|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2014
9.5.2013 19:48:54   
pisek
lorelei, pozdravljena. super, da ti je končno ratalo user posted image

jaz sem spekla tortico, ker jutri moja dva fanta jutri še tretjič v štirinajstih dneh praznujeta, eni se majo fajn. user posted image

(odgovor članu lorelei*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januar 2014
9.5.2013 21:24:45   
metuljčica87
Jaz sem pa danes malo krvavela user posted image Glih tolk da je bil madež od sveže krvi, seveda sem takoj letela na urgenco, kjer so mi rekli, da krvavitev ni iz maternice, je nekaj površinskega, kar je seveda ok. Se pa vidi odebeljena maternična stena, kar je v redu, ploda še pa ne, kar je seveda normalno, ker jutri dopolnim komaj 5 tednov. Dobila sem Dabroston, zdaj pa srčno upam da bo vse ok ....

pisika lepo praznovanje želim tvojima fantomauser posted image

lorelei dobrodošla, super da vama je uspelo user posted image

(odgovor članu pisek)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januar 2014
10.5.2013 8:09:06   
alfa13
Pozdravljene
Jaz pa se na žalost poslavljam od januark, ker sem včeraj prišla iz bolnice zaradi hude krvavitve in posledično tudi splava :(
Ostalim želim veselo in lepo nosečnost ter hiter porod :)
Lp

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januar 2014
10.5.2013 8:19:35   
metuljčica87
alfa13 zelo zelo mi je žal user posted image user posted image

joj kako komaj čakam da mine vsaj prvih 12 tednov, muka prava ...

(odgovor članu alfa13)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januar 2014
10.5.2013 13:26:26   
Night
alfa13, tudi meni je žal user posted image
Jaz sem imela zdaj do dvakrat roza izcedek in me je skoraj pobralo od skrbi. Potem sem se pa zbrihtala in sem si rekla, da jaz sem svoje opravila. Zdaj bo za nadaljevanje poskrbela narava. In od tega spoznanja naprej sem zelo pomirjena. Nimamo kaj.
Drugače pa še vedno nimam nobenih znakov, edino lulat hodim bolj pogosto, pa razdražljiva sem zvečer.
Dobrodošle nove nosečnice!

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januar 2014
10.5.2013 14:09:43   
pisek
Alfa 13 zal mi je.
Se mi zdi, da sem bila v prvi nosecnosti veliko bolj brez skrbi kot zdaj.

Danes se malo praznujemo rojstna dneva, prideta sodelavki in jima bova povedala. Sem ze ves teden tiho. Komaj.

Dobro da je vikend.

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januar 2014
11.5.2013 17:34:15   
ukročena
Oj,
jaz se tudi pridružujem, v upanju da me bo še en glasek klical maaamaaaaa

(odgovor članu pisek)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januar 2014
11.5.2013 18:01:42   
metuljčica87
ukročena dobrodošla!user posted image

pisek se strinjam, jaz sem tokrat tudi bolj v skrbeh kot prvič!

Me je pa nehalo bolet in špikat spodaj, tako da sem zelo veselauser posted image O krvi pa tudi ni ne duha ne sluha, upam da bo vse ok!

(odgovor članu ukročena)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januar 2014
11.5.2013 18:11:55   
ukročena
sem pa 33 let stara, okolica Domžal imam pa sinčka ki bo čez mesec 3 leta star in punčico 1,5leto staro

(odgovor članu ukročena)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januar 2014
11.5.2013 18:14:38   
ančkica
Ojla!

čestitke vsemuser posted image :)
A tudi ve kar naprej hodite na stranišče? jaz kar naprej, res zelo velikokrat. me sicer manj špika, ampka me tudi v križu boli.
Upam, da bo vse ok?

(odgovor članu ukročena)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januar 2014
12.5.2013 6:42:35   
btaja
Živjo

Še js, še js,.... user posted image . Tudi meni je test pokazal da sem noseča, kolikor sem si sama računala bi imela rok 11.1.2014, vendar bom počakala ta to naredi G, prvi pregled imam 21.5. Drugače pa je to moja prva user posted image in si ne predstavljam kaj me čaka. Drugače pa razen testa in dejstva da nimam M ne čutim čisto nič, ni mi slabo, energije več kot dovolj, nič več ne hodim lulat kot sicer, razen tega da imam malo napete in boleče prsi. Tko da upam da se ni test zmutil,....
Srečno vsem :)

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januar 2014
12.5.2013 10:49:46   
miss.B
hej hoj!
čestitke mami83, lorelei, ukročena in btaja!!!!
alfa13, tudi meni je res žal user posted image vendar nikar ne obupaj in hitro v nove boje!!! tudi vama night in metuljčica87 želim, da se tile izcedki ne pojavijo več in vaju nehajo strašiti, vrjamem da ni niti malo prijetno.
tudi jaz komaj čakam prvi pregled in da vidim srčka, btaja, jaz ga imam tudi 21.5. bova lahko skupaj odštevali .
nosečkice, lepo se imejte in božajte svoje bušije user posted image

