|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
12.2.2013 21:03:17   
pelin
Pelin, danes je pustni torek - pomeni, da imajo danes moški praznik. Dajte danes raje za moške poskrbet, pa pustite to, o čemerkoli se že menite.


Saj sem poskrbela za mojega moškega...on ima pač praznik, ko sem jaz tule gor user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   [Brisano sporočilo]
12.2.2013 21:54:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
12.2.2013 22:03:37   
LuLu
metulj333, priznaj.... Bom jaz prva...... user posted image

Jaz sem LuLu in imam dva nevzgojena otroka!



(ššššššššššššššššššššššššššššššššššššš -> to je aplavz iz dvorane)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
12.2.2013 22:10:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   [Brisano sporočilo]
12.2.2013 22:16:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
12.2.2013 22:19:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
12.2.2013 22:29:14   
LuLu
Imam par drugih primernih, če smem...

  user posted image    user posted image     user posted image user posted image





        user posted image                            


user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
12.2.2013 22:32:33   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

torej... khm... jz sm metulj333 in imam 2 skrajno nevzgojena otroka. ki se medsebojno mlatita, in se huje, to pocneta v vtrcu drugim otrokom in - oh, tole mi je naredilo cmok v grlu.... vzgojiteljicam!!!!



in potem


In potem pridejo taki nevzgojeni mulci v šolo, kjer jih otroci izločijo iz svoje sredine, ker jih ne marajo.

Z lepim se hvališ, bi rekla naša stara mama.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 8:12:46   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

torej... khm... jz sm metulj333 in imam 2 skrajno nevzgojena otroka. ki se medsebojno mlatita, in se huje, to pocneta v vtrcu drugim otrokom in - oh, tole mi je naredilo cmok v grlu.... vzgojiteljicam!!!!



in potem


In potem pridejo taki nevzgojeni mulci v šolo, kjer jih otroci izločijo iz svoje sredine, ker jih ne marajo.

Z lepim se hvališ, bi rekla naša stara mama.


še hujši so pa tisti, ki tako idealizirajo svoje otroke, da jim kar svetniški sij rata nad glavo!!

Ja virtuala vse prenese-reala pa je ........./bi rekla naša Lilika na pike mislim/ user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 13.2.2013 8:23:41 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 8:18:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 8:19:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 8:52:39   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

metulj333, priznaj.... Bom jaz prva...... user posted image

Jaz sem LuLu in imam dva nevzgojena otroka!



(ššššššššššššššššššššššššššššššššššššš -> to je aplavz iz dvorane)



oh, what a shame! (Mateyka - kje so uni tvoji genialni smajliji, ko krikne ta stavek in se teatralicno poci po celu ob tem? user posted image )


user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 8:52:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 8:57:01   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
In potem pridejo taki nevzgojeni mulci v šolo, kjer jih otroci izločijo iz svoje sredine, ker jih ne marajo.

Z lepim se hvališ, bi rekla naša stara mama.


moja stara mama bi pa rekla:

user posted image

mislim, tko, sarkastično, seveda..

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 9:07:28   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
In potem pridejo taki nevzgojeni mulci v šolo, kjer jih otroci izločijo iz svoje sredine, ker jih ne marajo.

Z lepim se hvališ, bi rekla naša stara mama.


moja stara mama bi pa rekla:

user posted image

mislim, tko, sarkastično, seveda..



Uškinamama pa reče: Vedno znova me preseneča, ko Stanislava govori o vzgoji ali  Pelin o nasilju. In Janša o demokraciji. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 9:13:03   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
In potem pridejo taki nevzgojeni mulci v šolo, kjer jih otroci izločijo iz svoje sredine, ker jih ne marajo.

Z lepim se hvališ, bi rekla naša stara mama.


moja stara mama bi pa rekla:

user posted image

mislim, tko, sarkastično, seveda..



