|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
15.5.2013 10:17:56   
oreh
Ojla punce!
Čeprav nič več ne pišem, mislim na vas in vas redno berem!
Alja, moja situacija je bila identična tvoji, pa me sedaj trebuh že pošteno ovirauser posted image . Če bi še delovala inj. bi bila drugi dan črtica šibkejša in ne močnejša, a neuser posted image . Tole živciranje si je pač treba vzeti v zakup, če se ne držiš datuma za testuser posted image , jaz sem bla ista! Če bo jutri črtica močnejša, potem veš, da je to to in močno držim pesti, da je res, saj boš mnogim novim puncam vlila upanje, da lahko uspe tudi takoj oz. kmalu.

Za vse ostale, ki se znova in znova podajate v postopke, pa res kapo dol, kar ne morem verjet od kje ženske črpate vso upanje in optimizem, a le to je prava pot do naziva mamica ali mamica v drugo in vsem vam bo enkrat uspelo!!! Srečno v postopku prav vsaki!

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
15.5.2013 12:15:06   
womanpolice
ALEDA IN NAPALMICA ISKRENE ČESTITKE ZA PLUSKE!

Pa naj še jaz malo vlijem upanja in dobre energije. Sem že "stara borka" (tukaj vidim veliko novih imen :-) ) in imam doma 2 leti staro punčko (zamrznjenček), do katere sva prišla v Mariboru (prestavila center). Sedaj sva šla po prvega zamrznjenčka, ki so uspeli v postopku seprembra 2012 (čudež, saj prej sva imela v 4 postopkih do najine punčke le njo kot zamrznjenček) tokrat pa kar 5), in JE USPELO... Beta 1006 :-) In januarja 2014 bom drugič mamica.

Naj pa povem, da sem bila prepričana, da ni uspelo, saj sem imela enake znake kot pred menstruacijo: apetit za pop..it..., šraufalo me k pr norcih, križ me bolel, itd.
In sem naredila sedmi dan test, pa je bila že lepa črtica, osmi dan me je mal test dal na preizkušnjo (je bilo nekaj s cb narobe - saj je že kontrolna črtica bila prekinjena.. nekaj ni bilo ok), pa sem šla na krvnega osmi dan, pa je bila beta 81 in sem bila pomirjena.

V glavnem... upanje umre zadnje!!! Midva sva v postopkih bila od leta 2008 in če pridemo srečno, zdravo do konca, smo s postopki zaključili :-) Sva zadovoljna z dvema sončkoma :-)

Želim vam vso srečo in veliko pluskov!!!

Pa srečno!

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
15.5.2013 15:43:10   
napalmica
Womanpolice čestitke!!!! Jaz imam tudi januarja 2014 rok, če bo šlo vse ok še naprej user posted image

Alja, mislim, da tebi tudi že lahko čestitamo! Če si kaj brala moje poste, sem že pisala, da sem imela rjave izcedke od 6. dneva naprej (ki bdw še vedno trajajo), 8. dan čisto rahlo črtico, nič bolečih prsi, zvijanje skoz, 10. dan že močnejšo črtico in 13. dan betko nekaj čez 1200. Toliko o znakih.... user posted image

Sem pa bila danes (15. dan) pri svoji G, da mi izključi IMN, in sta bili v maternici videti dve vrečkici user posted image ena sicer malo manjša, ampak dve sta in to tam, kjer morata biti. Vesela ful! Zdaj pa upam na najboljše in čakam utrip/e 27.5. user posted image

< Sporočilo je popravil napalmica -- 15.5.2013 15:44:20 >


_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
15.5.2013 20:18:17   
alja817
Oj. Ja tako! Danes sem naredila še 1x test in še ta je user posted image . Jst upam da je to to :) samo še ponedeljek počkam 20.5
Womanpolice čestitke tudi od mene. To je lepo prebrat user posted image
Aleda ja v LJ sem. Bilo nas je 5. Vse ste imele 3dan ET (če se ne motim) samo jaz 5dan. No se srečamo v pon user posted image če bo vse po srečiuser posted image . Katera pa si? Nasproti mene so 3 sedele (dolgi črni lasje, blond kratki lasje pa še ena puncam malo močnejša,
ki je bila prvič v postopku). Poleg mene pa še ena s kratkimi rjavimi lasmi user posted image . Hah....kako sem si lepo vse zapomnila. user posted image . Jaz sem bila v rozi halji ... se spomniš?

