|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2014
18.3.2014 10:17:09   
Mravljica1
Sončkast pozdrav vsem!

Tudi mene ni na seznamu, torej:
Mravljica1, 31 let, 1. nosečnost, 1. otrok, PDP 1.7.2014, Ljubljana, pričakujemo fantka :)

Papa... user posted image

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Julijke 2014
18.3.2014 16:59:51   
Loomy
Mene tudi se ni na seznamu user posted image
Loomy, 32 let, 1 user posted image , 0 user posted image , PDP 8.7.2014, okolica Ljubljane, user posted image

Uzivajte s trebuscki user posted image


(odgovor članu Mravljica1)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Julijke 2014
18.3.2014 19:38:12   
minime84
Tudi mene ni na seznamu: Minime84, 1user posted image in 0user posted image . PDP 16.7.14, skratek spola na mojo zalost ni zelel razkriti. Sem pa priseljenka v okolico Domzal.

Lepo bodite user posted image

(odgovor članu Loomy)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Julijke 2014
19.3.2014 8:24:57   
Nina_1985
Ojla, punce!

Kako ste kaj danes? Jaz bi še spalaaaaa...user posted image

Ker se mi zdi, da se je moje vprašanje kar nekak izgubilo v množici postov, ga bom še enkrat ponovila: a se mogoče kateri sanja kje bi lahko našla kako lepo nosečniško oblekico (relacija MB-LJ)? Maja me čaka birma - sem botra in bom rabla nekaj bolj elegantnega za oblečt.

Lepo se imejte in pridno božajte bušije! user posted image

(odgovor članu minime84)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Julijke 2014
19.3.2014 8:41:02   
andreja83
Zdravo user posted image ,

Nina_1985 jst ti na žalost ne znam pomagat, tud mi imamo v maju obhajilo nečakinje pa se mi tud ne sanja kje bi lahko našla kaj za oblečt, v Juliju pa ima moja mami en tedn pred mojim PDP Abrahama. Tk da bo tud pestro user posted image . Upam da bo katera druga nama kaj predlagala user posted image , če ne pa edino mi preostane k šivilji stopit

(odgovor članu Nina_1985)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Julijke 2014
19.3.2014 15:39:20   
neznanka89
Pozdravljene
Nina 1985 moja kolegica je v 8 mesecu nosecnosti tudi bila botra in je zelo lepo obleko nasla v C&A v Mariboru. Je bila res zelo lepa pa se cenovno kar ugodna. Se splaca pogledat.

Mene pa zanima, ce je ze katera opazila, da ji tece mleko. Jaz sem se sedaj ze 3 dni zbudila s popacano pizamo. Se mi zdi kar hitro to glede na to da sem komaj v 25 tednu. Upam, da to pomeni, da bom imela mleko, ker bi res rada dojila.

Uzivajte v soncku!

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Julijke 2014
19.3.2014 16:20:52   
Katjuska986
Jaz bi tudi morala biti botra, pa sem nečakinjo prepričala, da bom kot slon in da naj si raje izbere kakega drugega. Sploh ker sem v prvo imela kup težav in res ne vem če bom zdržala tam toliko časa.
Glede oblekice - kaj pa kakšna raztegljiva obleka (čez trebuh enobarvna) in kak bolero čez? Poglej v C&A in podobno.

Punce ali še katero boli trebuh v predelu maternice? Ne vem ali mi spet nagaja šiv ali je zaradi maternice. Cel dan čutim bolečino v trebuhu, občasno pa tudi krče. Je pa to pod šivom od CR in je lahko tudi to, da se razteguje in zato boli.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Julijke 2014
21.3.2014 21:58:24   
Tortica88
Pozdravljene...

da se spet malo oglasim po dolgem času. Zdaj sem v 24. tednu, naj bi pa imela punčko. Zaradi mojih težav imam malo več UZ in je sicer malo manjša kot naj bi bila pri tej starosti, ampak zaenkrat še nič kritičnega. Ta teden sem imela še OGTT, ki je na srečo ok, čeprav zredila sem se pa za moje pojme že nekaj (cca. 5-6 kg), noben pa ni rekel, da je preveč. Gibe čutim parkrat dnevno, ampak so bolj šibki, če sem bolj aktivna niti ne zaznam. Kakšnih bolečin v področju maternice nimam, občasno kakšni krči, če se kaj več prepogibam/delam. Kupila pa nisem še popolnoma nič, bo pa res treba že počasi razmišljati v tej smeri. Pri oblačilih za "svečane" dogodke vam pa žal ne znam pomagati.

