|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 15:10:48   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Nekaj me zanima in še nisem zasledila v tej temi.....a posteljino peglate tudi....?




Ne. Za polžo sem peglal prve pol leta (menda je to priporočljivo) potem pa ne več. Niti cunj ne likam, če le ni nujno.



ne ne likam user posted image , ker imam skoraj vso tako posteljnino, ki se ne lika

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 15:31:07   
liliana
Patrino......ko je Napoleon prihajal domov z daljšega vojnega pohoda je po slu poslal svoj Jozefini sporočilo "Draga, prihajam, ne umivaj se......" user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 15:50:03   
pomlad08
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

ti se kar čudi. eni pa vemo kako narava deluje.

Veš, kljub temu, da mogoče ne zgleda, tudi drugi vemo, kako deluje narava, pa nam to vseeno ne služi kot izgovor, da imamo umazane otroke.

Jaz pa dvomi, da si vzgojiteljica v vrtcu na sestanku dovoli to izpostaviti......da nagovori javno starše, da ne umivajo dovolj svojih otrok.....verjamem sicer, da se vzgojiteljice med sabo zgražajo nad neustrezno higieno otrok.....da pa bi to javno izpostavljale pa resno dvomim....ker če je otrok res tako nemarno umazan oz. zanemarjen, je verjetno dolžnost vzgojiteljice, da to pove staršu in starša opomni, ne pa da se ta problem izpostavi na roditeljskem sestanku kot splošen problem vsega oddelka in še celo uporabi besednjak "higiena vaših otrok je pa pod nivojem"....

čeprav mene osebno pri otroku, še posebno poleti, ne moti, če ima kdaj črno pod nohtom, to me ne moti niti pri kmetih in pri ženskah, ki precej delajo na vrtu in njivah.....verjamem pa, da moti tiste, ki naravo uživajo zgolj od daleč, iz urejenih sprehajalnih poti in čistih igral na igrišču......



Lili do stvari je očitno prišlo čisto spontano oz. neplanirano. Imeli smo srečanje z ustvarjalnimi delavnicami in vzgojiteljice so se zasekirale, ker niso imele dovolj zaščitnih haljic za vse mulčke. Potem pa so se nekateri starši pač oglasili, da jih ne moti, da se otroci poflekajo, češ da s etako ali tako morajo vsak dan tuširati. No in beseda je dala besedo in ko je ena mamica ravno razglabljala da otroci tako ali tako morajo biti umazani, je vzgojiteljica odgovorila , da odvisno od česa in koliko časa. No in potem je še povedala par stvari. Meni osebno je bilo malo tako tako, vendar ko takole berem komentarje nekaterim, moram priznati, da sem rahlo šokirana nad nekaterimi. Očitno vsakodnevno čistočo nekateri jemljemo kot samoumevno, nekateri pa pač daleč od tega. Pa če odrinemo stran otrokovo dobro počutje po kopanju, tuširanju, higienske vidike in samo vcepljanje higienskih navad otroku, ter pomislimo le na nekaj: a ni luštno pocrkljati, k sebi stisniti in imeti v naročju čisto dete?In ne takšnega reveža z repo v ušesih, marogami za ušesi in za vratom, "dišečimi " stopalčki...Čisti nohtki so pa tako očitno že nadstandard in privilegij za nekatere.

mamo pač pupo, ki rada packa in ustvarja. skoz je pa ne bom motila s tem, da mora pazit, jo skoz pucala in preoblačila - naj ima neobremenjeno otroštvo user posted image

