|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2014
28.5.2014 10:28:38   
helimaša
Čestitke vsem mamicam!
Pri meni nič novega.Glede na to da ste vse že ful boge se jst prov fajn počutim.Samo spim ne drugače sem pa ok.Sem še zelo aktivna.Glede na to da imam že dva otroka mi drugega ne preostane.Tko da upam da tale detece sm skoči venuser posted image user posted image
bauko če ti je res tok težko se lahko zmenimo za kšno kavico da se malo sprehodiš.Pa mal počvekaš.Če si želiš družbe mi lahko pošlješ zs.
A vam vsem ctg delajo?Men je rekla ginekologinja da zdej po tanovem šele po 40. tednu.Baje da zavarovalnica ne krije al mam oa jst tok trapasto g.
Zdej grem pa počas kej skuhat.
Lepo bodite

(odgovor članu pejka)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Junijke 2014
28.5.2014 11:21:27   
bauko
Živjo punce,
hvala za vso podporo! user posted image Danes sem se zbudila naspana, tako da je takoj čisto drug svet user posted image Mogoče je k boljšemu spancu pripomoglo tudi to, da sem se res nakulirala v glavi oz sprejela situacijo tako, kot je.

Glede srbečice: Mislim, da ima pri meni to vezo predvsem z živci, ker se pojavi bolj kot ne samo takrat, ko se premetavam po postelji in ne morem zaspat in si dovolim, da me to čisto izživcira. Nimam pa nobenih izpuščajev ali kakšnih drugih podobnih težav.

Za povabilo na kavo se najlepše zahvaljujem, ampak bom rajši preskočila, ker mi dejansko paše bolj doma se držat in ker ni problem v tem, da ne bi imela podpore oz družbe, ampak res še najbolj v neprespanosti. user posted image Verjetno je hec tudi v tem, da nimam službe in se preveč sama s sabo ukvarjam. Če bi celo nosečnost hodila v službo, bi verjetno zadnji mesec, ko končno nastopi porodniška, doživljala precej drugače. user posted image

Sicer pa sem včeraj tudi jaz imela CTG (39. teden) in ni bilo še nobenih popadkov, čeprav se mi je en dan prej trebuh še bolj spustil (je še moj opazil). Je bilo pa ful hecno, ker je otroček ravno med pregledom začel na polno kolcat in je vse hreščalo user posted image Sem se čisto raznežila, ko sem poslušala srčka in tisto kolcanje user posted image

Še enkrat hvala za vzpodbudo. user posted image Vsem user posted image vam želim čim več udobja v teh zadnjih dneh, tistim, ki pa ste že mamice, pa zdrave otročke!!! user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Junijke 2014
28.5.2014 11:56:30   
pejka
Helimaša, jest imam v petek že četrti ctg, sem pa 39 tednov in 2 dni. Tako da očitno imaš ti čudno ginekologinjo.

Bauko super da si se naspala. Drugače pa meni tudi paše sedajle biti doma. Čeprav mi je dolgcajt, verjetno zato ker sem tudi jaz že celo nosečnost doma. Sej kmalu se nama bo pa tožilo pa vsem tem času, ki ga imava sedajuser posted image

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Junijke 2014
28.5.2014 12:04:27   
Natka_86
ojla,

Helimaša: jaz imam jutri prvi ctg, pa bo jutri ravno polnih 37 tednov.

A še katero mučijo ponoči ti lažni popadki? Jaz sem danes to prvič doživela..sem bila že malo v strahu, da bo treba it, pa sem se potem vstala in je vse skup popustilo..


(odgovor članu pejka)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Junijke 2014
28.5.2014 13:10:48   
bauko
Natka_86 mene so hecali lazni popadki en cas nazaj. Pomagalo mi je to,da sem imela v glavi,da ce se ne ponavljajo,potem to ni to. Kasneje sem se pa tudi zbujala zaradi bolecega trebuha,ampak niso bili lazni popadki ampak samo pac velik trebuh in je pomagalo,da sem ga ponoci podprla z eno cisto nizko in mehko blazino.

pejka ja,itak,potem bova pa pogresali ves ta prosti cas! Hehe :-)

(odgovor članu Natka_86)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Junijke 2014
29.5.2014 9:47:12   
Mary2011
Dobro jutro, dober dan user posted image

helimaša: jaz sem v 36t 5/7 pa do sedaj nisem imela niti enega ctg-ja še. Kot berem sva očitno edini, ampak jaz zaupam ginekologinji, saj ve kaj dela user posted image  jaz bom imela prvi ctg na naslednjem pregledu, ki je čez 13 dni, torej bom v 38t 4/7... Kje pa imaš ti ginekologinjo?

bauko: kako si? Je bila tudi ta noč za vas lepa in prespana? user posted image

Natka_86: kako pa si čutila lažne popadke? Jaz ne vem če kaj čutim, zaenkrat vse mirno še...

