|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke
17.7.2013 7:53:50   
sirenetta89
asyka zadnjih nekaj mesecev imam neredno,drugače sem vedno imela nekje na 29,30 dni, sedaj pa kar na 26. Če se ne bo popravilo, bom šla do ginekologa in povprašala. Glede merjenja bazalne temperature pa tudi jaz nimam izkušenj,čakam da se katera javi, ki je že to poskusila user posted image
pa lep in uspešen dan vsem user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bodoče nosečke
17.7.2013 8:35:02   
Žabinčica
Dobro jutro....

Tudi mene čaka danes registracija (tako kot vi mamica deklicam, imamo tudi mi obe registraciji v juliju user posted image ). Samo se nekaj bojim, da tehnični ne bo OK, zdaj je dvakrat nekaj malo občasno ružilo v kolesu, ko sem se peljala-bomo videli, če bo treba kaj popravljat.

Sicer sem pa že boljše, tako da mislim, da bom spet kmalu lahko malo bolj aktivna; komaj čakam, ker mi teh 10 dni sedenja in ležanja, ni čisto nič ustrezalo... Pa še tako lepi dnevi so.

Lili, asyka, dobrodošli nazaj.

< Sporočilo je popravil Žabinčica -- 17.7.2013 8:46:25 >

(odgovor članu sirenetta89)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bodoče nosečke
17.7.2013 8:36:33   
Žabinčica

IZVIRNO SPOROČILO: Cikacaka
Sprehajam se po forumu in malo berem...tale tema mi je simpatična...Bodoče nosečke :)) Pozdravček vsem in upam, da vam (nam) uspe user posted image


Pa res je simpatična....pa včasih so bile prav zanimive debate tukaj gor. In to ne le na temo nosečnost user posted image . Dobrodošla.

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bodoče nosečke
17.7.2013 9:12:01   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Žabinčica


IZVIRNO SPOROČILO: Cikacaka
Sprehajam se po forumu in malo berem...tale tema mi je simpatična...Bodoče nosečke :)) Pozdravček vsem in upam, da vam (nam) uspe user posted image


Pa res je simpatična....pa včasih so bile prav zanimive debate tukaj gor. In to ne le na temo nosečnost user posted image . Dobrodošla.


jaz kar malo pogrešam tisto naše usklajevanje mnenj user posted image user posted image , kako se je kresalo. Upam, da bo tako nazaj zaživelo

Drugače pa ste vse dobrodošle, stare borke in nova garniture, nenoseče in noseče user posted image user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bodoče nosečke
17.7.2013 10:34:42   
CheryBlossom
Žiiiiivjio! user posted image


Prav lepo vas pozdravlja bivša bodoča nosečka in trenutna nosečka.. user posted image user posted image user posted image


Trenutno sem v 17. tednu, ravno v ponedeljek sem imela pregled in dvojčka sta super.. Sta že živahna, sploh zvečer brcata v vse smeri in občutek je prelep, sem res pogrešala brcike.. Za sploh sva se odločila, da ne bova vprašala. Se je pa moj dragi odločil, da bo izbiral imena za deklice, jaz pa naj za fantke.. Sem se takoj strinjala, saj imam več idej za moška imena user posted image Trebušček pa je tudi že oooooooooooogromen - pri G v čakalnici sva se primerjali z nosečko z enojčkom, ki je v 7. mesecu (31. teden) in imava enako velik buši.. user posted image user posted image


Čestitke vsem, ki ste v tem času, kar se nisem oglasila zanosile user posted image in seveda močno močno navijam za pluske in dvojne črtice za vse, ki nestrpno čakate dan, ko boste izvedele najlepšo novičko na svetu - novo življenje pod lastnim srčkom user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil CheryBlossom -- 17.7.2013 10:35:12 >


_____________________________

Velikokrat ponoči budna gledam kako se moj otrok izgubi v mirne sanje, v medli svetlobi življenska energija prečka moje misli, a sploh kdo dvomi kako dobro se počuti moje srce...

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bodoče nosečke
17.7.2013 13:08:09   
banana_ana
ola user posted image

samo, da vas pozdravim in vprašam kako ste?

jaz delavno, ampak se tolažim, da je jutri že mali petek ;)

(odgovor članu sirenetta89)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bodoče nosečke
17.7.2013 20:12:35   
Cikacaka
Hvala punce za dobrodoslico :)

Cherry Blossom a ti pa kar dvojcka :) cestitaaaam...naj lepo rasteta in ti znjima ;)

Jaz pa moram malo pojamrat....pocutim se kot cota...slabo mi je pa mislim da imam vrocino...upam da se me kaj ne loteva...pa se ti bedni krci v nogah me ze dva vecera matrajo..bi bla najraje fraj pa ne gre...za pikico na i moram do torka se delat cel dan, ker nadomescam sodelavko. Upam da ne bo to postal moj forum za jamranje :)) lepo bodite...:)

