|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2014
18.5.2013 7:28:59   
Sloncica87
dobro jutro vsem! sem v 8 tednu nosecnosti in me nekaj zanima. ko sem izvedela da sem noseca so me 1 teden za tem zacele boleti prsa. bolele so me vse do pred par dni.tako da sedaj me ne bolijo vec. drugih nosecniskih tezav nimam razen da me obcasno spika v spodnjem delu trebuha. a ima katera iste izkusnje? sej nocem panike delat ampak zanima me zakaj so me prsa nehala bolet? je mogoce kaj narobe? prvi pregled imam v torek tako da komaj cakam da vidim pikico :)
pa lep dan :)

(odgovor članu pisek)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Januar 2014
18.5.2013 8:58:14   
metuljčica87
Jutro! Sonček je, juhuhuuuser posted image

Sloncica87 sploh ne, nič ni narobe, samo vse se je začelo uravnavati. Mene tudi več ne bolijo prsa pa so me na začetku. Drugih znakov pa sploh nimam, razen da bi samo spalauser posted image Prvič enako, nobenih slabosti ali drugih težav nisem imela. Brez skrbi, vse je v redu s tvojo pikico, dobrodošlauser posted image

Recimo tako je tudi pri dojenju, na začetku imaš kak dober mesec ves čas občutek polnih, trdih dojk, kasneje pa niso več in takrat običajno ženske dobijo občutek da zmanjkuje mleka. Pa to sploh ni res, samo uravnava se, mleka je še vedno dovolj, čeprav so dojke "mehke"user posted image Jaz sem imela ves čas občutek da so prazne, mali je pa vlekel ko nor, polno sva se dojila polnih 6 mesecev in zredil se je na 10kg user posted image

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu Sloncica87)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Januar 2014
18.5.2013 9:26:40   
pisek
Sloncica ni panike. Kozt je metuljcica napisala, vse se uravnava. Mene se vedno bolijo in ze pri prvi so me nekje do desetega tedna. Vem k sem govorila, da ne morem spati na trebuhu najprej zaradi bolecih joskov pol pa zaradi trebuha. Po porodu je bla to prva stvar, ki sem jo naredila. Celo noc sem spala na trebuhu, ker pol je pa naval mleka. Ja nase mlekarnice znajo biti zanimive. Sem pa dojila do 13. meseca pa sem tud vmes mehke imela.

Moram rect, da je krvavitve bistveno manj kot prejsnji vikend.

_____________________________

[img]http://lbdf.lilypie.com/Q6MGp1.png[/img]

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Januar 2014
18.5.2013 12:36:02   
missy26
Evo, še ena januarčica se vam pridružuje user posted image
Sicer mi je ravno dobro izostala user posted image , trije testi so pozitivni tako da verjetno je to-to user posted image
Po mojih izračunih naj bi imela rok okoli 26.1.,se moram pa počasi naročit h ginekologinji da pove bolj točno. Bo pa to najin drugi user posted image , saj imava doma že enega 3. letnega fanta.

(odgovor članu pisek)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Januar 2014
18.5.2013 19:09:00   
Sloncica87
Pozdravljene. Javljam se z ne prevec dobro novico.danes Sem bila na urgenci saj Sem opazila rjav izcedek.naredili so mi uz in ginekolog je rekel da je velikost gs za teden/dva premajhna.ploda in srcka se ni videl.reku pa je da glede na zadnjo menstruacijo Sem 7tednov noseca.tako da moram cez par dni zopet na uz da vidimo ce plod sploh raste.je imela katera ze taksne izkusnje in kako se je koncalo?ginekolog je se reku da naj Sedaj pocivam.ne vem ce je to sploh smiselno? user posted image user posted image

(odgovor članu missy26)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Januar 2014
18.5.2013 21:21:20   
pisek
Sloncica, upam, da bo vse okej. Kok je pa velika gv?

_____________________________

[img]http://lbdf.lilypie.com/Q6MGp1.png[/img]

(odgovor članu Sloncica87)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Januar 2014
18.5.2013 23:11:40   
natykaa
Pozdravljene punce, a se vam lahko pridružim? sicer sem že pri decemberkah, ker sem po svojih izračunih mislila da bo pdp decembra, ampak me je G na pregledu presenetila in dala PDP 1.1.2014 :) stara sem 24 let in sem iz Maribora. Imam že eno princesko, ki bo v petek dopolnila 2 leti in je moj največji zakladek :) lani novembra sem imela tudi ss, tako da da me je tokrat kar precej strah da se spet ne ponovi, čeprav je zaenkrat vse ok! Prejšnji petek sem imela že prvi pregled, kjer se je videl plodek in utripajoč srček in pa dobila sem prvo slikico :) Naslednji pregled imam 14.6., drug teden pa se še moram naročit na NS. Znakov kar dolgo nisem imela nobenih, zadnje dni pa so se mi, predvsem ob večerih, pričele pojavljati slabosti user posted image pa napihnjena sem tako da je vsakemu že od daleč jasno da sem noseča, zato tudi ne skrivam in vejo praktično že vsi ki so me zadnje čase videli user posted image

