|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2014
12.8.2014 14:11:34   
Pandica
Keksy, cestitke
user posted image user posted image

Jaz pa sem danes imela pregled. Bila sem delezna celo vaginalnega pregleda tudi, maternicni vrat ze zmehcan in 2 cm odprta...nazaj domov cakat kdaj bo?!? Pdp imam 14.v cet., sem upala, da bo kaj prej ampak nic ne kaze na to...no tudi, ce rodim na rok nebo slabo, ker pol bosta obe nasi pupi rojeni 14tega v mesecu ;-)

Boleca glava - niti ne, me pa zadnje dni oz.noci daje tak obcutek kot, da bi/bom mogla it bruhat... da o tem, da me boli kriz, kolena sploh ne govorim...pa vse dol pritiska in ti lazni popadki user posted image
Skratka punce drzimo se, smo ze cist na koncu in kmalu bomo vse imele nase zakladeke v narocju :-)

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Avgustovke 2014
12.8.2014 14:30:14   
zvezdicaS
Ojla!
Kanej in keksi cestitke. Bodite zdravi, nasmejani in naspani!
Sitka - jaz imam pdp 1.9.,ampak bo verjetno avgustovcek. Konec julijansem ze nekaj krvavela,odprta 2prsta,tako da moram pocivat. A tvoje dete se tudi noce obrnit? Tebje kaj strah vaginalnega poroda??

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: Avgustovke 2014
13.8.2014 20:43:57   
kanej
Je že pri kakšni kaj novega, še katera v dveh delih, polna luna na nobeno vplivala? Pri nas smo kar pridni, punca večino časa prespi, tudi ponoči ni prevelike panike, vsake toliko ima kakšno idejo da bi se ob 3h zjutraj pa ona ene 2 ure crkljala. Potem pa skupaj sončni vzhod gledamo, js sm pa potem ko zombi. Ma bo najbrš tudi to minilo. Tiste, ki ste že rodile - a je katera na kakšno hrano po novem še posebaj občutljiva? Jaz sploh ne prebavljam mleka pa nisem imela nikoli težav z njim. Upam da bo minilo.

Nič, lepo se imejte, tiste ki še niste rodile pa čim hitrejši in čim manj boleč porod.

(odgovor članu zvezdicaS)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: Avgustovke 2014
15.8.2014 10:47:07   
zari
keksy čestitke še iz moje straniuser posted image user posted image user posted image

luska res super da je obrat uspel, znajo pa prestrašit z velikostjo in težouser posted image , pa čeprav na koncu najbolj pridobivajo na teži, tako da nič hudega če še je v trebuščkuuser posted image .

Pandica tvoji znaki so mi sumljivi, ne vem če nisi že v dveh delihuser posted image .

sitka mala tudi ti si mi sumljiva, kako kaže? No jaz bi se verjetno odločila za CR če bi naš bebi še čičal, je pa tak način v MB bolj v praksi pri medenični vstavi.

zvezdicaS a si že odprta, no malo še naj počaka, a nič ne kaže da bi seuser posted image obrnil?

kanej lepo da uživate z vašo miško, od začetka znajo veliko prespančkat, mali srčkiuser posted image .
Glede občutljivosti na mleko, pa mogoče vplivajo še hormoni.

No pri nas tudi še nič ne kaže, se malo tolažim da tudi v prvo ni in smo rodili v 3urah, pa saj bo, ko bo bebi pripravljen, upam da čimprej. No tud pri nas CTG-ji niso več v praksi, šele enkrat po roku, UZ pa vedno na vsakem pregledu, vsaj na hitro, da se preveri lega in velikost.

(odgovor članu kanej)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: Avgustovke 2014
15.8.2014 19:11:36   
Pandica
Zari,
Zal sem se vedno v enem kosu :-( tudi nasa bejba noce prit ven, ji je vsec all inclusive pri meni ;-) hahah...vse ze sprobala, da bi ze koncno sli rodit ampak se ne da :-P tako, da bo ze, ko bo, se noben ni not ostal ;-) hahah...

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: Avgustovke 2014
15.8.2014 19:43:10   
zari
Pandica hi hi hi maš prav, noben ni not ostal, pa naj uživajo se malo, pa vseeno upam da ne predolgo.
Kako pa sedaj ko si čez rok, nosečnost prevzame porodnišnica a ne, no lahko pa da bo za vikend ali pa že danesuser posted image .

