|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na pragu najstništva
11.6.2013 21:33:47   
Katrin
Pozdravljene!

Ker naša punca "prehitro" raste - leta mi kar bežijo pred očmi, me zanima, kdaj dekleta stopijo v najstništvo. Kdaj ste opazile, da so vaše hčerke že na pragu najstništva?

Hvala za vaše odgovore user posted image

lp, katrin
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na pragu najstništva
11.6.2013 21:35:33   
kajalin*
najstnik je baje takrat, k ji niso več prav otroške konf. številke in so še prevelike odrasle,hehehe...tak pravijo :)

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na pragu najstništva
11.6.2013 21:46:18   
matkica
To je čisto odvisno od otroka do otroka.nekatera dekleta so že pri devetih letih,nekatera pa šele 13,14 letih.Tudi pri nas je bilo tako ,ta večjo je začelo pri 13,tamalo pa že pri 11.
user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na pragu najstništva
12.6.2013 11:46:25   
SU
Sama imam še dva otročka, ki še nista najstnika (še mal...user posted image )... delam pa v šoli in je popolnoma odvisno od otroka do otroka... Ravno eno deklico je letos tko "metat" začelo, da kar ni res... hehe... Je pa v 6.r. Drugo pa malce trga že v 4.r. ...v primer... čisto odvisno od damice do damice... Enkrat pride... slej ko prejuser posted image Pa veliko potrpljenja!user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na pragu najstništva
13.6.2013 21:34:50   
Katrin
Hvala za odgovore user posted image

Ja, otroci se razlikujejo med seboj in tudi jaz sem opazila, da nekatere meče že v 3. ali 4.razredu user posted image

No, upam, da nam naša sončica še malo prizanesein da bomo znali krmariti tudi v najstniški dobi.

lp, katrin

< Sporočilo je popravil Katrin -- 13.6.2013 21:35:41 >


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na pragu najstništva
13.6.2013 21:50:37   
*miska.mcc*
in fantje?    user posted image

a je mozno da puberteto prebolijo brez posledic?





_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na pragu najstništva
13.6.2013 22:00:46   
Katrin
Hmm, ne verjamem user posted image

Lahko pa kasneje za njimi pride user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na pragu najstništva
14.6.2013 7:38:22   
Tippi
Najstniki so tam od 10 do 13 leta, potem so pa že pubertetniki user posted image Seveda eni prej, drugi kasneje. Ampak vedno več je tistih, ki so prej user posted image Fantje malenkost zaostajajo, vsaj kar se 'psihične' zrelosti tiče, pa tud ne za veliko, leto, dve max, kar se pa telesne, so pa približno glih.

Pubertete nihče ne preskoči in pri vsakemu pubertetniku gre kaj narobe user posted image

Pri nas smo v glavnini že mimo user posted image Sem pa tja so še kakšni FEJST pametni komentarji, sicer je pa že zelo ZELO fajn user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na pragu najstništva
21.6.2013 10:00:00   
SU
Mislim, da fantje to res malce kasneje pričnejo doživljat... Ampak slej ko prej jih doleti... Nekatere šele potem pri 30ih...hahaha...user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?