|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2014
13.8.2013 8:14:52   
novopecena*
Dobro jutroo :) ja sem imela pregled in videla se je samo gestacijska vrecka, plodeka se ni bilo mogoce videti ker je se bilo prehitro. Tako da imam nasledni pregled ze 20.8. user posted image on mi je izracunav PDP 16.4.2014, ker je racunav da imam user posted image na 28 dni, ampak jaz jo imam na 25 dni in sem si izracunala 13.4.2014. No bomo videli na naslednem pregledu. Imam pa tudi jas aprila roj.dan in vecina mojih sorodnikov tako da bo pestroo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Aprilčice 2014
13.8.2013 9:05:00   
Lilla81
Jaz sem si tudi sama zračunala PDP in sicer 5.4.2014..morem pa itak čakat prvi pregled,sem že prav nestrpnauser posted image ....bom pa šla na nuhalno kar k mojemu ginekologu dr.Merlo v Postojno.......a ste tudi vi tako lene?...user posted image

(odgovor članu novopecena*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Aprilčice 2014
13.8.2013 12:34:19   
novopecena*
Ful lena ja pa zaspana skoos :D mene pa nekaj zanima.. Ste ve tudi zaposlene al saamo vas fant/moz? Ker jas trenutno nimam sluzbe, on jo ima in naju skrbi ce boma zmogla ..

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Aprilčice 2014
13.8.2013 12:54:20   
Anonimen
Evo danes dobila datum - 26.8.

Tudi jaz se skoz utrujena in lena.. mi je prav hudo ki nimam časa počivat.. treba divjat za tamalo... v prvi nosečnosti sem delala in pol cel popoldan spala user posted image .

Drugače pa tudi pri naju je samo eden zaposlen - mož in nama gre kar v redu, s tem da je odvisno tudi kakšno plačo ima tvoj ne. Vem pa za primer ko imata oba majhno plačo, pričakujeta drugega, plačujeta kredit za stanovanje pa gre. Ne vem no, v prvem letu ni toliko stroškov (vsaj tako kot sem jaz vidla) - pač plenice, oblačila smo mi večino dobili od bratrancev itd - s starševskim dodatkom sem jaz lepo plačevala te stvari za dojenčka, vse ostalo pa je mož in je šlo, pa še šparali smo zraven, veliko mi je bilo v pomoč, da sem dojila in ni bilo dodatnih stroškov še za hrano, polno pa začnejo jest drugo hrano šele okoli 10 meseca pa še to se ne opazi neke razlike. Bolj se pa pozna zdej drugo leto - vrtec, brez starševskega, brez otroškega, ker sem pač imela prejšnje leto oboje in smo tako presegli limit za dobit otroški, pa še končujem študij in službe od nikoder, ker ni izkušenj... ampak vseeno gre in dajamo na stran, pa še prenavljali smo stanovanje. Ne sekiraj se.. sigurno bosta zmogla.

Anonimna user posted image

(odgovor članu novopecena*)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Aprilčice 2014
13.8.2013 13:12:09   
Piška28
jaz se pa ne morm prijavit na pregled :( moja G na dopustu do 27.8 - ma kok sem žalostna - saj itak naročajo na preglede šele ko si v 8-9t sam vseen je fajn nek datum imet :(

s financami pa zna bit težko se pa strinjam z anonimno vse kar je napisala se da - če znaš z dnarjem pa če se znajdeš da vse dobiš nekako podarjeno - fino je če ti lahko vsaj straši finančno mal pomagajo pri otroku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Aprilčice 2014
13.8.2013 13:13:42   
Anonimen
user posted image

PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, spol user posted image


1.4.


2.4.


3.4.


4.4.


5.4.

pižmovka, 2 user posted image , 1 user posted image (2011)

Lilla81, 2user posted image , 1 user posted image (2008)


6.4.


7.4.


8.4.

*tedy*, 2user posted image , 0 user posted image


9.4.


10.4.

_vanilija_, 2user posted image , 1user posted image (2012)


11.4.

