|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dr. Sašo Drobnič
28.11.2014 20:49:21   
ni85
ja jaz res mislim, da so hormoni tukaj krivi. moje menstruacija je bila točno od ponedeljka pa včeraj jo je bilo konec. danes sem imela le ko sem šla na wc čisto mičken svetlo rjavo še. to je to. PO moje je to res od hormonov, ker jaz nikoli nisem imela tako kratke. Moram pa povedati da me je danes inekcija (4) bolj pekla kot prejšnje. in tudi današnji dan je bil kar zanimiv. cel dan me je zbadalo na obeh straneh, trebuh napihjen da so me hlače tiščale in skos tak čuden občutek v trebuhu. očitno se dogajajo stvari :) me zanima kako bo jutri...rezervirano imam lenarjenje :) ker mi danes ni pasalo cel dan sedeti v pisarni, sem samo komaj čakala da pridem domov da se malo vležem in spočijem. Komaj čakam nedeljo in uz :) kar se punkcije tiče me je zelo strah, prag bolečine imam kar visok (glede na to da sem imela skos ubijalske menstruacije) ampak imam še vseeno občutek da to ne bo šlo tko na izi :( Anjam kako se počutiš je vse ok? Maja1990 upam, da te preseneti in pride prej :D držim pesti

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: dr. Sašo Drobnič
28.11.2014 21:09:34   
anjam
Mene je tudi druga bolj pekla kot prva.. Drugac sem pa v redu, edino zejna sem ful. Hodim pa tudi veliko lulat. Spika me se nic posebnega. Obcutek podoben kot da bi imela prvi dan menstruacije - vse se premika tam notr :) cakam torek :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: dr. Sašo Drobnič
30.11.2014 9:06:39   
ni85
Ewo sem ze opravila pri uz :) vse je ok. Imam 7 foliklov od 12-15. Sestra pravi da sem bila pridna :) naslednji uz imam v torek :) tako kot anjam :)) danes in jutri si moram se dati inekcijo puregona in inekcijo orgalutrana. Za orgalutran sem dobila dve inekciji. V torek pa zvem kako naprej. Gre pa vse zelo hitro. :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: dr. Sašo Drobnič
30.11.2014 10:43:59   
anjam
Super :) potem se vidiva. Koliko casa si cakala? Kako to, da si dobila se druge injekcije. Mene je zjutraj skoraj da kap. Sla sem na stranisce in sem imela konkretno sluz, ko sem se obrisala. Upam, da je to ok..



(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: dr. Sašo Drobnič
30.11.2014 11:31:05   
ni85
Prisla sem tocno 7.30 sest jih je bilo pred mano ampak sem bila ob osmih ze konec. Zelo hitro gre kot po tekocem traku :) potem ko ti naredijo uz moras iti se tja do sobe za obmp (tja ko si dobila inekcije) pa ti potem ta sestra pove kako in kaj je naprej. To drugo inekciji vse dobimo (kot mi je znano) sestra je rekla da zaradi tega da ne pride prehitro do ovulacije. In imam zdaj dva dni se piregon in dva dni te inekcije. Je pa to kar taorava inekcija ne tako kot ta svincnik ki ga imamo za puregon :) zanimivo :) tudi jaz sem imela kar mocno sluz kot beli tok mocen in ni nic narobe to. Nic skrbeti vse je ok :) ja potem se pa v torek vidimo :) mam pa danes obcutek kot da imam frnikule v trebuhu in se mi premikajo :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: dr. Sašo Drobnič
30.11.2014 11:41:44   
anjam
user posted image ni85, hvala za info :) se vidimo :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: dr. Sašo Drobnič
30.11.2014 23:12:18   
Maja1990
Bravo ni85, super da si se dobro odzvala na hormone... Javi kako bo na drugem ultrazvoku in kdaj ti bodo dali stopko oz. datum za punkcijo. anjam, ti pa tudi javi kako bo na prvem UZ-ju. ;)

Jaz pa še vedno čakam user posted image , me heca baraba... :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: dr. Sašo Drobnič
1.12.2014 9:34:09   
ni85
bom javila. me prav zanima kdaj bom dobila stopko. včeraj sem si dala to drugo inekcijo, ki sme jo dobila....ni bilo tako lahko kot pri tem svinčniku. in tud danes sem čisto čudna. MI je kar žal, da sem šla v službo bi raje počivala doma. Nič mi ne paše, vse me neki špika, trebuh imam napihnjen, sitna sem,.... Maja1990 a te bi pa zamuja? bi že morala priti ane? To psiha dela vse...