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
18.7.2013 8:54:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Cikacaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 8:58:12   
mamica deklicam
punce, jaz očitno ostajam še vedno v klubu bodoče nosečke, se je moja tetka blagovolila pokazatuser posted image . No mogoče se bodo sedaj vsaj cikli uredili. Danes je 29 dan, čeprav sem imela že dva dni rahel izcedek

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 9:08:21   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

punce, jaz očitno ostajam še vedno v klubu bodoče nosečke, se je moja tetka blagovolila pokazatuser posted image . No mogoče se bodo sedaj vsaj cikli uredili. Danes je 29 dan, čeprav sem imela že dva dni rahel izcedek


user posted image

Ne obupat!! user posted image  in ja, so se vsaj cikli uredili, to je že velik korak do pluska!! user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 9:15:38   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

punce, jaz očitno ostajam še vedno v klubu bodoče nosečke, se je moja tetka blagovolila pokazatuser posted image . No mogoče se bodo sedaj vsaj cikli uredili. Danes je 29 dan, čeprav sem imela že dva dni rahel izcedek


user posted image

Ne obupat!! user posted image  in ja, so se vsaj cikli uredili, to je že velik korak do pluska!! user posted image


upam a mene še vedno moti tisti izcedek. Se kar bojim, da bo menstra trajala dolgo in se bodo cikli spet razvlekli.

Še dobro, da imam 5.9. spet posvet pri dr.Voglerju. Mu bom to povedala

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
18.7.2013 9:25:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 10:09:14   
Cikacaka

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

punce, jaz očitno ostajam še vedno v klubu bodoče nosečke, se je moja tetka blagovolila pokazatuser posted image . No mogoče se bodo sedaj vsaj cikli uredili. Danes je 29 dan, čeprav sem imela že dva dni rahel izcedek


Saj bo...drzimo pesti ;)

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 10:15:15   
Cikacaka
Lili25 res pomaga vcasih ven vrect negativo...no to pomaga vedno :)

Joooj napihnjena pa jaz tud kot balon...do dva dni nazaj me je nonstop nekaj spikalo, danes pa so ratali tipicni predmenstrualni znaki...kriz, napihnjenost..itd. Jaz ta mesec vem tocno da sem ovulirala celo dve jajceci...tako da moznost je...ceprav ne verjamem. M moram dobit sele drug teden...tak da ja...teden dni tezenja se. Pol pa znova :P user posted image

Lepo se imejte punce...pridno delajte ce ste tako kot jaz v sluzbi...ce ne pa uzivajte se za nas malo :))

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 10:20:09   
Cikacaka
Aja, a kater ve kako se stejejo. Dnevi od ovulacije? Dnevi M se stejejo z dnem ko dobis M, a je pri O isto...tisti dan ko je O je dan ena?

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 10:35:27   
mamica deklicam
prvi dan cikla je prvi dan menstruacije.

Mene bolj zanima nekaj drugo in tudi vsak zdravnik reče drugače. Ali štejem za prvi dan cikla dan ko se mi ulije ali takrat ko imam tiste ku*****ve izcedke. Ker potem sem jaz danes že tretji dan in ne prvi, kakor si sama štejem, čeprav je tudi danes še bore malo krvi.

A rabi katera kaj stresa? Jaz ga imam za izvoz. Če bi se ga dalo prodajat, bi bila verjetno kar med najbogatejšimi Slovenc user posted image user posted image

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 10:41:58   
banana_ana
Ola punce, dons se pa mal več dogaja tle user posted image lih prav, ker nimam neki ful dela user posted image

Jaz pa nikoli nimam izcedkov, se mi vedno ulije...čeprav zdaj po dveh dneh nimam že skoraj nič, to ni v navadi user posted image

Drugače pa ravno organiziram piknik presenečenje za rojstni dan mojega dragega, mi kar uspeva, kot kaže bodo vsi lahko prišli. Včasih bi kar sama sebe objela in poljubčkala k sm pridna in se potrudim user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 11:09:06   
sirenetta89
cikacaka Mislim da se štejejo dnevi O isto kot pri M :) čeprav meni ravno ne uspeva štet dnevov,čutim rahle bolečine v sp.delu trebuha vendar nato testi O pokažejo da je ni...tako da bom očitno res mogla začet meriti BT. Kakšno metodo ugotavljanja O uporabljaš ti?

Meni se user posted image tudi vedno kar ulije,ponavadi čutim že teden prej,po tisti nori lakoti in želji po sladkem:p Prejšnji mesec me je nekoliko presenetila,sem že upala da je bila vgnezditev, vendar se je nasldnji dan ulilo :( upajmo da bo ta mesec srečnejši za vse.
mamicadeklicam jutri je petek,prihaja vikend pa še poletje je,naj že misel na to prežene nekaj stresa;)

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 11:50:13   
Cikacaka

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta89

cikacaka Mislim da se štejejo dnevi O isto kot pri M :) čeprav meni ravno ne uspeva štet dnevov,čutim rahle bolečine v sp.delu trebuha vendar nato testi O pokažejo da je ni...tako da bom očitno res mogla začet meriti BT. Kakšno metodo ugotavljanja O uporabljaš ti?

