|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2014
7.8.2013 16:43:01   
bugimajstr
hehe..mene zihr vse poznate.:)sploh tiste ki ste na fb.:)bugi aktivn na januarčkih,februarčkih..mojih decembrk itak nedam..:)tako da..upam da me ne preskočite ko boste ustvarjale skupino na fb.. bom pa seveda tudi rr redno čekiral.:)

(odgovor članu novopecena*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilčice 2014
7.8.2013 17:03:56   
Lilla81
Jojj,vse smo na istem..jaz bi tudi vsem povedala,ampak se zadržujem.....user posted image ....ampak se bojim,da me bo trebušček tudi mene izdal,še dobro da bom na dopustu dva tedna...user posted image

(odgovor članu bugimajstr)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilčice 2014
7.8.2013 21:03:24   
Tadea
Lilla81, to bo super, z dopusta s trebuščkom, potem pa sporočiš novičko ;)
Tako kot sem jaz prišla z dopusta brez obljubljene menstuacije in s user posted image user posted image

Tud jz se morem res zadrževat, sploh ko z mojim debatirava naglas in ma naš blok vsepovsod ušesa user posted image
Mojo princesko pa že pridno učim kje je dojenček, da bo znala povedat, ko bo čas za to user posted image

Ima katera kakšno izvirno idejo, kako sorodnikom sporočiti?

Mirno noč želim

_____________________________

Pozdravček T.

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilčice 2014
8.8.2013 12:58:50   
Anonimen
Kaj pa vem kaj bi bila izvirna ideja - jaz tamalo treniram, da ko jo vprašam kje je dojenček pokaže na moj trebuh, pa ji kar gre, potem pa kakšno majico z napisom sestrica bom, oziroma mi je dobra tudi varjanta: klub edink, članstvo poteče aprila 2014. To so mi najlepše varjante, ker vključujejo tamlajše otroke user posted image .

Drugače pa jaz začenjam dobivat prve znake - boleče prsi, špikanje (sploh ko na hitro ustanem), rahle slabosti oziroma bolj omotičnost, in pa seveda utrujenost!!! V prejšnji nosečnosti me slabost ni preveč morila, samo mogoče dvakrat in napaka je bila da smo takrat glih ribe delali, zato jih pol celo nosečnost nisem mogla videt. Kako pa ste ostale?

Anonimna user posted image

(odgovor članu Tadea)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilčice 2014
8.8.2013 22:28:27   
bugimajstr
očitno je prevroče..:) nobenga posta.no mi mamo prvi pregled 6.9. do takrat...smo na čakanju..:)slabosti pa zaenkrat še ni..upam da je tudi tokrat nebo.:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 7:47:28   
novopecena*
Jaz imam bolece prsi, rahle krce(prebrala da zarad sirjenja maternice), slabost in utrujenost. V soboto pa ze prvi pregled user posted image komaj cakam da vidim ce je vse vredu do zdaj user posted image

(odgovor članu bugimajstr)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 8:43:22   
Anonimen
Mene prsi bolijo že kakšna 2 tedna, ko se hitro ustanem ali naredim čuden gib, me malo špikne.
Pa kadar sm lačna ali pa sem dlje časa v avtu mi postane slabo. Sm pa grozno utrujena, popoldan grem z mojo pikico počivat, zvečer pa padem v posteljo in zaspim. Verjetno veliko pripomore tale vročina.0

Tudi jaz komaj čakam prvi pregled, takrat bom upala sploh verjet, da sem noseča, po treh mesecih neuspeh sploh ne dojamem, da je res + user posted image

Aja pa še en znak nosečnosti.. danes mi je noro zapasala čokolada user posted image

Pozdravček T.

(odgovor članu novopecena*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 8:58:03   
Lilla81
Pri meni so se tudi začeli pojavljat malo znaki,predvsem boleče prsi,pa rahlo špikanje v trebuhu in zaspana nonstop,samo spala bi..user posted image ..........punce a jemljete folno kislino?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 10:16:08   
novopecena*
Js je ne jemljem.. Raje kaj takega pojem kot pa neke tablete .. Moja prijateljica jih tud ni pa je s tamalo vse ok..kolk poznam zensk nobena ni jemala pa nikoli ni blo nic narobe user posted image

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 10:28:18   
Anonimen
Jaz jemljem Evelit, že tretji mesec.
Jemala sem ga že v prvi nosečnosti, po priporočilu ginekologa.


(odgovor članu novopecena*)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 10:45:05   
Anonimen
Ojla, dobro jutro!

