|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2014
13.5.2013 9:31:23   
magdalenica
Night, na NS se naročamo same, kamor pač želimo iti. Itak je samoplačniška. Opravlja se nekje okoli 12. tedna, ko so tudi njeni izvidi najbolj zanesljivi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januar 2014
13.5.2013 9:43:10   
miss.B
user posted image waw že 20 nosečk!!!! superca nam gre. čestitke vsem novim!
night, res da je nadležno tole dooolgo čakanje na prvi pregled, jaz sem ga pri svoji drugi nosečnosti tudi imela v 10. tednu, pa mi je bilo po eni strani pogled na uz še toliko lepši, ko že vidiš rokice, nogice in vse ostalo. pa se tolaži, da boš imela potem v roku dveh tdnov dva uz-ja, če se naročiš na nuhalno. drugače pa ja, na nuhalno svetlino se naročiš sama. jaz imam že datum, ker jo opravlja itak moja osebna ginekologinja. drugače je pa verjetno res dovolj če se nanjo naročiš po prvem pregledu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januar 2014
13.5.2013 10:46:22   
NATAPU
Živijo, tudi mi smo dočakali user posted image , in sicer že 8.5.2013. Pregled imam 30.5. in komaj čakava, da vidiva najino "mešanico" user posted image . Domačim bova povedala po pregledu, sem pa povedala že najboljši prijateljici, nisem mogla biti tiho ... :) Juhu, lp

(odgovor članu miss.B)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januar 2014
13.5.2013 10:59:32   
metuljčica87
NATAPU dobrodošlauser posted image mešanico hihihiuser posted image

Jaz pa ne grem na nuhalno, tudi prvič nisem šla. Mi bo spet moja G v 13. tednu naredila UZ, prvič se je plodek že celi zelo lepo videl in tudi nosna kost je bila lepo videna.

(odgovor članu NATAPU)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januar 2014
13.5.2013 12:12:32   
marusap
Night, jaz imam tudi šele 11.6. prvi pregled. Se bova načakali. Sem iz Kamnika in tukaj je nora gužva pri ginekologinji. Jaz se bom na nuhalno naročila po prvem pregledu - ker je samoplačniško dobiš takoj datum user posted image . Meni se nosečnost tako vleče. Sem res neučakana in sem že zdaj naveličana user posted image . Čeprav se poroda ne veselim in bi ga kar preskočila.

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januar 2014
13.5.2013 12:31:38   
baby12
Pozdravljene!
Da se vam še jaz pridružim. Včeraj sem zagledala user posted image in sem zelo vesela.
Stara sem 23 let, sem iz okolice Kamnika in doma imamo 11 mesecev starega navihanega fantka. user posted image
Zaenkrat znakov ni še nobenih razen zelo veliko veselje. Povedala bova ostali po pregledu, ki ga imam 27.5.

(odgovor članu marusap)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januar 2014
13.5.2013 14:16:59   
Anonimen
Ja tudi jaz imam pregled šele11. junija. Pika poka bo še dolga doba to ja. Ampak upam, da bomo pa tam videle več, kot pa ostale k bojo mele prej pregled. user posted image  Samo da bo vse OK. Na nuhalno se bom pa tudi jaz naročila po prvem pregledu.  Imate kakšne posebne občutke, počutje karkoli?

Lp, Anonimnauser posted image

(odgovor članu baby12)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januar 2014
13.5.2013 19:51:56   
njelci
pozdravljene,
naj se vam še jst pridružim user posted image včerej sva s fantom delala test in je pokazal user posted image joj kolk sem vesela!!!! če sem prav računala je moj predviden PDP 14.1.2014 user posted image sem prvič user posted image in sem trenutno še čist zmedena, sploh ne vem kje se me glava drži. Kdaj je fajn se naročiti na prvi pregled?Lahko že sedaj pokličem, ali naj počakam še kakšen teden?
Tenutno vemo samo jst, moj fant in pa moja najboljša prijateljica, ki mi vedno stoji ob strani.
Ostalim pa nameravam povedati šele po prvem pregledu. (če bom zdržala) user posted image ž
Aja pa še par podatkov, primorka iz okolice ajdovščine, 32 let, 1. noseča, predviden PDP 14.1.2014.

