|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj mu kupiti
7.8.2013 15:16:54   
kalbo
podari mu pihaj službo :)

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj mu kupiti
7.8.2013 15:25:04   
Netipa
Jaz bi tudi raje ostala v bolj varnih vodah user posted image Kakšni čokolatinčki ali nekaj v tej smeri. Nevem, če bi si upala kaj več. Ampak težko ugibat, ker nevemo kakšen je vajin odnos user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj mu kupiti
10.8.2013 19:20:38   
liliana
A ve ste res nosile, ko ste šle k kakemu tipu na rojtsni dan, čokolatinčke in bombonjere za darilo.....?

Jaz tega v življenju še nisem moškemu kupila.....še danes tega možu za valentinovo ne kupimuser posted image ......sem vedno imela občutek, da se je vsak bolj razveselil veza piva, viskija ali vsaj buteljke, kot pa čokolade milka ali bonbonjere......

(odgovor članu Netipa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj mu kupiti
10.8.2013 20:06:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A ve ste res nosile, ko ste šle k kakemu tipu na rojtsni dan, čokolatinčke in bombonjere za darilo.....?

Jaz tega v življenju še nisem moškemu kupila.....še danes tega možu za valentinovo ne kupimuser posted image ......sem vedno imela občutek, da se je vsak bolj razveselil veza piva, viskija ali vsaj buteljke, kot pa čokolade milka ali bonbonjere......


Ja moj res obožuje dobro češko pivo, samo najbolj ga pa še vedno razveselim s čokolado ... tega nima nikol zadost user posted image

Drugače je pa sicer en kolega podaril eni punci s katero sta se komaj spoznala pa je imela RD tavelik lonček Nutele in 2 žlici pa sta se potem skupaj sladkala user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 10.8.2013 20:08:59 >

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj mu kupiti
10.8.2013 20:14:36   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Drugače je pa sicer en kolega podaril eni punci s katero sta se komaj spoznala pa je imela RD tavelik lonček Nutele in 2 žlici pa sta se potem skupaj sladkala user posted image


Takega takoj ženim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj mu kupiti
10.8.2013 20:15:43   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Drugače je pa sicer en kolega podaril eni punci s katero sta se komaj spoznala pa je imela RD tavelik lonček Nutele in 2 žlici pa sta se potem skupaj sladkala user posted image


Takega takoj ženim user posted image

Se strinjam ... sta baje še vedno skupaj user posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj mu kupiti
10.8.2013 20:26:21   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Drugače je pa sicer en kolega podaril eni punci s katero sta se komaj spoznala pa je imela RD tavelik lonček Nutele in 2 žlici pa sta se potem skupaj sladkala user posted image


Takega takoj ženim user posted image

Se strinjam ... sta baje še vedno skupaj user posted image



Ej, dokler je še Nutel na policah... eh, ne morem pisati, imam slino na tipkovnici user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj mu kupiti
10.8.2013 20:31:07   
mateyka
pameten mož. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj mu kupiti
10.8.2013 21:50:55   
Netipa
Ma jaz nisem razumela, da je povabljena na zur. Ce gre na zur, pol of kors ne s cokolatncki..jao :) jaz sem si predstavljala, da bosta ime imela zmenek oz pac neko druzenje v dvoje.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj mu kupiti
11.8.2013 11:55:08   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ja moj res obožuje dobro češko pivo, samo najbolj ga pa še vedno razveselim s čokolado ... tega nima nikol zadost user posted image

Drugače je pa sicer en kolega podaril eni punci s katero sta se komaj spoznala pa je imela RD tavelik lonček Nutele in 2 žlici pa sta se potem skupaj sladkala user posted image


Ja, on njej.....user posted image

Ok punce....razumemuser posted image ......ve ste podarjale nekoč davno (pred 10, 15, 20 leti) ko ste bile še na frišno zalubljene za rojstne dneve svojim simpatijam nutele (takrat verjetno evrokreme), bombonjere in pralineje......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kaj mu kupiti
11.8.2013 12:13:18   
mateyka
moram rečt, da takih rednih pivcev kot liliana nisem nikoli imela za fante ali partnerje. hočem rečt, vsi do sedaj majo radi čokolado in se jim to ne bi zdelo nič tako čudnega (za podarit - NJIM).