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: dr. Sašo Drobnič
2.12.2014 18:08:43   
ni85
Stopko dobim jutri, punckijo imam v petek :) foliklu imam malo morje cez 20 mi jih je nastela. Od 13 pa do 19 so veliki. Anjam lepo te je blo spoznat :) drzim pesti. Mene tok panika grab zarad punkcije....upam da prezvimo :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: dr. Sašo Drobnič
2.12.2014 21:16:05   
anjam
Uff, tale tadruga injekcija je pa tut konkretna. Mam vse rdece :\ ja, ni85, cist po nakljucju... Drzim pesti zate v petek. Sporoci, kako bo stopka zgledala.. :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: dr. Sašo Drobnič
2.12.2014 21:29:08   
ni85
Jaa ta inekcija je res konkretna jaz sem si jo komaj dala. Sem vesela da je bila dons zadnja :) itak sporocim kako bo v petek sam bi najraj pocakala da te ne prestrasim kaj :) hehehe res je bil naklucje danes, ce bi se zmenile se nebi tko nasle kot smo se haha :) drzim pesti :) maja1990 si ze dobila tecko? :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: dr. Sašo Drobnič
2.12.2014 21:31:08   
anjam
Jst sem ze tko prestrasena, da bolj pomoje sploh ne morem biti :) bo pa sigurno prov prisel kaksen nasvet kako to prezivet :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: dr. Sašo Drobnič
3.12.2014 0:11:10   
Maja1990
Bravo ni85, si pa res lepo stevilo pridelala... upam da bo punkcija vredu in ne bo prevec boleca. :) Kaksno je stanje pri tebi anjam, kaj so ti lepega povedali na uz-ju? Si ti tudi za dva dni dobila se injekcije (da vem kaj lahko pricakujem)? :)

Ja, meni pa se kar lepo zamuja... vceraj zvecer in danes cel dan sem cisto zanic. Danes sem se sla namocit v banjo malo, ker me vse boli, pa mi je bilo potem zelo slabo, ampak nisem bruhala... Potem sem pa se vrocino dobila. Ne vem kaj je to - ali neka trebusna zadeva ali pa res tako tezek PMS... groza skratka. Upam da me neha hecat in da se podviza. :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: dr. Sašo Drobnič
3.12.2014 0:14:56   
Maja1990
Bravo ni85, si pa res lepo stevilo pridelala... upam da bo punkcija vredu in ne bo prevec boleca. :) Kaksno je stanje pri tebi anjam, kaj so ti lepega povedali na uz-ju? Si ti tudi za dva dni dobila se injekcije (da vem kaj lahko pricakujem)? :)

Ja, meni pa se kar lepo zamuja... vceraj zvecer in danes cel dan sem cisto zanic. Danes sem se sla namocit v banjo malo, ker me vse boli, pa mi je bilo potem zelo slabo, ampak nisem bruhala... Potem sem pa se vrocino dobila. Ne vem kaj je to - ali neka trebusna zadeva ali pa res tako tezek PMS... groza skratka. Upam da me neha hecat in da se podviza. :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: dr. Sašo Drobnič
3.12.2014 9:17:50   
snika
Maja si mogoč pomislila da si noseča?

