|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2013
7.4.2013 20:15:56   
Metuljčica 2013
pozdravljene, decembrke, čestitke vsem user posted image ...

Jaz trenutno klepetam pri novembrkah, saj naj bi imela pdp ali 30.11 ali 1.12. Prvi pregled imam šele 9.5. tako, da takrat bom vedla kam naj se umestim user posted image
Imam pa doma že eno 6 letno novembrčico user posted image , tak, da kar malo navijam, da bi bilo kaj prej, da bi bila oba v novembru user posted image

(odgovor članu ena_štajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Decemberke 2013
7.4.2013 21:58:08   
samsara04
babuls, čestitke za plusek (in seveda tudi vsem ostalim). Jaz imam PDP 1.12. pa imam pregled šele 15.5., ko bom že v 12. tednu in je čas za nuhalno user posted image Sej ne vem, a majo tako gužvo ali enostavno navado, da vse tok pozno naročajo. Do takrat pa je še nekaj dolgih tednov, zato čimveč čvekajmo, da bo hitreje minilo user posted image

(odgovor članu babuls)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Decemberke 2013
7.4.2013 22:01:28   
samsara04
Metuljčica, dobrodošla tudi med nami. Sej mogoče bom pa jaz nazadnje tudi v tvoji skupini pristala, ker imam rok prvega v mesecu user posted image No, malo dvomim, ker sem sina rodila teden po PDP-ju.

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Decemberke 2013
7.4.2013 22:31:41   
buddyka
Juhu, tukaj se je pa mal razživelo user posted image sm bla prepričana da še nič ne bo zdej na začetku user posted image tud jst mogoče pašem k zadnjim novembrkam ker nimam pojma kdaj je bila moja zadnja M oziroma se mi bolj dozdeva (ups!) ampak glede na to da sem prvič rodila 1 teden čez PDP predvidevam da bom tud zdej user posted image tko da komaj čakam pregled ta teden da vidim kok sem/smo daleč user posted image

glede prvih pregledov pa se mi zdi da večina G naroča ful pozno, moja recimo takoj vzame max 1 teden morš počakat (zato da se sploh kej vidi na UZ) user posted image

(odgovor članu samsara04)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Decemberke 2013
7.4.2013 22:40:31   
maiialea
jaz bom se komaj jutri naročla :D ker sem včeri plusek vidla ... in punce mate kake nevšečnosti, mene full trebuh boli. slabo mi je sam nena mi pa gre na bruhanje, v prvi nosečnosti pa nič nisem čutla

(odgovor članu buddyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Decemberke 2013
8.4.2013 9:35:18   
lunica86
naredila test user posted image predviden datum 5.12.2013. Čeprav še sedaj ne morem verjet, da je res. Bom šla kar še enkrat test naredit, ker je bila zelo bleda črtica nosečniških znakov pa nimam nobenih razen, da se skos jokam user posted image . Pri prvi nosečnosti sem imela dosti bolj izrazite znake v prvem mesecu sem že bruhala jela kumarce ..in pouno drugih znakov tako da še preden sem šla test naredit sem vedla da sem noseča user posted image . Sedaj mi je pa malo čudno, ker drugega znaka ni kot to da mi 1 teden zamuja user posted image .
Doma imam tudi 11 mesecno navihanko. Datuma za pregled pa še nimam ker še nisme nič klicala.

(odgovor članu maiialea)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Decemberke 2013
8.4.2013 18:56:13   
mišamašaa
Pozdravljene. Tudi jaz sem danes zagledalauser posted image .Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.Vesela, ker je takoj uspelo.Upam, da se bo obdržalo.
Čestitke tudi za vse ostale pluskeuser posted image
Lunica86 tudi jaz imam doma 10 in pol mesečnega fantka.Ali si bila potem lani med majčicami?Sem vesela, da nisem edina tako hitrauser posted image

(odgovor članu lunica86)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Decemberke 2013
8.4.2013 20:31:07   
brbrb
Zara_ , hvala. Torej imam predviden datum poroda 15.12 :) Prvi pregled pa imam 22.4. user posted image

maiialea, do včeraj sem se počutila, kot da bom vsak čas dobila M. Tako da po tem ko sem že zagledala user posted image me je bilo strah da se mi nebo vse skupaj smo ven vlilo. Drugače pa sem laačnaaaa, bolj ko jem, bolj sem lačna. Tako da morem res paziti, da ne pojem preveč, ker mi je od hrane že slabo, vendar še vedno čutim lakoto, kot da nisem jedla že 4 dni. Sem pa tudi zelo utrujena :) Poleg tega sem še študentka, čaka me še en semester in pa diploma, tako da moram zdaj stisniti, da do poroda vse naredim, potem pa uživancija z user posted image . Tako, da me mogoče malo ta utrujenost ovira, ker sem popoldne na stolu med učenjem zaspala user posted image -to je vse kar se tiče mojih nevšečnosti :)