Uškinamama pa reče: Vedno znova me preseneča, ko Stanislava govori o vzgoji ali  Pelin o nasilju. In Janša o demokraciji. user posted image

Alda pa reče: lepo je svojo greznico napelat na sosedovo dvorišče user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 9:13:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 9:19:29   
uškinamama
Alda  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 9:25:53   
ronja
in veš...mogoče se ti bo zdelo čudno, ampak nekako se da kar dobro ločiti kdaj otroci vriskajo in upijejo od sreče in kdaj imajo fajrunt...to celo jaz opazim

pelin, lej, lahko zafrkavaš kolikor hočeš, jasno, da vsi ločimo, kdaj se zabavajo in kdaj kregajo, gre pa lahko eno in drugo skozi ušesa - verjemi;). O tem govorim. Da si lahko malo zmatran od samih decibelov, potem se pa še 1x skregata in maš vsaga poln kufer, čeprav otroci niso nujno neobvladljivi...
Lej, če ponazorim, kaj mislim: ko sem šla z malimi na S. sistematski, ko je bil še čisti dojenček, se mi je v čakalnici zdelo, da sem grozna, da se samo derem na njiju, da ju samo priganjam in jima težim, da mi nič ne gre... In potem je bila zraven ena mama z enim otročkom in me ves čas gleda in si mislim, da si verjetno misli svojeuser posted image ... Potem mi pa reče, da nas je veselje gledat, kako nam vse laufa, da ona svojega ne more tako na izi zrihtat... No, meni ni bilo nič jasno, meni se je zdelo, da smo bili čisto razštelani... Ampak od zunaj je pa čisto drugače zgledalo (se mi je slučajno to potem ponovilo še v parku, tako da očitno je res bilo drugače kot sem se jaz počutila). Hočem rečt, da se včasih počutimo čisto nesposobne in grozne, pa ni nujno tako hudo.
Ker sem metulčicina fanta slučajno videla, pač nisem imela občutka, da ne bi imela nobene avtoritete nad njima in je to lahko bolj njen občutek nemoči, ker pač posluša to dretje in se ji že včasih malo meša od tega. Vendar če se ona spravi in zarohni, sem 100%, da je mulca ne bi zignorirala. Samo včasih pozabi na to. Saj se vse včasih vprašamo: pa kaj delam narobe, da se kregajo? Potem pa ugotoviš, da sta se kregala 1 dan, ko si bila živčna že zaradi nečesa tretjega in se ti je vse skup zdelo grozno, v resnici pa sploh ni tako hudo. Gotovo pa se dogaja tudi obratno: da ne vidiš, da je hujše, kot misliš. Težko pa prek foruma vemo za gotovo, katera varianta je - meni se zdi, da velikokrat stvari vidimo bolj črno kot so.

Na tisti osovraženi temi o otrocih doma smo mame dostikrat pojamrale, kako nam ne gre, kako so otroci razturjeni itd... In potem smo se naspale in naenkrat ni bilo tako grozno;). Hočem rečt, da kot lahko ne vidiš problema, lahko vidiš tudi, da je večji, kot je. Pred izpitom sem vedno mislila, da nič ne znam, v glavi sem imela kup reči, ki bi jih morala vedet, pa se nisem spomnila dovolj dobro... in potem sem pisala 10. Objektivno torej očitno le nisem tako slabo znala...

