|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dr. Sašo Drobnič
20.11.2014 17:35:53   
snika
Operacijo sem imela 2 dni nazaj. So rekli da poakam to user posted image in nato greva lahko v akcijo.
Jst samo upam da se bo sedaj dalo zanosti.user posted image

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: dr. Sašo Drobnič
21.11.2014 8:21:47   
ni85
Sinka to je čist odvisno od ženske do ženske. meni kljub histeroskopiji, hsg-ju, hormonski terapiji in pa laparoskopiji ni uspelo naravno zanositi. ampak to vse zaradi endometrioze, ki so mi jo odkrili šele na zadnji operaciji. So pa drugače možnosti po veh teh preiskavah oz operacijah veliko večje. tako da kar pozitivno in sproščeno naprej in boš videla :) Držim pesti, da vama čimprej uspe. Meni so vedno rekli da eno menstro počakam potem pa akcija. jz pa čist nestrpno čakam menstro. Če bi jo imela na 28 dni (tako kot včasih) bi jo morala dobiti danes ampak ker imam cikl zadnje par mesecev ful podaljšan mislim da bo v roku 5 - 7 dni šele prišla. :D komaj čakam :D

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: dr. Sašo Drobnič
21.11.2014 9:41:35   
snika
Ja jaz tudi upam da zagledava magčni user posted image . So rekli da počakam na menstruacijo in nato akcija. Jaz sem do sedaj dobila vedno na 23 ali 24 dni. Pred user posted image pa sem imela še kak teden rjav izcedek tako da sem vedno vedela da bo kmalu prišla. Upam da sedaj tega izcedka ne bo več, saj naj bi bilo sedaj vse tako kot mora biti odsranjen, miom in cista.



_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: dr. Sašo Drobnič
21.11.2014 11:53:42   
Endri
Mi pa še kr čakamo odločbo komisije...razgovore sva imela 22.10. , komisija je zasedala 5.11. pa še vedno nobene pošte :(((
res si vzamejo čas mi pa tko težko čakamo na bebico...koliko časa ste čakale na odločbo?

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: dr. Sašo Drobnič
21.11.2014 12:55:49   
ni85
Endri mislim, da imaš ti drugačen postopek kot jaz, jaz nisem dobila nobene odločbe. Glede na to, da je res že toliko časa od komisije bi na tvojem mestu malo poklicala in vprašala kakšno je stanje. Škodit ne more....

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: dr. Sašo Drobnič
23.11.2014 21:01:54   
lastovica
Endri, jaz mislim, da bomo dobile decembra pošto. Ker, kot sem malo brala, so punce dobile v roku 1 meseca od zasedanja komisije, mogoče še kakšen teden kasneje...

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 8:28:27   
ni85
Jaz pa sem danes dobila user posted image tako da se jutri začnem špikat :D Ne razumem zakaj tako dolgo traja da dobite odločbo od komisije no. Kaj rabijo tako dolgo razmišljati? Upam, da čimprej dobite in da se akcija tudi za vas začne :) Držim pesti.... :)

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 12:49:08   
Maja1990
O bravo ni85... poročaj kako ti bo šlo. :) Upam, da ti kmalu sledim...

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 13:32:16   
anjam
Mene pa heca ta menstruacija.. Ze 2 leti tocno na 28, sedaj ko bi pa mogla zacet z injekcijami pa kr ne pride :\ mam ze dva dni vlozek za brezveze in totalen obcutek, da se bo vlilo... Nekaj me zanima. Ali veste, ce je mozno, da gre po ampule moja mami, ker mava oba sluzbo in ne bi rada za teh 5 minut dela bolnisko vzela. Srecno spikanje ti zelim :)

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 13:52:52   
Maja1990
No, moja ima še ene 5-6 dni časa, preden začne zamujat, upam da ne bo... :)

Glede ampul pa ne vem če lahko to dvigne kdo drug, mislim, da moraš kar osebno priti po njih. Meni so rekli, da za vse kar rabim, s sabo prinesem tisti list, ki sem ga dobila (o špikanju). Ampak mislim, da vseeno hočejo kakšen dokument ali zdravstveno preden ti dajo hormone. Lahko pa pokličeš in vprašaš kako je s tem.