MiNNi N


12.4.

Anonimna user posted image , 3 user posted image , 1 user posted image (2012)

Anonimna T., 2 user posted image , 1 user posted image (2012)


13.4.


14.4.

trischa

novopecena*

_MiNa, 2user posted image , 1user posted image (2009)


15.4.


16.4.


17.4.


18.4.

aish, 1user posted image , 0user posted image


19.4.

Piška28, 2 user posted image , 1user posted image (2012)


20.4.


X.4.

hrcky

bugimajstr, 3 user posted image , 2 user posted image (2009, 2012)


PRIČAKUJEMO:
user posted image
user posted image
user posted image 14

user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE user posted image 14


PREGLEDI

9.8.2013 – MiNNi N

20.8.2013 – novopecena*, Anonimna T.

26.8.2013 – Anonimna user posted image

27.8.2013 - pižmovka

30.8.2013 - _vanilija_

6.9.2013 - bugimajstr

11.9.2013 – Lilla81



Evo seznamček.. upam da vam je všeč. Če je kaj za popravim mi kar sporočte, drugače pa mislim da ga bomo enkrat na teden osvežile, da ne bo preveč.

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Aprilčice 2014
13.8.2013 13:30:50   
Anonimen
Jaz sele zvecer, ko se okoli desetih koncno malo vsedem, opazim, da sem res zmatrana... prej itak nimam casa user posted image Ponavadi moz prej dol pade kot pa jaz... user posted image
Evo, danes po sluzbi me se caka sajenje in nekaj malega na vrtu, potem morava premaknit v lopo ene omare, ki jih bomo dali kolegom, preselit moram tazgornji stuk v klet, ker nam konec tedna pridejo streho menjat, potem me cakajo se dvoje hlace in ena majca za zasit, pa spakirat za dopust. Pa enoletnik, ki je non-stop lacen, nic ne pomaga... user posted image Ampak se bolj grozno slisi, kot pa je... Na sreco imam tako sluzbo, da lahko od doma delam, da ne izgubljam casa z voznjo user posted image

Na nuhalno bom pa jaz tudi sla, samo a mi lahko ena pove, v katerem tednu se jo dela?



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Aprilčice 2014
13.8.2013 13:38:33   
Piška28
nuhalna se dela med 11-14t nosečnosti - jaz sme se v prvo prijavla po prvem pregledu pri G . se pa je treba prijavit ko si tam v enem 7-8t ker majo baje gužvo - no odvisno kam greš
Anonimna maš kar pestro :) :)
jaz sem HB še na porodniški da se lahko čez dan vlečem ko smrkelj - tamalo pa babi kratkočasi :)



< Sporočilo je popravil Piška28 -- 13.8.2013 13:41:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Aprilčice 2014
13.8.2013 13:48:25   
Neala
Tak, pa se vam pridružim še jaz, čeprav še vedno komaj dojemam, da sem res noseča user posted image .

Po mojih izračunih po ZM imam rok nekje 20.4.2014. To je moja druga nosečnost, saj imam doma že eno hčerko - aprilčico 2009.


Za pregled še nisem poklicala, bom tekom tega tedna. Nuhalno bom pa tudi delala pri tem istem G, ker on dela vse: od rednih pregledov, do nuhalne, do snemanja 3D, morfologije... Pa še fajn mi je, ker vsak mesec naredi tudi UZ, tako, da res lahko vidiš, če je vse ok.

Počutje: No, prejšnji teden še pred izostankom M sem imela občasno rahle slabosti, kot da bi imela vse nekje v grlu. Ta teden pa: včeraj kovinski okus in občasno napet trebuh, da je bilo prav neprijetno. No, danes pa nič, trebuh ful lahek, kot da se nič ne dogaja. Plus to, da me prsi bolijo nekak na izmeno - kakšen dan ja, kakšen dan ful manj.