(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Julijke 2014
23.3.2014 11:40:32   
chikititha
Pozdravljene julijke.. Prosim, če še mene dodate na seznam... 1user posted image ,0user posted image PDP 1.7. 2014 ..dečko je user posted image

Glede obleke za takšne priložnosti. hm kaj pa vem pojdi v europark..sigurno najdeš kako trgovino in seveda obleko... user posted image ..jaz imam probleme že z vsakdanjimi cunjami, ko mi res ni prav več..sem morala dokupit pajkice(3komade) kile šle full gor..ena je napisala, da je se zredila 5-6kg, to je čist ok oz. skoraj ničuser posted image user posted image
Glede mleka ne vem kako je, je pa seveda tudi možno ja, da se že proizvaja, vsaj piše tako..

še bi lahko pisala, pa danes nisem nekaj razpoložena. Utrujena..pomladnouser posted image
LEPO NEDELJO VSEM!!! Pa pa

(odgovor članu Mravljica1)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Julijke 2014
23.3.2014 21:22:16   
monnch
sama še nimam velikega trebuščka, tako da bi kakšno oblekico kupovala kar v običajnih trgovinah in pač tak model da pade čez trebušček, mogoče tukaj kakšna ideja http://www.zurnal24.si/pomladne-obleke-za-nosecnice-clanek-226720
Drugače pa sem zdaj končno nakupila nekaj oblekic, nevtralne barve, ker nas dojenček še vedno vztrajno ignorira user posted image
Sebi pa sem mogla privoščit nov modrček, ker me vsi tiščijo.... je pa super občutek, ker drugače nisem ravno preveč obdarjena in tudi možu je všeč nova pridobitev user posted image

(odgovor članu chikititha)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Julijke 2014
25.3.2014 9:28:39   
Nina_1985
Hvala za predloge, punce, bom šla drug mesec malo v akcijo! user posted image Prej se mi ne splača glede na to, da ne vem koliko me bo do takrat napihnilo. user posted image

Prejšnji teden sem bila na morfologiji in je vse o.k., G je potrdila, da bo punčka! user posted image Sem že rekla mojemu, da bo očitno blažen med ženami. user posted image Pa se nič ne pritožuje, je rekel, da ga je šele zdaj dobro “zadelo”, ko je gledal malo bibiko kak se drži za glavo in se čoha po ušesku! user posted image Drugače sem pa ugotovila, da imam že zdaj 2 kg več kot v prvi nosečnosti, tako da vprašanje kako bo do poroda… user posted image

Nekaj sem pa pozabila G vprašat, pa upam, da mi bo lahko katera pomagala. A je treba it tudi v drugo, tretje itd. v šolo za starše al je to obvezno samo prvič??

neznanka89: Če ti že zdaj teče mleko, je po mojem skoraj 100%, da ga boš imela tudi po porodu. Jaz sicer nisem imela take izkušnje, ker se do poroda ni dogajalo z mojimi dojkami nič (tudi povečale se mi niso nič kaj ekstra), potem sem pa imela kar konkreten naval mleka, dokler se stanje ni znormaliziralo. Sicer pa vsem toplo priporočam, da si ga v primeru, da boste imele mleka res preveč, zamrznete. Takrat ko ga imaš preveč, si namreč sploh ne znaš predstavljati kako hitro ti ga lahko zmanjka in si potem res želiš, da bi ga prej shranila. Tako se je zgodilo pri nas in na žalost nisem mogla “pregurati” do hčerinega 1. leta kljub temu, da sem imela nekaj mleka shranjenega v zmzovalniku. V dveh dneh smo šli zaradi stresa in napora (takrat smo se ravno selili) iz “ravno prav” stanja na popolno nulo. user posted image

Čestitke vsem (tudi bodočim) mamicam za današnji praznik! user posted image

(odgovor članu monnch)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Julijke 2014
25.3.2014 10:20:03   
Klavirka
Nina_1985, tudi jaz grem kmalu na poroko in sem naročila oblekico pri šivilji. Se mi zdi, da se to najbolj splača, saj mi jo bo kasneje, po porodu, zožala in celo prilagodila, da bo za dojenje. Zdi se mi, da ne pride nič dražje kot tiste v trgovinah.