je pa res, da v prekmurju velika večina zelo rada srka rujno kapljico.. no, vsaj meni moj stric redno nosi te buteljke in žgane pijače in VE da ne pijemo. slovenska logika a la "s tem pa ne moreš falit" in "stran že ne boš vrgla, boš že komu dala, ko bo pršel na obisk".. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 11.8.2013 12:18:40 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kaj mu kupiti
11.8.2013 15:13:40   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

moram rečt, da takih rednih pivcev kot liliana nisem nikoli imela za fante ali partnerje. hočem rečt, vsi do sedaj majo radi čokolado in se jim to ne bi zdelo nič tako čudnega (za podarit - NJIM).




In redni pivec je.....?

Verjetno sem to tudi jaz, ki se zdaj, pri 40 že moram odločati, ali se raje odločim za deci vina ali vrstico čokolade......iz čisto praktičnega razloga, da se mi na riti in pasu mišelinke ne začno nabirati........

je pa res, da v prekmurju velika večina zelo rada srka rujno kapljico..


Zelo radi......verjetno je povezano s tem, da jo tudi pridelujemo.......in tisto kar pridelaš poješ in spiješ....kar pa ne poješ in spiješ pa podariš....ker če bi prodajali, bi bili spet pod vplivom grdega potrošniškega kapitalizma in bi se nam šlo zgolj za denar.......

no, vsaj meni moj stric redno nosi te buteljke in žgane pijače in VE da ne pijemo


Kot sem rekla, verjetno stric pridela tako vino kot žgano......in želi podariti......tako kot vestna gospodinja želi deliti svoje pekovske izdelke in pridelke iz svojega vrta s prijatelji in sosedi, tako kot požrtvnovalna mati želi deliti izdelke svojega otroka s prijatelji, sosedi in znanci......

slovenska logika a la "s tem pa ne moreš falit" in "stran že ne boš vrgla, boš že komu dala, ko bo pršel na obisk".. user posted image


Kot s čokolado in bonbonjero......po ženski logiki.......user posted image



< Sporočilo je popravil liliana -- 11.8.2013 15:15:25 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kaj mu kupiti
11.8.2013 15:33:55   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In redni pivec je.....?


tak ki redno pije?

....kar pa ne poješ in spiješ pa podariš....ker če bi prodajali, bi bili spet pod vplivom grdega potrošniškega kapitalizma in bi se nam šlo zgolj za denar.......


japajade. vsak prvo za svojo rit poskrbi, pol pa okol tala. tko je to.

Kot sem rekla, verjetno stric pridela tako vino kot žgano......in želi podariti......tako kot vestna gospodinja želi deliti svoje pekovske izdelke in pridelke iz svojega vrta s prijatelji in sosedi, tako kot požrtvnovalna mati želi deliti izdelke svojega otroka s prijatelji, sosedi in znanci......


hej, zanimivo tole; res pridela 150l vina na leto (zase), samo nikoli ne prinese tega. vedno nekaj kupljenega - funny that, eh? user posted image

slovenska logika a la "s tem pa ne moreš falit" in "stran že ne boš vrgla, boš že komu dala, ko bo pršel na obisk".. user posted image


Kot s čokolado in bonbonjero......po ženski logiki.......user posted image


jaz itak pravim, da je treba malo pozornosti na človeka dat, ko že kupuješ darilo. imo ni univerzalnega darila, ker smo pač individuumi. težko je dat uporaben nasvet za darilo enemu človeku, ki ga noben dobro ne pozna (niti tisti ki ga bo obdaroval). verjetno avtorica zbira ideje - mogoče bo na koncu vrgla kocko al pa vlekla listke iz klobuka user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 11.8.2013 15:41:19 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kaj mu kupiti
11.8.2013 15:48:06   
Colt

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

podari mu pihaj službo :)


Tudi samo ročna služba bi ga verjetno razveselila in pripeljala do srečnega koncauser posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kaj mu kupiti
11.8.2013 18:32:18   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In redni pivec je.....?


tak ki redno pije?




Tebe sem spraševala....sem mislila, da veš kaki so potem to pivci......recimo tisti moški med 25 in 40 let, ki se razveselijo takega darila kot je recimo 6 pack (še posebno v taki vročini kot je bila zadnje tri tedne) ali viskija ali butelke......