Meni se user posted image tudi vedno kar ulije,ponavadi čutim že teden prej,po tisti nori lakoti in želji po sladkem:p Prejšnji mesec me je nekoliko presenetila,sem že upala da je bila vgnezditev, vendar se je nasldnji dan ulilo :( upajmo da bo ta mesec srečnejši za vse.
mamicadeklicam jutri je petek,prihaja vikend pa še poletje je,naj že misel na to prežene nekaj stresa;)


Do zdaj nisem se nic uporabljala..ta mesec sem pa prvic bla na Clomidu in sem mela UZ..zato vem kdaj je bla. Sem pa mela 6 dan krvav rjavkast madez na dnevnem vlozku...zato sem vprasala...ker ne vem al je blo 5 ali 6 dan...ker ne vem stet :))

Je pa meni G zdaj pred jemanjem Clomida rekel, da naj vzamem tretji dan M in da se prvi dan steje tisti, ko se ulije in ne takrat ko se sele odpira...torej ko je konkretna kri, ne samo madezi.

(odgovor članu sirenetta89)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 11:51:19   
Cikacaka

IZVIRNO SPOROČILO: banana_ana

Ola punce, dons se pa mal več dogaja tle user posted image lih prav, ker nimam neki ful dela user posted image

Jaz pa nikoli nimam izcedkov, se mi vedno ulije...čeprav zdaj po dveh dneh nimam že skoraj nič, to ni v navadi user posted image

Drugače pa ravno organiziram piknik presenečenje za rojstni dan mojega dragega, mi kar uspeva, kot kaže bodo vsi lahko prišli. Včasih bi kar sama sebe objela in poljubčkala k sm pridna in se potrudim user posted image


user posted image pridna pridna user posted image

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
18.7.2013 12:17:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Cikacaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 12:47:33   
banana_ana
kok je lepo slišat da sm pridna, hvala user posted image sej sm tok navdušena, kt bi js mela rojstni dan user posted image bom zdej lažje odmislila vse bedarije iz glave, k tja ne sodijo in se bom s tem zamotla, da bo perfect user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 12:57:16   
asyka
Ah jaz štejem kar odp rvega dneva menstruacije, sicer predvsem zato, ker moja menstruacija traja v povprečju 3 dni. 4 dan je pri meni krvi samo še za takšen mali vzorec, da si morem ravno dati dnevni vložek. Pa še ta je 2/3 dneva suh potem pa malo pokapljan... malo sreče imam s tole menstruacijo, ker nikoli ni bila zelo močna ali pa dolga.

Jaz pa se zdanje dneve poigravam z idejo, da bi s septembrom začela s kreativnimi delavnicami za otroke. In sedaj nabiram ideje, pa kalkuliram finančno pa iščem rešitve kako jih narediti čim bolj cenovno ugodne in dostopne čim večim otrokom. Pa seveda reklama, da sploh bodo.... imam kaj za delat, če sem že brez redne službe, ker je pač ni. Pa malo mi je dolgčas ker ni faxauser posted image user posted image



_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 12:58:57   
Cikacaka
Lili ja tako mi je rekel...pol pa res ne vem kako in kaj user posted image ker po tej logiki ti res nimas M..cudno :)

Bananca ti samo uzivaaaaaj in relax ;)

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Bodoče nosečke
18.7.2013 13:06:13   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Ah jaz štejem kar odp rvega dneva menstruacije, sicer predvsem zato, ker moja menstruacija traja v povprečju 3 dni. 4 dan je pri meni krvi samo še za takšen mali vzorec, da si morem ravno dati dnevni vložek. Pa še ta je 2/3 dneva suh potem pa malo pokapljan... malo sreče imam s tole menstruacijo, ker nikoli ni bila zelo močna ali pa dolga.

Jaz pa se zdanje dneve poigravam z idejo, da bi s septembrom začela s kreativnimi delavnicami za otroke. In sedaj nabiram ideje, pa kalkuliram finančno pa iščem rešitve kako jih narediti čim bolj cenovno ugodne in dostopne čim večim otrokom. Pa seveda reklama, da sploh bodo.... imam kaj za delat, če sem že brez redne službe, ker je pač ni. Pa malo mi je dolgčas ker ni faxauser posted image user posted image




ti posodim moji dve hčeri user posted image user posted image . Meni bi se prav prileglo malo miru in tišine. Sedajle, ko to pišem, mi že starejša diha za ovratnik in govori: mami a mi boš dala pink pantrerja? Odprem ji youtube in najdem risanke, potem pa se ne premakne več stran od računalnika,.

Že odštevam dneve do 2.9., ko gresta obe v vrtec. Če si brez službe in takole doma ždiš, je na trenutke res kriza. Sem včasih tako brez volje, da se mi še pospravit ne da več. In kakor opažam, nas je vedno večuser posted image . Ne vem, kam to pelje?

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?