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Decemberke 2013
8.4.2013 20:40:37   
HeLenčica
Ne morem verjeti, da je že tema decemberke 2013. Čestitke, punce! :) Jaz sem decemberka 2012, predzadnji dan leta user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu brbrb)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Decemberke 2013
8.4.2013 20:55:42   
maiialea
dans sem se naroča in komaj v 8. tednu naročajo prvič tako, da imam komaj 6.5 pregled user posted image , me p se lotevjo različne stvari, v prvi nosečnosti pa ni bilo nič. Full sem žejna npr, pa beli tok mam full močn, pa seveda utrujenost ampak to bi blo v vsakem primeru

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Decemberke 2013
8.4.2013 21:07:53   
lunica86
naredila še enkrat test in pokazal se je + user posted image

mišamašaa: ja bila sem lani majčica user posted image . Joj nikakor nisi prehitra midva sva delala na drugmu že od septembra ker sva želela, da bi bila otročka starostno čim bolj skupej. Ampak nama je šele zdaj ratalo, ker sem jo do 10 meseca dojila.

Joj kar ne morem se navadit, da sem res user posted image kar vsem bi že povedalauser posted image sploh nevem kako bom zdržala do nuhalne?

kdaj boste pa ve povedale? staršem, kolegici... V prvi user posted image sem staršem povedala takoj, ostalim pa po nuhalni.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Decemberke 2013
8.4.2013 21:40:37   
maiialea
jaz sem povedala partnerju, pol mami, očetu , sestri, teti od partnerja in polsestri ter sestri od partnerja pa še mama bo zvedla kmalu. ne morem bit tiho ker sem vesela in komaj čakam da moja lubica dobi družbo

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Decemberke 2013
8.4.2013 22:06:27   
brbrb
Tudi jaz bi najrajši vsem povedala, ampak se mi zdi, da je zaenkrat še prezgodaj. Za zdaj vesta moja mami in moj najboljši prijatelj, jutri pa zvejo še partnerjevi. In za enkrat bo ostalo pri tem krogu ljudi, ko pa bo ziher, da se bo plodek obdržal, potem pa bodo zvedeli še ostali user posted image Kar se pa tiče študijskih kolegov pa niti ne vem, če bom komu povedala ker v našem krogu otroci niso ravno priljubljena tema...

(odgovor članu maiialea)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Decemberke 2013
9.4.2013 7:27:15   
alsa1
Živjo user posted image
Da se vam pridružim še jaz. Test sem naredila že v petek ampak je bila druga črtica slabo vidna, zato sem se odločila da še malo počakam, danes sem test ponovila in se je pokazal debel user posted image user posted image user posted image . Upam da mala pikica tokrat ostane z mano (sem imela januarja ss).
K ginekologu se bom prijavila v četrtek (samo takrat dela), moj izračun za PDP pa je 13.12.

(odgovor članu brbrb)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Decemberke 2013
9.4.2013 7:31:46   
alsa1
No da še povem da imam od znakov samo občutljive prsi in 2x mi je malo zaslabilo, to je pa tudi vse.
Da sem user posted image ve seveda moj partner in še ena prijateljica drugi pa bodo morali počakati do nohalne user posted image , seveda upam da bom lahko tako dolgo tiho user posted image

(odgovor članu alsa1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Decemberke 2013
9.4.2013 8:13:06   
Zara_
Pri nama vedo obojni starši in najbolša kolegica, drugim bova povedala poo nuhalni. Danes imam pregled in srčno upam, da se bo že pokazal srčekuser posted image

(odgovor članu alsa1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Decemberke 2013
9.4.2013 8:26:21   
babuls
Jooooj. Men je pa slabo!!! Slabo slabo slabo...
Upam da bo trajal kratek cas, zaenkrat se se lahko zadrzujem da ne bruham.. Ampak nevem ce bom dolgo casa zdrzala. ;(...
Klicala sem svojo ginekologinjo in mi je prestavila termin, tko da bi nebo treba cakat po prvomajskimi pocitnicami ;)... Hmmm drugace je pa mene tudi v prvih tednih scipalo v jajcnikih in napenjalo tok kot pred menstruacijo. Prsi imam pa itak DD hahhaha napete in bolece, tako da na trebuhu tezko spim ;)
Ej kako pa je na prvem pregledu, ali partnerja lahko s sabo vzamem?