By by se slišimo...


(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
15.5.2013 20:28:02   
antigona123

IZVIRNO SPOROČILO: alja817

Oj. Ja tako! Danes sem naredila še 1x test in še ta je user posted image . Jst upam da je to to :) samo še ponedeljek počkam 20.5
Womanpolice čestitke tudi od mene. To je lepo prebrat user posted image
Aleda ja v LJ sem. Bilo nas je 5. Vse ste imele 3dan ET (če se ne motim) samo jaz 5dan. No se srečamo v pon user posted image če bo vse po srečiuser posted image . Katera pa si? Nasproti mene so 3 sedele (dolgi črni lasje, blond kratki lasje pa še ena puncam malo močnejša,
ki je bila prvič v postopku). Poleg mene pa še ena s kratkimi rjavimi lasmi user posted image . Hah....kako sem si lepo vse zapomnila. user posted image . Jaz sem bila v rozi halji ... se spomniš?

By by se slišimo...




Čestitam user posted image
Jaz sem bila tudi tam, jaz sem tista nasproti tebe z dolgimi lasmi. Ful vesela za vas punce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alja817)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
15.5.2013 21:29:40   
coala
antigona123,če imaš enega otroka po naravni poti ti pripada 6 postopkov,jaz imam enako situacijo.......preizkušeno ;-)

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
15.5.2013 21:59:52   
antigona123

IZVIRNO SPOROČILO: coala

antigona123,če imaš enega otroka po naravni poti ti pripada 6 postopkov,jaz imam enako situacijo.......preizkušeno ;-)

A res???? Super, ful vesela user posted image . No vseeno upam, da bom rabila samo še enega user posted image

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
16.5.2013 8:12:09   
Aleda
Oreh- čestitke, lep porod ti želim user posted image
Womanpolice- se te spomnem, jaz sem bla v postopku 2011, pa še prej sem brala forum. Čestitke!
Alja- jaz sem sedela nasproti tebe, kratki lasje user posted image sej sem takoj vedla da si ti, ker si sam ti imela blastocisto, isti dan ET pa isti dan imamo krvnega. Super, čestitke user posted image verjetno se vidmo v pon. ja. A imaš tut kaj zamrznjenčkov?

(odgovor članu antigona123)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
16.5.2013 10:28:49   
alja817
Aleda ja najbrz se vidimo. Ja nekaj zmrznjenčkov imam (ampak če bo zdaj vse OK jih najbrž ne bom potrebovala) Bomo videli:) Ker imam že eno deklico doma razmišljava, da bosta 2 otroka zadosti. No ja....lahko pa se vse spremeni in si zaželiva še enega pozneje, ko bova že malo starejša :) pa ti? Imaš kaj pingvinov?

Antigona 123 Tudi jaz sem slišala,da ti pripada 6 postopkov četudi imaš že 1 otroka. Tako da brez skrbi. Najbolje pa je, da naslednjič, ko boš v LJ kar vprašaš. Boš najbolj sigurna.

napalmica FULL dobr za user posted image user posted image ! Boš imela kar 2 user posted image . Pa imaš ža kaj od prej otrok?

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
16.5.2013 10:47:12   
mamica deklicam
punce,

jaz sem naslednji pregled dobila šele 5.9. pri dr. Voglerju user posted image

Res, da je ugotovil, da ni z mano in mojim nič narobe, a če se bo tole tako vleklo, bom že krepko čez 40, preden bomo imeli še kakšnega dojenčka.

(odgovor članu alja817)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
16.5.2013 11:02:05   
dekca
mamica deklicam, saj to ni tako daleč, verjetno bosta isti mesec že imela konzilij in oktobra začela z akcijo, odvisno od ciklusa.
Saj morda vama pa vmes rata.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
16.5.2013 11:42:26   
mamica deklicam
IZVIRNO SPOROČILO: dekca

mamica deklicam, saj to ni tako daleč, verjetno bosta isti mesec že imela konzilij in oktobra začela z akcijo, odvisno od ciklusa.
Saj morda vama pa vmes rata.


meni je v torek pri odpusti iz bolnice rekel samo, da se bova na naslednjem posvetu pogovorila o vseh oblikah umetne oploditve.