En lep dan vam želim srečke user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Junijke 2014
29.5.2014 13:53:40   
helimaša
Čao!
Bla sem na pregledu.In mi je rekla.....ker sem zdrava mami in ker sem šla dvakrat rodit čez rok se ji ne zdi pomenbno da bi me že matrala z ctg-jem.Tko da sem šla v bistvu v LJ.si zmerit pritisk,stehtat in lulatuser posted image user posted image to bi lahko pa tud doma nardila.Je rekla da mi bo drug teden delala ctg.Sicer nimam glih občutka da bi mela kšne hude popadke, sam ponoč se mi zdi da je stanje malo bolj resno kot čez danuser posted image To se pravi da še ne bom šla hmau rodit.
Drugače pa mam G.na Metelkovi.
Dons sm še par cotk kupila.Tko da zdele še operem zlikam in pripravim.
Grem po otroke.
Lepo se mejte
papa

(odgovor članu Mary2011)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Junijke 2014
29.5.2014 14:12:00   
bauko
Danes je bilo kar ok ponoči, hvala Mary2011 user posted image Zdaj sem do zob oborožena user posted image - imam tri različne kreme za nemirne noge, tako da sem jih uspela za silo ukrotit in odspat parkrat po cca uro in pol... Jaz pravim, da treniram za potem, ko tudi itak ne bo kaj bistveno več spanca v kosu user posted image

Moja G npr začne s CTGji pri dopolnjenih 38 tednih, razen, če sumi, da je kaj narobe (če recimo preslabo čutiš otročka), potem pa ga naredi tudi prej. Se pravi, da za tvoj primer ni toliko odstopanja - ti boš kot praviš 38t in 4 dni...
Meni ga je naredila ta teden (38t in 2 dni) in enkrat pri dopolnjenih 27t, ampak zato, ker sem ful slabo čutila otročka. Potem pa se je izkazalo, da je vse ok in da sem očitno pretiravala z aktivnostjo in se je posledično za par dni otroček umiril.
Tako da meni se ne zdi tako zelo čudno, da imaš šele takrat CTG. user posted image

(odgovor članu Mary2011)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Junijke 2014
29.5.2014 14:16:39   
bauko
helimaša,
a imaš slučajno dr. Rojnikovo? user posted image Jaz jo imam tudi user posted image

sicer pa ja, noč ima definitivno svojo moč! Parkrat sem že mislila, da se je že začelo in da gremo rodit...in glej ga zlomka, vedno ponoči, nikoli čez dan! user posted image user posted image

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Junijke 2014
29.5.2014 15:27:07   
helimaša
bauko imam Rojnikovo, ja.Drug teden bo nardilactg.A drugače te je tud pogledala če si kže kej odprta al tud to ne?!

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Junijke 2014
29.5.2014 17:21:55   
bauko
Ne, ni me nič pogledala, če sem kaj odprta...

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Junijke 2014
29.5.2014 19:01:46   
Mary2011
helimaša: tudi meni je nekaj takega rekla prejšnji teden... vse je ok z mano in kot kaže tudi z otrokom - je še rekla, da mu je čisto preveč lepo pri mamici in da ne bo šel še tako kmalu ven user posted image  meni ni niti materničnega vratu izmerila user posted image  sicer se sama ne obremenjujem, imamo bolnico izredno blizu tako da v primeru da bi se karkoli začelo dogajati prej, se pač bo user posted image

bauko: me veseli, da se je stanje malo izboljšalo. Drugače pa ja, pravijo da se telo zadnjih nekaj tednov pred rojstvom otroka začne pripravljati na spremembo in na to, da po rojstvu otročka ne bo veliko spanja - bodi vesela, boš vsaj potem navajena na vstajanje in ne spanje user posted image

Drugače pa bi jaz rajši rodila čez dan kot pa ponoči - je to čudno user posted image

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Junijke 2014
1.6.2014 8:23:54   
Natka_86
Pozdravljene,

u petek zvecer sem s CR rodila puncko, drugace pa sem
imela rok sele 19.6.
vceraj so mi jo dali na pediatricni oddelek zaradi zlatenice in nizke teze. Upam, da bo vse ok, da gremo cim prej domov. Drzite pesti za naju.

(odgovor članu Mary2011)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Junijke 2014
1.6.2014 10:57:42   
bauko
Čestitke Natka_86! user posted image

Seveda bo vse ok user posted image user posted image

(odgovor članu Natka_86)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Junijke 2014
1.6.2014 21:09:59   
Mary2011
Natka_86 najprej čestitke user posted image

Držimo pesti na rokah in nogah, da bosta s punčko kmalu lahko šli domov user posted image

Zakaj pa CR?

