|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
23.8.2013 13:12:59   
Anonimen
aspera : kako pa da se ti je uspelo zmenit za narkozo pri punkciji, meni je bilo rečeno da se ne da v Ljubljani.

(odgovor članu dekca)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
23.8.2013 15:31:10   
aspera

IZVIRNO SPOROČILO: dekca

Po konziliju zelo hitro, ob naslednji user posted image pokličeš, gresta s partnerjem podpisat vse papirje in dvigneta zdravila, potem pa odvisno od protokola, kdaj se začneš špikati.


Meni so predpisali kratek protokol, tako da bo potem vrjetno kar hitro šlo vse skupaj.

Anonimen, tudi meni ni bilo nič jasno, ko mi je doktor takoj rekel, da se da zmenit za narkozo, da moram samo na UZ povedat, da vse pripravijo. In sem ga prav še enkrat vprašala, če to sigurno drži in je rekel, da ja, da če bom slučajno naletela na neposluh zdravnika na UZ, da naj pa pridem k njemu in se bo on menil naprej. Ful mi je blo čudno, ker sem mislila, da se bom mogla res zaborit, da bom dobila narkozo.

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
23.8.2013 18:53:40   
Anonimen
zanimivo, ker sploh ne vem če je že katera imela narkozo , razen če je blo res nujn (zdravstveno stanje). A je že katera druga vprašala?

(odgovor članu aspera)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
23.8.2013 19:03:13   
aspera
Meni je bilo tudi čudno, ker sem bila res pripravljena, da mi je ne bojo hotli dat in da se bom mogla kregat. Sem prebrala po raznih forumih za par primerov, da so jo že dobile tudi v LJ, ampak to so bile bolj izjeme. Ne vem, meni je dr.Zorn rekel, da jo lahko dobim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF/ ICSI poletje 2013
14.9.2013 13:50:09   
ančiča
tamika
pozdravljena mene zanima kdaj točno si imela punkcijo in transfer v lj?

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Menjava rabljenih otroških izdelkov
misolinka

Bi bili pripravljeni preko spleta zamenjati rabljene izdelke svojih otrok za rabljene otroške izdelke nekoga drugega?

Da (63%)

Ne (37%)


Število vseh glasov: 102

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!