|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 14:37:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 14:37:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 14:40:59   
HHH
Dihajte, punce, dihajte...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 14:45:10   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Poker face
Hahahaha, ne rabiš biti strokovnjak, samo brat moraš znat user posted image .
Kar nekaj, ki jih sodeluje na tej temi, so se same označile da imajo disleksijo, dispraksijo, da so hiperaktivne, imajo težave s koncentracijo, so impluzivne ... (ne na tej temi, ampak ob drugih priložnostih).
No, glede na to, da imaš sama otroka z podobnimi težavami, veš da so to duševne motnje, ki ne izvenijo nikoli. In prav tako veš, da ti ljudje živijo v enem posebnem svetu in z njimi debatirat nima nekega posebnega smisla, ker gonijo svojo v nedogled.  


http://sl.wikipedia.org/wiki/Disleksija
http://www.psihiater-leser.com/452/494.html

In ja ne rabiš biti poseben strokovnjak, da vidiš koliko je pri kom ura user posted image .


res je, ne rabis biti strokovnjak: je pa fajn, da se izobrazis o receh, ki jih omenjas v komentarjih user posted image v komunikaciji pa pomaga tudi to, da sogovornikov ne zalis user posted image


Srečna? Disleksija je motnja in ne samo motnja branja, ampak če si prebrala cel sestavek, navajam:
"Oseba z disleksijo drugače rešuje probleme kot ostali, saj razmišljajo z desno polovico možganov. Strokovnjaki ugotavljajo da je primerov te motnje vedno več in se je odstotek v zadnjem desetletju kar precej zvišal (5−10 % otrok). Osebe z disleksijo imajo lahko probleme tudi z splošnim razmišljanjem, saj drugače razmišljajo in se zadev lotijo nekoliko drugače."
Zato sem napisala, da je z takšnimi ljudmi bv debatirat, ker ne dojamejo, kaj bi jim človek rad povedal."



user posted image  Nekaj znanih oseb z "duševnimi motnjami"
http://oskdk.mojasola.si/Lists/Aktualno/Attachments/250/SLAVNI%20Z%20DISLEKSIJO.pdf.

In ja verjamem, da ti  z njimi ne bi mogla debatirati user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 14:53:29   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Pokerca od naštetega le malo spada med duševne motnje-ampak ti to vse veš!user posted image


Itak to so lepotne napakice, ki nimajo nobenega vpliva na duševno stanje človeka - se globoko opravičujem user posted image .

Dobi vpliv na duševno stanje, ko se nekdo dela norca iz takih ljudi in se tako dviguje nad njih. user posted image


Beri celo temo, ne pa da jemlješ nekaj iz konteksta. user posted image

Nihče se ne dela norca iz kakršnekoli motnje.


Ne skrbi, sem vse brala, samo se ne usajam tako kot ti. user posted image


Ne ti bruhaš.

Ja, ob takih komentarjih se mi dvigne, priznam.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 14:58:32   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Poker face
Hahahaha, ne rabiš biti strokovnjak, samo brat moraš znat user posted image .
In ja ne rabiš biti poseben strokovnjak, da vidiš koliko je pri kom ura user posted image .
Veš, vse je relativno, tudi čas. Če meni nekdo, ki ima motnjo pravi, da imam motnjo, potem je to treba vzeti za rezervo.
Ne pišem o tebi, te ne poznam niti malo, ampak samo drug pogled ti hočem dati, da se res ne ve, nasploh na forumu samih anonimnih uporabnikov, kdo je strokovno usposobljen da da diagnoze, kdo zna brati, komu drugi bere, in kako se čas razume.
Samo primer, jaz imam doma kar nekaj ur, niti ena ne kaže enako, tako, da težko nekdo ugotovi, koliko je dejansko ura pri meni, razen če je sam nima nastavljene na milijoninko natančno. Pa še vedno ostane spoznanje, da je čas relativen in v nekaterih teorijah sploh ne obstaja.
Saj razumeš, a ne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 14:59:27   
pelin
Metulj ...poglej...ker se mi zdi osebno nekako brez veze naprej vleči zadevo , ker si pač vso jezo...razočaranje....če pa to ni to...je pa definitivno neprijaznost ...stresla na vse tiste, ki smo ti pač odkrito povedali ...kot sem že rekla...želeli smo ti na svoj način pomagati...namesto, da bi se zamislila, si nam vsem to vrnila z norčevanjem....Verjamem, da so ti všeč vsi komentarji, ki te tolažijo v smislu, da ne delaš nič napak...vsi komentarji, ki ti pomagajo pluvati po tistih, ki pač rečemo bobu bob in ne nakladamo brez veze...kakor že....Metulj..zavoljo tvojih otrok , ti želim, da bi se vam zadeve uredile....