Matejči, še en izgovor? Tudi naši otroci niso nikoli pri miru in tudi zelo veliko ustvarjajo. To, da jo vsak večer na hitro oprhaš in gre otroče sveže in dišeče v posteljo, niti pod razno ne moreš šteti pod obremenjeno otroštvo. Temu se reče skrb zase in osebna higiena. Neumivanju otroka in tlačenje le tega na vsake tri- štiri dni v banjo, pa tudi ne moremo označiti za neobremenjeno otroštvo, temveč za zanemarjeno.
In tudi izgovori , da se je zvečer kopal, zjutraj pa odšel v vrtec umazan, ker je pred vrtcem ustvarjal, so kar nekaj. Kar spomnite se na prepotene ljudi poleti na troli sredi mesta. Prav dobro se da preceniti, kdo smrdi zato, ker je le trenutno zašvical v gužvi in kdo ima okrog sebe dihurski vonj ker vode že nekaj dni ni spustil k sebi. Pa ne mi spet s tem, da se eni bolj potijo kot drugi.

Patrino, a pri vas umivate zobe in roke (nohte9 samo takrat, ko se tuširate? user posted image

Umivamo jih po potrebi tudi večkrat čez dan- odvisno kaj pač počnemo oz. kaj jemo. Drugače pa se tako ali tako tuširamo vsak dan. In da- pri nas je tudi tuširanje del vsakodnevne higiene.


Če povem po pravici- nekako tule gor čezdalje bolj opažam, da se počutim, kot s tujega planeta. Nikoli si nisem mislila, da se bom morala kdaj zagovarjati pred starši, ki ne umivajo redno svojih otrok, ker jih pri nas pač umivamo.



OMG user posted image In pol je kao Lulu tista, ki uniči vsako temo user posted image

< Sporočilo je popravil pomlad08 -- 14.11.2013 15:51:12 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 15:58:59   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Če povem po pravici- nekako tule gor čezdalje bolj opažam, da se počutim, kot s tujega planeta. Nikoli si nisem mislila, da se bom morala kdaj zagovarjati pred starši, ki ne umivajo redno svojih otrok, ker jih pri nas pač umivamo.

Poenostavljaš. Tuširanje in umivanje ni isto. Umivamo se vsi, noben ne smrdi, pa noben nima umazanije za nohti, ker se pač že več dni ni umil. Ni pa smiselno vsak dan stočiti 100 l vode zato.

Ti dam primer: Hči (9 let) gre zjutraj v šolo, tam sedi, posluša, piše (ok, ima telovadbo, ampak po enem tednu, ko mi dostavi v pranje telovadno opremo, se ponavadi še vedno voha prašek/mehčalec), potem pride domov, poje kosilo, napiše naloge, ponovi kar je treba. Ko je fraj posluša muziko, gleda tv, se igra z mlajšo hčero z barbikami. Poje večerjo in se gre pripravit za spat. Pri katerem od teh opravil naj bi se po tvojem tako umazala/zašvicala, da bi morala zvečer nujno pod tuš, da ne bo zanemarjena? Kadar pride z atletike, se pa itak stušira, ker se potem že počuti bolje.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 16:01:31   
patrino
OMG user posted image In pol je kao Lulu tista, ki uniči vsako temo user posted image

Če si prišla kupit kokice, si na napačni temi- tu se še ne prodajajo, zato ne vem čemu tvoj komentaruser posted image Lahko pa poveš, če si ta teden že umila otrokeuser posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 14.11.2013 16:03:53 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 16:08:32   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


OMG user posted image In pol je kao Lulu tista, ki uniči vsako temo user posted image


kaj te nisem jaz uničila? Izgleda mi ni poslalo komentarja naprej, tam na prvi strani user posted image

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 16:10:18   
LuLu
joj, ti pa tvoje kokice user posted image daj obrni ploščo, pa daj malo druge muzike za ples