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 14:11:00   
ni85
Anjam mogoče je pa sploh ne bo user posted image hihihi Ja jaz sem kar presenečena, da je že prišla. Pričakovala sem jo naslednji vikend ampak je točno na 30 dan prišla (zadnja je bila 24.10.) Včeraj sem imela malo izcedka, danes je pa že ornk :) tako, da jutri grem po inkecije in se začnem špikati. Očitno bom imela potem v nedeljo prvi ultrazvok. Meni je sestra rekla, da lahko pride moj po inekcije, če sama ne bom uspela priti. Mislim, da je čisto ok če bi prej poklicala in jim povedala, da pride tvoja mami. Po moje en bo nobenega problema. Vam javim kakšen občutek bo po špikanju. Upam, da ne bo kaj hudega, da bom lahko še normalno šla v službo. sem bolj občutljiva na te hormone :)

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 14:12:11   
anjam
Meni je nazadnje rekla, da lahko pride fant.. Tko da je pol skor isto ali on prinese moje papirje za ampule ali pa moja mati. No, ko bo prisla koncno menstruacija, bom poklicala pa vprasala. Upam, da kmalu, ker sem ze vsa nervozna

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 14:15:24   
anjam
Ni85, tudi jaz bi morala imeti v nedeljonprvi uz.. Upam, da pride danes pa se mogoce v nedeljo zjutraj srecamo :) srecno z injekcijami, dobro, da jih imamo samo 5 dni user posted image

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 15:01:07   
ni85
Ja bi blo super, da bi ble skupaj na ultrazvoku, bi hitreje minilo :D Čeprav meni se še ni čist ulila ampak imam ponavadi kak dan prej močn izcedek in so rekli da moram to smatrat kot prvi dan. Mislim pa, da se mi bo jutri ulila :) Upam, da nebom kaj zafrknila :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 15:23:22   
Maja1990
Tudi jaz bi z vama rada na UZ hodila, ampak se mi zdi, da je tam v čakalnici vedno dovolj punc za pogovarjanje in podporo... mi jih je bilo zadnjič prav fajn poslušat, ko sva z mojim čakala na sprejem. :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 15:42:57   
ni85
Ja res je ja. Upam, da ne bo treba predolgo čakati na vrsto. In ponavadi ti podaljšajo špikanje tako, da bi trajalo dlje kot pa pet dni. Jaz sem rekla v službi, da ta teden in drugi teden še delam potem imam pa bolniško. Upam, da me te inekcije ne bodo preveč "zmatrale" sem že po naravi bolj raztresena :D user posted image

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 20:20:03   
snika
Punce...upam res upam da me kera spravi v boljšo voljo.
Kot veste sem imela histeroskopijo in laparoskopijo in dobiš odpustnico in piše kaj vse so naredili kakšni so rodni organi itd...
Ker teh strokovnih izrazov ne poznam sem na drugem forumi kjer odgovarja Dr. Puštenjak vprašala kakšni so moji izvidi. Saj je zdravnik rekel da je vse vredu in lahko načrtujeva družino po menstruaciji. Sedaj pa me je vse čisto sesulo saj je doktor na forumu rekel, da glede na podatke kateri so pomankljivi sta oba jajcevoda zamašena. Piše le modrilo ne prehaja čez tube. Jaz po kmečki logiki sem to sklepala da so jajcevodi celi oz niso počeni in je vse prehodno. A očitno temu ni tako...naj bi bila zamašena!!!!! Zakaj za boga mi tega ni nihče v lj povedal in zakaj tega niso rešili če so me imeli na mizi, pod nožem v narkozi??...Zraven pa mi rečejo da naj normalno user posted image naprj in pričakujem da bom zanosila...to je že res psihična vojna in nevem več kaj naj storim!