(odgovor članu btaja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januar 2014
12.5.2013 14:26:44   
Lub3nica
No pa zgleda tudi jest pašem v to skupino :) Datum sem naračunala 13.1. ampak seveda tudi jaz še čakam na pregled pri ginekologu. No, pa pejmo skupaj novim izkušnjam naproti user posted image

(odgovor članu miss.B)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januar 2014
12.5.2013 15:24:32   
Sloncica87
Pozdravljene. Tudi mene je koncno razveselil plusek Po treh letih truda in tako Imam Pdp 01.01.2014. upam da Bo vse ok :) pregled pa Imam 22.05.2014. srecno vsem noseckam.

(odgovor članu Lub3nica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januar 2014
12.5.2013 15:27:15   
mami83
Slončica 87 user posted image čestitke za plusek, tudi jaz imam prvi pregled 22.5user posted image

(odgovor članu Sloncica87)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januar 2014
12.5.2013 18:39:05   
metuljčica87
oooo koliko nas je že, čestitke vsem nosečkamuser posted image Zgleda da se bo babybum vlekel tudi v leto 2014, suuupeeeeruser posted image

Ste že vse dojele da ste čisto zares nosečke?? Jaz še kr ne morem verjet, kot v oblakih sem, čisto enako kot prvičuser posted image Samo da me zdaj bolj vse skrbi. Nekak v sebi pa vem da bo vse ok.

(odgovor članu mami83)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januar 2014
12.5.2013 19:00:56   
pisek
Hoj
Jaz sem mela danes celo stalo. Na hlackah sem opazila kri in seveda me je skoraj kap. Ker smo bili pa v gorici pri prijateljih, sem sla kr v sempetrsko bolnisnico. Tam so me pregledal, ploda se se ni videlo, dal pa mi je dobrostan tablete in cez stiri fni moram k svojemu G. Takoj sem mogla vzet dve tbl in za zdaj je okej. Pocitka ne rabim.
Tisti trenutek so mi pa take solze dol tekle, da nobeni ne privoscim teh skrbi.

Super za nove clanice.

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januar 2014
12.5.2013 19:22:19   
metuljčica87
pisek enako izkušnjo sem imela jaz v četrtek. Te pa lahko potolažim s tem, da so te začetne krvavitve zelo pogoste, sploh nisem vedela, zdaj mi pa skoraj vse kolegice pravijo da so isto doživele pa tudi kolk sem po netu brskala je to pogosto.

Vse bo ok s tvojo pikico, boš videla, objemček user posted image

Sem se pa trdno odločila da ne mislim brat slabih izkušenj, ke se ti lahko meša ob tem. Pozitivno razmišljat in bo vse ok!

(odgovor članu pisek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januar 2014
12.5.2013 20:43:58   
Mimi88
Živijo punce, tukaj ena kraševka :-) Menstra zamuja, vsi znaki so,... jutr dopoldne naredim test pa bomo videli kaj bo.. Upam da bo user posted image

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Januar 2014
12.5.2013 21:32:12   
miss.B
Juhuhu, očitno bo resbabyboom tudi v letu 2014. Čestitke vsem novim nosečkam in mimi88, držim pesti, da jutri zagledas dve crtici. Joj pisek, drzim pesti da ne bo vec krvavitev. Tudi jaz poznam kar nekaj punc, ki so v začetku krvavele, pa je bilo potem vse ok. Tako da punce, glavo pokonci in čim bolj pozitivne misli. Je pa res, da verjetno vsaka trepeta vsaj do 12 tedna. Jaz se ves čas prepričujem, da če bo šlo kaj narobe, naj se zgodi to na začetku. Govorim iz lastnih izkušenj, ker vem da je kasneje to vse še tisočkrat težje.
Punce, januar bo naš mesec user posted image

(odgovor članu Mimi88)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januar 2014
13.5.2013 7:05:32   
witch
Saj kar ne morem verjeti, da lahko pišem na te teme user posted image Po več kot treh letih truda, po kar nekaj tabletah, nama je v IUI postopku uspelo. 22. dan po postopku mi je test pokazal dve močni črtici. Vsi ponovljeni testi imajo enaki user posted image Vendar pa sem še vedno cela zmedena in kar ne morem verjeti, da se to res meni dogaja. Čaka me še krvni test v neplodnostni, takrat pa mislim da bom začela verjeti. Čeprav me naš otroček tu in tam mičkeno spomni na sebe. Slabo mi je.
Tu in tam me v maternici zaboli, joške imam pol večje kot prej, boleče in ful polne, pa kakšna slabost je tu in tam. To pa je to. Za pregled se moram še naročiti. Po mojih izračunih pa bi naj bil dan d okrog 10.1.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu miss.B)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januar 2014
13.5.2013 8:04:58   
metuljčica87
witch iskrene čestitkeeee user posted image user posted image user posted image

sem ti mislila čestitat že na zanositvi, ampak sem predvidevala, da se nam boš pridružilauser posted image