Tako ali tako mi je sedaj opozoril, da je moja prekomerna telesna teža ovira pri zanositvi. Potem pa dodaj zraven še moja leta in dobiš super kombinacijo za neplodnostuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mamica deklicam -- 16.5.2013 11:43:25 >

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
16.5.2013 13:31:12   
mladika
Pozdravljene punce!!
Da se vam še jaz pridružim v boju za user posted image ...po skoraj 4 letih matranja in 2 laparoskopijah zaradi endometrioze se je tudi pri nama izkazalo da bova potrebovala malo pomoči!!!Junija imam pregled,da se vse dogovorimo,potem pa čakat na konzilij.Sva pa na GK v Ljubljani!!
Upam,da bomo fajn klepetale in da mi boste pomagale s kakšnimi odgovori,saj bo to zame 1. postopek,ki se ga sicer zelooo veselim obenem me je pa že zdej strah in trepet (ampak veselje še zmeraj pretehtauser posted image ).
P.S. sem vas pa že prej spremljala,tako da sem zelo vesela ko kateri uspe in tudi user posted image tistim ko ne,še posebej če je za vami že več postopkov. Punce pogumne ste/smo!!!!user posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
16.5.2013 21:27:32   
jona klara
bericija- kako kaj pri tebi?držim pesti fuull zate, ravn včeraj je bila +ena v čakalnici, ki je rekla, da je prvi otrok uspel v 5 ivf, drugi pa v prvo potem
jaz v spontanga ne morem, če nočem pokuriti postopka, ker imajo v lj tako pravilo po novem, tako da sem dobila napotnico menopur 4 amp- kratek pos za naslednjič, lahko pa, da bova šla sedakj k rešu vmes plačati enega ne vem avgusta, septembra, pol pa še eden ostane na zzzs.kam pokliče k rešu natero telefonsko plis, saj verjetn moram najprej za posvet....


wp- bravo zauser posted image . hiter ste druzga poštimali, mi pa hitr prvega, pri drugem se je vse ustavilo....upam, da ne za veedno

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
17.5.2013 7:14:22   
coala
womanpolice čestitke še z moje strani,se te spomnim,še ko si se za prvega otročka borila,pa ko si se prestavila v MB,lepo število zamrznjenčkov si pridelala.Tudi jaz upam da mi bo sedaj v MB uspelo :-) lepo nosečnost do konca ti želim.

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
17.5.2013 8:06:58   
Aleda
Alja- ne jaz nimam nič pingotov, od 10 celic sta sam 2 ostale, nekaj ni blo zrelih celic, nekaj se jih ni oplodilo...

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
17.5.2013 9:21:42   
betricija
evo mene..tale rr nekaj šteka, melje in melje, pa nič ne odpre...

moje poročilo..danes imela 1.UZ.imam eno veliko cisto, 3cm, na desni strani, pravi Reško, da to ni nič takega (baje da so tisti folikli, ki so prazni, ponavadi ciste...), da lahko poči in ne bo nič narobe, lahko še kakšna nastane, no, ostale frnikule so pa velike tam okoli 10 in 15 jih je kar nekaj na vsaki strani, tako da sem happy happy. naj bodo še polne. naslednji uz imam v ponedeljek. pred sredo ne bo punkcije...I like it. gre vse lepo po planu. vmes hodim na masažo stopal, moj daje tamalo spat. vse je tip top. samo še + naj bo na koncu. v službi nisem in ne bom nič povedala. grem za 14 dni na bolniško, bom že kaj spohala, zakaj me ni...

jona klara...a potem nisi šla v spontan postopek??malo sem povprašala kako je pri rešu..reš od takrat, ko ima vse postopke na koncesijo tudi ne omogoča postopka, ki bi ga plačala. tako, da se sedaj malo spočij in uživaj, z dragijem se vsedita za mizo in se pogovorita ali bosta šla na jesen k rešu ali k tomaževiču. te pa opomnim, da ne moreš imeti istočasno 2 napotnic veljavnih...pa srečno.
si spraševala po diphereline..to je tako kot suprafact...te spravi v meno, da se jajčniki umirijo, vmes dobiš menstro in potem začneš od 0 z injekcijami, ne 5 ali 7 dan , kot si ti in je kakšen folikel že aktualen. večja možnost je, da ti jih več foliklov enakomerno zraste..reško daje hormon (menopur) že 2 dan, v ljubljani pa začneš 14 dni po začetku jemanja suprafacta, in moraš vmes dobiti menstro in načeloma na dan ko je 1. uz ne sme biti več...prestavijo ti menstro za skoraj 10dni..vsaj meni so

