|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2013
1.7.2013 15:50:59   
veroonica
tudi jaz sem izbrisana:-( zakaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Oktobrke 2013
11.7.2013 23:55:17   
Verchika
Ojla,
Najprej vas vse lepo pozdravljam. Sem " sveze registrirana uporabnica" :). Tudi jaz imam PDP 18.10.2013. Prvic noseca in pricakujem pupo:). Sem ravno poslala ZS da FB skupino..
Cim vec nasmeha na obrazu, novih brcik in dozivetij...jaz ze komaj cakam, da jo spoznam...:) <3


(odgovor članu veroonica)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Oktobrke 2013
22.7.2013 10:26:42   
mala ribica
Ojla,
še ena sveža uporabnica....PDP imam 30.10.13, prva nosečnost, pričakujem fantka. user posted image
Vsem želim čim lepšo nosečnost.

(odgovor članu Verchika)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Oktobrke 2013
30.7.2013 21:59:29   
Eevee
Po dolgem času se spet oglašam - vmes dobila malce bolj resno službo (še vedno preko študenta, pa vseeno delam vsak dan)... Morfologija je že davno mimo, test sladkorne tudi, razen tega, da sem se očitno na začetku nosečnosti okužila s toksoplazmozo nimam nobenih problemov. Na izrednem pregledu (ravno zaradi okužbe s toxo) je prejšnji teden naša bejbika končno povedala, da se smemo veseliti punčke. Vmes je meni in mojemu povzročala nekaj novih sivih las, ker je bila na morfologiji izmerjena kot zelo majhno - pod spodnjo krivuljo v materinski knjižnici, na zadnjem UZ (v 30.tednu) pa je že imela 1,4 kg. Brca kot zmešana, trebušček miga dan in noč - jaz pa upam, da se bo zdaj, ko je še v zavetju maternice tako izčrpala, da bo potem, ko bo zunaj malo umirila user posted image če bo tako živahna tudi ko bo zunaj, ne bom prav veliko spala user posted image

Drugače pa se mi zdi celotna nosečnost izjemno prijetna - nisem imela nobenih slabosti, hormonskih izpadov ali kakšnih drugih problemov (razen toxe, pa še glede tega je ginekologinja delala večjo paniko kot jaz in to dela še zdaj, jaz sem se pa po parih dneh sekiranja odločila, da bo vse ok in je delovalo). Matra me edino bolečine v hrbtu - pa ne križ, ampak višje... pa tudi to se da zelo fino rešiti s kakšnim luštnim sprehodom :)

V avgustu se bova z dečkotom lotila urejanja sobice, voziček je že pripravljen, cunje tudi (sva veliko že dobila od svakinje in prijateljev, moram samo še preprati). Še izletek v Ikeo po malenkosti in upam, da za par dni tudi kam na morje! Že 10 let se ga blazno izogibam in do zdej sva vsako leto s fantom odšla na kakšno potovanje, letos pa mi prav manjka vonj po slanem, šum valovanja v ušesih, ko se uležeš v posteljo in prijetno osvežilna voda... Res upam, da bo uspelo še to stisniti v tisto malega dopusta in predvsem, da bo v denarnici ostalo še kej evrčkov za ta "luksuz" :)

Kako ste kaj ostale? Mene FB niti ne mika, se mi zdi bolj luštno na forumu prebrati kakšne novičke in zgodbice, ki jih napišete. No, sej sem se kar razpisala user posted image

Bodite v cvetju in uživajte nekje na hladnem v teh vročih poletnih dneh!!

(odgovor članu mala ribica)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Oktobrke 2013
19.8.2013 11:15:31   
Noseckaa
Pozdravljene,
tudi jaz sem "sveže" registrirana na tem forumu..

PDP imam 29.10. ampak še žal ne vemo kaj se skriva v trebuščuku.

Lepo nosečnost še naprej vsem :)

(odgovor članu Eevee)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Oktobrke 2013
24.9.2013 21:33:06   
teodora75
Škoda škoda, da je tole čisto 'umrlo'. Zdaj bi ratalo res zabavno, ko bi delile porodne zgodbe...
Je slučajno že kakšna oktobrka postala septembrka? Za tiste čisto na začetku meseca ne bi bilo nič nenavadnega. Kakorkoli, vsem srečno do konca! Pri nas še nekaj manj kot mesec... pa upam da bo prej, ker nas čaka še eno 'king size' dete.

T.

(odgovor članu Noseckaa)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Oktobrke 2013
4.10.2013 13:30:03   
jenny700
pozdravljene

za vse včlanitve na fb kontaktirajte na ZS

LP

(odgovor članu teodora75)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Oktobrke 2013
4.10.2013 18:25:46   
Flavia_
Za vse, ki ste v velikem pričakovanju. user posted image

Torba za v porodnišnico je pripravljena, kotiček za novega družinskega člana z vsemi pripomočki tudi? Na Ringaraji proslavljamo rojstvo - to čudovito prelomnico, zato vsak mesec podarimo 5 paketkov za novorojenčka!

http://www.ringaraja.net/clanek/paket-za-novorojencke---oktober-2013_6265.html

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 508
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?