Znakov jaz nimam nobenih posebnih - na vsak toliko me malo tisci spodaj, pa obcasno sem malo bolj utrujena. Aja, pa tako nizek pritisk, da se vcasih pocutim kot da bi bila zadeta.user posted image Ampak sicer se pocutim odlicno - ko bi vsaj tako ostalo! Moja prva nosecnost je bilo eno najboljsih obdobij v mojem zivljenju - nic slabosti, energija na visku, dobra volja non-stop. Torej nic od tistih grozot, kot jih vcasih slisis. user posted image Trkam, da bo enako tudi zdaj user posted image in upam, da boste tudi ve imele take fine hepi nosecnosti!
Sicer pa cakam na pregled v petek! Malo zgodaj, je rekel zdravnik, ampak potem gremo pa na dopust, pa me ne bo!

lep dan!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 10:46:23   
Anonimen
aja, pa folno kislino redno v koktejlu vitaminov za nosecnice... skoduje nic, pomaga pa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 14:19:57   
_vanilija_
Tudi jst bi se pridružila user posted image
Tudi mi smo zagledali user posted image , prvi pregled pa imam 30.8. PDP po user posted image bo nekjer okrog 10.4. Doma imamo pa aprilčico 2012, mogoče bo točno 2 leti razlike user posted image . Jst pijem folno kislino že 3 mesece. Slabosti nimam (še), upam da jih tudi ne bo, ker tudi z punčko nisem imela dosti. Prsi oz. bradavičke me malo bolijo, ker še vedno dojim punčko. Ma ni tolk panike.

_____________________________

11.4.2012, 13:43, Tina, 53cm 3800gr

---------------------------------------------

Dojimo se dojimo,
Se mame veselimo,
Ko pa mama pride k nam,
Mi veselo recemo HAM!

:D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 15:04:05   
_MiNa
Pozdravljene!

Tudi jaz se vam pridružujem, smo včeraj zagledali user posted image user posted image . Pri gin. še nisem naročena, ker je na dopustu. Po mojih izračunih je PDP 14.4.2014 user posted image . Doma imamo že enega sončka Anej, 24.6.2009, tako da je to moja druga nosečnost. Je pa ZELO zanimivo, ko si drugih noseč, znake prepoznaš veliko prej in že prej kot delaš test, veš da je to to user posted image

Uživajte in se prepustite ljubezni user posted image

Lp

(odgovor članu _vanilija_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 15:41:22   
*tedy*
no pa smo tudi mi z ta dolgega dopustauser posted image , drug teden gremo še malo na Pokljuko potem pa že priprave za šolouser posted image user posted image .
Pregled imam zadnji teden v avgustu . Zaenkrat mi še ni slabouser posted image in upam da tako tudi ostane. Glede na ostale nosečnosti bom vesela če tokrat slabost ne bo na mojem urnikuuser posted image .

pri nas se je že zlilo pa upam da še kaj pade, sicer bomo res morali počasi še travo zalit je čist rjavauser posted image

(odgovor članu _MiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 15:51:57   
Tippi
tedy mal vohunim za tabo user posted image
Vesela, da gre vse tako kot mora it!
Še naprej lep dopustek! user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 16:37:48   
*tedy*

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

tedy mal vohunim za tabo user posted image
Vesela, da gre vse tako kot mora it!
Še naprej lep dopustek! user posted image


joj hvala tiuser posted image user posted image

malo gremo še v hribe lenarituser posted image
kako si ti?? Počutje??A pridno počivaš??

smo na morju skupaj z otroci brali knjigo Tippi....moji bi vsi kar šli tja....ful luštna knjiga.Tud sicer smo letos po dolgem času vsi nekaj brali. No tavelika itak skoz bere, zdej so še tamalega začarale pošasti, tamalidve pa peter nos in podobne zgodbice. Celo jest sem prebrala vse tri dele Pedeset odtenkov.....

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilčice 2014
9.8.2013 21:58:39   
pižmovka
o super koliko novih aprilčic! user posted image  Čestitke vsem!
Js tudi že komi čakam na 1. pregled, ki ga imam šele 27.8. Tokrat mora biti vse ok! Domačim ne bom povedala do nuhalne (če sami ne opazijo), ostali bojo pa izvedeli tako in tako sproti user posted image

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilčice 2014
12.8.2013 10:54:28   
Anonimen
Ojal! Kako ste prezivele vikend?
Pri nas je bilo zelooo bizi, saj smo se pred enim mesecem preselili v novo hiso in si lahko predstavljate, kako je. Saj razpakirala sem ze vse, ampak na vrtu je pa se toliko dela (prejsnji lastniki niso seveda letos nic skrbeli za vrt, ker so itak vedeli, da se bojo odselili...).
Ampak kljub temu je bil cas za en spontan piknik pri prijateljih vceraj :) Sicer pa se pet dni sluzbe, potem pa dopust!