(odgovor članu Blondinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Januar 2014
19.5.2013 7:54:29   
metuljčica87
missy26, natykaa dobrodošliuser posted image

Sloncica87 držim pesti da bo s tvojo pikico vse ok!

natykaa midve bova pa lahko skup vozičkale, iz katerega dela Mb si? Jaz sem iz Pobrežjauser posted image

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu natykaa)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Januar 2014
19.5.2013 8:36:04   
Sloncica87
Dobro jutro. Pisek gestacijska vrecka je velika 11mm. user posted image

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Januar 2014
19.5.2013 9:10:42   
metuljčica87
Sloncica mogoče si pa imela kasneje ovulacijo in si kasneje zanosila, tudi to je možno in v tem primeru je velikost GV normalna in normalno je tudi da se pikice še ne vidi.

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu Sloncica87)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Januar 2014
19.5.2013 9:42:03   
pisek
slončica, jaz tudi mislim, da so možna odstopanja navzgor ali navzdol. Tudi pri meni je bila zadnjič še malo manjša kot tvoja (v 6 t), pa ni noben nič rekel, da je premajhna. Plod se pa itak vidi najbolje od 22 mm velikosti GV naprej.

Imam občutek, da imam v tej nosečnosti tolko skrbi, da komaj diham. V prejšnji mi je bilo vse logično, da bo otrok rastel iz meseca v mesec in da ne more it nič narobe. Zdaj pa kr neki razmišljam in grem že sama sebi na živce. Da ne govorim, da je do pregleda še 10 dni, vleče se.

_____________________________

[img]http://lbdf.lilypie.com/Q6MGp1.png[/img]

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Januar 2014
19.5.2013 10:43:27   
metuljčica87
pisek ne meni se, meni se enako dogaja! Ne morem verjet no. Same skrbi, samo študiram kaj vse lahko gre narobe, katastrofa user posted image Upam da bo po 12. tednu lažje. Prvič mi je bilo vse tak na easy, niti za trenutek nisem pomislila da bi lahko bilo kaj narobe.

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu pisek)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Januar 2014
19.5.2013 11:10:37   
marusap
Jaz sem imela v 6. tednu vrečko veliko 12 mm pa ni nič rekla, da bi bilo premalo. Mi je pa prejšnjo nosečnost vsakič zmerila otroka, ki je bil kao full premajhen. Potem sem bila 2 meseca na bolniški, rodila se je pa čisto povprečna dojenčica (3160g, 49 cm). Mi je pa rekla ginekologinja, da ona zelo težko natančno izmeri, ker so UZ tako slabi. Še težje pa zmeri vrečko pomoje :). Držim pesti za vse dojenčke*

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Januar 2014
19.5.2013 11:48:19   
Lešnica
Pozdravljene. Bi se vam še jaz pridružila, prvi ultrazvok imam 24.5. po mojih izračunih imam rok 4.1. Doma imam že enega nadebudneža 14 mesecev ima... Opažam da mi je bolj slabo kot v prvi nosečnosti, utrujena sem pa itak, sape pa tudi meni primanjkuje. Bo žeuser posted image . Aja, sem pa iz Kranja.

(odgovor članu marusap)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Januar 2014
19.5.2013 12:20:46   
pisek
Lesnica dobrodosla.

Zgleda, da imamo vse skrbi in bomo resnicno uzivale sele po koncu poletja, ko bodo brcike.

Punce, uzivajte v nedelji. Jaz sem sla na en kratek sprehod, zdej pa pocivam, ker sem, pismo ej, utrujena.

_____________________________

[img]http://lbdf.lilypie.com/Q6MGp1.png[/img]

(odgovor članu Lešnica)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Januar 2014
19.5.2013 16:08:50   
missy26
Jaz sem tudi popolnoma utrujena postala, pa špika in napenja me, ampak sem tolk vesela da sem user posted image da mi je vseeno.
Sem pa tudi jaz v tej drugi nosečnosti bolj zaskrbljena da nebi šlo kaj narobe. Ne vem...tak panik sem postala, v prvi nosečnosti mi je bilo vse tako samoumevno da je vse OK, nič se nisem obremenjevala, zdaj pa user posted image . Povedala itak nisva še nikomur ker čakava pregled.