In tu tudi mislim, da je razlog, da se tolikokrat zapneš z ljudmi tu gor - ne zaradi iskrenosti, ampak zato, ker vedno vidiš najbolj črni scenarij - da sta mulca čisto nevzgojena, da je šmirglata 5%, da nima avtoritete in da bosta, ker tega ne vidi, začela vedno bolj pogosto drug drugemu prebijat ustnice in se tepst in da bosta tepla še v vrtcu in drugje (kjer sta zaenkrat pridna), itd... Kar pa ni nujno res. Tako kot si videla pri nas in čežani, da imava strašen red in rutino, kar je milo rečeno hecno vsem, ki me v reali poznajouser posted image . Rutino, kolikor mi je uspe furat, sem uvedla zaradi tavelike, ker se tako res počuti bolj varno (tamala ne). Včasih ko pišeš, imam občutek, da si 100% prepričana, da poznaš situacijo tistega, ki piše, veliko boljše kot on in da niti malo ne zaupaš somamam, da mogoče pa ipak vejo, kaj delajo in da delajo morda kaj zato, ker imajo svoje otroke rade in so videle, da to rabijo (eni mir, drugi ustvarjanje, tretji divjanje, različni so in različne faze majo). Saj tako strašno neumne pa tudi nismo samo zato, ker nismo študirale vzgoje;).

Tudi sama sem recimo čežano dojemala čisto drugače, zelo urejeno in po reglcih, ko sem jo na začetku brala in mi je bilo vse skup mal "too much", zato sva se tudi enkrat zadebatirali, samo da nama je ratalo prit malo dlje od vlečenja vsaka na svojo stran, ker sva si pač obe čisto res želeli razumet ena drugo. Še vedno se marsikje ne strinjava, ampak vseeno se mi njeni otroci nič ne smilijo in obratno, kolikor vem. Tebi pa se vedno smilijo vsi otroci, kjer starši ne delajo točno tako kot ti: če ne grejo vsak mesec na govorilne, potem njihovi otroci strašno trpijo v šoli (mojadva nista šla nikoli na govorilne in meni je bilo čisto ok v šoli), starši, ki otroka ne dajo k verouku, ga prikrajšajo za duhovnost (kot da je samo en način), starši, ki ga dajo, ap ne upoštevajo vseh navodil tamkajšnjega župnika tudi, starši, ki ne popenijo, če se mulca skregajo, bojo meli nevzgojene otroke, starši, ki dajo pred igralnico otroku 3 lupčke namesto enega, motijo delovni proces, pa tudi če so vrata igralnice zaprta, itd... Skratka, malo potenciraš vse skupaj... IN zato se ljudje potem dostikrat ne najdemo v tvojem pisanju, ker je tako zelo drastično in ker večinoma naše napake ipak nimajo tako drastičnih učinkov.

Kar se male nasilne prijateljice tiče, če bi dobro brala (kot vidiš, se ti vseeno izmuznejo pomembne info;), sem povdarila, da to ni bilo v vrtcu, naše vzg. so res fajn in lepo učijo otroke, vsaka ima drugačen sistem, ampak dokler sistem dela, mi je ok. Na srečo imam tudi take otroke, da se v pretepe ne zapletajo, tako da niti ne vem tako dobro, kdaj se pojavljajo problemi, zvem posredno na roditeljskih in včasih od mam ali vzg., ki kaj pojamrajo. Hočem pa rečt, da če avtoriteta zataji (mama, vzg., kdorkoli), da je pa vseeno prav, da se otrok brani. Ker kolikor slišim, se vzg. zelo trudijo reševat te konflikte, vendar v OŠ v podaljšanem bivanju to ni več čisto tako... Vmes je pa pol leta...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 9:28:50   
ronja
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 9:32:04   
Paštetka
jao ronja...koliko strani bo imela tvoja doktorska disertacija? user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 9:34:47   
ronja
Zaenkrat mentor pravi, da je prekratkauser posted image . Zdaj veš, od kod mi standardiuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 9:44:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Zaenkrat mentor pravi, da je prekratkauser posted image .


nemogoče!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 9:59:40   
ronja
Nemogoče je mogoče - kovinotehna:D. Strokovno mi gre bolj počasi;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 10:19:35   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Hočem pa rečt, da če avtoriteta zataji (mama, vzg., kdorkoli), da je pa vseeno prav, da se otrok brani. Ker kolikor slišim, se vzg. zelo trudijo reševat te konflikte, vendar v OŠ v podaljšanem bivanju to ni več čisto tako... Vmes je pa pol leta...


Bingo.....user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?