Prav neverjeten občutek ne?user posted image

pa na isti dan imava izračunan PDPuser posted image

mimi88 kako kaže? Držim pestiuser posted image

Jaz pa ne vem kaj si naj začnem na bolniški, nisem navajena da imam toliko časa user posted image Prvič v življenju vozi otroka v vrtec, jaz sem pa doma, čudni filing.
Kaj drugače počnete? Jaz delam v vrtcu, pom. vzg. En letnik in diploma mi še manjka. Lušno je, resuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januar 2014
13.5.2013 8:30:07   
Anonimen
Jutro!

Še ena, ki je vesela, vesela in še bolj vesela, da nama je po dolgem času ratalo pridelat user posted image . user posted image  Dojemam še ne najbolj, da je to res in da se res kaj dogaja. Zaenkrat me najbolj mučijo občutljive joške (upam, da bo ostalo samo pri tem) in pa večja želja po hrani. user posted image  Pdp po mojih izračunih naj bi bil 13.01.2013. Prvi pregled bom imela pa šele čez 1 mesec. Joj, kje je še to. user posted image .

Zaenkrat bom še anonimnauser posted image  . Lep dan

(odgovor članu metuljčica87)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januar 2014
13.5.2013 9:05:49   
Night
Pozdravljene nove!! Čestitke in upam, da bomo klepetale tu še vseh nadaljnjih 8 mesecev. user posted image
Jaz imam pa pregled šele 10. junija, takrat bom že skoraj v 10. tednu. A ni to pozno user posted image Me ima, da bi kar zamenjala, ker je moja gin. tako zasedena, da sploh ne prideš do nje. Že tako so me vtaknili vmes ...
Izcedki in krvavitve: jaz sem imela do zdaj dvakrat izcedek, roza in svetlo rjav. Kolikor sem brala Pušenjakove odgovore, pravi, da ne moremo pri tem nič. In da ni važna barva izcedka, ker kri je kri. Tudi sveža kri se ne konča nujno slabo, nekatere punce so celo fejst krvavele, pa je bilo na koncu vse v redu, druge so krvavele minimalno, pa se je končalo slabo. V bistvu res nimamo kaj, če je v plodu napaka. Vem pa, da vas skrbi, ker je mene isto, zdaj pa sem se kar nekako pomirila s tem, ker vem, da če se bom sekirala, ne bo prav nič drugače. Bodimo optimistične user posted image
Jaz sem zadnji teden nenormalno napihnjena, kar trebušček se mi je naredil. Tako da očitno nič več oprijetih majčk zame user posted image Pa požrešna sem, kar vse bi zbasala v usta, še najbolj mi pa dišijo kisli bonboni, čips, sladoled s smetano. Če bo šlo tako naprej, še do 12. tedna ne bom mogla skrivati user posted image
Še nekaj sem vas mislila vprašati. A na nuhalno svetlino se sama naročim in kdaj? Po 1. pregledu?
Drage user posted image , uživajte maksimalno!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Januar 2014
13.5.2013 9:21:45   
Anonimen
user posted image pričakujemo JANUARJA 2014



Vzdevek, starost, kraj, št. otrok

1.1.
magdalenica, 28, Ljubljana, 1user posted image
meggi peggi, Gorenjska, 1user posted image
Sloncica87

2.1.
miss.B, 28, okolica Lj, 1user posted image
ribica81

3.1.

4.1.
pisek, okolica Kamnika, 1 user posted image

5.1.
6.1.

7.1.
lorelei*, 36 let, Lj

8.1.

9.1.
ančkica, 2 user posted image
marusap, 1 user posted image

10.1.
metuljčica87, 25 let, Maribor, 1user posted image
witch

11.1.
btaja

12.1.
matildica, 1user posted image

13.1.
Lub3nica

14.1.
night
anonimna user posted image

15.1.
16.1.
17.1.
18.1.
19.1.
20.1.
21.1.
22.1.
23.1.
24.1.
25.1.
26.1.
27.1.
28.1.
29.1.
30.1.
31.1.

x.1.
anonimna*
mami83, 1user posted image
ukročena, 33 let, Domžale, 2 user posted image
Mimi88, Sežana




SKUPAJ nas je: 20

Poslovile so se:
alfa13 user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?