(odgovor članu Sloncica87)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Januar 2014
19.5.2013 20:47:24   
Srečna nosečka
Pisek, ja, očitno se bova srečavali user posted image ...kako je svet majhen user posted image . Jaz imam pregled 11.6.

Kar se počutja tiče: prsi me bolijo kak dan bolj, kak dan manj, so pa kar napete. V spodnjem delu trebuha me zbada enkrat bolj, enkrat manjuser posted image Zaspana ini utrujena sem ZELO, pa še skoraj ves dan mi je slabo. No, sedaj sem ugotovila, da če počivam, ni slabosti in tudi v trebušku me ne zbada, tako da sem ta vikend izkoristila za počitek. No, med tednom to ne bo mogoče...služba - domov, služba - domov...

Je pa res, da sem prej zelo rada jedla ribe, sedaj niti pomisliti ne smem na njih, mi še bolj slabo postane.

Drugače pa uživam v nosečnosti in vse te manj prijetne stvari jemljem pozitivno, končno traja le 9 mesece, kaj pa je to v primerjavi s celim življenjem. Upam, da bo nosečnost potekala b.p. in že komaj čakam, da mi začne rasti trebušček user posted image . No, gumbe na hlačah sem si že prešila, ker me popoldan tako napihne, da me vse tišči user posted image

Pa še moj obred, zjutraj se pobožam po trebušču in zaželim mali pikici dobro jutro, zvečer, preden zaspim, božanje ponovim in pikici zaželim lahko noč user posted image

Lepo spite nosečke in prijeten teden, ki je pred nami, vam želim user posted image

(odgovor članu pisek)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Januar 2014
19.5.2013 20:59:20   
pisek
Srecka nosecka mogoce bova pa celo kdaj sedeli skupaj v cakalnici in sli pol na kavo. Od kod pa si?


Tudi jaz imam tak obred za lahko noc in dobro jutro. Sem pa pri Tjusu brala vsak vecer od 20. tedna tudi pravljice za lahko noc in mu sestavila posebno uspavanko, ki jo se danes pojeva pred spanjem. Tudi pravljice obozuje.

Nocko... gledam love film. Fanta pa ze spita.

_____________________________

[img]http://lbdf.lilypie.com/Q6MGp1.png[/img]

(odgovor članu Srečna nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Januar 2014
19.5.2013 21:23:33   
magdalenica
Sloncica - če pri dopolnjenih 7t ni videti ploda in srčka, potem je žal bolj malo upanja za uspešno nosečnost. Vsaj moja izkušnja je taka. V 7t se mi je pojavil izcedek, šla sem na urgenco, videla se je samo GV. Enako pri ponovnem UZ čez 3 dni. Končalo se je z abrazijo (blight ovum). V naslednji nosečnosti se je srček videl že pri 5t2d. Držim pesti, da te naslednja kontrola potolaži.

(odgovor članu pisek)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Januar 2014
20.5.2013 9:07:02   
Fluffiest
Hejla punce, še ena se vam pridružujem pri tem veselem dogodku. user posted image

To bo najina prva štručka, tko, da dejansko se še ne zavedava, da je res :) Stara sem 26 iz Ljubljane. Danes pokličem za datum pregleda...pa bomo vidli kako naprej.

Če sem prav izracunala, naj bi imela rok 20.januarja...wwaaaaaaaa happy happy pa mejčken straha :)

pozdravček

(odgovor članu magdalenica)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Januar 2014
20.5.2013 9:09:20   
witch
Dobrodošle vse nove user posted image

Izgleda vse nekaj skrbi... tudi mene. Non stop imam v glavi kako je, upam, da raste, strah me je da bi šlo kaj narobe. Na wcju sem itak vsakih 5 minut da kontroliram če je vse ok. Tak težko sem prišla do te pikice... naj ostane pri meni vse do januarja. Drugače pa se mi je že drugič sanjalo da sem zakrvavela. In potem zganjam zjutraj paniko. Sem se danes spet čisto nora zbudila. Na srečo je vse ok.

