|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 15:22:57   
bobek05
Jaz imam po 10 dneh -2.5kg (če moja vaga ne laže), ampak moja vaga je na hipe ful čudna zato se ne zanašam preveč nanjo. Bolj točen rezultat bo v soboto..

Blacky, meni bi tudi statistiko vodila Kaj pa vse rabiš??

začetna teža: 76.6kg
višina: 168cm
teža, ki jo želim: 63kg (od tu sem štartala), četudi bi bilo fajn tudi već, ampak dvomim da bo..

Je sploh katera shujšala za toliko koliko tam piše, da se da???? Od 18-25kg??? Mogoče če se res STROGO držiš diete..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 15:37:13   
polona2
Od začetka diete do danes -3 kg. Vmes so bile seveda požrtije, zato je tudi rezultat tak, eee bolj blag...
Saj bo... Glavno da je klik spet pri meni, lp!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 16:05:48   
Jančika_
Lep pozdrav. Takole je: nisem se mogla stehtat. Pa ne zato, ker mi psiha ne bi pustila, ampak KER NE NAJDEM VAGE . Nekaj prenavljava tule in so vse stvari naložene ena na drugo, vaga pa nekje spodaj pod tistim kupom kložja.

Takole na pamet bi rekla, da ni šlo ne dol ne gor, kar se kil tiče. Dobivam pa zadnje dni kar veliko komplimentov, kako me je pobralo (ja, kar samo od sebe al kaj ) - zgleda, da se pozna šport. Imam to srečo, da zelo hitro dobim mišice, če že kile ne grejo zlahka dol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 16:23:34   
polona2
He he, mišice, kaj je že to ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 16:26:30   
Anonimen
Saj mišice so pa itak težje od špeha, Jančika. Tako da če imaš isto kil, si v bistvu shujšala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 16:33:09   
Jančika_
Ja, bo držalo. Ampak - preden sem zanosila, sem imela še več mišic in še manj kil . Edino mišice na rokah imam pa zdaj še večje kot prej - vsak dan metati v luft 10-kilška, mu nad umivalnikom umivati rit in ga pri tem držati samo z eno roko pač ni kar tako .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Dieta - 38. dan!
14.9.2005 22:44:18   
Anonimen
Punce, pridne ste bile. Kje pa ste vse ostale???

Bobek05, dobrodošla, če si se odločila priti k nam. Si že na seznamu, sem ti željen cilj zaokrožila na 14 kg, če se strinjaš, da ne bo 13,6 kg, OK?

Maja0505, tudi tebe že imam na seznamu.

Sezname bom objavila v novem dnevu diete zdaj takoj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   Dieta - 38. dan!
15.9.2005 8:35:13   
mehurčica
Bobek05, ja, pač izogiba se OH, oziroma vsaj enostavnim OH. Tako da potem tisti 3. ali 4. dan jem najraje riž, testenine, krompir, včasih tudi kak kruh,...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Dieta - 38. dan!
15.9.2005 8:37:27   
biba77
Se jaz, z zamudo...
Borih -0.5 kg mi lahko odstejes.
Sem pa lezala zdaj 2 dni in ... prebava na nuli. Upam, da bodo kile zdaj hitreje sle dol, ko sem spet na nogah...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?