|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2013
23.1.2013 19:53:55   
mayalottie
meni je test obakrat pokazal par dni prej (2, 3 dni), preden bi morala dobiti m. Sicer tokrat rahla črtica, ki je bila pa danes res neizogibna. Nikoli nisem mogla zdržat do dan djauser posted image

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktobrke 2013
24.1.2013 8:25:57   
cebelica_2
jupppiiii tudi jaz sem vam pridružujem...user posted image  Danes zjutraj mi je CB pokazal plusek, ampak še kar ne dojamem, da je to res. Jutri bom itak še enega za vsak slučaj počulala user posted image

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktobrke 2013
24.1.2013 8:45:59   
mayalottie
juhuuuuuuuuuuuser posted image

(odgovor članu cebelica_2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktobrke 2013
24.1.2013 21:29:41   
sonček85
Čestitke vsem dosedanjim in prihajajočim bodočim nosečkam od oktoberke 2012 :)

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktobrke 2013
25.1.2013 9:44:53   
cebelica_2
hvala sonček85 user posted image .
Jaz sem pa danes klicala ginekologa in sem naročena že v ponedeljek 28.01 :) sem prav vesela, da vidi če je vse ok :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktobrke 2013
25.1.2013 13:23:58   
mayalottie
joj, jaz obolevam na tej ringaraja. Končno lahko odgovorim, prej mi tega okenca ni hotlo odpret:S
kako ste, nosečkice? Že kakšne radosti? Meni je občasno slabo. Mi že paše zelje.. Dva dni me pa že špika vse tako dol naokoli:) Se začenja širiti:) spomnem se, da je bilo enako prvo nosečnost, le da mi je bilo bolj slabo te prve dni. Upam, da kar tako ostane. Pa vsa hrana mi je smrdela, zdaj pa mi diši:S razen pomaranče zvečer mi niso šle v slast.

Vse imate tako hitro preglede. Jaz sem prav jezna na to našo bolnico.

ste že kaj povedale naokoli? Ah, jaz tako kot prvo nosečnost, ne zdržim pred najboljšimi prijateljicami in družino in nekaterimi sodelavci. Danes bom povedala staršem in sestram. tri mesece, da bi jaz zdržala, kje pauser posted image . Pa itak moram v službi prej povedat zaradi narave dela, tako da sem svojemu naj sodelavcu že kar po telefonu;) -in sicer, drug teden naj bi šli smučat z mladostniki, pa sem mu izrazila dvome in strah. tako da verjetno bom le čajčkala gor.


Komaj čakam, da gredo tile prvi trije meseci mimo, da vsi že vedo in vse je ok.) V prvi nosečnosti sem bila prepričana, da bo vse ok, otrok zdrav, da kaj drugega sploh ni mogočega! Zdaj pa me kr neka panika občasno grabi, da kaj pa, če bo slaba nuhalna itd...

Uživajte lep dan, sonček je, jaz in moj mali bolnik bova šla po 10ih dneh končno ven in tega se že srčno veselim;)user posted image

(odgovor članu cebelica_2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktobrke 2013
25.1.2013 13:24:47   
mayalottie
kako je pa snika???

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktobrke 2013
25.1.2013 13:49:59   
cebelica_2
Mayalottie jaz sem super user posted image , zaenkrat mi ni prav nič kot da se nič ne dogaje malo me samo spodaj boli enkrat na dan. Prav pozabim, da v meni raste novo bitje user posted image .
Jaz sem samo najboljši kolegici povedala, doma pa ne vem kdaj bi :) mogoče naslednji teden po pregledu, ker ne tudi jaz ne bom zdržala 3 mesece :)
tudi jaz komaj čakam , da grejo tej trije meseci mimo, mene je tudi fulll strah da bi bilo karkoli narobe ....

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktobrke 2013
27.1.2013 21:28:36   
mayalottie
Kako kaj?
meni ni nič več slabo niti me ne špika. to ma kar malce skrbi. Sem res noseča?;))

cebelica, ti boš pa izvedela že jutri. Kako bom jaz zdržala do 4.3.?????

(odgovor članu cebelica_2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktobrke 2013
28.1.2013 7:17:35   
cebelica_2
tudi mene nic ne spika in ni mi slabo. sploh nimam nobenih znakov razen malo bolecih prsi ;) danes grem na pregled ja in me je kar mali strah... porocam popoldne ;)

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktobrke 2013
28.1.2013 9:29:13   
Anonimen
pozdravljene!

tud pri nas smo zagledali user posted image user posted image user posted image user posted image
to je moja 4 user posted image imamo že 2 user posted image ena nosečnost se je končala s splavom oz. je bla izvenmaternična. Sedaj se trudimo že eno leto za ponovni user posted image in upam da bo tokrat vse bp.