(odgovor članu pižmovka)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilčice 2014
12.8.2013 11:41:33   
Anonimen
Živjo!
Jaz sem bolj tako tako preživela vikend, cel čas se mi spi, pa še slabost me je obiskala, ampak se trudim bit aktivna, ker mi drugega poleg 20 mesečne nagajivke ne preostane.

Danes pričakujem mail z datumom prvega pregleda, ker se je moj G vrnil iz dopusta.

Boste šle na nuhalno in pa kam? Jaz imam namen iti v Brežice, ampak sploh nevem če tam še opravljajo..
Se pa nuhalne še bolj veselim kot prvega pregleda, ker je res tak podroben pregled in ti vse lepo pokažejo, tudi spol, če se že vidi, pa cel čas poslušaš utrip srčka user posted image

Lep dan srečke nosečke

Pozdravček T.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilčice 2014
12.8.2013 12:29:15   
Anonimen
Tudi mi smo imeli naporen vikend - rojstni dan v petek zvečer (uspešno prikrivala da ne prijem alkohola, moj M je še vsake tolko reku: a slabo ti je.. ti pijanka user posted image , tako da je jasno bilo da pijem ne). Včeraj pa je bilo neznosno,.. cel dan slabost in utrujenost, pa moja sestra je praznovala tako da sem se mogla prav zadržat da prikrijem novico. No.. smo uspešno opravli. Sicer pa tudi jaz sem danes pričakovala email z datumom za pregled, ker naj bi moja G delala, pa ni bilo nič od tega... upam da bo čimprej, če ne bom klicala (samo kaj ko se ne javljajo). Zdej moja tamala malo spi, pol pa kuhat, čeprav se meni nič ne je user posted image . Aja.. v prvi nosečnosti sem pila folno še preden sem zanosila (sicer je ratalo pol v prvo tako da nisem preveč porabla), zdej pa sem začela pit šele ko sem naredila test - jaz pravim da škodit ne more.. lahko rečeš, da poznaš ne vem koliko ki niso pile folne in je bilo vse ok, jaz pa poznam primer ko ni bilo v redu, tako da rajše preventiva kot kurativa oz od viška glava ne boli user posted image .

Aja še neki.. kaj seznamček bomo delale - ga lahko naredim če želite.

No lep dan vsem.. si ga pišemo še.

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilčice 2014
12.8.2013 14:38:19   
Piška28
no punce jaz se vam pridružujem - smo ugledali + pa sva komi začela delat na bebici ker sem mela 9m nazaj CR (in sem še na porodniški) in mamo punčko doma :) me mal skrbi ker je tok zgodaj pa upam da bo vse OK in tipi topi - jutri še G pokličem da mi da termin za prvi pregled pa me mal okara kaj sem si misla da sem spet noseča - ****t ga :) :)
prva nosečnost je bla pataloška pa precej neprijetna - upam da se bo tole izšlo pa da bo vse tipi topi sploh zarad male ker je kar zahtevna scrklanka (sama sem si kriva) :)

aja nuhalno pa grem k Strahovi v Domžale- sem bla tam tudi v prvo in je bla super in bom spet šla tja

folno pa tud jemlem že kak mesec od dne ko sva začela probavat (sva si misla da se itak nav prjel tak hitro)

kar se pa znakov tiče pa - mal me prsa boljio, napad lakote predvsem po nezdravi hrani pa sem ter tja me malo špikne, še posebi ko tamalo dvignem..

vsem želim lepo nosečnost pa čimmanj slabosti ;)

datum sem pa naračunala 19.4user posted image

< Sporočilo je popravil Piška28 -- 12.8.2013 14:40:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilčice 2014
12.8.2013 18:34:25   
aish
Pa se vam pridružujem še jaz :) po žnj krogih smo zagledali user posted image ... user posted image
Je pa to prva user posted image , po ZM pa je PDP 18.4.
lp

(odgovor članu Piška28)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilčice 2014
12.8.2013 21:40:23   
Anonimen
Dobrodošle nove nosečke. A niso dve od nas imele že pregled v petek in soboto..MiNNi N in novopecena* kako je bilo?


Anonimnauser posted image

(odgovor članu aish)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilčice 2014
12.8.2013 22:37:56   
Anonimen
Dobrodošlica tudi od mene in čestitke za user posted image

Danes zvečer me je razveselil mail z datumom za pregled 20.8., komaj že čakam da ugledam mjo pikico user posted image

Anonimna user posted image , jaz sem za za seznamček, mene lahko vpišeš pod Anonimna T., pdp 12.4. user posted image

Pozdravček T.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?