Pošiljam vam en link novega e-časopisa, kjer sta tudi dva članka za nosečke na str. 33 in str. 38: http://digital.edition-on.net/Medex/BodiVita_Pomlad2014

Pri nas je vse ok, danes sem vstopila v 27.teden. Na amniocintezi in morfologiji je potrjeno da bo fantek user posted image user posted image Zadnji teden že kar pošteno brca, tako da imam trebuh na trenutke v valovih user posted image Naj bi bil zdaj težek že celo kilo in dolg 40cm. Kar verjeti ne morem, da je že tako velik dečko user posted image Še vedno pa me matra utrujenost in občasne slabosti, ampak zgleda, da je pač moja nosečnost takšna in ni druge user posted image Zato delam kolikor lahko in pogosto počivam user posted image

Uživajte v nosečnosti drage moje! user posted image

(odgovor članu Nina_1985)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Julijke 2014
25.3.2014 11:27:42   
chikititha
Klavirkauser posted image midve sva pa narazen 5dni..jaz v nedeljo vstopam v 27t in prejšnji teden sem imela pregled..moj fant je pa velik 21cm in tehta 800g, pa je rekel G, da je to super! Sedaj, ko sem prebrala, kako je vaš velik in težki že, se sprašujem, če res moj lepo napreduje?!?
Bom kar verjela G...najbolje se nič obremenjevat, bo že vedel on najboljeuser posted image ..
Brcike so pa intenzivne in pestro je čez celi danuser posted image
Neka odstopanja zmeraj so plus ali minus ...videli bomo drug mesec.
Ostale julijke koliko pa vaši user posted image vagajo in so veliki že pri teh tednih?
Klavirka čist si me zmedlauser posted image user posted image


(odgovor članu Mravljica1)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Julijke 2014
25.3.2014 15:48:18   
Klavirka
Draga chikititha,
brez skrbi. Mere sem napisala iz knjige, ker sem bila na UZ pred dvemi tedni. Sorči, ker sem te zmedla. Samo vsaka knjiga in zdravnik merijo zgleda po svoje user posted image Od 26. tedna se otroci merijo od glavice do prstkov na nogah, pred tem pa od glavice do zadnjice in je zato višina prej kao "manjša". Med 26. in 27. tednom pa se teža poveča z 800 na 1000 g. Na prejšnjem pregledu je tudi moj malček bil le nekaj čez 700g. Tako da bo tudi tvoj čez par dni težek že cel kilogramček user posted image Teža zdaj najhitreje raste in tako tudi naši trebuščki. Zdi se mi, da je z vsaki dnevom vse večji. Pa tako močen je v zadnjih dneh, da mi trebuh samo valovi user posted image

(odgovor članu chikititha)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Julijke 2014
25.3.2014 20:54:54   
rocknroll
Se po dolgem času spet oglašam...in vidim, da ste vmes bile zelo aktivne, od nakupovanja slavnostnih oblek, do sestavljanja seznama julij ;).

No, jaz sem prav danes opravila morfologijo.... je bila nekje srednje dolga. Ginekologinja mislim, da je vse pogledala, kar je treba, in je vse ok. Moram pa priznat, da sem bila kar presenečena, da sploh kaj vidi pri tako slabi sliki ultrazvoka (javno zdravstvo), v primerjavi s tistim, ki ga ima npr dr. Strahova. Se res pozna da ni denarja, zgleda. No, kakorkoli že... potrdila je tudi moj občutek, da nosim fantka :)). Končno bova začela zares izbirati ime!!

Kar se tiče oblačil sem jaz zaenkrat nabavila samo dvoje kavbojke (kar H&M, so dost ok) in pa trenirko. Imam kar nekaj zgornjih delov, ki so že tako zelo široki, pa nekaj razteglijvih majic, ugotavljam pa da je letošnja moda taka, da ni kaj dosti tunik... bi rada kupila kakšno novo, tako da bi jo lahko imela še izven nosečnosti.