Upam da se nas nabere čimveč, aja pa PDP imam po svojih izračunih 11.oktobra.

(odgovor članu cebelica_2)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktobrke 2013
28.1.2013 9:30:40   
Anonimen
pa če ne zamerite bi dokler ne bom prepričana da je vse ok ostala anonimna :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktobrke 2013
28.1.2013 10:05:49   
cebelica_2
bravo user posted image . Čestitke novi nosečki, sem vesela, da nas je vedno več user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktobrke 2013
28.1.2013 15:08:02   
cebelica_2
sem bila na pregledu in se na žalost ni še nič videlo. Je rekel, da je še prezgodaj in da se vidi samo odebeljena stena kar nakazuje nosečnost. Tako, da imam naslednji pregled 11.02.. joj kako mučno je to čakanje....

(odgovor članu cebelica_2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktobrke 2013
28.1.2013 16:01:54   
Penny
Zakaj sploh naročajo tolk zgodaj, pa saj vejo, kako hitro se kaj vidi? Pol smo pa babe zaskrbljene user posted image .
Jaz sem sicer bila pri 4/3 na UZ zaradi malo izcedka in je bla enako vidna samo zadebeljena sluznica (je tudi sestra pred pregledom rekla, da se nič ne bo videlo, ampak OK, je bila izredna situacija posredi). Pri kontroli pri 5/3 se je pa potem že videlo GV in RM.

(odgovor članu cebelica_2)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktobrke 2013
29.1.2013 7:59:06   
Anonimen
jaz mam tudi danes pregled. sicer do zdej nisem mela nikol tako zgodaj sedaj pa morem it zara težav od prej. upam da se bo vsaj tolk vidlo da mi pove da je vse ok.

(odgovor članu Penny)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktobrke 2013
29.1.2013 9:22:19   
cebelica_2
Upam, da se bo kaj videlo, čeprav meni se ni videlo niti če je v maternici... Sva videla samo eno črno piko ma tako mikroskopsko, da si ni upal trditi da je to to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktobrke 2013
29.1.2013 9:51:14   
mini_mi
Pozdravljene!

Kako ste kaj?
Mene pa je 1 teden, tako na rahlo špikalo kot, da bi dobila user posted image ampak hvala bogu je ni bilo na vidiku. Za zdaj imam samo zelo občutljiva prsa in bel izcedek.
Pregled imam pa za 8 dni, sem pa sestri kar sama rekla, da me naj malo bolj pozno naroči, ker v prvi user posted image sem imela pregled zelo zgodaj in se še ni ničesar videlo pa sem bila kar živčna.


Lep dan vsem, in seveda iskrene čestitke! user posted image

(odgovor članu cebelica_2)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktobrke 2013
29.1.2013 10:20:44   
Anonimen
Pozdravljene, tudi jaz se vam pridružujem in imam pdp 2.10.. user posted image Upam da se tokrat dobro izteče, saj sem v avgusti imela odmrtje ploda user posted image , sicer pa imam doma že eno lepotičko staro dve leti in pol user posted image

(odgovor članu mayalottie)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktobrke 2013
29.1.2013 11:39:41   
cebelica_2
Anonimna vse bo uredu boš videla user posted image . Tudi mene je strah, ampak moramo razmišljat pozitivno pa bo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktobrke 2013
29.1.2013 11:50:13   
snika

IZVIRNO SPOROČILO: mayalottie

kako je pa snika???



Živjo =)
Ja jaz sem dobila user posted image z dvo dnevno zamudo,
tako da greva v nove boje. Upam da bova hitro zagledala user posted image , saj tečeva že 8 krog

Čestitke vsem user posted image

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktobrke 2013
29.1.2013 12:34:27   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: snika


IZVIRNO SPOROČILO: mayalottie

kako je pa snika???



Živjo =)
Ja jaz sem dobila user posted image z dvo dnevno zamudo,
tako da greva v nove boje. Upam da bova hitro zagledala user posted image , saj tečeva že 8 krog

Čestitke vsem user posted image



snika pikepokeuser posted image
nama je uspelo v 13 krogu. čez 3 tedne sva bila naročena že v reprodukcijski ampak danes na pregledu se je lepo videla GV in rumenjak. drug teden grem nazaj ko bi se mogel videt že srček. tko da pozitivno naprej.

