|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 48 [49] 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2014
21.8.2014 10:56:51   
sitka mala
keksy in zari čestitke še z moje strani!! user posted image

Tudi jaz sem že v dveh kosih, 14.8. je prišla na svet Veronika, težka 3280g in velika 51cm. user posted image Na koncu sem se odločila kar za CR, in sploh ni bilo tako hudo, razen to, da si pač malo zmeden in zadet, ker te tako hitro zbudijo, pa takoj ti prinesejo štručko. Ves čas, ko so me še šivali, je imel štručko partner.

Drugače pa zadovoljna z Jesenicami zelo, osebje zelo prijazno, pomagajo in svetujejo zelo radi.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Avgustovke 2014
21.8.2014 12:20:44   
Anonimen
Čestitk vsem mamicam user posted image
No tudi midva sva v dveh delih user posted image od 8.8 dobili smo malega Taj-a težkega 3470 in velikega 51cm, porod so mi sprožili zaradi suma na nosečniško preeklampsijo, ter tudi, ker naj bi naš fant imel več kot 4 kg, ampak so se zmotili.
Porod je od predrtja mehurja trajal 4h, glede na to, da je bil prvi porod je šlo kar hitro.
Lepo cartajte svoje štručke user posted image
Vsem nosečkam pa čim hitrejši ter najlepši porod. user posted image
Anonimna user posted image

(odgovor članu sitka mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Avgustovke 2014
21.8.2014 19:57:59   
aspera
Sem prišla malo pokukat med avgustovke (med katerimi sem bila tudi sama, potem pa se morala žal posloviti user posted image ), če že kaj rojevate user posted image . Ćestitke vsem, še najbolj pa zari in sitki mali, s katerima smo skupaj stiskale pesti in trepetale user posted image . Uživajte s svojimi štručkami user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Avgustovke 2014
22.8.2014 20:16:39   
Dgirl
Tudi Js sem vas prišla pogledat. Sem se tudi poslovila predčasno.
Cestitkeeee vseeeemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Avgustovke 2014
23.8.2014 9:06:59   
luska
Sitka mala čestitamuser posted image user posted image user posted image

Pandica a si še v enem kosu?

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Avgustovke 2014
23.8.2014 11:52:29   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: aspera

Sem prišla malo pokukat med avgustovke (med katerimi sem bila tudi sama, potem pa se morala žal posloviti user posted image ), če že kaj rojevate user posted image . Ćestitke vsem, še najbolj pa zari in sitki mali, s katerima smo skupaj stiskale pesti in trepetale user posted image . Uživajte s svojimi štručkami user posted image .

Ojla aspera, hvala za čestitke, res sem si želela da bi sedaj bila na našem mestu, še posebej ker toliko daš skoz, za te naše štručke in po slabih izskušnjah skoz nekakšen strah, no naš fant je danes star en tedenuser posted image , smo še malo zlatenični tako da večino jemo in spimo in spimo in jemo.
Ti pa greš počasi v nov postopek a ne, resnično upam in močno držim pesti da bo uspešen in na koncu en zdravuser posted image ali pa user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Avgustovke 2014
23.8.2014 12:01:02   
zari

IZVIRNO SPOROČILO: Dgirl

Tudi Js sem vas prišla pogledat. Sem se tudi poslovila predčasno.
Cestitkeeee vseeeemuser posted image user posted image user posted image

Dgirl hvalauser posted image .
Tudi zate navijam in upam da že ta mesec ugledašuser posted image , tudi sama sem bila lani ja čiščenju avgusta (zaradi prenehanja bitja srčka v devetem tednu) in letos smo avgusta dobili prečudovito darilo, tako da...

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Avgustovke 2014
23.8.2014 12:25:38   
zari
Hvala za čestitkeuser posted image user posted image

Pri nas se je bivanje v porodninišnici podaljšalo za dva dni zaradi zlatenice, imamo pa v torek ponovno kontrolo zaradi le te, napredujemo lepo in smo že na svoji porodni težiuser posted image .
Kako ste pa ostale mamice in njihovi škrati?
Ostale pa upam da dobite svoje zakladke čimprej v roke in čim majn boleče.
sitka mala in anonimnauser posted image iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image in čim več cartanja z svojma štručkamauser posted image .

