:12 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
11.2.2013 11:43:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 11:45:14   
alda
Takole:
Metulj: dokler ni konkretnih poškodb /zbita ustnica se bo zacelila user posted image / se ne sekiraj!
naj te tolaži misel, da bo kmalu boljše al pa tudi slabše user posted image

Ka se pa ostalih poglabljan, razprav, pametovanj, napotkov tiče: vsak ima svoj prav,ampak naj to zagovarja na svojih otrocih-če mu to uspeva oz. mu le-ti dovolijo user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 11:49:11   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Liliana, če ne boš pridna, ti bomo samo presledek pustili user posted image .

Potem ti bomo pa pošiljali nazaj paketke s posameznimi tipkami, košček po koščku user posted image




Mam jaz tudi pripomočke brez tikpuser posted image ......tako da je tako vaša celotna ekspedicija totalno brezpredmetna......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 11:50:51   
LuLu
user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 11:51:20   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Takole:
Metulj: dokler ni konkretnih poškodb /zbita ustnica se bo zacelila user posted image / se ne sekiraj!
naj te tolaži misel, da bo kmalu boljše al pa tudi slabše user posted image




A se ti zavedaš, kaj si zapisala......?user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
11.2.2013 11:54:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 11:54:49   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ni uspelo... kaj pa tole morda?

user posted image


To so tvoje....? Se.ksi.....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
11.2.2013 11:58:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
11.2.2013 11:58:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 12:00:46   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Takole:
Metulj: dokler ni konkretnih poškodb /zbita ustnica se bo zacelila user posted image / se ne sekiraj!
naj te tolaži misel, da bo kmalu boljše al pa tudi slabše user posted image




A se ti zavedaš, kaj si zapisala......?user posted image


ja se..vmešavat se za vsako figo med njih je brez veze. Lahko se bomo obrnili z nogami gor z glavo dol, pa če se bo za zravsat se bosta, pa če ne prej ko bo mami pogledala stran.
Otrokom moramo povedati kje so meje tudi pokazati kako"lahko kaj boli" če je treba, da jim bomo pa pamet kar naprej solili oz. jih prepričevali v samo naš prav je pa kot da bi govoril v prazno


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
11.2.2013 12:01:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
11.2.2013 12:08:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 13:11:37   
Doll

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Po moje so bili najbolj plodni nasveti tisti na začetku, ne vem katera je že napisala... da včasih enostavno ignoriraš fajte, ker se morajo pač sami zmenit. Moji dve sta punci, pa se včasih sfajtata in ocenim glede na glasnost in če že meji na jok, da posežem vmes. V 70% primerih se zmenita sami. če pa vskočim pa se pogovorimo, da se stvari deli in bla bla.
Druga plodna je pa ta, da mogoče starejši res rabi čas zase. Pri naši se prav vidi, kadar hoče biti sama pa tega še sama ne ve. In tamalo odstranim, tavečja gre v svojo sobo, tamali razložim, da vsak rabi kdaj čas zase...
Metulj, eno je pa res. V družbi so eni otroci pravi angelčki, doma nasprotno. Naši dve pa že v družbi pokažeta vse kar znata, doma pa včasih ne vem, da ju imam. user posted image



Mislim da punce ne moreš primerjati s fanti.
jaz sem poskusila ignorirat, pa je vse šlo samo navzdol.
Vedno se je končalo s krvavimi ugrizi,hudimi modricami ,z opraskano kožo po obrazu itn.

alda: odvisno kaj je zate vsaka figa ? jaz se vsakokrat vmešam ko so vmes grde besede, kretnje,ki nakazujejo da bo kaj kmalu počilo itn ... In od takrat ko je padla mamina jedrska eksplozija user posted image se obnašata lepo ,ni več grdih besed,nasilja .

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
11.2.2013 13:50:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
11.2.2013 14:10:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 15:04:10   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


Ja, sam kaj ko obstajata tako konstruktivna kritika kot tudi kritizerstvo.