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

....kar pa ne poješ in spiješ pa podariš....ker če bi prodajali, bi bili spet pod vplivom grdega potrošniškega kapitalizma in bi se nam šlo zgolj za denar.......


japajade. vsak prvo za svojo rit poskrbi, pol pa okol tala. tko je to.




V bistvu sem v prvem delu stavka ravno to povedala.......user posted image

hej, zanimivo tole; res pridela 150l vina na leto (zase), samo nikoli ne prinese tega. vedno nekaj kupljenega - funny that, eh? user posted image


Zanimivo.....jaz recimo iz Sobote v Ljubljano nikoli ne nosim čokolade.....običajno vino (domače sicer), slivovko in bučno olje......seveda pa se večina ljudi, ki jim to nesem, tega razveseli.....imam pač v krogu svojih znancev t.i. redne pivce......

jaz itak pravim, da je treba malo pozornosti na človeka dat, ko že kupuješ darilo. imo ni univerzalnega darila, ker smo pač individuumi. težko je dat uporaben nasvet za darilo enemu človeku, ki ga noben dobro ne pozna (niti tisti ki ga bo obdaroval). verjetno avtorica zbira ideje - mogoče bo na koncu vrgla kocko al pa vlekla listke iz klobuka


Se strinjam.....in tudi če je avtorica zbirala ideje, lahko komot kiksne, če je skoraj vsaka ideja nekaj čokoladnega.....kiksne lahko tudi zato, ker ni šla k njemu domov, kot sem razbrala, ampak sta se dobila nekje zunaj......in nekaj čokoladnega pri 39 stopinjah plusa tudi ni najbolj posrečeno......pivo vsaj lahko daš v hladilnih in ga kasneje spiješ.....raztopljena čokolada pa ni ravno nekaj apetitnega, tudi če jo daš pozneje v hladilnik in potem tisto alu folijo trgaš iz nje......

In ne vem zakaj se nekaterim ženskam zdi tako čudno, da se pa moški (in tudi ženska seveda) pa lahko razveseli alkoholne pijače kot darila......?


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kaj mu kupiti
11.8.2013 18:54:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Zanimivo......


you don´t say.. user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=lCNPNs1pKoQ



In ne vem zakaj se nekaterim ženskam zdi tako čudno, da se pa moški (in tudi ženska seveda) pa lahko razveseli alkoholne pijače kot darila......?


jaz tudi ne vem zakaj se jim zdi čudno. pač nismo telepati, eh? user posted image zdi se mi pa pomenljivo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kaj mu kupiti
11.8.2013 20:04:28   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ja moj res obožuje dobro češko pivo, samo najbolj ga pa še vedno razveselim s čokolado ... tega nima nikol zadost user posted image

Drugače je pa sicer en kolega podaril eni punci s katero sta se komaj spoznala pa je imela RD tavelik lonček Nutele in 2 žlici pa sta se potem skupaj sladkala user posted image


Ja, on njej.....user posted image

Ok punce....razumemuser posted image ......ve ste podarjale nekoč davno (pred 10, 15, 20 leti) ko ste bile še na frišno zalubljene za rojstne dneve svojim simpatijam nutele (takrat verjetno evrokreme), bombonjere in pralineje......

Jah ne vem no ... moj je bil skor 9 let nazaj, ko sva bila frišna in tudi zdaj je čist navdušen, ko mu prinesem kako taveliko milko z lešniki, Bajadero al pa Tablerone ... v bistvu neki od tega vedno dobi za RD, obletnico, valentinovo itd.

Če bi mu pa jaz teh skor 9 let nazaj prinesla za darilo taveliko pakungo nutele pa 2 žlice pa pomoje tut do spalnice nebi prišla, tak da govori zase user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kaj mu kupiti
11.8.2013 20:06:12   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

In ne vem zakaj se nekaterim ženskam zdi tako čudno, da se pa moški (in tudi ženska seveda) pa lahko razveseli alkoholne pijače kot darila......?