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Avgustovke 2014
24.8.2014 12:10:34   
Pandica
Samo, da vam javim, da sem koncnoooo od vceraj tudi jaz v dveh kosih :-)
Prišla v porodno ob 9h, ob 11.41h je bla nasa bejba ze zunaj :-)
Se ze veselo cartamo :-)


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Avgustovke 2014
24.8.2014 18:44:52   
zari
Pandica iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image , pa ste jo le dočakaliuser posted image , je pa bilo hitro in si bila rešena, sedaj pa se lepo cartajteuser posted image .

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Avgustovke 2014
25.8.2014 8:46:40   
luska
Pandica čestitkeuser posted image

Jaz pa še vedno vztrajam v enem kosu. Danes imam pregledu, pa da vidim, če se že kaj pripravlja na prihod. Po eni strani sem že vsa neučakana, po drugi strani si pa mislim, pa naj punca še malo uživa, če ji je tako všeč v bušijuuser posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Avgustovke 2014
25.8.2014 11:26:48   
zari
luska javi kako je bilo na pregleduuser posted image .

Kje ste ostale???user posted image

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Avgustovke 2014
25.8.2014 17:55:02   
luska
Evo mene s pregleda. Naša punca je še vsa zadovoljna v trebušcku, tako da imam naslednji pregled v četrtek. Sicer je ctg beležil neke blage popadke, ampak saj veste kako je s temi popadki, lahko so tudi lažni. Maternični vrat je pa še visoko in skorajda povsem zaprt.
Kako se imate pa ostale? Uživate v cartanju? Vam dojenčki pustijo spatiuser posted image

Lepo bodieuser posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Avgustovke 2014
26.8.2014 13:22:55   
keksy
Nas je pa že kar veliko v dveh kosih user posted image no pa saj gremo res že h koncu meseca. Čestitke vsem user posted image Nam naša mala bolj malo pusti spati zaradi krčev, tako da komaj čakam kdaj bo to minilo, zadnje tri tedne spim mogoče po 1 uro na noč.. ampak ja vsako obdobje ima svoj čar al kako že?user posted image

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Avgustovke 2014
28.8.2014 11:28:55   
luska
Naši punci se še kar ne mudi iz trebuščka:-) Vse je še zaprto, tako da imam naslednji pregled v ponedeljek v porodnišnici. Ali morda katera kaj ve, koliko časa te v Ljubljani pustijo čez rok?

(odgovor članu keksy)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Avgustovke 2014
28.8.2014 13:40:10   
Pandica
Luska, upam, da bos tudi ti cimprej v 2 kosih :-)
Mi2 pa sma vceraj prisli domov iz P, je res tak fajn, ko prides domov. Se polno dojima in uzivamo skupaj doma :-))

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Avgustovke 2014
29.8.2014 18:10:41   
zari
luska mislim da jo boste kmalu spoznali, drugače pa kot si napisala, naj še malo uživa v trebuščku, ko bo pripravljena, bo prišlauser posted image .

zvezdicaS kako? Si mi malo sumljiva, a že cartate?

keksy ubožica mala, upam da bo minilo čimprej.

Pandica uživajte doma, je res tak luštnouser posted image .

Mi smo imeli v torek kontrolo v porodnišnici in je zlatenica pod kontrolo, je pa dobil K-vitamin zato ker se mu iz odpadlega popka, cedi še rahlo krvav izcedek, tudi sama sem ga morala pojest, zaradi dojenja in jeuser posted image , ga je pa dan potem kar precej zvijalo, sedaj je boljše, ampak ga včasih še zvije, so si tako uboščkeni ti tamičkeni če jih zvijauser posted image , pa saj bo minilo.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Avgustovke 2014
31.8.2014 21:26:45   
PetraKas
Živjo punce,

Če katera potebuje dianatal gel, prodam originalno zapakiran, 80 eur. Petrakastanj@yahoo.com

Lp

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Avgustovke 2014
2.9.2014 21:36:54   
luska
Da se še jaz malo javim...Ne nisem še rodila, še vedno vztrajam v enem kosuuser posted image .
Danes sem devet dni čez rok. Včeraj sem imela v porodnišnici pregled in sem bila še vsa zaprta in seveda brez popadkov. Zdravnica mi je naredila UZ in ko je videla, da še vse štima, me je k sreči poslala domov do jutri. Jutri pa mi bodo zagotovo sprožili porod. Na srečo pa se mi je začel vsaj malo luščiti čep, tako da upam, da jutri ne bom več nepredušno zaprtauser posted image
Kako pa se imate ve? ste se že navadile na nov ritem? Ne morem verjet, da se ene že skoraj cel mesec crkljate s svojimi zakladki, jaz pa še kar nosečauser posted image . No ampak zdaj se bom pa tudi jaz že kmalu crkljala s svojo miško...komaj čakamuser posted image

Lepo bodite, pa se beremo!