WP...še tukaj čestitke, na fb pa prosim pšttt.

zeuso...kako kaže, boš kmalu začela z hormoni?

mišamaša...jap reš te itak preseneti. danes po uz, dvignem majčko gor, da mi da injekcijo, pa me poboža po trebuščku, pa pravi, a ste malo kil pridobili po porodu..ja jbtg sem a ne...sem mu pol neki razlagala, da sem začela hujšat, pa sva se z mojim odločila še za enga otročička, pa bodo kile že počakale..je samo še rekel, da naj se v novi nosečnosti ne zredim preveč...ata moj, naj se tvoje besede uresničijo...to da zanosim..zredila se bom itak.aja, glede menstre, ki sem jo imela samo 2 dni, je rekel, da je ok, pogledal je endometrij, je 6mm velik, lep, tako da nimam kaj, tudi jajčniki sta lepa...danes je bil spet dobre volje...

pumpkinka..aspirin 100 se imenuje.. je prav 100-ka gor na škatljici napisana. ga ne dobiš brez recepta, sem v 10 lekarnah probala dobit, pa ne dajo..tudi če poveš zakaj hudiča ga rabiš pred celo lekarno..in reško ga še daje. ne smeš pa vzeti navadnega aspirina 500 in ga deliti na 5 delov, kot so ene delale...pomaga pa za prekrvavitev maternice

napalmica..ja juhuuuu za lepo beto in dve vrečki..juhuhuuuu. pa da se že vidijo, bravo bravo.

dekca, srečno v postopkih, pa ok, zakaj si za reškota zakompliciran primer??a imaš genetiko na programu?

antigona, baje res za prvega otroka po umetni drži, da je 6 postopkov. naprej pa 4.

alja tudi tebi čestitke, slišim pa prvič za injekcijo, ki bi jo dobila po ET...ponavadi se dobi stopka pred punkcijo...sicer pa mene ni bolelo nič, ko sem zanosila, niti prsa niso bila boleča, nič nič nič. tudi slabo mi ni bilo naprej nič, ko so bile ene res boge..sem pa krvavela kar pa tudi ni fajn..samo na koncu sem pa 1t pred rokom rodila...3,5kg težko bejbo...

mamica deklicam, a shujšat moraš...hmm a to si se zredila po 2 porodu ali si že prej imela viška kg..ker či si že prej imela zaloge, pa si uspešno zanosila in donosila..naj bodo tile zdravniki kar tiho. jaz sem prej rešu rekla, da imam od majhnega probleme z težo, da ob poroki ko sem bila res suha, takrat sem načrtno shujšala, pa obdržala težo dokler ni padla prva špika menopurja...no ko sem bila suha sem imela same težave z krvjo..sedaj je pa vse na mestu..ej, še holesterola sem imela preveč ko sem bila suha, sedaj je pa ok...sicer pa je september kar primeren čas, ker so vmes itak počitnice, če se ti pa mudi...pa pojdi k rešu, boš že septembra na vrsti..v ljubljani te zihr čakajo še testi hormonov, prenosljivih bolezni, odločitve konzilija, pred novim letom mogoče sploh ne boš na vrsti...

mladika dobrodošla, dolgo si čakala in upala, da bi po naravni poti prišla do +. mogoče pa bo sedaj po naravni poti, ko boš čakala na postopek.srečno

S* kako pa ti in tvoji pingoti??oglasi se kaj no.

tako, sem se razpisala..zdaj pa na malico...frnikule so lačne..pa reško gor ali dol, kar naj boža moj trebuh hehe. lep vikend (ta bo še lep, jutri šoping po btc-ju, v nedeljo pa na čarobni dan na bled)komaj čakammmmmmmmmmmmmmmm