Drugi znaki itak šele pridejo user posted image , upam le, da bo čim manj slabosti ali kakih drugih nevšečnosti, ker si res želim bit v službi do konca. Energije imam pa danes ful, včeraj pa sem bila kot cota.

Aja, midva sva oba zaposlena. Tako kot so že druge rekle, tudi z eno plačo se da, le če si znaš postavit prioritete, znat obrnit vsak evro itd. Pa odvisno kako visoka je ta ena plača.


(odgovor članu Piška28)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Aprilčice 2014
13.8.2013 20:06:02   
novopecena*
Najlepsa vam hvala za svetovanje :) pa tudi mislim da ce imas neki cilj se potrudis zanj :)

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Aprilčice 2014
14.8.2013 11:37:35   
cimbale
se pridružujem debati ;)

po svojih izračunih PDP 19. 4. 2014... je pa to prva user posted image

(odgovor članu novopecena*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Aprilčice 2014
14.8.2013 13:19:21   
Lilla81
Midva sva tudi oba zaposlena,ampak sej bosta zmogla,vse se da......user posted image .......jaz sem prav rekla,da ne bom pretiravala s cunjami kot prvič,ker itak tako hitro vse prerastejo,da je joj.....mi smo tudi v pričakovanju dopusta,da se malo spočijemo,ker jaz delam tudi nedelje in sem vsak dan crknjena ko miš........sem prav vesela,da si bomo delile vse izkušnje..user posted image

(odgovor članu cimbale)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Aprilčice 2014
14.8.2013 18:42:51   
Neala
Ojla aprilke!!

Uh, paše tale dež danes, tako umirjeno se počutim. Sem pa ponovila nosečniški test, ker je bil čez vikend tako, z bolj slabo drugo črtico. In zdaj je črtica debela, rozasta, taka kot testna. In sem že slikala obe črtici in upam, da mi tudi v tej nosečnosti uspe narediti eno majhno fotoknjigo mene in trebuščka in starejše sestrice v pričakovanju. Za taprvo punco sem to naredila in je lep spomin. Slikala sem si trebuh vsak mesec in je res zdej fajn pogledat za nazaj.

O, cimbale, midve imava pa nekje isti čas PDP. No, saj bomo vidli kaj nam bodo rekli na prvem pregledu. Nisem še poklicala, ker sem čakala še ta drugi test, da mi res potrdi. Ker počutim se krasno, nič me ne špika, boli, prsi zmerno bolijo... Edino občasno čutim napet trebuh, ampak ni sile. Bom vidla kaj bo kasneje.

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Aprilčice 2014
14.8.2013 21:49:44   
Anonimen
Ejla nosečke.. je prav lepo zahladilo.. prav paše. Jaz pa imam vedno bolj očitne slabosti.. v prvi nosečnosti niti vedla nisem da sem noseča, v tej pa kar ne popusti ta slabost.. upam da bo kmalu boljše. Priznam pa da sem dvema prijateljicama in staršem že povedala za nosečnost.. se nisem mogla zadržat.. pa še videli so kako mi je slabo cel čas. Komaj čakam pregled, so pa še dve mi sporočile da pričakujejo v začetku aprila, tako da bo veselo vozičkanje user posted image .

A. user posted image

(odgovor članu Neala)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Aprilčice 2014
16.8.2013 15:11:25   
Anonimen
Srcek dela tika-taka user posted image tudi pri nas! Sem imela prejle UZ in je g. doktor prav lepo pokazal enega malega fizolcka. Rok imam po kalkulaciji na 4.4., glede na izmerjeno velikost pa 3.4.

Moj mali fizolcek je se zmeraj zelo usmiljen do mene, nobenih slabosti, krvavitev, prevelike utrujenosti... ampak en kup dobre energije! Kar naj tako ostane, saj gremo jutri za 14 dni na dopust! No, moj je ze , midva z misem pa jutri letiva za njim. Heh, mali mis bo zdaj veliki bratec! Bova pa verjetno po dopustu ze kar povedala, vsaj jaz bi, takrat bom noseca ze 9 tednov. Ne bomo pa delali nobenih for z bratcem, itak je tako majhen, da se ne steka...

tudi vam lep vikend, jaz se odklapljam za dva tedna!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Aprilčice 2014
17.8.2013 9:10:48   
Neala
Ojla punce! Neko zatišje tukaj. Morda se še ni dovolj pluskov nalulalo za april ali pa še vse komaj dojemamo, ker smo še tafrišne user posted image .