Pri meni je pa tako, da ko je želodec prazen mi je slabo. Tak da probam skozi cel dan nekaj malega pojesti. Imam apetit, ampak muči em to, da mi nič ne diši. Ob vsaki hrani se mi želodec obrne. Meso še gledam težko, tak da jem več ali manj suh kruh, paradajz, solato pa ugotovila sem da mi kislo zelje paše user posted image Se pa nič ne pritožujem. Za to malo bitjece naredim vse.
Nekih hudih znakov razen bolečih jošk pa nimam. Aja pa v trebuhu me špika. Kak dan bolj kak dan manj.

Imam eno vprašanje za vas. Kako ste s spolnimi odnosi? Kaj pa menite o bazenih?

Tudi jaz najino pikico vsak dan pobožam in ji povem da jo imata mami in ati zelo rada user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 20.5.2013 9:10:30 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Sloncica87)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Januar 2014
20.5.2013 9:23:44   
Srečna nosečka
Pozdravljena Witch, držim pesti, da bo z vama obema vse v reduuser posted image .
Midva imava normalno spolne odnose, tako kot prej...no, malo bolj poredko zaradi moje utrujenosti in slabosti...
Glede bazenov pa so mnenja različna. Mene malo skrbijo bakterije v bazenih, a bom šla v nedeljo vseno plavat v Kranj. Po moje je bolje plavati v "rekreativnih" bazenih, kot v kakih toplicah. Ker tisti, ki plavajo za rekreacijo, tudi malo bolj pazijo na osebno higieno, preden gredo v bazen...vsaj upam. Je pa moja soseda plavala v nosečnosti in ni bilo nič narobe user posted image .
Mogoče je najbolje, da se posvetuješ s svojim g., boš dobila najbolj pravilen odgovoruser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Januar 2014
20.5.2013 9:37:07   
pisek
Dobro jutro
Sem spala do zdele user posted image .
Midva imava prepoved spolnih odnosov, priznam pa da nama je bilo ze v prvo malo neprijetno in nisva kej dost prakticirala. Sicer je tako ... dokler lahko, potem brez skrbi in nezno.

Bazeni ... ne vem. Ce je vse okej, mislim da ni problema.

_____________________________

[img]http://lbdf.lilypie.com/Q6MGp1.png[/img]

(odgovor članu Srečna nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Januar 2014
20.5.2013 9:55:46   
Fluffiest
Waaawww dejansko lahko dolgo spiš...jst sm se začela zbujati ob 6ih zju3 :/ No kot da je ful razlika, ker ne hodim v službo trenutno mam izpitno obdobje na magisteriju pa bi si lahko mal prvošla spanca pa je NO GO :( šE PSIČKA ME ČUDNO GLEDA KER SO JUTRANJI SPREHODI ŠE SKOR VT EMI ...HEHEH...

Poleg tega da me prsa bolijo, skos po malem slabosti me pa večino časa skoz špika spodaj, kot da bi imela ovulacijo ali pa m. Vem , da je vse lepo in prav in se telo pripravlja na nosečnost. Lačna glih nisem, ker vsakič ko pomislim na hrano mi je slabo- mam pa napade paradižnika in mocarele z olivnim oljem pa baziliko-NORO DOBRO!!

Drugače učim pilates, svoje treninge pa sm za ta teden opustila ker so preveč agresivni morm počakat ginekologinjo, tko da vrjetno bo pilates, plavanje pa tek :)

Vesela sm, da lahko vsaj z vami govorim o naraščaju s fantom ne misliva še trobit nakoli...jst se pa komaj zadržujem :)

Vsem še enkrat čestitke, pa upam da bo januarja VESELJE NA KUBIK :)

(odgovor članu pisek)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Januar 2014
20.5.2013 10:03:48   
Srečna nosečka
Tudi mi2 še ne govoriva naokrog.
Ravno včeraj mi je prijateljica po telefonu razlagala, da moram malo zmanjšati tek, da preveč teka (predolgi kilimetri) lahko negativno vplivajo na zanositev, da naj raje plavam, ta bo to bolje, ker lahko to počnem tudi v nosečnosti, da ona ve, da bom vsak čas zanosila in da naj le pazim nase,hahaha... Komaj sem se zadrževala, da ji nisem povedala, a bom počakala na prvi pregled. Po moje bo do stropa od veselja skočila, ko ji bom povedala user posted image Greva pa v nedeljo skupaj plavati, ne vem še, kakšen argument bom navedla, ker ne bom na glavo skakala, to je pri najinem plavanu moja poslastica in na koncu plavanja sem vedno še par skokov naredila. To bo še zabavno, hahaha.

Ja, januar pa bo naš mesec veselja user posted image user posted image user posted image

Čuvajte male pikice in božajte bušijeuser posted image

(odgovor članu Fluffiest)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?