No se še kej oglasim, srečno vsem user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januar 2014
13.5.2013 20:54:36   
Mimi88
Punce, jst se poslavljam... Dobila menstro.. Pa tako sm bila vesela kr mi je zamujala.. Čestitke vsem nosečnicam.

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januar 2014
14.5.2013 8:02:46   
metuljčica87
baby12 in njelci čestitke!!user posted image

mimi88
žal mi je, držim pesti da bo naslednji mesec uspešen!

Kako ste kaj? Jaz že odštevam ne samo dni, ampak že ure do pregleda v četrtek, upam da se bo pikica videlauser posted image

(odgovor članu Mimi88)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januar 2014
14.5.2013 8:20:39   
njelci
pozdravljene punce,
mene pa zanima kdaj ste se ve naročile na pregled? A takoj ko ste opravile test?
Aja pa še katero folno kislino uporablajate?
Komaj čakam na prvi pregled, upam da bom videla vsaj malo mojega user posted image

pozdravček vsem,
user posted image

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januar 2014
14.5.2013 10:01:09   
witch
metuljčica ti že bolj obvladaš stvar. Koliko tednov sve noseče? Meni nekako ne grejo izračunati ti tedni. Pa me čisto tako zanima. Saj mi bo itak g povedala vse user posted image

njelci jaz sem na pregled naročila par dni po testu. Saj itak bo datum pač določen glede na tvoj datum zadnje M. In če pokličeš prej bo datum malo poznejši. Če pokličeš pozneje pa ga boš hitro dobila.

Jaz pa že odštevam do krvnega testa, da dobim potrditev. Ker še vedno ne morem verjeti user posted image me pa ta naš otrok začenja spominjati na sebe. Slabo mi je tu in tam. Pa zgaga me peče, joške pa itak polne, boleče in večje.
Midva se še nisva pogovarjala o NS, ampak mislim da bom šla.

Od navdušenja prejšnjič nisem povedala nobenih podatkov. To je moja prva težko pričakovana in ustvarjena nosečnost, otrok še nimam, stara sem 27 let. Prvi pregled imam 28.5.

Uživajte in čuvajte svoje pikice user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januar 2014
14.5.2013 10:06:39   
Blondinčica
Da se pofočkam še ena, ki smo zagledali težko pričakovane user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke vsem ostalim user posted image !!!!!!!!!!!

blondinčica, 1user posted image , PDP 6.1.2014




(zanima me kako se doda tisto kartico, ki ti kaže na profilu koliko časa je še do konca user posted image )

LP blondinčica

< Sporočilo je popravil Blondinčica -- 14.5.2013 10:07:52 >


_____________________________

Uspelo nam je =)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januar 2014
14.5.2013 12:31:04   
btaja
Čestitke vsem novo pridruženim user posted image user posted image .
Komaj čakam pregled, že odštevam minute, čeprav je še en teden do tam,..... Tiste ki ste že mamice a so vam vsem na prvem pregledu delali ultrazvok ali to ni redna praksa? Pa še to me zanima, ta ultrazvok je verjetno vaginalni ne? Torej odpade da bi šel očka zraven?
Drugače se pa js ne počutim prav nič nosečo, čisto enako se počutim kot do sedaj, tako da komaj čakam krvi test, da bom mogoče celo res začela verjeti da sem user posted image .....

(odgovor članu Blondinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januar 2014
14.5.2013 14:00:14   
Anonimen
user posted image pričakujemo JANUARJA 2014



Vzdevek, starost, kraj, št. otrok

1.1.
magdalenica, 28, Ljubljana, 1user posted image
meggi peggi, Gorenjska, 1user posted image
Sloncica87

2.1.
miss.B, 28, okolica Lj, 1user posted image
ribica81

3.1.