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 16:11:33   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Lahko pa poveš, če si ta teden že umila otrokeuser posted image


umívati -am nedov., tudi umivála (í) 1. čistiti telo, del telesa navadno z vodo in milom: umivati bolnika; umivati otroku glavo, roke; umivati se z milom; navadno se umiva z mrzlo vodo; pogosto, temeljito se umivati; lase si umiva enkrat na teden; noče si umivati zob / ekspr.: droben dež mu umiva obraz mu pada po obrazu; roža se umiva v rosi jo pokriva rosa; umivati se s solzami jokati; žalovati ∙ roka roko umiva človek vrača zlasti v neprijetnem, nedovoljenem položaju dobljeno pomoč s podobno pomočjo; umivati si roke (kot Pilat) ne sprejemati odgovornosti za negativno dejanje, ki ga je kdo storil ne popolnoma prostovoljno 2. pomivati: umivati okna in vrata / umivati sadje prati

tušírati 2 -am nedov. in dov. (ȋ) pog. umivati s prho; prhati: tuširati otroke; tuširati se s toplo vodo

kópati tudi kopáti -am in -ljem nedov. (ọ́ á ọ́) v vodi odstranjevati umazanijo s telesa: mati kopa otroka; kopati bolnika; pogosto se umivati in kopati / ob reki kopajo konje // dajati telo ali del telesa v določeno tekočino, sipko snov zaradi zdravljenja, krepitve: roko mora kopati dvakrat na dan; ozebline kopa izmenoma v topli in hladni vodi ♦ fot. kopati film imeti film v vodi, da se z njega odstranijo ostanki kemikalij; izpirati film kópati se tudi kopáti se 1. biti, gibati se v vodi zaradi osvežitve, krepitve: tam se kopa in sonči mnogo ljudi / rad se kopa / po kosilu sta se šla kopat; pren., ekspr. v morju se je kopal mesec // ekspr. valjati se, (navadno) v sipki snovi: pred hišo so se v pesku kopale kokoši 2. ekspr., s prislovnim določilom, s širokim pomenskim obsegom izraža veliko količino, množino česa: mesto se kopa v jutranjem soncu; pokrajina se je kopala v bleščeči svetlobi / hribovje se kopa v prvem zelenju / kopati se v bogastvu, zlatu / kopal se je v znoju / kopala se je v sreči zelo je bila srečna


Najprej je treba razjasniti pojme, potem lahko pa komentiraš. Trenutno pa samo žališ. Nihče ni rekel, da otrok ne umiva, temveč, da jih ne tušira vsak dan.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 16:11:37   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Če povem po pravici- nekako tule gor čezdalje bolj opažam, da se počutim, kot s tujega planeta. Nikoli si nisem mislila, da se bom morala kdaj zagovarjati pred starši, ki ne umivajo redno svojih otrok, ker jih pri nas pač umivamo.

Poenostavljaš. Tuširanje in umivanje ni isto. Umivamo se vsi, noben ne smrdi, pa noben nima umazanije za nohti, ker se pač že več dni ni umil. Ni pa smiselno vsak dan stočiti 100 l vode zato.

Ti dam primer: Hči (9 let) gre zjutraj v šolo, tam sedi, posluša, piše (ok, ima telovadbo, ampak po enem tednu, ko mi dostavi v pranje telovadno opremo, se ponavadi še vedno voha prašek/mehčalec), potem pride domov, poje kosilo, napiše naloge, ponovi kar je treba. Ko je fraj posluša muziko, gleda tv, se igra z mlajšo hčero z barbikami. Poje večerjo in se gre pripravit za spat. Pri katerem od teh opravil naj bi se po tvojem tako umazala/zašvicala, da bi morala zvečer nujno pod tuš, da ne bo zanemarjena? Kadar pride z atletike, se pa itak stušira, ker se potem že počuti bolje.