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
17.5.2013 9:53:25   
zeuso
Lep pozdravček
Evo pri meni včeraj padla prva danes pa druga špika superfacta, malo me samo skrbi ker sem do sedaj dvakrat imela 3 ampule menopurja zdaj pa imam 200 enot puregona, je pa sestra rekla da je 225 enot enakovredno trem ampulam menopurja. Bom vprašala na prvem uz 30.05 upam da se še zmeraj da zmenit in povečat dozo.
Beatricija super da si že končno po vseh zapletih zalaufala s postopkom
Pupkinka kje se ti skrivaš kako si močno držim pestke
Jona klara karkoli se boš odločla imaš vse moje pestke
Vse ostale punce ki ste v postopku vam želim same lepe pluske ostale ki pa ste jih že zagledale pa lepo in breskrbno nosečnost

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
17.5.2013 10:45:30   
dekca
beatricija, če Reškota vprašaš, sem direktni kandidat za darovano jajčno celico, on me sploh ne bi dal v postopke z mojimi celicami.
Sem imela danes tudi jaz prvi UZ (7. dan ciklusa), za mojo diagnozo čisto OK, le desnega jajčnika doktorca ni najdla, sem tega že navajena, tako da ne vemo, kaj je noter, v levem je folikel že pri 15 mm, precej boljše kot prvič, endometrij je pa še tanek, isto kot prvič, potem se je kar čez noč odebelil. Sem šla domov še s 3 špikami Orgalutrana, tudi jaz imam v pon. spet UZ.
Na kliniki imam zdaj drugi postopek, potem greva še enkrat na konzilij. Sem pa po prvem IVF vprašala, kaj to pomeni, pa so mi rekli, da sploh niso pričakovali, da bom reagirala na terapijo. Poleg vseh ostalih komplikacij imam še povišan FSH (20+), AMH še nisem kontrolirala.

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
17.5.2013 10:58:35   
pumpkinka
zivjo punce!

betricija - za aspirin sem vprašala v lekarni, vendar so mi odgovorile, da le na recept, mam pa doma ene 2 škatli aspirina protect 100 mg, vendar ga ne jemljem, ker nisem prpričana, ali je to to user posted image

zeuso - berem še redno, pišem pa nič, ker zaenkrat je še belina, test me je strah delat, da bo pokazal minus, sem pa imela 3 dpt zelo boleče prsi, sedaj pa niso več tako user posted image , drugih zankov pa tudi nimam.

lep pozrav, pumpkinka

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
17.5.2013 10:59:46   
betricija
dekca...a pri rešu si bila in ti je rekel, da si zrela za jajčno celico..na podlagi hormonskih izvidov al kako? ker mene je reško tudi pošiljal v prago, še predno sem se vsedla na stol in sva povedala po kaj sva prišla. pol je pa le rekel, da bo naredil vse, da dobimo otroka, da bog pa ni...no...zame je :D pa srečno, fsh..a kakšna maca, dhea ki znižuje si probala?

zeuso..srečno a do sedaj si imela 3 menopurje? no en monopur je 75enot..tri so torej 225.puregon ne vem koliko se odmeri, samo mi je sestra (moja sestrica) danes rekla, da dobiva eno enoto..75enot...kolikor vem, so vsi hormoni istih enot..al se motim? pa srečno in hvala za lepe želje

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
17.5.2013 11:24:07   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: betricija

mamica deklicam, a shujšat moraš...hmm a to si se zredila po 2 porodu ali si že prej imela viška kg..ker či si že prej imela zaloge, pa si uspešno zanosila in donosila..naj bodo tile zdravniki kar tiho. jaz sem prej rešu rekla, da imam od majhnega probleme z težo, da ob poroki ko sem bila res suha, takrat sem načrtno shujšala, pa obdržala težo dokler ni padla prva špika menopurja...no ko sem bila suha sem imela same težave z krvjo..sedaj je pa vse na mestu..ej, še holesterola sem imela preveč ko sem bila suha, sedaj je pa ok...sicer pa je september kar primeren čas, ker so vmes itak počitnice, če se ti pa mudi...pa pojdi k rešu, boš že septembra na vrsti..v ljubljani te zihr čakajo še testi hormonov, prenosljivih bolezni, odločitve konzilija, pred novim letom mogoče sploh ne boš na vrsti...



ko sem prvič zanosila, sem imela 33 let in 96kg. Rodit sem šla s 105kg. V drugo sem bila stara 36 let in imela 100kg. Rodila nato s 107kg na tehtnici. Sedaj jih imam 97kg in pravi, da je to prekomerna telesna teža. Saj tudi sama vem, a jaz imam preveč kil že pol življenja, sigurno se že 20 let otepam s temi kilogrami.