4.1.
pisek, okolica Kamnika, 1 user posted image

5.1.
6.1.
Blondinčica

7.1.
lorelei*, 36 let, Lj

8.1.

9.1.
ančkica, 2 user posted image
marusap, 1 user posted image

10.1.
metuljčica87, 25 let, Maribor, 1user posted image
witch

11.1.
btaja

12.1.
matildica, 1user posted image

13.1.
Lub3nica

14.1.
night
anonimna user posted image
njelci, 32 let, Ajdovščina

15.1.
16.1.
17.1.
18.1.
19.1.
20.1.
21.1.
22.1.
23.1.
24.1.
25.1.
26.1.
27.1.
28.1.
29.1.
30.1.
31.1.

x.1.
anonimna*
mami83, 1user posted image
ukročena, 33 let, Domžale, 2 user posted image
NATAPU
baby12, 23 let, Kamnik, 1 user posted image




SKUPAJ nas je: 23

Poslovile so se:
alfa13 user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januar 2014
14.5.2013 14:17:36   
magdalenica
prvi pregled - Potrditveni UZ na prvem pregledu je vaginalni, NS je potem že preko trebuha. Kakšne posebne romantike na prvem pregledu ni. Vidi se en tak mali krokodilček (haha) in utripajoče srce, ostalega pa prav nič. Moj mož je bil v prvi user posted image prisoten samo na NS in zdaj bo tudi tako. Ne zdi se mi bistveno, da bi ga obremenjevala s tem (usklajevanje prevozov, varstva, delovnega časa ...)

folna kislina - jaz jemljem tifol. Ko ga zmanjka, bom zamenjala za škatlo femibiona, potem pa naprej za elevit (ima železo). Enako sem kombinirala v 1 user posted image in sem te zvarke dobro prenašala, pa tudi slaborkvna nisem bila (in recimo, da bi k temu lahko prispeval elevit).

počutje - čez vikend mi je bilo slabo, zdaj je nekako ok. Voham zelo intenzivno (odpiranje hladilnika user posted image user posted image ). Pa zaspana sem ... Se pa ne morem spomniti, kako je bilo prejšnjič. Nekaj časa sem takrat zelo intenzivno vohala, tiščalo me je v želodcu, samo se ne spomnim več po tednih, ali je zdaj najhujše že mimo ali šele pride (6t6d). :)

blondinčica - joj, ti imaš pa PDP na isti datum kot jaz v 1user posted image :)

(odgovor članu btaja)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januar 2014
14.5.2013 14:37:17   
Luckasmucka
Živjo, punce,

No, da se pofočkam še jaz. PDP imam po mojih izračunih nekje 17.1. Verjetno bo pa kaj prej, vsaj po statistiki prvih dveh rojstev user posted image user posted image user posted image
Doma imamo že 5- in 3- letnika in komaj čakam, da izvem, ali je še en lulček al bo tokrat kaj drugačeuser posted image user posted image user posted image

Trenutno ni še nobenih pretiranih znakov, le utrujena sem zvečer zelo. Folno jemljem od fidivit mami, sem jo že pri obeh prejšnjih nosečnostih.
Prvi pregled pa imam šele (!) 5. junija - joj, kje je še to. Moj bo šel zraven, je bil pri prvih dveh tudi vedno prisoten pri ultrazvokih.

Še kar ne morem verjet, še ena štručka bo! user posted image user posted image user posted image

Aja, sem iz LJ.

(odgovor članu magdalenica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januar 2014
14.5.2013 18:02:06   
metuljčica87
witch nosečke sva 5 tednov in 4 dni user posted image Računa se od 1. dneva zadnje M (to je bilo pri meni 5.4.) in potem štejem tedne in dneve po koledarju, ni nobene višje matematike :)))

Jaz jem Elevit, sem že prvič bila zelo zadovoljna. Me je pa skor kap ko sem si kupla škatlico, namreč od leta 2009 se je podražila za skoraj 4€!