Zate Ronja pa....kot sem že večkrat napisala, bom še enkrat....s kom se jaz tule spičim, se niti pod razno ne sekiram in zato se tudi tebi ni treba....v bistvu nisi ti v svojem svetohlinstvu nič manj težka, kot jaz v svojem napadalnem....gre se le zato, da jaz na vsako repliko,ki je namenjena meni, če jo le vidim, odgovorim in skušam zadevo argumentirat, ti pa vedno znova in znova goniš naprej svoje in svoje....kot fijakarski konj....ko te pač nekdo mojega kova ( ali Pokerčica...in podobne) stisnemo v kot, pa jo za nekaj časa ucvirneš dol s foruma...in potem prideš nazaj pod pretvezo, da nisi imela časa in še naprej goniš svoje , čeprav smo ti že marsikaj stokrat razložili...Če le imaš pol ure časa, se vtakneš v mojo vero, v mojo strokovnost, v moj stil pisanja....pa če to tematika zahteva ali ne.....ne bi bila rada še bolj žaljiva in osebna, vendar draga Ronja....ali se ti kdaj prebereš, ko napišeš svoje litanije....resno mislim...ker toliko samohvale, toliko samozadostnosti, poveličevanja in ozkoglednosti, ki veje iz tvojih postov, le redko v katerem zaslediš... Ker sem v tem času od kar visim tule gor, dobila že o marsikaterem nekaj vtisov, vem, da spet brez veze pisarim, ker tega, kar sem sedajle napisala ti ne boš za živo glavo priznala...še v vsem tem času, te nisem zasledila, da bi napisala, da si se kje zmotila, da je bila tvoja odločitev napačna, da je kakšna tvoja vzgojna metoda neprimerna...ne...tudi ko se na daleč vidi, boš ti vedno gnala naprej, pa čeprav narobe...verjetno je ob takem mučeniškem in vedno v svoj prav prepričanem človeku, ki ne neha in ne neha vztrajati pri svojem...pa čeprav se ob tem navidezno dela demokratičnega in popustljivega... hudičevo težko živeti....vse te "superlative "je na žalost že brati težko....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 15:02:18   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Poker face
Hahahaha, ne rabiš biti strokovnjak, samo brat moraš znat user posted image .
Kar nekaj, ki jih sodeluje na tej temi, so se same označile da imajo disleksijo, dispraksijo, da so hiperaktivne, imajo težave s koncentracijo, so impluzivne ... (ne na tej temi, ampak ob drugih priložnostih).
No, glede na to, da imaš sama otroka z podobnimi težavami, veš da so to duševne motnje, ki ne izvenijo nikoli. In prav tako veš, da ti ljudje živijo v enem posebnem svetu in z njimi debatirat nima nekega posebnega smisla, ker gonijo svojo v nedogled.  


http://sl.wikipedia.org/wiki/Disleksija
http://www.psihiater-leser.com/452/494.html

In ja ne rabiš biti poseben strokovnjak, da vidiš koliko je pri kom ura user posted image .


res je, ne rabis biti strokovnjak: je pa fajn, da se izobrazis o receh, ki jih omenjas v komentarjih user posted image v komunikaciji pa pomaga tudi to, da sogovornikov ne zalis user posted image