(odgovor članu PetraKas)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Avgustovke 2014
4.9.2014 17:58:23   
zari
luska no super, sedaj se že ziher crkljate in upam da ni bilo prehudo.

Kako ste ostale in njihovi mali škrati?

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Avgustovke 2014
5.9.2014 16:43:11   
Pandica
Luska, si se vedno v enem kosu ali se ze cartate?

Mi smo vredu, pridno papcamo in malo manj spimo :-( krceki nas mucijo...se katerega ostalega?
Na sprehodu pa je zakon, mala zaenkrat spi v vozicku, ko zaklana, da bi samo tako ostalo naprej ;-)
Kaj zdaj ste ze rodile vse avgustovke ali kako kaze?!

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Avgustovke 2014
6.9.2014 11:51:14   
Pandica
Kje ste vse?
Mi smo pa danes stari 2 tedna :-)
Skoda, da je tako grdo vreme, da ne moremo bit zunaj...pa tudi meni ni fajn ta dez, ga ne maram :-(


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Avgustovke 2014
7.9.2014 11:57:42   
luska
Hojla, no pa sem tudi jaz pričakala svojo princesko, ki se nam je pridružila v sredo, 3.9.. Porod se mi je začel s popadki, nato sem se neverjetno hitro odpirala in vse je kazalo, da bom rodila v uri in pol, od takrat, ko sem prisla v porodno. No pa žal ni bilo tako. Naša miška se je napačno obrnila, tako da sem se nato še dve uri in pol matrala in pritiskala, nato pa rodila s pomočjo vakuma. Zdaj sem seveda vsa prerezana in nasplošno precej švoh ( se mi zdi, da bolj kot v prvo, pa sem tudi imela vakum). Ampak, kot vse vemo, je takoj pozabljeno vse hudo, ko pogledamo svoje deteceuser posted image
Drugače pa je naša žabica ful pridkana. Samo je in spančka. Prav loviti moramo budne trenutke, da se je malo nagledamo in pogovorimo z njo. Je pa edino to malce smotano, da mi tudi na joški takoj zaspi, tako da se hraniva kar na cca dve uri. Saj čez dan mi ni taka panika, ponoči pa bi raje videla, da bi se dalj časa dojila. Namreč zbudi se na dve uri, takoj želi jesti, po desetih minutah že spi kot top in nimam šanse, da jo zbudimuser posted image

Pa ostale?

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Avgustovke 2014
8.9.2014 13:35:47   
zari
luska user posted image user posted image user posted image iskrene čestitke za vašo miško, ti se pa lepo čuvaj, da se ne bo vse skupaj še poslabšalo.

Pandica a že daješ D3-kapljice, user posted image mogoče zaradi tega zvija, mi smo nabavli avstrijske D3, smo poskusli prejšni teden dva dni, pa ga je drugi dan kar zvijalo, bomo poskusli ta teden spet, imamo pa tudi vetrovne avstrijske kapljice, vendar jih še nič kaj ne prakticiramo, mogoč enkrat na dan, ali pa tudi nič, ne vem pa če je zaenkrat kakšen učinek, z ali brez njih.
Naš frajer je pa že star dobre 3tedne, kako beži čas, se mi pa zdi da je zelo zrasel, so pa vsi ostali tako smešni, ko vsak reče "kak pa je to malo"user posted image .

(odgovor članu luska)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Avgustovke 2014
15.9.2014 14:52:25   
sitka mala
ojla punce, čestitke še vsem ostalim!! user posted image user posted image Mi smo bil včeraj stari že 1 mesec, ufff gre hitro. Drugače pa imamo grozne probleme z prdenjem in glasnim kakanjem, in s tem posledično krasnim dretjem. user posted image Prepričana sem, da niso krčki, ampak samo kot pravijo, prilagajanje na vse glasove in dogajanje, ki so okrog otročka.
Glede teh kapljic - raje kupite kake druge, ker te dokazano povzročajo krčke. Midva sva zaenkrat kupila neke multivitaminske kaplice, in če ne bojo vredu, bova pač še tiste druge, samo z d3 (čeprav smo na sončku, kuker se le da).

Uživajte, lepo se cartajte, pa kaj se javite!! user posted image

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 48 [49] 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 48 [49] 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?