Moji otroci se , podobno kot jaz zelo malo potijo. Če bi bil to pokazatelj, da jih je potrebno umiti, bi se lahko enkrat na mesec. V naše svetu se gre zato, da ni potrebno posebej garati in se potiti, pa so določeni deli telesa vseeno umazani. Govorim predvsem o intimnih predelih,nogah, podpazduhe, za ušesi...In če povzamem vse skupaj, bi se z mačjim umivanjem pri lijaku ali bideju porabilo več vode, kot da postavim otroka pod tuš, ga umijem ( oz. se umije), se hkrati osveži in prijetno počuti.
Potem takem, če bi vsi tako gledali kot ti, bi se pisarniški in drugi " sedeči" ljudje umivali vsake kvatre enkrat, temveč bi bilo umivanje rezervirano le za tiste, ki vsak dan nasekajo prikolico drv ali skopljejo na roke 10 zabojev krompirja.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 16:22:48   
metuljčica87
Moj otrok se kopa enkrat na teden (da operemo lase in da se nohti razmočijo za striženje), tuširamo se pa vsako večer, tudi otroka, ker mislim da se tudi on bolje počuti če gre umit spat. Ok vem da otroci ne švicajo tako kot mi, ampak kaj pa ritke? Jih umijete ob umivanju zob zvečer kr s krpo ali kako? Ker da par dni ritk ne umivate pa ... fuj, kaj naj drugega rečem. Tudi jaz delam v vrtcu pa morem žal reči, da tudi otroci včasih zaudarjajo. Ko se recimo pocartljamo večkrat zavoham neumit vrat pa za ušesi, zjutraj zadah iz ust, ko se previjamo neumite ritke in popki od doma in tako. Da se o dolgih nohtih ne pogovarjamo, to smo pa že mogli večkrat omeniti, da je treba redno striči, ker se drugače med seboj popraskajo. Otrok seveda ni nič kriv, ne morem pa razumeti staršev, da jim je težko vsako večer umiti otroka (vzame ti dobrih 5 minut), enkrat na teden postriči nohte in umiti otroku obraz in zobe preden ga pripeljejo v vrtec. Pri nas enostavno brez tega ne gre.

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 17:46:55   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

ti se kar čudi. eni pa vemo kako narava deluje.

Veš, kljub temu, da mogoče ne zgleda, tudi drugi vemo, kako deluje narava, pa nam to vseeno ne služi kot izgovor, da imamo umazane otroke.


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
mamo pač pupo, ki rada packa in ustvarja. skoz je pa ne bom motila s tem, da mora pazit, jo skoz pucala in preoblačila - naj ima neobremenjeno otroštvo user posted image


Matejči, še en izgovor? Tudi naši otroci niso nikoli pri miru in tudi zelo veliko ustvarjajo. To, da jo vsak večer na hitro oprhaš in gre otroče sveže in dišeče v posteljo, niti pod razno ne moreš šteti pod obremenjeno otroštvo.


ti tako rada selektivno bereš in napihuješ svojo dramo v rugljevem slogu, da je težko s tabo debatirat na eni normalni ravni. saj zato pa se verjetno tukaj počutiš kot z drugega planeta - ker ne komuniciraš glih na normalni ravni ene konstruktivne debate.

p.s. kje si selektivno brala in kaj neupoštevala v svojih sklepih, pa lahko zveš, če si ves moj post še enkrat prebereš in upoštevaš kot celoto. dam primer - nikjer nisem napisala da se mi ne tuširamo vsak dan; to si mi ti podtaknila, da podlagi tega, ker sem rekla, da se včasih zgodi, da se tudi kak dan ne in da iz tega ne delamo panike. in tako naprej, skoraj pri vsaki točki. probaj, saj bo šlo, če boš imela voljo. tam kjer je volja, je tudi pot. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 14.11.2013 17:56:47 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 18:01:30   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
joj, ti pa tvoje kokice user posted image daj obrni ploščo, pa daj malo druge muzike za ples


a ni dosadna no? vse je ok, ko ona vsem molitvice bere, ko pa njo kdo mal bockne, je pa takoj obtožen sabotaže. mogoče je patrino JJ user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 18:10:11   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
joj, ti pa tvoje kokice user posted image daj obrni ploščo, pa daj malo druge muzike za ples


a ni dosadna no?