Srečna? Disleksija je motnja in ne samo motnja branja, ampak če si prebrala cel sestavek, navajam:
"Oseba z disleksijo drugače rešuje probleme kot ostali, saj razmišljajo z desno polovico možganov. Strokovnjaki ugotavljajo da je primerov te motnje vedno več in se je odstotek v zadnjem desetletju kar precej zvišal (5−10 % otrok). Osebe z disleksijo imajo lahko probleme tudi z splošnim razmišljanjem, saj drugače razmišljajo in se zadev lotijo nekoliko drugače."
Zato sem napisala, da je z takšnimi ljudmi bv debatirat, ker ne dojamejo, kaj bi jim človek rad povedal."



user posted image  Nekaj znanih oseb z "duševnimi motnjami"
http://oskdk.mojasola.si/Lists/Aktualno/Attachments/250/SLAVNI%20Z%20DISLEKSIJO.pdf.

In ja verjamem, da ti  z njimi ne bi mogla debatirati user posted image



Uška:user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 15:14:42   
LuLu
Disleksija ni problem pri tej temi, ker dislektik ima težavo pri branju in pisanju, pišejo.

Tu v tej temi nastopi težava pri razumevanju, kulturi komunikacije in spoštovanju drugih. To pa je druge vrsta "bolezni", če so pristone motnje 


P.s. pred nekaj časa sem spraševala na RR, če se teme še sploh zaklepajo. Mislim, da bom kmalu, (po dolgem času) spet videla ključavnico v postu moderatorja user posted image    - če jih RR še sploh ima user posted image , (moderatorje, ne ključavnice)

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 15:35:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 15:38:52   
nyna84
Saj ni bila omenjena samo disleksija, temveč tudi ADHD.

Poker Face in Pelin sta tako glasni glede fizičnega nasilja in slabe/napačne vzgoje, a ne vidita (oz. nočeta priznati), da sta pogosto sami nasilni na verbalni ravni.
Verjamem, da če so vaju učili, da se ne sme nikoli na fizičen način izraziti svojega počutja/stiske, sta to izrazili na tak način, kot sedaj na tej temi – z zlivanjem gnoja na druge.
Če sta tudi v vrtcu tako funkcionirali, sta jih verjetno dobili tudi po nosu. user posted image
Krivi so bili pa nasilni sovrstniki, ki jih starši ne znajo vzgajati (oz. so preleni, da bi vzgajali). user posted image


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 15:45:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 15:50:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 15:53:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 15:58:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 16:00:13   
liliana
Samo eno vprašanje vmes....user posted image

Ko smo pelin, jaz in vmes poker face debatirale oz. baje brezveze filozofirale o pretepaških otrocih, ruvanju med otroci, sorojenci, o tem kako se naj otrok ubrani udarca drugega otroka.....je bilo vse narobe,.....od soljenja pameti, filozofiranja, funkcijskega nerazumevanja, ni bilo v kontekstu teme.....

Zdaj, ko pa se cel kup tako ali drugače moralnih bab norčari ena iz druge, ko medsebojno obračunavate med sabo za to kar je ena nekoč rekla in druga mislila....pa poteka komunikacija na kulturni ravni, vredni odraslega in razumnega človeka brez kakšne duševne motnje, še najbolj pa poteka v kontekstu teme verjetno.....

Prosim, da dodate še kakšno pikico, da vas bom lahko razumela......user posted image ker vas ne razumem.....

< Sporočilo je popravil liliana -- 13.2.2013 16:01:00 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 16:01:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 16:02:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 16:03:15   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Poker face


Nekaj znanih oseb z "duševnimi motnjami"
http://oskdk.mojasola.si/Lists/Aktualno/Attachments/250/SLAVNI%20Z%20DISLEKSIJO.pdf.

In ja verjamem, da ti z njimi ne bi mogla debatirati



Hehehe, ja kar nekaj čudakov je med njimi, eni večji, drugi manjši. Ne jaz se tu zraven ne najdem user posted image . Kar pa zate ne velja, a ne?


