|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 18:48:43   
aspera
Uf, jaz jih imam 32, zame je to prvi postopek in sem drugače zdrava. A mislite, da mi bojo potem dve vstavili (če bo sploh možno, ja)? Dvojčka bi bila pa kar orng zalogaj user posted image .

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 19:08:56   
monsy
aspera ja po moje te bojo vprašali če želiš dva,...stara si dovolj!!! user posted image

No jaz ne verjamem da bi lahko imela tako srečo da bi bili kar dvojčki,...čeprav ne bi mela nč proti user posted image


(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 19:21:16   
aspera
monsy, ne govori bedarij, jaz sem še mlada, hahaha user posted image . O tem, če mi vstavijo dva, se morava pa z dragim še pomenit, da se ne bova potem na transferju samo butasto gledala user posted image .

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 19:49:15   
monsy
Itak da si mlada haloo,...sej jst sm samo 2 leti mlajša od tebe user posted image

Moj sploh besede nima pri tem kolko naj mi jih vstavijo...glede na to da ma najmanj dela pri vsem tem postopku, me mora kr lepo ubogat!!! user posted image Pa itak vedno reče, naredi da bo prav,ti že veš!!! haha

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 20:05:26   
aspera

IZVIRNO SPOROČILO: zari

aspera še malo in gre zaresuser posted image .


Ja, odštevam dneve user posted image . Po eni strani še vedno upam, da se pa user posted image mogoče ta mesec sploh ne prikaže, ampak nisem jaz te sreče. Pričakujem user posted image na začetku naslednjega tedna.

Mi je pa včeraj sestra rekla, da če v službi opravljam fizično delo (kar ga tudi, med drugim), da mi svetuje, da sem že v času špikanja na bolniški, da ne bi prišlo slučajno do zasuka jajčnika. Pa po punkciji mi baje pripada 8 dni bolniške in na dan punkcije tud fantu 1 dan, za nego.

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 20:08:16   
aspera
monsy, moj bi takoj bil kar za dva, samo glede na to, da sem jaz tista, ki bi ju mogla donosit, rodit, dojit itd., tudi meni prepušča odločitev user posted image . Prav ne vem kako se bom odločila, res ne.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
6.11.2013 21:11:33   
lotkla
Jutri zjutraj ob osmih imava uro, da prideva po špike. Zanima me, če se ure držijo, ali je ful zamude? Namreč moj ima tako grdo navado,da nikol noče pridt točn. On more zamudit cca. 10-15 minut. sploh pa pravi, da se v zdravstvu povsod čaka.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
7.11.2013 5:28:29   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: aspera
Ja, odštevam dneve user posted image . Po eni strani še vedno upam, da se pa user posted image mogoče ta mesec sploh ne prikaže, ampak nisem jaz te sreče. Pričakujem user posted image na začetku naslednjega tedna.


No tud jaz upam da je ne bouser posted image , ja ja tud jaz nisem te srečeuser posted image . Sem pa pred kratkim zvedela za moji dve sodorki pri IVF, da pričakujeta user posted image po naravni potiuser posted image .
No men so prvič vstavli dve pikice ker so bile slabe kvalitete, in imamo super kvalitetni čudežuser posted image doma, drugič tud dve (sma se tak odločila, ker naju je čist presenetla z vprašanjem dva ali enega) smo prišli do pluska + krvavitve in beta je začela kmalu padat. Tretjič nama je ponudla enega, sva se pa prej dogovorila da enga zaradi moje kar rizične prve nosečnosti, katero sem morala v večini preležat. Sam so mi user posted image user posted image tako luštniuser posted image .

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
7.11.2013 5:39:55   
zari
Aja sem pa pozabla napisat da smo v tretjem postopku prišli do devetega tedna oz. že prej je user posted image prenehal bit srčekuser posted image , tako da...

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
7.11.2013 9:59:28   
stasinko
aspera tudi mojega moža so opozorili user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: aspera

Niso noben larifari, včeraj je medicinska sestra mojega prav opozorila, da bom verjetno do vseh teh hormonov zelo občutljiva in da naj bo strpen user posted image .


(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
7.11.2013 10:05:44   
stasinko
Danes se špiknem z zadnjo inekcijo :) jutri UZ... potem pa pogumno naprej :)
moram priznati pa da sem zajec :) in da se punkcije nič kaj ne veselim user posted image

(odgovor članu stasinko)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
7.11.2013 13:26:05   
sitka mala

IZVIRNO SPOROČILO: zari

sitka mala si mi ful sumljiva, a nebi vseeno testkalauser posted image ti znaki in to. Saj vem, da si bila pri gin. in ti grozni cisti, ne vem nouser posted image . Upam da bo 15. čimprej tu in da dobiš na čimveč vprašanj odgovore, pozitivne sevedauser posted image user posted image .
Drugače pa hormoni res naredijo zmedo v telesu.



Sem tudi test naredila, je seveda -.
Drugače pa res več ne vem, kaj naj si mislim.. Včeraj zvečer sem šla kakat, in ko sem se ulegla v posteljo, sem mislila, da me raztrgalo (bolečine povsod, desno, levo, celoten trebuh, skratka groza user posted image ). Danes zjutraj sem se prvič po 10 dneh zbudila kot rožica, brez vsakršne bolečine. user posted image Ma je možno, da so mi počile ciste??