< Sporočilo je popravil babuls -- 9.4.2013 8:28:58 >

(odgovor članu Zara_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Decemberke 2013
9.4.2013 8:49:14   
samsara04
Jutro nosečke,

pa nas je kar nekaj user posted image Bomo mogle naredit kak seznam, a ne? Je katera vešča temu?
Glede prisotnosti partnerja na pregledu. Odvisno, kdaj imaš pregled in če ti bo gin. delal(a) ultrazvok. Po moje je najbolje, da gre partner na nuhalno, ker bo tam videl največ. Ker ko sem bila prvič noseča, mi na prvem pregledu, ki je bil v 8. tednu, sploh ni delal ultrazvoka.
Torej moji podatki za seznam: Piran, 30 let, 2.user posted image , 1user posted image , PDP 1.12, NP 15.5.

Lep dan vam želim!

(odgovor članu babuls)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Decemberke 2013
9.4.2013 9:26:20   
nezau
Pozdravljene nosečke,
rada bi vam pridružila pri čveku in pričakovanju. Sama sem si izračunala da imam PDP 14.12.2013, pregled imam 7.5. 2013, kje je še to user posted image . Doma imam že sineka in je to moja 2 user posted image .
Čestitke vsem nosečkam

(odgovor članu samsara04)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Decemberke 2013
9.4.2013 10:10:00   
mišamašaa
Jaz sem pa že kar povedala tadobrim prijateljicam. Saj je vseeno kdaj poveš. In zame je to nekaj tako lepega, da nikakor ne morem biti tiho. Sploh pa ne do nuhalne. Jaz se pa še nisem naročila na pregled. Bi mogla test delati šele naslednji teden, pa nisem zdržala. Tako, da ga v ponedeljek naredim še 1x in potem se bom naročila. Me je pa že sedaj strah, če mi bo tako slabo kot taprvičuser posted image

(odgovor članu nezau)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Decemberke 2013
9.4.2013 11:26:49   
lunica86
Midva bova naredila, tako kot prvič. Povedala bova staršem, bratoma in sestri. Pa še to bi počakala do 1 pregleda ampak moram povedat zaradi dela. Pol pa če enim staršem poveš je fer, da tudi drugim user posted image . Sicer sem pa razmišljala, da itak, če bi bilo kaj narobe bi mi ravno oni stali ob strani tako da bi v vsakem primeru zvedli. Sam jim bom zabičala da morajo biti tiho, da ostalim bova že midva povedala ko bova vedla da je pravi čas za to user posted image .

Kako ste pa partnerjem povedale? Pri prvi user posted image sva skupi delala test user posted image . Sedaj v drugič sem ga pa vprašala kako hoče...al bo zraven ko bom delala test ali hoče presenečenje in se je odločil za zadnjeuser posted image .

Moram reč da mi je včeri prou lepo uspelo spelat zadevo. Ko je prišel domov iz službe ga je čakal na postli kar velik zavit paket z mašno. Rekla sem mu da je danes poseben dan in da ga naj odpre. Joj da bi vidle to faco user posted image nič mu ni bilo jasno. Ko je odpru paket je bila notri plenička na sredini pa test (digitalen) zraven pa majhni copatki. Joj ena sama velika sreča...sledilo je smeh, solze od sreče, veselje, posebno kosilo in dolgi pogovor o novem družinskem članu user posted image . Zraven je bila seveda najina princeska ki naju je zmedeno spremljala s pogledom.

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Decemberke 2013
9.4.2013 12:01:57   
maiialea
DECEMBRKE 2013


PDP NICK STAROST ŠT: OTROK user posted image NOSEČKA user posted image KRAJ SPOL

1.12 Samsara04 30 let 1user posted image 2user posted image PIRAN
2.12
3.12 pik 89
babuls
4.12
5.12 Zara_
aila
lunica89
6.12 zimski otrok
buddyka
7.12
8.12
9.12 kammy
10.12
11.12 MaliMišek
12.12
13.12 maiialea 21 let 1user posted image 2user posted image MARIBOR
alsa1
14.12 Abelina
nezau
15.12 brbrb


< Sporočilo je popravil maiialea -- 9.4.2013 12:16:07 >

(odgovor članu ena_štajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Decemberke 2013
9.4.2013 13:03:43   
alsa1
podatki za seznam: 13.12., alsa1, 23, 0user posted image , 2user posted image , gorenjska

(odgovor članu maiialea)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Decemberke 2013
9.4.2013 13:47:51   
babuls
Babuls 26 , 0user posted image , 1 user posted image . Ljubljana

(odgovor članu alsa1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Decemberke 2013
9.4.2013 13:50:37   
zimski otrok
Podatki za seznam:

06.12, zimski otrok, 30 let, 1user posted image , 2user posted image , Maribor

Vidim, da imate vse preglede zelo hitro. Jaz imam šele 14.05. Sem pa začela danes jesti elevit. Katero folno kislino imate ve?
To bo naš drugi otrok. Starostna razlika bo mesec manj kot eno leto. Me kar malo skrbi, kako bo to? Kakšno razlike boste imele ostale?

Lep dan vsem

(odgovor članu alsa1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?