Ja viš, tu pa nastopi težava, če te tega starši niso naučili. user posted image


A ločiti konstruktivne kritike od kritizerstva.....? Vsega nas pač starši tudi niso mogli naučiti.....recimo otrok, ki odrašča v popolnem okolju in je bil soočen le s konstruktivno kritiko, ne more prepoznati kritizerstva na prvi mah.....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 15:06:34   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Poker face


In konkretno kaj bi jaz naredila, če bi imela takšna impluzivna otroka, ki se ne znata brzdat? Jasno in glasno bi jima povedala, da kakršno koli nasilje, vrbalno, psihično in fizično je PREPOVEDANO in to napisala na list in ga obesila sredi dnevne sobe. Povedala jima bi tudi, da v kolikor bosta pravilo kršila bo sledila KAZEN, ki se bo tikala samo tistega, ki je nasilje povzročil in ne vse družine. Torej odvzem bonitet v obliki igranja igrc, gledanja risank, al pač kaj ima rad. In to izvajala dosledno!

Dovolj konkretno?


Kaj pa v slučaju, da štiriletnik ali petletnik recimo še ne znata brati....a potem pa skiciraš, narišeš....?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
11.2.2013 16:31:43   
pelin
IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

in kot tretje - nobena od vas ni konkretno komentirala primera in dala nasveta, kaj narediti.


Če iz mojih postov nisi razbrala, kaj želim povedati, ti bom pa konkretno in direkt povedala.

Tvoja mulca se grdo obnašata zato, ker jim jima ti to dovoliš, tebe ne upoštevata, ker te ne spoštujeta in te ne jemljeta kot avtoriteto. Verjetno sta deležna praznih groženj. In ja če sedaj ne boš vzpostavila reda in discipline te bosta čez 5-10 let krepko prerastla in to ne samo po višini.

Če otrok nima v sebi, da pretepanje, cufanje, ščipanje, grizenje ne spada v socializirano družbo, mu mora to povedati starš in jasno nakazati, da misli resno. Ne kar nekaj v tri dni tulit po hiši, otrok se tega navadi in sploh ne sliši več.

In konkretno kaj bi jaz naredila, če bi imela takšna impluzivna otroka, ki se ne znata brzdat? Jasno in glasno bi jima povedala, da kakršno koli nasilje, vrbalno, psihično in fizično je PREPOVEDANO in to napisala na list in ga obesila sredi dnevne sobe. Povedala jima bi tudi, da v kolikor bosta pravilo kršila bo sledila KAZEN, ki se bo tikala samo tistega, ki je nasilje povzročil in ne vse družine. Torej odvzem bonitet v obliki igranja igrc, gledanja risank, al pač kaj ima rad. In to izvajala dosledno!

Dovolj konkretno?




No med tem časom, ko sem morala jaz v službi špilat avtoriteto tistim otrokom, ki jih doma ščuvajo naj se tepejo ali pa jih pri tepežu namerno zignorirajo v upanju, da jih bo minilo user posted image me je Pokerčica prehitela...pa nič zato...saj je napisala vse tako kot bi jaz ...tako da v bistvu nimam kaj veliko dodati...škoda...no vseeno je par stvari...
Množične pike na koncu povedi oz. med njimi pišem tudi jaz...to je znak višje inteligence, ki bi rada še veliko povedala pa se ji ne da vsega pisat ...še niste slišale?user posted image Škoda....
Metuljčica šur da sem opazila tvoj sarkazem v postih...saj vem da ne misliš tistega s tonami čokolade resno...saj zagotovo veš, da se boš po njej le zredila in postala mozoljasta...otroci pa se ti bodo še kar tepli...enako je z drogo...naprimer z jointom...pomagalo bo le v primeru, da ga skadita maladva....dost heca....bodi baba in ne dovoli, da te mulci nosijo v rit.....bi rekel moj stariata...

Še zate Lili:
Kaj pa v slučaju, da štiriletnik ali petletnik recimo še ne znata brati....a potem pa skiciraš, narišeš....?


Ne...buča...narediš tri pike, pa jima bo vse jasno...user posted image

< Sporočilo je popravil pelin -- 11.2.2013 16:32:38 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?