(odgovor članu snika)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktobrke 2013
30.1.2013 11:26:57   
ena_štajerka
Zdravo, se vam pridružujem tudi jaz. Čestitam vsem za pluske!! user posted image

Prejšnji teden v sredo bi morala dobiti m, v čet zjutraj sem naredila CB (imela nekega starega na zalogi) in je bil čist jasen plusek. Moj dragi znanstvenik je želel še "statistično signifikantno" potrditev user posted image , zato sem popoldne šla še po digitalnega in je bil + (2-3). Ker pa imam veze v lab user posted image , so mi v petek naredili še krvni test in je bil BHCG 620. Tako da dvoma ni več, je pa to zame prvič, trudila sva se pa slabo leto. Po mojih izračunih naj bi bil PDP 2.10. (če bo vse ok, pa imam občutek, da bo malce prej, ker se mi zdi, da je bila ovulacija že v prvem tednu januarja, tako da se zna zgodit, da padem še v konec septembra, ampak bomo videli).

V pon sem se potem naročila pri gin, dobila datum 18.2., to bo sredi 8. tedna, kar bo verjetno ravno prav, ne prezgodaj, ne prepozno.

Z znaki pa je tako tako... prejšnji teden se mi je začelo ful dogajat, prav čutila sem hormonski "rollercoaster", navali vročine, napihnjenost, 2 dni mi je bilo popoldne malo slabo, zbujala sem se med pol peto in peto zjutraj in se začela premetavat po postelji.... potem pa sem v soboto zbolela - prehlad, sem na bolniški, ubadam se z zabasanim nosom in ubijajočim kašljem, ampak razen rahlo bolečih prsi in nespečnosti praktično nimam prav nobenih drugih znakov več, tako da me malo skrbi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktobrke 2013
30.1.2013 14:26:43   
mini_mi
Pozdravljena ena_štajerka!

Tudi tebi iskrene čestitke user posted image .

Jaz mislim, da se nimaš ničesar bati, da je kaj narobe. Tudi meni ni več nič slabo, razen bolečih prsi. To je moja druga nosečnost in pri prvi nosečnosti je bilo čisto drugače. Jutranje slabosti, so bile zelo prisotne. Je pa tako ali tako odvisno od ženske. Raje se lepo sprostimo in uživajmo v nosečnosti. user posted image

mayalottie kako pa si kaj ti? Nič te ni več slišati.user posted image

< Sporočilo je popravil mini_mi -- 30.1.2013 14:28:46 >

(odgovor članu ena_štajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktobrke 2013
30.1.2013 22:30:19   
mayalottie
Ma jaz sem ok. Sicer sem napisala en dolg post, zdaj pa vidim, da ga sploh ni objavilo?'??
Pa čas z 19 mesečnikom in službo gre hitro.)
Sicer pa se strinjam, nimaš se kaj bati. Sem imela pa jaz enake bojazniuser posted image in pol šla brat forume, ki itak samo napsihirajo. Ni mi bilo čisto nič slabo, počutila sem se odlično, razen malo bolj utrujena (sam itak nč ne spimo, ker je otrok prehlajen)...In sem kupla še en test in nardila;) In valda sta še vedno dve črtici, tokrat zelo močni:)
no, zdaj dva dni mi je tudi že malce spet slabo občasno, pa občasno me spet špika. Tako da so obdobja...Sicer je pa boljše, da nam ni slabo, kot da nam je:)

Tudi meni je bilo v prvi nosečnosti drugače. že en teden prej mi je bilo slabo, vsa hrana mi je smrdela, komaj kaj sem spravila vase prvi mesec, ker mi je bilo vse fuuuuj.

No, moj trebušček pa je že napihnjen...

Jaz sem bolj sprašujem, kdaj povedati v službi. Tri mesece čakat je preveč, ker se mi bo do takrat že videlo, pa tudi narava dela je takšna, da je dobro povedati prej, vsaj šefu. Verjetno bom počakala še kak teden, potem pa mu povedala....Staršem sem prvič povedala takoj, zdaj pa kar nekaj omahujem...verjetno bom med vikendom ali drug teden...

Ve, komu vse ste že povedale oziroma kdaj nameravate? Jaz bi seveda počakala do prvega pregleda, ampak to je šele 4.3!!!
A na nuhalno se same naročimo?? Sem že pozabila...


Aja, pa na wc hodim stokrat na nočuser posted image
. Že. Jaz imam te probleme tudi, ko nisem noseča. Ob koncu nosečnosti pa sem dobesedno prespala na wcju;)user posted image

Uživajte nosečke, vse bo v redu z nami, boškajte trebušček, se veliko smejteeee

(odgovor članu mini_mi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?