Uau, hvala za kompliment user posted image  . Ste slišale punce, jaz in Piccaso , Edison...z bokom ob boku  user posted image .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 16:05:02   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Poker face

Zanimivo, meni če kdo ne leži, ga preprosto ignoriram, nikoli ne silim vanj in drezam, kar pa očitno za nekatere ne velja. Kar drezajo in drezajo, ko pa dobijo svoje, pa cvilijo, kolk so uboge nežne občutljive dušice, ki jih ena ali pa dve osebi na forumu tako nasilno in globoko žalita z posti. A veš koga moji posti najbolj prizadenejo? Tiste, ki se najdejo not user posted image .


Očitno temu ni tako, če na vsak moj komentar odpišeš. user posted image
Žaljivo je, če se nekomu posmehuješ na račun njegovih težav in jih za povrh vsega še imenuješ lepotne pike.
Nisem ti dolžna polagati računov, zakaj me tvoji posti prizadenejo. Ampak me in imam za to svoj razlog.
Najbolj žalostno je pa to, da tako omejeno razmišljaš, da se tebi zdi to smešno in zabavno.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 16:05:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Nenehno drazenje, kreganje, ... med brato...
13.2.2013 16:06:29   
pelin
Ampak, a veš Pelin, čisto vse, kar si tu naštela kot Ronjine pomankljivosti, bi lahko pripisali tudi tebi, samo ime bi se zamenjalo. Ponavadi nas na drugih moti ravno tisto, kar dejansko sami pri sebi najbolj preziramo in skušamo potlačit ("zanikani jaz"), a nam drug nastavlja ogledalo ravno pri tistih delčkih osebnosti, ki bi se ga želeli na vsak način znebiti oziroma zanikamo, da obstaja.

(pa mi ni treba odgovorit, zgornjo je mišljeno zgolj kot opazka, malo za razmislek )

Seveda ti bom odgovorila...vse te pomanjkljivosti bi tudi ti lahko kdaj našla pri sebi in marsikdo...nihče ni ves čas prijazen...kulturen...vendar je v bistvu razlika med marsikaterim od nas v tem...da nekateri se ne skrivamo za svetohlinstvom in enostavno priznamo, da smo kdaj pasji...žaljivi...preveč direktni...nekateri pa se skrijejo ( se skrijete...ti si tudi zelo rada zraven...)za softi besede, ki so za petnajstimi zavesami enako boleče in velikokrat še bolj žaljive, če jih malo razčleniš in premisliš...

Že večkrat sem imela namen napisati tole, pa me je minilo...sedaj pa mislim, da je pravi trenutek....vedno bolj je opaziti, da tale forum zgublja na kvaliteti...ne le zaradi slabih tehničnih zadev, temveč zaradi določenih uporabnikov...večina tistih, ki so bili kaj prida za debato, so jo že popihali drugam...nekaj jih še vztraja...ostalo pa je večina takih, ki ste se osebno spoznali tudi v reali, veliko vas je takih, ki ste eden drugemu naredili takšne in drugačne usluge, ste eden drugemu dolžni to in ono zadevo...in ste v osebnem odnosu...vse to veselo vnašate tule gor...se drug drugemu "diskretno"zahvaljujete za prejete dobrine in usluge....ko pa se gre za kakšno čisto x debato, pa ravno te stopite skupaj...se začnete norčevati iz drugih uporabnikov ter branite ena drugo, čeprav velikokrat to ni najbolj prav....Skratka...tele zadeve se meni osebno ( in očitno marsikomu tudi, če ne bi bil forum bolj obiskan)precej zasmrdele tele strani...že nekaj časa sem nekako čakala, če bo kaj bolje, pa žal ni ....Skratka...želim vam obilo užitka pri pljuvanju po vsem kar vam pride na pot...pri poveličevanju svojih lastnosti in hvaljenju drug drugega zato, ker vam da zastonj kg jabolk , pošlje, pripelje zastonj cunje, vam zahefta kakšne hlače, vam naredi takšne in drugačne usluge.......meni se tega ne da več brati...Volga, Nika, Gita, Kerensa, Miška, Gina...vse so nekam zmanjkale od danes na jutri...osebno jih pogrešam, ker so znale dobro debatirati....ne rečem, da se ne vrnem, če pridejo nazaj...do takrat pa.....imejte se lepo.....

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 16:09:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 16:12:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   [Brisano sporočilo]
13.2.2013 16:12:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?