Sicer pa počutje ok... razen kolki so me začeli bolet... občasno sicer, po kakšni telovadbi. Zaenkrat poskušam bit še kar čimbolj aktivna, samo če se tole s kolki ne umiri bo treba zreducirat na jogo.

Eno vprašanje... a katera jemlje kakšne dodatke omega-3 maščobnih kislin. Sem namreč pregledala priporočene vitamine itd v času nosečnosti in ugotovila, da vse nekako dobim že z normalno prehrano, razen tega. Kakšno priporočilo glede tega?

Aja, za konec pa še moji podatki... sem opazila, da me tudi še ni na seznamu:

rocknroll, starost 33 let, Ljubljana, 1. nosečnost, PDP 30.7. 2014, user posted image

Lepo se imejte!!

(odgovor članu Klavirka)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Julijke 2014
26.3.2014 6:30:21   
chikititha
user posted image user posted image Klavirka, lepo si me potolažila..user posted image
No s tem sem seznanjena, da sedaj pride pravi poskok v rasti in pridobivanju teže..
Nisem pa vedela, kako poteka to merjenje-sedaj vemuser posted image ..

Uf, ko spanje postane tako medlo..zbujanje na vsake 2uri...wc.. zaspim nazaj, komaj se lepo smestim, spet wc...noorooouser posted image ...najlepše pa itak, ko me brcike zbudijo, ko naš malček začne opozarjat nase-neprecenljivo..

Rocknroll jaz nič druga ne jem, kot samo elevit..vse ostalo pa bi naj bilo v hrani bae..ne vem...že od začetka jem vse, kar mi paše, kar se pa tud poznauser posted image ..ribe, zelenjava,od sadja samo pomaranče..mesa skoraj nič, mi sploh ne diši...itd.. odvisno od luštov user posted image



(odgovor članu Mravljica1)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Julijke 2014
26.3.2014 15:08:05   
TaraN
Drage nosečke,

sem mamica dveh fantkov, drugače pa specializirana za Čustveno pripravo na porod in bi želela povabiti vse k pridružitvi skupini za pripravo: https://www.facebook.com/events/261112060725213/

Res je, da se na porodno bolečino ne moremo pripravljati vnaprej, lahko pa se pripravimo na to, kako jo bomo doživeli, kako jo bomo preusmerjali, se soočali s svojimi čustvi ... in na tak način posredno vplivali tudi na doživeto bolečino.

Pozdravček in čudovito nosečnost želim vsem mamicam! <3
Tara

(odgovor članu chikititha)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Julijke 2014
27.3.2014 8:29:21   
Nina_1985
Pozdravljene, nosečke! user posted image

Ojej, se mi zdi, da bo danes še en zaspan dan… user posted image Če ne bi bila noseča, bi si na takle dan privoščila več kavic kot običajno, zdaj pa več kot ene dnevno ne presežem. Kaj pa ve? A ste se zdaj med nosečnostjo popolnoma odpovedale kavi? Vem, da so nekatere absolutno proti in jo med nosečnostjo popolnoma črtajo.

Kar se tiče oblačil, tudi jaz že dolgo ne nosim več “navadnih”. Že v času prve nosečnosti sem si v H&M-u nabavila ene kavbojke in jih zdaj pridno guram. user posted image

Glede raznih dodatkov: tudi jaz ne jemljem drugega kot Elevit. Še tega ne bi, če ne bi bil cel halooo okol te folne kisline. Drugače pa vsebuje še ogromno drugih vitaminov in mislim, da tudi to povzroča večji apetit. Ko sem prvič rodila, sem dojila in sem tudi zaradi tega nadaljevala z jemanjem Elevita, ampak sem opazila ful veliko razliko, ko sem ga potem nehala jest… Tile vitamini pridno pomagajo pri nabiranju kg! Ampak dobro, zdaj je treba gledat na otroka, a ne? user posted image