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: dr. Sašo Drobnič
3.12.2014 14:48:59   
Maja1990
Sem ja, ampak sem delala test v ponedeljek, tako iz heca - da bi mogoče potem prej prišla... in je bil seveda negativen. Je pa tudi moj danes čisto zanič, tako da mislim, da je neka viroza. In tudi imela sem že takšno situacijo - da mi je po en teden zamujala in sem bila 100% da sem noseča, potem je pa kar prišla. Mislim, da za cel teden res ne more bit moja psiha kriva, ampak nikoli ne veš. Počakala bom do nedelje, če ne pride, grem do ginekologa.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: dr. Sašo Drobnič
3.12.2014 20:38:19   
anjam
Tudi jaz sem zelo dobro reagirala na injekcije.. Skupaj 15 foliklov, veliki od 12-15.. Tako da sem dobila se dva dni puregona in pa dve injekciji neki na C :). Jutri ponovni ultrazvok. Ni85, ze dobila stopko?? Kako je bilo?

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: dr. Sašo Drobnič
3.12.2014 20:40:11   
Maja1990
Super anjam! user posted image Ste pridne obe... zdaj pa še moji user posted image rečite naj se ne dela norca, pa se vama pridružim. :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: dr. Sašo Drobnič
4.12.2014 11:08:52   
ni85
Dobila stopko uceri ob 22.00 nc kej posebnga se ne pocutm, jutr mam ob devetij punkcijo. Mesa se mi tuk me je strah pa me skrbi da ne bo kej narobe pa to. Upam da nau bolel. :)

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: dr. Sašo Drobnič
4.12.2014 14:18:54   
anjam
Jaz imam jutri stopko. Superfact 0,6 ml... Punkcija je v nedeljo, foliklov za izvoz tko da sem ze cist zivcna. Ni85, je bla pa ista zdravnica na uz kot zadnjic. Ful prijazna. Je rekla, da ma ona v nedeljo punkcijo in da bomo ze tko zrihtale, da bo za zdrzat.. Me je vsaj malo pomirila :) koga mas ti na punkciji?

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: dr. Sašo Drobnič
4.12.2014 15:17:17   
ni85
ooo super ta je bila res prijazna :D nevem koga imam jaz te po moje ne. oooooooo sm usa živčna pa ful me matra danes po tej stopki. Trebuh imam ful napihnjen pa tuk sm zmatrana da komaj čakam da pridem domov, ampak imam v službi še sto stvari za uredit ker me ceu mesec ne bo...

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: dr. Sašo Drobnič
4.12.2014 21:45:17   
anjam
Ni85, drzim pestii za jutrii. Pogumno in srecnoo
Maja1990, se kar ni duha ne sluha o tecki??

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: dr. Sašo Drobnič
4.12.2014 22:52:28   
Maja1990
ni85, le javi nam kako bo šla punkcija in koliko celic si pridelala. :D anjam, ti pa potem v nedeljo a ne?

Mene še vedno heca in noče priti... danes cel dan švicam za znoret, malenkost čutim jajčnike oz. maternico, tako da mislim, da se nekaj pripravlja. Ma... sem prav jezna nanjo. :D

< Sporočilo je popravil Maja1990 -- 4.12.2014 22:53:01 >

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: dr. Sašo Drobnič
5.12.2014 17:04:49   
anjam
Ni85,kako si???? Upam,da nisi boga od punkcije in da si pridelala veliko lepih celic

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: dr. Sašo Drobnič
5.12.2014 17:16:42   
ni85
Ojl punce. Punkcijo sem prezvela. Ne bom lagala mene je ornk bolel, so ble pa punce k jih ni nc in so ble cist ok. Jz se kr lezim ker me matra se. Dr. Zorn je biu ful prjazn. Je reku da super use zgleda. Lepih celic sm pridelala 6. V sredo ob 11.00 mam pa transfer ce bo vse ok. Sm misla da jih bo vec glede na to da je blo tuk foliklu. Ampak sva vesela in pozitivna tko da nestrpno cakam sredo. Upam da me ne poklicejo kej prej. V sredo mi pa povejo kok jih ustavjo. Rekla bova za dva ce bo vse ok ker jz na punkcijo nebi vec sla....maja1990je ze prsla menstra anjm kako si? Vse ok?

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?