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: Avgustovke 2014
15.8.2014 21:44:47   
Pandica
Zari, jaz imam itak G v porodnisnici tako, da skozi hodim tja...drugace pa imam zdaj komaj v torek kontrolo spet, ce do takrat se ne rodim. Pa ti, kdaj si imela pdp? Jaz sem takoj za, da med vikendom rodim, sem se danes vse generalno scistla, zlikala in tako...da mi je ze moj prej rekel, da ne ve, ce ne boma danes mi2 sla ;-) hahah...ko bi le :-)

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: Avgustovke 2014
15.8.2014 22:04:02   
zari
Pandica ja res nikoli se ne veuser posted image , no jaz imam PDP 20.8 torej v sredo, takrat imam zadnji pregled, nato se moram naprej naročit v porodnišnico, upam pa vseeno da bo mal prej, če bo pa kasnej pa ne morem pomagat, samo da bi bilo vse ok.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: Avgustovke 2014
16.8.2014 10:21:34   
luska
Mene ima pa moja ginekologinja tudi še en teden po roku, no vsaj tako je bilo v prvi nosečnosti. Šele osmi dan po PDPju so me poslali v porodnišnico na pregled. Sem ful upala, da bo šlo v drugo kaj prej, ampak se tudi moja dečva ne dauser posted image Sicer imam do roka še osem dni, ampak jo imam na sumu, da bo podaljšala tale all inclusiveuser posted image

Zari a si ti kje iz ljubljanskega konca, da bi lahko kaj vozičkali skupaj. Pabndica zate vem, da si iz štajerske, mislim da je Kanej tudi v Mb rodila, Sitkma mala je pa iz Gorenjske.
Tudi meni je Sitka mala sumljiva, da je že v dveh kosih...dolgo časa že ni nobenega glasu od njeuser posted image

A še kateri od vas na veliko pušca mleko? Meni že cca dva tedna,. Tako je bilo že v prvi nosečnosti, ampak ni bil to noben pokazatelj, da bom imela ful mleka, ker sem bila že po enem mesecuu brezuser posted image

A mate kaj sonca po važih koncih? Jaz ga prav pogrešam, da bi se končno malo pregrela.

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: Avgustovke 2014
16.8.2014 13:42:43   
zvezdicaS
Zivjo.
Tudi jaz sem se v 1 kosu :-) Ceprav se ves cas nekaj nakazuje (lazni popadki, obilo izcedka), pa ocitno nic resnega.
Upam na cimlazji in hiter porod, kljub medenicni vstavi.

Sitka od kod pa si ti,kateri konec Gorenjske? Ce si ze rodila, napisi pls, kako je na Jesenicah...

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: Avgustovke 2014
16.8.2014 18:37:46   
zari
Evo tudi mi v dveh kosihuser posted image , malo po mojem zadnjem sporočilu mi je voda odtekla, potem pa tuš, pripravit vse in počasi do porodnišnice, v avtu popadki na 4min. nato pregled in dokumentacija slabe pol ure, nato porodna dobro urco in je maš fant privekal na svet ob 1.05huser posted image , je šlo zelo hitro in majn intenzivno kot prvič, samo šivana sem precej, no ja sem bila prvič tudi.
luska sem tudi štajerkauser posted image

(odgovor članu zvezdicaS)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: Avgustovke 2014
16.8.2014 20:43:40   
Pandica
Zari, juheeej, iskrene cestitke in fejst se cartajte zdaj :-)
Jaz pa se vedno 2v1, res ne vem kaj se caka nas otrok?!?

Mleko - meni se nic ne tece ven, ceprav sem ze zdaj cez pdp, mi tudi v prvi nosecnosti ni nic teklo vse dokler nisem dojila in se je pol mala dojila celi 2 leti...tako, da to res ni noben pokazatelj po moje...

Punce moje drzite se upam, da bomo kmalu vse cartale :-)

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: Avgustovke 2014
16.8.2014 20:45:40   
Pandica
Dokler nisem rodila sem misla, ne dojila ;-) heheh...sem ze cist zmesana :-P

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: Avgustovke 2014
16.8.2014 21:46:03   
luska
Zari čestitke in obilo cartanja s tvojim zakladkomuser posted image user posted image user posted image

Punce a kaj veste koliko časa smo v porodnišnici drugorodke? A je to odvisno od porodnišnice?

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: Avgustovke 2014
17.8.2014 0:21:23   
Pandica
Luska, nam so rekli, da v mb P drugorodke oz.mnogorodke gremo domov, ce je seveda vse ok z mamico in otrockom 3 dan oz.ce imajo zelo veliko guzvo na oddelku 2 dan, seveda za vaginalen porod, za CR pa ne vem kako je...
Od kod pa si ti, kje bos rodila?

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: Avgustovke 2014
17.8.2014 8:45:45   
zvezdicaS
Zari, user posted image user posted image , cestitke! Zelo hitro je slo, bravo mami. Torej imas zdaj parcek,super.