Anonimna, suuuper za srčka. Ja, to je prav poseben moment, ko se zaveš, da v tebi res raste bitje. Ko sem v prvi nosečnosti prvič slišala srček, sem šele prav dojela kaj se dogaja. Razen tega, da so me na to spominjale tudi slabosti user posted image .

Tako, jaz pa sem danes dopolnila 5 tednov. Zaenkrat počutje super, nič slabosti, razen morda enkrat v dnevu mi je pici tici mini slabo, ampak komaj zaznavno. Se pa baje to itak šele od 6. tedna začne, tako, da bomo vidli. Občasno me špikne ali zategne pri jajčnikih in maternici, druga pa nič. Aja, pa morda malo napihnjenosti po jedi.

Na pregled se še nisem mogla naročiti, ker je G na dopustu. V ponedeljek se bom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Aprilčice 2014
17.8.2013 13:12:02   
Anonimen
Hey, vidim da se nas je kar nekaj ze nabralo... :) vceraj mi je test potrdil nosecnost, da sem noseca pa se mi je zdelo ze prej. Doma imam lansko majcico, ki zahteva polno pozornost in se zeloooo rada nosi v narocju. Hm...to me kar malo skrbi. Rok poroda sem si izracunala 19. 4., na pregled se moram pa narocit v pon. Upam da me bo cimprej vzela. Zaenkrat bom ostala anonimno, ker so me v prejsnji nosecnosti tukaj razkrinkali :)

(odgovor članu novopecena*)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Aprilčice 2014
17.8.2013 14:00:03   
Nena83
Ojla punce, evo se še jaz pridružujem aprilčicam.... :) V ponedeljek naredila testek mi pokazal plusek, v torek še enega, kajti nisem mogla verjeti in mi samo potrdil da bomo zibali... user posted image Izračunala sem da bo prijokalo na svet okoli 15.4.2014... Prvi pregled imam 11.9., upam da bo vse vredi z bebiko user posted image Je pa to moja prva nosečnost :)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Aprilčice 2014
17.8.2013 14:16:28   
Anonimen
user posted image

PDP, nick, starost, kraj, št. user posted image , št. user posted image doma, spol user posted image


1.4.


2.4.


3.4.


4.4.

Anonimna1

5.4.

pižmovka, 2 user posted image , 1 user posted image (2011)

Lilla81, 2user posted image , 1 user posted image (2008)


6.4.


7.4.


8.4.

*tedy*, 2user posted image , 0 user posted image


9.4.


10.4.

_vanilija_, 2user posted image , 1user posted image (2012)


11.4.

MiNNi N


12.4.

Anonimna user posted image , 3 user posted image , 1 user posted image (2012)

Anonimna T., 2 user posted image , 1 user posted image (2012)


13.4.


14.4.

trischa

novopecena*

_MiNa, 2user posted image , 1user posted image (2009)


15.4.

Nena83, 1 user posted image , 0user posted image


16.4.


17.4.


18.4.

aish, 1user posted image , 0user posted image


19.4.

Piška28, 2 user posted image , 1user posted image (2012)

cimbale, 1 user posted image , 0user posted image

Anonimna2, 2 user posted image , 1user posted image (2012)


20.4.

Neala, 2 user posted image , 1user posted image (2009)


X.4.

hrcky

bugimajstr, 3 user posted image , 2 user posted image (2009, 2012)

Tadea


PRIČAKUJEMO:
user posted image
user posted image
user posted image 20

user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE user posted image 20


PREGLEDI

9.8.2013 – MiNNi N

20.8.2013 – novopecena*, Anonimna T.

