|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče jesti sadnih kašic
6.9.2013 11:01:03   
Gita 83
Pozdravljene mamice.

Že dva meseca se trudim s sadnimi kašicami. Noče in noče jesti sadja. Naredila sem že vse možne mešanice in poje samo žličko ali dve. Stara je 7 mesecev. Za kosilo pa normalno poje cel obrok, zelenjavo, riž, krompir, meso....a sadnih malic noče in noče, vedno hoče zizo. Je imela katera podoben problem in kaj narediti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče jesti sadnih kašic
6.9.2013 11:09:16   
m_o_i
ja, moj ptrok do letosnjega poletja(dopolnjena tri leta) ni jedel nobenega sadja v nobeni obliki.
ker je jedel veliko razlicne zelenjave, se sploh nisem obremenjevala. bil je zdrav, vesel otrok.

letos poleti je pa meni vzel jabolko iz rok, da jo bo jedel-in jo je. v trgovini je videl breskve in je rekel, da bo jedel-kupila sem jih z nasmehom, ampak dete je res jedlo! tudi banane so zdaj dobre, cesnje, jagode, mandarine.

moj nasvet: ne obremenjuj se! se manj pa sili otroka s cim.

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Gita 83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče jesti sadnih kašic
6.9.2013 11:13:42   
Gita 83
A res? Ja zanimivo.
Kakšna je pa potem zgledala malica? Naj bi bile sadne malice a ne? Imate kakšen jedilnik za nadomestek sadja?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče jesti sadnih kašic
6.9.2013 11:19:22   
m_o_i
najine malice so bile: zemljica, lino piskoti, skorjica kruhauser posted image

nic si nisem zelela bolj kot to, da lahko vzamem s sabo na sprehod banano, kasico (uuu, tiste cokoladne iz Muellerja je pa imel rad-mlecni gres al kaj ze), skutko(tudi teh ni maral).
tako pa dan za dnem kruh, kruh...
ce bi imeli vsak dan isto kosilo, bi otrok vsak dan enako jedel. edina sprememba jedilnika je bilo kosilo, vsi ostali obroki so bili vsak dan isti...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Gita 83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.9.2013 15:07:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče jesti sadnih kašic
6.9.2013 16:05:44   
mini86
tako pa dan za dnem kruh, kruh...


skor tko kot v vrtcuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noče jesti sadnih kašic
6.9.2013 16:21:58   
m_o_i
heh, zdaj, po skoraj treh letih, je pa zgodba ze drugacna: kruh samo v redkih primerihuser posted image
salame, hrenovke, jajcke brez kruha, meso brez prikuh (ali pa prikuha brez mesa; tudi samo solata za kosilo-kakrsnakoli)

ce dobro pomislim, kruh je samo z nutelo (tudi to je letos zacel sele jest); pa se to takrat, ko mu tretjic recem, da zdaj se mi pa res ne ljubi it palacink pectuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?