NAPOTKI ZA IZDELAVO TICKERJA:
- jaz si delam na www.baby-gaga.com.
- ko si gor imaš spodaj eno malo okence z napisom "get your custom pregnancy ticker", klikneš tja gor. Potem vpišeš pod "due date" tvoj PDP (imaš še tudi možnosti izbire barve tickerja in tako, meni je ta mavrični najbolj všeč). Potem je desno taki sivi mali okvirček z napisom "get your ticker" in klikneš tja gor.
- za Ringarajo si spodaj pod tickerjem ki ti ga vrže ven skopiraš kodo HTML (toren prvo).
- greš na Ringaraji pod Moja ringaraja-Nastavitve-Forumi
- pod Trakec (ticker) prilepiš kodo HTML in klikneš "shrani spremembe"
- in si konec, se ti mora ticker pokazat ko "prisloniš" miško na svoj nick pri tvojem postu.

Upam da sem dost razumljivo razložila, če še kaj ni jasno samo vprašajuser posted image

< Sporočilo je popravil metuljčica87 -- 14.5.2013 18:06:22 >


_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu mateja5354)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januar 2014
14.5.2013 18:39:11   
mami83

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image pričakujemo JANUARJA 2014



Vzdevek, starost, kraj, št. otrok

1.1.
magdalenica, 28, Ljubljana, 1user posted image
meggi peggi, Gorenjska, 1user posted image

2.1.
miss.B, 28, okolica Lj, 1user posted image
ribica81

3.1.
4.1.
pisek, okolica Kamnika, 1 user posted image

5.1.
6.1.
mami83
7.1.
alfa13, 28 let, Maribor, 1 user posted image

8.1.
9.1.
ančkica, 2 user posted image
marusap, 1 user posted image

10.1.
metuljčica87, 25 let, Maribor, 1user posted image

11.1.
12.1.
13.1.

14.1.
night

15.1.
16.1.
17.1.
18.1.
19.1.
20.1.
21.1.
22.1.
23.1.
24.1.
25.1.
26.1.
27.1.
28.1.
29.1.
30.1.
31.1.

x.1.
anonimna*





SKUPAJ nas je: 11






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januar 2014
14.5.2013 18:55:41   
pisek
Hojla

UUUU, koliko nas je že. Me dva dni ni gor, pa je poln forum. Super. Dobrodošle.

No, jaz sem od danes naprej doma, ker še vedno po malem krvavim in sem se odločila, da bom doma, da sem bolj mirna. Sej ni rečeno, da bo kaj bolje, ampak vseeno. Jaz in moja pikica sva na prvem mestu. Delam pa v šoli, tako da sem ves dan na nogah in ves dan po stopnicah gor in dol, tako da mi ves čas kaplja. Če pa doma ležim, je pa bolje. Zdaj sem do prvega pregleda doma, pol bomo pa videli, kako in kaj. Mi je kr čudno, ker pri prvi nosečnosti sem bila do zadnjega v službi.

Jaz kot vitamine jemljem Elevit, v prvi sem pa samo Tifol, pa sem imela slabo železo.

Sem videla, da nas je kar nekaj iz Kamnika ali okolice. Bi se lahko na kaki kavici dobile kasneje.

Grem počivat ...
Joj, poslušam, kako se je 14-letnik odločil, da bo vsak mesec prispeval 10 evrov za punčko Gajo. Še je srce med nami!