26.8.2013 – Anonimna user posted image

27.8.2013 - pižmovka

30.8.2013 - _vanilija_

6.9.2013 - bugimajstr

11.9.2013 – Lilla81, Nena83



Zdej malo večkrat posodabljam ker je več novosti ;)
Anonimna user posted image
[/quote]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Aprilčice 2014
18.8.2013 22:49:49   
Anonimen
Dober večer.
Uf zamujam s prebiranjem postov.

Tudi pri nama je samo on zaposlen, pa pričakujeva 2. otročka. Smo brez otroških, v najemniškem stanovanju, pa si lahko še vedno kaj privoščimo. Če bo vse po sreči me v četrtek čaka delo za 4 ure dnevno.

Bi pa prosila za kakšno mnenje o akupresurni zapestnici. Men je tako grozno slabo, od jutra do večera. In več ne vem kaj naj, ker nimam nobene volje in je moja deklica prikrajšana za sprehode itd.! Sicer bruham ne, ampak ne manjka veliko.

V prvi nosečnosti mi je bilo slabo, ampak nič v primerjavi s to slabostjo.

Upam, da imate ostale bolj mirne in prijetne dneve

Pozdravček T.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Aprilčice 2014
19.8.2013 10:30:26   
KajaNagaja
...

< Sporočilo je popravil KajaNagaja -- 19.8.2013 10:33:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Aprilčice 2014
19.8.2013 10:33:31   
Anonimen
Dobila datum: 5. 9.. Komaj čakam, da slišim srček :) Se mi zdi še takoooo daleč.

Sem pa včeraj še enkrat test naredila (tistega CB, ki pokaže tedne), ker prejšnji je bil tisti za 3€ in črtica ni bila čist čist močno obarvana. No in v soboto zvečer si js test naštimam na omarico zraven WC-ja, da bom zjutraj naredila. Imamo pa v kopalnici tudi pralni in sušilni stroj, ki ga delimo s tastom in taščo, ki živita spodaj. Zjutraj je tašča prišla gor in trkala baje, nihče ni slišal in je šla naprej - v kopalnico. Ko je moj pogruntal, šel tja in se postavil pred omarico je bilo verjetno že prepozno. Sicer omenila ni nič, ampak videla pa je ziher.

Drugače se mi pa že kar malo pozna...A se še kateri? :) Sploh zvečer mam že kr mal trebuščka, sicer zgleda k da sem se mal zredila... :)

(odgovor članu KajaNagaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Aprilčice 2014
19.8.2013 13:04:12   
gloris
Živio!

Tudi midva sva presrečna, saj sva zagledala user posted image . Pregled imam jutri,20.8., PDP pa sem si izračunala 14.4.2014. Bomo videli kaj pa bo jutri povedal G. Sem pa user posted image prvič, zelo utrujena, ponoči me špika v trebuhu in nekoliko mi je slabo, vsak dan bolj... upam da se bo nehalo, ker ni prijetno. Čestitam tudi ostalim in se tipkamo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Aprilčice 2014
19.8.2013 13:21:35   
Neala
Evo, končno tudi jaz dobila datum za prvi pregled: 3.9.!

Samo, potem sem si šla štet tedne in takrat bom 7t3d in me malo skrbi, da se še ne bo slišalo srčka! V prvi nosečnosti sem imela pregled v 9. tednu in se je super vse slišalo in videlo. Me prav čudi, da me je naročila tako zgodaj. No, saj imajo izkušnje in mogoče bo pa že. Rada bi, da se sliši utrip, ne pa da bom potem vsa živčna čakala še kak mesec za nov pregled. A se pri 7 tednih že kaj sliši??

(odgovor članu gloris)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Aprilčice 2014
19.8.2013 13:27:08   
Anonimen
Jaz sem bila v prvi nosečnosti noseča toliko kot boš ti na pregledu in se je lepo videl utripat srček, po mojem ni prezgodaj.

A. user posted image

(odgovor članu Neala)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?