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 20:57:58   
Maja1990
snika - meni lahko za zasebno napišeš točno kaj ti piše v izvidih, pa ti lahko povem (sem iz te stroke). Je pa drugače bratova punca imela dve laparo/histeroskopiji, jaz pa samo histero. :)

< Sporočilo je popravil Maja1990 -- 24.11.2014 20:58:51 >

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.11.2014 21:27:44   
ni85
Sinka to je pa res cudno. Ce bi blo kaj narobe bi ti ziher povedali, jaz sem imela histero in laparo, pa tudi zabite jajcevode in so mi to uredili pri laparo. Mislim da je ta drugi zdravnik kaj narobe prebral. Tezko verjamem da ti po laparoskopiji nebi povedali po resnici oz ti kaj prikrivali. Ce te kaj zanima kar poklici tja v bolnico oz pojdi do zdravnika ki te je operiru in naj ti se enkrat razlozi. Ce imas zabite jajcevode ti nebi rekli da lahko kar delas na bebiki. Mogoce si mela zabite in so jih prepihali. Ne se sekirat daj najprej preveri ker ce so te imeli ze na mizi bi tudi to uredili. Javi kaj bos uredila drzim pesti pa ce kaj rabis povej lahko se jaz moj izvid laparoskopije poiscem in ti prepisem kaj so mi napisali.

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 9:47:39   
snika
Sem se odločila da bom po 1 ciklusu začela delati na user posted image . In kot so rekli če po 3 nebo uspeha se bom prijavila tja. Če bom zanosila pa se bom takoj prijavila h G in rekla za možnost zamašenih jajcevodov in izven maternične nosečnosti da me bodo opazovali...Drugega mi itak ne preostane kot da čakam, tudi meni je smiselno, da so napako odpravili če so jo že zaznali, saj naj bi zamašene jajcevode odstranili ravno z laparosopijo...bomo videli držite pesti =)

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 9:53:07   
ni85
tako je ja! Ti samo bodi optimistična in razmišljaj pozitivno in bo. Vedno je najbolj po naravni poti tako, da lepo se sprosti in uživaj :) Držim pesti!!!!!

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 12:40:52   
Maja1990
snika - sem ti odpisala na zs. :) Drugače pa tako kot pravi ni85, ti oz. vidva kar probavajta in upajmo, da hitro rata, brez kakršnih koli težav. :)

ni85 - ti si danes začela s špikanjem?

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 13:43:08   
ni85
ja jaz se danes začnem špikat :D sem šla že iskati ampulo zvečer pa akcija :) v nedeljo mam ultrazvok. Kar ne morem verjeti, da se res dogaja :D tok let čakanja zdaj se je pa končno začelo odvijati. upam da nama bo uspelo :) in seveda vsem vam tudi :) Kako pa tebi kaj kaže? Anjam si jo ti že dobila?

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 13:45:11   
Maja1990
Super, super... seveda vama bo ratalo!!! :)

Pri meni zaenkrat vse ok kaže... danes malenkost čutim maternico, prsi še ne bolijo konkretno, tako da imam še kar nekaj dni časa. Upam, da bo tam do 29., 30. prišla. :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: dr. Sašo Drobnič
25.11.2014 13:48:26   
anjam
Se kar nic.. Ne vem kaj je to, vsa sem ze zivcna. Ze od petka me zvija tako kot vedno kaksen dan pred menstruacijo. In se kar nic. Zgleda, da je to stres, ker se ful bojim punkcije in vsega tega... Imam pa ves cas obcutek kot da bo ravnokar priteklo. Hodim v sluzbi vsake 5 minut na stranisce.
Ni85, super, da zacnes in tudi ultrazvok na nedeljo je ravno prav :) a kaj ves, koliko se ponavadi caka?. Vem, da se mormo same dogovorit vrstni red ampak me zanima, ce bom do 9ih konec... Ze spet zarad sluzbe kalkuliram

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?