V zvezi z zgornjim postom bi pa napisala tole: Čustvene priprave na porod, o kateri piše TaraN, ne poznam in o njej ne morem sodit. Sem pa bila sama pred prvim porodom na pripravah, ki jih vodi gospa Ana Španinger na Ptuju, gre pa za t.i. “smejoči porod”. Lahko rečem, da je ta zadeva v kombinaciji s knjigo Modrost rojevanja pri meni delala čudeže. Vem, da se marsikomu zdi to smešno, češ “kdo se pa smeji med porodom”, ampak sploh ne gre za to, da bi se naj mamica smejala, ampak da bi mamica s svojo psihično (in tudi fizično) pripravo na potek poroda olajšala otročku prihod na svet. Ne vem kako ste druge, ampak sama vem, da če se na neko stvar dobro psihično pripravim, mi je vse lažje. V prvo sem si s tem naredla veliko uslugo, ker sem rodila popolnoma brez protibolečinskih sredstev, tako da se že dogovarjam, da bi se tudi pred drugim porodom oglasila pri gospe Ani. Je pa zelo prijetna ženska, dela kot babica v ptujski porodnišnici in je videla že marsikaj. Za mene je pa bilo predvsem pomembno to, da je dejansko pionirka na tem področju in je učila nekatere od tistih, ki zdaj prav tako predavajo o smejočem porodu. Premislite.

Lep dan želim vsem! user posted image

(odgovor članu TaraN)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Julijke 2014
31.3.2014 18:59:12   
mari88
Zdravo,

nikoli nisem brala ali spremljala forumov, ker sem že tako težko za računalnikom v času nosečnosti..bi se vam pa z veseljem pridružila in prosila, če me dodate na seznam.
moji podatki:
PDP: 14. 7.
starost: 26 let
kraj: okolica Celja
1. nosečnost,
pričakujeva pa 2 punci

Kolikor sem zasledila, ste že veliko dale skozi skupaj.. sama sem imela do nedavnega tudi pestro nosečnost in nekaj zapletov ampak punci ostajata kljub temu zelo zdravi, živahni, le mamico velikokrat skrbijo malenkosti - menda imajo nosečnice z dvojčki še toliko več hormonskih težav user posted image .

Želela bi se pridružiti tudi fb skupini, če me lahko katera doda https://www.facebook.com/marijana.jerkovic.5?ref=tn_tnmn

hvala za pomoč in lep pozdravček

(odgovor članu Nina_1985)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Julijke 2014
1.4.2014 9:13:55   
Katjuska986
A fb skupino imate tudi? Bi lahko tudi mene dodale?

Kako ste kaj danes?
Mene zelo matra ta ura. Zjutraj sva s hčerko zaspali. Ob 7ih bi mogla biti v službi, pa sva 10 čez sedem šele štartali pa moram še njo v vrtec oddati. user posted image
Nosečnost gre ok. Zelo me srbi trebuh oz. koža na trebuhu. Mi je v prvi vse popokalo in me ves čas srbi sedaj po teh brazgotinah.
Še katero zaliva voda oz. močno oteka? Jaz če ne nosim kompresijskih nogavic me že popoldan tako bolijo noge, da ni za zdržati. Razmišljam da bi šla na ročno limfno drenažo. Je že katera probala? Menda strojne ne priporočajo, ročna pa je ok.

(odgovor članu mari88)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Julijke 2014
1.4.2014 9:54:27   
daisy dee
Hej punce user posted image

Evo po dolgem času se spet malo oglašam. Sem končno našla čas. Zdaj sem že doma - ne hodim več delat...pa ne zato, ker ne bi mogla, ampak ker se je moja pogodba za določen čas iztekla in mi je zaradi nosečnosti niso podaljšali user posted image No ja, pa se ne obremenjujem preveč, ker je na poti nekaj kar sem si močno želela in sem vso to situacijo kar pričakovala user posted image .
Sicer sem doma že dober teden, ampak sem imela toliko opravkov, ki jih prej nisem uspela obletat user posted image
Danes sem si pa rekla, da je že čas, da vas malo pozdravim.
Jutri bom noseča polnih 28t user posted image , in se zaenkrat počutim super. Še vedno veliko hodim lulat in zadihana sem po parih korakih, hehe, ampak gre počasi in vztrajno.
Čez slabih 14 dni imam naslednji UZ, da preverimo lego in rast user posted image , kar z mojim komaj čakava...da bova spet videla najino dojenčico user posted image .

Katjuska986, mislim da je pametno, da bi šla na ročno limfno drenažo...sploh če res tako zatekaš...je pa pomembno, da greš k primernemu maserju oz. terapevtu. Nujno moraš povedat za nosečnost (saj predvidevam, da se vidi), ampak vseeno povej že ob rezervaciji user posted image .