Moj dedi je enkrat prav pojamral da zakaj vedno sam flaše dobiva, da on bi pa tut kakšen šopek imel ... no in od takrat naprej vedno dobi šopek za RD in je najsrečnejši na svetu user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kaj mu kupiti
12.8.2013 0:16:08   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


jaz tudi ne vem zakaj se jim zdi čudno. pač nismo telepati, eh? user posted image zdi se mi pa pomenljivo.


Precej pomenjljivo......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kaj mu kupiti
12.8.2013 0:18:51   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


Moj dedi je enkrat prav pojamral da zakaj vedno sam flaše dobiva, da on bi pa tut kakšen šopek imel ... no in od takrat naprej vedno dobi šopek za RD in je najsrečnejši na svetu user posted image



Mogoče bo pa tvoj mož, ko bo v letih tvojega dedija, prav tako pojamral.....da pa on bi pa tudi kakšno flašo kdaj dobil.....ne pa da mu vsi samo čokolade nosijo že 40 let.......

Nobena skrajnost ni dobra.......user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kaj mu kupiti
12.8.2013 0:20:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Otika



Če bi mu pa jaz teh skor 9 let nazaj prinesla za darilo taveliko pakungo nutele pa 2 žlice pa pomoje tut do spalnice nebi prišla, tak da govori zase user posted image



Potem pa že nisi imela namena v spalnici ali pa celo pred splanico končati......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kaj mu kupiti
12.8.2013 7:25:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Otika



Če bi mu pa jaz teh skor 9 let nazaj prinesla za darilo taveliko pakungo nutele pa 2 žlice pa pomoje tut do spalnice nebi prišla, tak da govori zase user posted image



Potem pa že nisi imela namena v spalnici ali pa celo pred splanico končati......user posted image


To, da je mahnjen na cokolado sem ze skos vedela ... da pa nutelo je z zlico pa vem sele od karskupaj ziviva user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kaj mu kupiti
12.8.2013 7:33:14   
Tippi
Ma po treh tednih poznanstva, bi ga jaz povabila/predlagala pico, ledeno kavo, sladoled. Nič posebnega. Bolj v smislu druženja, kot pa nekih velikih daril.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kaj mu kupiti
20.8.2013 14:14:37   
ronja
Z lubijem sva bila še bolj malo časa skup, ko sva začenjala in je mel kmalu rd in je tudi zelo športno bitje. On se je zmazal, začela sva glih na moj rduser posted image . So mi s kolegi skup kupili lupo, ki sem jo itak rabila:). No, sama sem mu kupila lučki za na kolo in držalo za bidon. Razlog je bil praktične narave - da ga ne zbijejo ponoči, ker se je pač ponoči vozil do meneuser posted image . In pa sem vedela, da mu je bilo všeč, ker sva se že kar nekaj časa prej poznala in zadeva ni glih tok iznenada prišla, kot se je nama zdelo (beri: vsi ostali so vedeli, da sva si všeč, samo midva neuser posted image ). Še bolj je bil presenečen, ker sem zadevo vlekla na vrh ene gore, kjer smo meli terenske na njegov rd (J* ga, pač je mel glih takrat rd). No, dol je sam nosiluser posted image .

mateyka, dobra - merilec utripa, hehe.

paintball - ne poznam športnika moškega spola, ki ne bi bil navdušen:). Po moje bolj kot pa čolnarjenje:D.
Sicer pa: bivši pa mi je dal skok s padalom - noro fajn!
pa še tako te lahko še kako zaboli, če te kdo zadane, pa imaš potem kar konkretne modrice

Ma, jaz skoraj malo dvomim, da bi to enega ful športnika motilo... Če je pa fitnes frik, pa verjetno res boljše kaka beljakovinska reč namesto čokolade, ne vem, se ne spoznam na te dodatke...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kaj mu kupiti
14.10.2013 19:22:36   
Bojanca11
Tudi jaz bi potrebovala nekaj pomoči pri nakupu darila za mojega dragega. problem je, da si on vedno sam kupi stvari kmalu po tem ko izvem, da bi kaj imel. Ponavadi gre za kakšne malenkosti ampak tudi kaj večjega si je že "uspel" kupiti ravno pred rd? Razmišljam, da bi nama kupila nek izlet za dve osebi ampak nimam nobene dobre ideje kam in kako. hvala

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?