Zelo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 18:10:26   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica87
.. ampak kaj pa ritke? Jih umijete ob umivanju zob zvečer kr s krpo ali kako? Ker da par dni ritk ne umivate pa ...


mi recimo, imamo une mokre krpice za dojenčke v kopalnici in se vsak od nas večkrat na dan s tem obriše.

ne morem verjet kake higienske detalje pišem tle gor. user posted image

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 18:13:29   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


ne morem verjet kake higienske detalje pišem tle gor. user posted image

a si le zaštekala? user posted image
jaz samo berem in se čudim user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 18:37:51   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


ne morem verjet kake higienske detalje pišem tle gor. user posted image

a si le zaštekala? user posted image
jaz samo berem in se čudim user posted image



In kakšne vložke uporabljaš mateyka?
Kolikokrat na dan jih zamenjaš?
Ali uporabljaš tudi tampone?
Kolikokrat se umiješ med menstruacijo?

user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 18:45:17   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Patrino......ko je Napoleon prihajal domov z daljšega vojnega pohoda je po slu poslal svoj Jozefini sporočilo "Draga, prihajam, ne umivaj se......" user posted image

Fej fujuser posted image že prej mi ni bil všeč, ker je bil tak majhen keberček, sedaj pa mi je še manj pri srcu- ni čudno da je bil izgnan- verjetno se ni umivaluser posted image

joj, ti pa tvoje kokice user posted image daj obrni ploščo, pa daj malo druge muzike za ples

Spešli za Lulu :
http://www.youtube.com/watch?v=jwI1j7sslYI

Najprej je treba razjasniti pojme, potem lahko pa komentiraš. Trenutno pa samo žališ. Nihče ni rekel, da otrok ne umiva, temveč, da jih ne tušira vsak dan.
Ja pa ja de- daj si preberi no- in zame osebno mačje umivanje ( kot sem ti napisala v prejšnjem postu) ne zadostuje in po vrhu vsega tudi vode ne gre veliko manj, kot če bi otroka konkretno spucal pod tušem. In zakaj se počutiš užaljeno? Saj sama veš kako čisti so tvoji otroci. In če hodijo v vrtec in se crkljajo še pri kom drugem kot pri tebi, potem ti bodo v primeru, da niso čisti, to kmalu povedali tudi drugi.
ti tako rada selektivno bereš in napihuješ svojo dramo v rugljevem slogu, da je težko s tabo debatirat na eni normalni ravni. saj zato pa se verjetno tukaj počutiš kot z drugega planeta - ker ne komuniciraš glih na normalni ravni ene konstruktivne debate

Ma Matejči ne sekiraj se no tako zelo- kaj te sploh gane, če se meni zdi dete, ki se konkretno umije 2x ali celo 1x na teden - umazano. To v reali sploh ni nič takega veš- v Bangladešu recimo sploh ni važno kolikokrat se kdo umavža . To sem samo jaz, ki imam dober nos in sem iz drugega osončja .user posted image

mi recimo, imamo une mokre krpice za dojenčke v kopalnici in se vsak od nas večkrat na dan s tem obriše.
Naša babi bi na to imela komentar, da se s kolonsko še nikoli ni pokakana ( ona bi sicer uporabila bolj prvinski izraz user posted image rit brisala.