Kako ste kaj ostale? Se dobro počutite? Ali že na veliko kupujete opremo in oblekce?

Jaz imam od opreme že skoraj vse...sva kar sproti malo pa po malo kupovala. Čakam še vse cunjce od sestre in kolegice, da malo pogledam kaj bom dobila in kar bo potrebno potem še dokupim.

Sem se kar razpisala...upam, da se tudi ostale kaj oglasite.

Želim vam lep sončen dan user posted image

(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Julijke 2014
1.4.2014 10:54:51   
Katjuska986
Ja vem, da bi bilo treba it h kvalitetnemu maserju. Do sedaj sem hodila kar na strojno, sedaj pa pravijo, da zaradi žil ni dobro da grem na strojno. Zatekam pa res ful, pa še žile mi pokajo in izstopajo pa bolijo. Sedaj sem še z nogavicami, ne vem kako bo poleti. Ker so ful vroče.

Glede opreme... v soboto gremo menda v Ikeo gledat otroško sobico. Sem se odločila, da bom kupila posteljico s tobogančkom, tako da se tamala preseli v to novo sobico user posted image , meni pa ostane ta kjer je sedaj - k je notri mala posteljica pa tavelka (zame, če je treba kdaj tam spati). Bomo videli če bo izvedljivo.

Za obleke pa.. kaj vem. Nekaj mi jih je ostalo od hčerke. Zna pa biti da bo tokrat fantek (vsaj moji občutki so taki, ginekologinja ni mogla ne potrditi ne zanikati - ker ni bila prepričana). Tako, da bo vsaj na začetku mogoče malo v roza :) no saj sem imela kar nekaj oblekic takih nevtralnih barv, tako da ne bo ravno hude panike.

(odgovor članu daisy dee)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Julijke 2014
1.4.2014 10:59:47   
korinca
Pozdravljene mamice! Upam, da s svojim postom ne smetim. Želim vam le ponuditi večen spominček na vaše čudovito obdobje v življenju. Če razmišljate o ovekovečenju vašega trebuščka, novorojenčka ali kasneje malčka pokukajte na mojo stran. Mogoče vam bo všeč :). Srečno, predvsem zdravo nosečnot vam želim še naprej. Tina

https://www.facebook.com/pages/Fotografiranje-otrok-in-nose%C4%8Dnic/255059391264002

(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Julijke 2014
3.4.2014 20:31:22   
neznanka89
Pozdravljene user posted image
Da se spet malo javim. Sem v 27 tednu. Zaenkrat je vse v najlepšem redu, le lakota me daje. non stop bi nekaj jedla. Sicer sem se do sedaj zredila 4 kg kar se mi niti ne zdi pretirano ampak me res skrbi kaj bo naprej. no glavno je da bouser posted image zdrava. Imam pa že kar veliki trebušček. Sem do sedaj nosila še majčke od prej, sedaj so pa mi kar naenkrat postale prekratke in pretesne.
Je katera že dobila strije? jaz sem jih po prsih, čeprav se mažem že od drugega meseca.

Jaz imam od opreme le voziček in pa jajčko. imam namen v nabavo iti tam nekje konec aprila. je pa res, da bom rabila večina vse.
Uživajte!

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Julijke 2014
3.4.2014 23:21:55   
Zvezdica***
Zdravo, nosečke!

Tudi jaz sem v 27.tednu :-)) srecna, da čutim brcanje in pri tem neizmerno uživam! Do sedaj sem se zredila okoli 10 kg. Sliši se veliko, vendar sem bila pred nosečnostjo kar suhcana in sem pač sprejela, da teža pride zraven.
Seveda se tudi mažem na najbolj "kočljivih" predelih, vendar od začetka nosecnosti to nisem pocela vsak dan, sedaj pa kar imam ritual zvecer in zjutraj ( tudi ne vedno zjutraj). Nekaj to že pomaga, je pa tudi odvisno od drugih dejavnikov, kar se moramo pac nosecke zavedat.
Nicesar se nisem kupovala za nase dete, ker sem ze nekaj tednov zaradi zdravstvenih tezav na bolniski, za to bo pac bolj poskrbel moj partner :-)

Lepo se imejte in uzivajte v nosecnosti in cim manj oz. brez zdravstvenih zapletov.

(odgovor članu neznanka89)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?