Tudi ostale pridemo na vrsto.. Naj bo cimmanj bolece.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: Avgustovke 2014
20.8.2014 8:52:49   
luska
Evo mene s pregleda. Zaenkrat se ne dogaja še nič. Ctg je sicer pokazal en popadek, ki pa ga jaz nisem čutila, tako da vprašanje, če je to sploh bilo touser posted image
Mi je pa ginekologinja rekla, da imam dobre obete, da grem tudi tokrat čez rok, glede na to, da sem šla že v prvo.
Tukaj pa vlada čisto zatišje...a ste šle že vse roditiuser posted image

(odgovor članu zvezdicaS)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: Avgustovke 2014
20.8.2014 9:26:34   
Pandica
Luska, kdaj pa imas pdp?
Jaz sem pa imela vceraj pregled, zdaj sem ze 6 dni cez rok pa sem se vedno v enem kosu :-( v najslabsem primeru, ce ne prej mi cez 8 dni sprozijo porod, ker v mb nas pustijo 14 dni cez rok cakat...

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: Avgustovke 2014
20.8.2014 11:19:31   
luska
Pandica rok imam v nedeljo. To je pa kar dolga, da vas pustijo čakat dva tedna čez rok. Na koliko časa imaš pa preglede? A so ti še kaj preverjali, če si kaj več odprta? Kako si pa v prvo rodila? A tudi čez rok? Ma jaz bi že kar šla, sem že kar neučakana. Najhujši so pa tisti dnevi po PDPju, tako da ti nisem nič fovš.V prvo sem bila jaz osem dni čez rok.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: Avgustovke 2014
20.8.2014 11:54:56   
Pandica
Luska, v prvi nosecnosti sem pa bila 12 dni cez PDP. Vceraj sem imela prvo kontrolo, se pravi 5 dni cez pdp, zdaj pa dobim po posti domov nov datum so mi rekli vceraj. Jaa, prejsnji teden v torek mi je rekla G odprta 2 centi in zmehcan maternicni vrat, vceraj pa spet druga G, da se se nic ne dogaja :-( zdaj pa vedi kako in kaj...so pa mi se vceraj delali uz in 2x snemali ctg, ker prvi ni bil vredu, ni bila zdravnica zadovoljna z njim ampak na koncu pa me vseeno poslali nazaj domov...mislim za ****, res! S tem, da sem ze med tem, ko sem bla na ctgju izpolnila vso dokumentacijo, ker so mi rekli, da bom not ostala...pol pa vseeno ne na koncu...

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: Avgustovke 2014
20.8.2014 11:58:28   
Pandica
Aja, iz kje pa si ti in kje bos rodila? Koliko pa vas pustijo cez pdp?

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: Avgustovke 2014
20.8.2014 13:07:39   
luska
Jaz sem iz Ljubljane in bom tudi tu rodila. Ampak preglede mate pa precej na redko. Jaz imam zdaj naslednjega v ponedeljek, potem naslednjega v sredo, nato pa me bo verjetno prevzela že porodnišnica. Danes ni gledala, če sem kaj odprta, ker sem še pred rokom, je rekla, da bo v ponedeljek malo podrezala.
Sam so pa res malo čudni, da so te kar domov poslali. Pa 14 dni je res kaj dolga. A v prvo si dobila popadke. Meni je odtekla voda in še potem nisem dobila svojih popadkov, tako da sploh ne vem zares, koliko mora to na začetku boleti, ker meni so samo na polno umetne dali.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: Avgustovke 2014
20.8.2014 13:10:54   
luska
Očitno pa nekaj je na tem, da če greš v prvo čez rok, greš v drugo tudi:(

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: Avgustovke 2014
20.8.2014 17:28:44   
Pandica
Ja, v prvo sem dobila 12 dan cez pdp popadke tako, da, ko sem prisla v P so mi se zraven samo umetne nasibali in sem rodila :-) meni pa ni voda odtekla, so mi v porodni predrli. Drugace pa, ko se bo zacelo bos itak vedela. Jaz sem popadke dobila prvic ob pol enih ponoci, sem se bla do 10 dopoldne doma, potem, ko so ze res bli redni sla v P, ze bila 3 centi odprta in ob 15.39h rodila...sem imela moram rect lepo izkusnjo kar se prvega poroda tice zato upam, da bo tudi zdaj tako.
Se pa zacne kot nekaksno scipanje, dol ti pritiska, mogoce, da lahko recem tudi, da vedno bolj boli, saj bos vedela, bos vidla...jaz imam zdaj sicer ze kr nekaj casa zvecer spikanje po 2 uri skupaj v kosu, samo potem mine...
Naj se ze zacne 1x akcija zares in, da bom ze koncnooo v 2 delih :-)

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: Avgustovke 2014
20.8.2014 17:32:29   
Pandica
Pol pa pravijo, da kao decki zamujajo ;-) heheh...mi bomo zdaj imeli ze drugo deklico in obe sta zamujali...aja, pa tut na to se ne moremo zanasat, ko pravijo, da se pred porodom umirijo...meni je prva se na porodni mizi vse do konca dokler ni vem prisla migala in skakala po lampeku, ko nora tak, da...

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?