Sedaj, ko so vse odstranili, so se usedli na moja leta in kilograme. In ni hotel nič slišati o tem, da sem imela že pri prejšnih nosečnostih na začetku prveč kilogramov. Če bom pa prehitro shujšala, se mi bodo pa cikli sigurno še bolj zmešali, kot so bili do zdaj. No danes sem končno dobila user posted image in je veliko bolj konkretna krvavitev, kot je bila sedaj dobro leto. Tako, da upam, da bo trajala nekaj dni in bo konec.

Ko je konec, oa akcijauser posted image , naj se moj kar pripraviuser posted image user posted image , rabimo samo enega user posted image , pa da je tisti kvaliteten.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
17.5.2013 12:36:37   
mišamašaa
betricija ja jst tud čakam, da bo komentiral moj trebuh, a je zaenkrat kar tihouser posted image . legenda ja tale reš. a ti si mela že uz.super.
Jaz sem/bom pa v službi kar povedala. itak jih bo na rit vrglo, ker bom zdej prišla iz porodniške, jaz pa že v novem postopkuuser posted image .
A ti betricija boš 14 dni vzela bolniške? no jst sem tud razmišljala nekaj takega.

Drugače pa danes sem končnooooooooooo dobila user posted image . jupi. jutri zutraj bom prva v vrsti pr rešu za tadruge inekcije. sem čist neučakana.

user posted image za vse + in navijam za vse, ki jih čakamo.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
17.5.2013 12:45:32   
Katte
Oprostite, ker vam skacem v temo. Rada bi samo komentirala visok FSH in Reskota.
Tudi jaz sem imela FSH cez 20, pa mi je dal upanje, ni me zavrnil. Ocitno je imel dober dan. Naprej smo sli po njegovem standardnem postopku. In res sem po cudezu zanosila v prvem poskusu s klomifenom. Je mozno :).
Srecno!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF/ICSI april-maj 2013
17.5.2013 13:04:08   
dekca
Saj če bi bil samo FSH, bi še šlo, ampak imam še okluzijo obeh jajcevodov (menda je to enako sterilizaciji), o desnem jajčniku si tudi dolgo niso bili na jasnem, ali dela ali ne dela, je težje opredeljivuser posted image , pregrado so mi sicer odstranili, tako mimogrede. Potem so še ovulacije problem, konstantne ciste, pa nimam policističnih jajčnikov. Takrat sem šla do njega samo vprašat, še dobro, da imam vsaj normalno kilažo, bi drugače imel še tukaj kaj za povedati.
Zaenkrat sem na kliniki zadovoljna, nikoli se pa ne ve, saj na koncu grem lahko še vedno tudi do njega. In bo zopet odgodrnjal svoje. Za donorsko celico se ne bom odločila, ker ima moj od prej že dva fanta, in mi z obema full špila.
Celic imam sicer manj, so pa tiste kvalitetne, vsaj tako so mi rekli.
Bom optimistuser posted image .
Dhee nisem probala, ker ni ravno hec, ostalo pa kar prakticiram. Imam pa še druge zdravstvene probleme, ki k vsemu skupaj ne pripomorejo najbolj (kronična anemija, problemi s kisikom v krvi, alergije)...
Mi je pa prav fletno brati vse zgodbice, sploh se rada nasmejim ob omembi dr. Merla, sama sem prišla na svet v postojnski porodnišnici in se je on takrat že potikal naokoli, čeprav se ga seveda ne spomnim, saj dr. tudi še ni bil...

Je pa danes v Žurnalu objavljena novica, da te dneve mineva 30 let od prve nosečnosti po IVF postopku. Poznam pa tudi prvo Slovenko, ki je bila spočeta z darovanim semenom, skratka, same pozitivne zgodbe so okoli mene, zakaj bi se torej ukvarjala z negativo.


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?