ne morem verjet kake higienske detalje pišem tle gor. user posted image

Za moje pojme so še vedno malo preskromni in premalo pogosti.user posted image


Moj otrok se kopa enkrat na teden (da operemo lase in da se nohti razmočijo za striženje), tuširamo se pa vsako večer, tudi otroka, ker mislim da se tudi on bolje počuti če gre umit spat. Ok vem da otroci ne švicajo tako kot mi, ampak kaj pa ritke? Jih umijete ob umivanju zob zvečer kr s krpo ali kako? Ker da par dni ritk ne umivate pa ... fuj, kaj naj drugega rečem. Tudi jaz delam v vrtcu pa morem žal reči, da tudi otroci včasih zaudarjajo. Ko se recimo pocartljamo večkrat zavoham neumit vrat pa za ušesi, zjutraj zadah iz ust, ko se previjamo neumite ritke in popki od doma in tako. Da se o dolgih nohtih ne pogovarjamo, to smo pa že mogli večkrat omeniti, da je treba redno striči, ker se drugače med seboj popraskajo. Otrok seveda ni nič kriv, ne morem pa razumeti staršev, da jim je težko vsako večer umiti otroka (vzame ti dobrih 5 minut), enkrat na teden postriči nohte in umiti otroku obraz in zobe preden ga pripeljejo v vrtec. Pri nas enostavno brez tega ne gre.


No, Tuljči- tule pa samo še moj podpis manjka. Očitno sva na enem planetu že dva osebka z normalnimi higienskimi navadami.user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 14.11.2013 18:47:59 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 19:02:51   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Naša babi bi na to imela komentar, da se s kolonsko še nikoli ni pokakana ( ona bi sicer uporabila bolj prvinski izraz user posted image rit brisala.


me veseli, da se je šla vsakič stuširat, ko se je pokakala. verjetno je bila grofica in je imela ta prva v vasi toplovod. user posted image

ne morem verjet kake higienske detalje pišem tle gor. user posted image

Za moje pojme so še vedno malo preskromni in premalo pogosti.user posted image


tako kot tvoji prebliski intelekta, strpnosti in razumevanja raznolikosti. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 14.11.2013 19:03:48 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 19:11:20   
patrino
Jaz čisto dobro razumem raznolikost, še posebej pri higieni: imaš različne vrste otrok: umite in umazane user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 19:16:35   
mateyka
ja, seveda gospa rugelj. kot imamo različne vrste intelekta in pristopov.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 19:17:01   
mateyka
gosh, RR se je razburil in mi 2x objavil user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 14.11.2013 19:18:18 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 19:31:34   
liliana
Moj otrok je danes prišel iz šole s črnimi nohti......in ker grem zjutraj ravno na govorilno uro me je ravno tvoja obsedenost s higieno, patrino, navdihnila, da malo zaropotam po šoli....da se ne bodo le vzgojiteljice in učiteljice zgražale nad pomanjkanjem osnovne higiene (kamor sodi seveda tudi črno pod nohti).....če otroci v šoli s prsti ustvarjajo po papirju, to vendar ne more biti izgovor, da otrokom ne pustijo, da si umijejo nohte.....jaz sem zjutraj oddala čisto dete in hočem domov dobiti čisto dete......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 19:34:29   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Jaz čisto dobro razumem raznolikost, še posebej pri higieni: imaš različne vrste otrok: umite in umazane user posted image


uuuu marička... kakega si pa ti rodila?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 19:37:45   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Moj otrok je danes prišel iz šole s črnimi nohti......in ker grem zjutraj ravno na govorilno uro me je ravno tvoja obsedenost s higieno, patrino, navdihnila, da malo zaropotam po šoli....da se ne bodo le vzgojiteljice in učiteljice zgražale nad pomanjkanjem osnovne higiene (kamor sodi seveda tudi črno pod nohti).....če otroci v šoli s prsti ustvarjajo po papirju, to vendar ne more biti izgovor, da otrokom ne pustijo, da si umijejo nohte.....jaz sem zjutraj oddala čisto dete in hočem domov dobiti čisto dete......user posted image

Tako se dela Lili- sem vedela, da se je splačalo kregat- nekateri so se že naučili user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Posteljnina in pižamca :)
14.11.2013 19:39:22   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Jaz čisto dobro razumem raznolikost, še posebej pri higieni: imaš različne vrste otrok: umite in umazane user posted image


uuuu marička... kakega si pa ti rodila?


njen se je že rodil umit, oblečen, nadišavljen..

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?