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Junijke 2014
2.6.2014 5:46:33   
Natka_86
Carski rez sem imela, ker je bila medenična vstava, se ni obrnila, je
kar čičala na ritki.

(odgovor članu Mary2011)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Junijke 2014
3.6.2014 14:47:11   
bauko
Kako ste kej punce? user posted image Kaj novega?
Pri meni nič, čeprav sem zgleda ful občutljiva in čutim čisto vse - zadnjih par dni mi pritiska na sramno kost in je skratka še nižje kot prej. Neverjetno, nisem si mislila, da bo to šlo tako postopoma in počasi... In vsakič, ko že mislim, da se je user posted image umiril, imam zvečer celo predstavo - trebuh skače levo - desno, gor - dol in je v najbolj čudni možni obliki, kar se da user posted image

(odgovor članu Natka_86)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Junijke 2014
4.6.2014 8:51:20   
helimaša
Ojla punce!
Čestitke še vsem ki jim nisem uspela čestitat.
Pro meni še nič ne dogaja.Sicer mam še mal časa.
bauko zanima me če si že mela ctg?kolk časa približn si bla prkloplena?sm že mal pozabla.Pa me bo jutr moj pelu , da prbližn vem kako in kaj.Upam da se tale vreme mal zrihta.Sicer za vikend je napovedan ful vroče. Tko da upam da ne bom šla glih za vikend not k bomo drgač v sobah umirale od vročineuser posted image

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Junijke 2014
4.6.2014 12:12:14   
bauko
Ja, sem že imela. Traja cca 15 min, nekaj takega. Poleg tega naredi še vse ostalo - voda, pritisk, tehtanje, pa k njej greš not in če je vse BP, si fertik čez minutko, dve. Tako da vse skupaj traja recimo cca 30 min - odvisno, če je še katera druga not...

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Junijke 2014
5.6.2014 10:12:43   
Mary2011
Ojla srečke user posted image ,

Kako ste? Kje ste? Sem mislila, da bolj bo slo proti koncu bolj bomo čvekale o tem kako komaj čakamo, da spoznamo svoje pikice user posted image

Mi smo super, se mi zdi da se mi je trebuh nekoliko spustil, tako da menim da bo otroček na svet pokukal nekoliko prej - tak imam občutek user posted image
Kako ste ve?

Bauko kako si?
Helimaša kako je bilo na pregledu? Jaz imam prihodnji teden prvi ctg, ki se ga kar veselim ker ga do sedaj še nisem imela.

En lep dan vam želiva midva/midve user posted image

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Junijke 2014
5.6.2014 11:05:42   
di di
Pozdravljene! V ponedeljek 02.06.2014 sem rodila puncko s spontanimi popadki. Odlocila se je, da gre prej ven ( rok bdp 20.6). Zdaj imava zlatenico in sva pod lucko, pa tudi malo prevec hemoglobina. Drzite nam pesti, da bo vse vredu in gremo cim prej domov, pozdravcek in drzim pesti za tiste, ki se cakate na svoje strucke.
Rodila v 37 tednu in 3 dni, porod trajal 3ure. Nasa deklica pa ima 2850g in je dolga 49cm.

(odgovor članu Mary2011)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Junijke 2014
5.6.2014 12:53:27   
bauko
Evo glih iz ctg,ki je pokazal,da se nic ne dogaja...
tako da pridno cakam naprej...

di di,cestitke!!! :-)

(odgovor članu di di)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Junijke 2014
5.6.2014 13:05:34   
Mary2011
Di di: iskrene čestitike!! Kako lepo, spontani popadki, kratek porod user posted image

Držimo dvojne pestke na rojah in nogah, da bosta s tvojo pikico kmalu lahko šli domov! Kako se ti počutiš, kako je potekal porod?

Bauko: tvoji pikici je pa lepo pri mamici user posted image

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Junijke 2014
5.6.2014 16:20:43   
helimaša
di di čestitke!
jst sm bla dons na pregledu....ctg je pokazal popadke.....sm to itrak že vem da jih mam.....sm drgač je vse ok....nč ne kaže da bom šla kej prej....drug teden mam pregled.tko da očitno bom itak čez rok rodila tko da punci....
drgač sm kul....sm kar ne spim....in to me totalno ubija....podnevi mi je pa ful težko zaspat....včasih se mal naštimam da bi zaspala.....sm tko težko.....pol sm pa k ena cunauser posted image
sej še mal pa bo....sicer spal ne bomo kej preveč....bo pa vsaj mal bl komotuser posted image

(odgovor članu Mary2011)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Junijke 2014
6.6.2014 20:53:58   
pejka
No, pa smo tudi mi dočakali naše dete user posted image
V nedeljo sem en dan pred rokom rodila zdravega fantka. Porod je bil suer. Več pa, ko bo malo več časa

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?