(odgovor članu mami83)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januar 2014
14.5.2013 19:42:06   
ančkica
ojla

se kar vlečeje tile tedni do pregleda. še 4 tedne:(user posted image
Sicer pa jaz sim si izračunala pdp na tej strani
http://otrocarije.net/meniji/nosecnost/Nosecniski%20koledarcek,%20izracun%20poroda%20-%20pregnantcy%20calculator.html

in mi pride da sem v 6 tednuuser posted image . tako da zdaj pa ne vem kaj je prav, glede na to da je prvi dan menstre bil 4.4.



sem pa vesela za vse user posted image . nak tako ostane še 9 mesecev:)

(odgovor članu pisek)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januar 2014
14.5.2013 19:45:36   
ančkica
aja
jem pa folno od sensilaba in zraven še njihove vitamine.

po elevitu sem bila ful zaprta!! mi ni odgovarjal, zato sem te probala sedaj. v prvo pa sploh nisem nič jemala pa je blo tud ok


lp

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januar 2014
14.5.2013 20:01:38   
metuljčica87
ančkica ti je prav izračunalo ja, en dan dlje si noseča kot jaz, tako da si noseča 5 tednov in 5 dni user posted image

pisek držim pesti da bo vse ok! Jaz več nisem krvavela, bom pa tudi doma dokler se ti prvi najbolj kritični tedni ne bodo končali, ker delam v vrtcu v 1. starostnem obdobju.

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu ančkica)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januar 2014
15.5.2013 10:37:59   
miss.B
četitke in dobrodošle vse nove nosečke user posted image
ančkica, kot ti je razložila že metuljčica: noseča si 5 tednov in 6 dni in si v 6. tednu nosečnosti, jutri boš noseča 6 tednov in boš v 7. tednu.
uff, drugače pa tudi jaz že odštevam dneve do pregleda. tile dnevi se vlečejo kot čreva user posted image
glede folne kisline, jaz jemljem elevit in mi je zaenkrat ok. res pa je da se je neverjetno podražil user posted image
uff magdalenica, ne govori mi o hladilniku, meni vedno slabo rata ko ga odprem, isto je pri pomivacu. pri meni je bilo tudi v prejšni nosečnsoti tako, in če me spomin ne vara, bo tole še kar lep čas trajalo...
pisek, tudi jaz držim pesti da bo vse ok!!!

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januar 2014
15.5.2013 12:42:18   
Night
Glede folne: Jaz jemljem Tifol, ker je čista folna, če vam pa manjka drugih vitaminov, pa jejte Elevit, čeprav naj bi zapiral user posted image Tifol je cenejši.
Jaz sem v 6. tednu, pa še vedno ne čutim slabosti, občasno že, ampak bolj rahlo. Me pa že dva dni prav boli trebuh zvečer in moram bolj počivat, ker zadnje dni sem res samo skakala okrog. Sem pa tako sitna oz. razdražljiva in čustveno reagiram zadnje dni. Včeraj sem se kar nekaj zjokala user posted image Psiha dela na polno user posted image
Meni se ti dnevi tako vlečejo. In kje je šele 10. 6., ko imam pregled. Njelci, jaz sem se naročila 1 teden po testu, ker me je bilo strah, da dobim M, saj nisem mogla verjet, da nama je uspelo user posted image
Kar se pa prebave tiče: jaz imam kar eno drisko on/off vse od testa naprej. Pa nič kaj dosti drugače ne jem, edino količinsko pojem veliko več, ker imam velik apetit. Je pa hvala bogu vsaj napihnjenost malo izzvenela. Še dobro, saj sem že zgledala noseča!

Pa še eno vprašanje: je imela katera od vas že kdaj laparoskopijo? Ste imele zaradi tega v nosečnosti kakšne težave z brazgotinami?

< Sporočilo je popravil Night -- 15.5.2013 12:44:45 >

(odgovor članu miss.B)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Prvi UZ v nosečnosti
MioBambino

V katerem tednu (primer:7 2/7 je 8.teden) ste imele prvi UZ v nosečnosti, da se je že videl srček?

5 (13%)

6 (13%)

7 (19%)

8 (29%)

9 (12%)

10 ali več (14%)


Število vseh glasov: 219

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!