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
7.11.2013 14:02:54   
lotkla
No tako, dobila sem Puregon za 5 dni, sam kaj ko je do user posted image še daleč. Je pa res, da so sestre vse ful prijazne.
Tudi mene je ga.Sonja opozorila, da bom v času jemanja lahko bolj čustvena, da se lahko pojavi slabost in bolečine v jajčnikih, ter da v tem času ne smem dvigniti več kot 5 kilogramov. Omenila je tudi, da mi pripada 8 dni bolniške po punkciji.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
7.11.2013 17:27:41   
aspera
Aleda, kaj dogaja pri tebi? Jutri lulaš, ane? A te je že kaj prej firbec premamil user posted image ? Ful upam na lepo novičko user posted image .

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
7.11.2013 18:49:03   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: lotkla

No tako, dobila sem Puregon za 5 dni, sam kaj ko je do user posted image še daleč. Je pa res, da so sestre vse ful prijazne.
Tudi mene je ga.Sonja opozorila, da bom v času jemanja lahko bolj čustvena, da se lahko pojavi slabost in bolečine v jajčnikih, ter da v tem času ne smem dvigniti več kot 5 kilogramov. Omenila je tudi, da mi pripada 8 dni bolniške po punkciji.

Zanimivouser posted image , to prvič slišim, pa sem dala tri postopke skoz, na delovnem mestu tud dvigujem do 30kg, mi je pa to popolnoma razumljivo po punkciji in seveda po transferju, da se je potrebno bolj pazit.

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
7.11.2013 19:07:00   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: zari


IZVIRNO SPOROČILO: lotkla

No tako, dobila sem Puregon za 5 dni, sam kaj ko je do user posted image še daleč. Je pa res, da so sestre vse ful prijazne.
Tudi mene je ga.Sonja opozorila, da bom v času jemanja lahko bolj čustvena, da se lahko pojavi slabost in bolečine v jajčnikih, ter da v tem času ne smem dvigniti več kot 5 kilogramov. Omenila je tudi, da mi pripada 8 dni bolniške po punkciji.

Zanimivouser posted image , to prvič slišim, pa sem dala tri postopke skoz, na delovnem mestu tud dvigujem do 30kg, mi je pa to popolnoma razumljivo po punkciji in seveda po transferju, da se je potrebno bolj pazit.



Tudi jaz prvič slišim!!!!! user posted image glede na to da sem v zdravstvu zaposlena,....kaj pol a bi mogla bit na bolovanju od začetka do konca (ker vzdigujem ljudi) !???? HM.....

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
7.11.2013 19:10:07   
aspera
Tudi meni so to rekli v torek in mi svetovali, da naj bom doma (na bolniški) že takrat, ko se špikam, če opravljam kakšno težje fizično delo in dvigujem kaj težkega v službi. Baje, da lahko pride do zasuka jajčnikov.

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
8.11.2013 5:21:42   
zari
Aleda še vedno držim pesti da danes nalulašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Javi!!!

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
8.11.2013 5:56:15   
Aleda
Ojla, punce samo na hitro ker se mi mudi v službo. Nič ne bo, menstro bom dobila in tester tut kaže minus. Bo naslednjič boljšeuser posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
8.11.2013 7:19:36   
dekca
Aleda, sva bili že maja skup, pa zdajle, čeprav sem jaz predčasno zaključila, očitno bova tudi naslednjič. V nove zmage.

lotkla, tistih 8 dni bolniške je mišljenih 5 + 3, 5 za punkcijo in 3 za transfer, če imaš transfer na 5. dan.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
8.11.2013 10:04:45   
lotkla
Ja dekca sej se mi je zdelo da je verjetno tako mišljeno, ampak nisem spaševala.


(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
8.11.2013 16:02:28   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Ojla, punce samo na hitro ker se mi mudi v službo. Nič ne bo, menstro bom dobila in tester tut kaže minus. Bo naslednjič boljšeuser posted image

Nimam beseduser posted image user posted image user posted image user posted image .
Kaj pa če je vseeno prehitrouser posted image .

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
8.11.2013 16:46:25   
sitka mala
Aleda saj je še ni, ne?? user posted image

Drugače pa sem danes dobila klic iz Leonišča, me je sestra spraševala, kdaj nameravam it u postopek user posted image . No, in sem izvedela, da je zadnji rok, da letos začneš s postopkom 2.december, ker imajo konec decembra vse zaprto. In ja, naj v petek, ko sem naročena na UZ, kar sabo prinesem zdravila, za vsak slučaj (jih morem namreč vrnit, če ne grem v postopek). No ja, pa je šlo upanje dokončno po vodi, da bi letos ugledala user posted image user posted image .. Sicer mi je zadnjč gin izmerila debelino sluznice 16mm (naj bi se M pripravljala), ampak mi tele ciste v zelje skačejo... user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
8.11.2013 19:15:21   
aspera
Ne no, Aleda, jaz sem pa tako stiskala pesti zate user posted image . Ful mi je žal user posted image user posted image user posted image .

mickybap, kako si ti, kako se počutiš? Koliko dni imaš še do testa?

sitka mala, držim pesti, da se tvoja user posted image odloči kmalu priti, da boš lahko šla še letos v postopekuser posted image .

Jaz imam pa danes že rjavi izcedek, tako da mi tale ICSI ne uide user posted image . Čakam, da se user posted image ulije in da začnem s špikanjem. Sem se pa odločila, da bom kar na bolniški v tem času (po nasvetu med.sestre), ker v službi dvigujem težke stvari.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF/ICSI november-december 2013
8.11.2013 19:35:39   
mickybap
danes me je spet spikalo v maternici in jajnickima,ne vem kaj,to je bilo spet pre dva dni,in tocno sem ,,čutila,, maternicu aaa cakanje ubija,15.11 grem na beta

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?