|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.12.2014 16:41:13   
Maja1990
Kratek protokol imam ja... sem ravno včeraj dala prvo injekcijo in ni bilo nič hudega. Malenkost zapeče pa danes imam malo občutljivo mesto vboda, ampak bo vredu. Jajčniki zaenkrat še nič ne bolijo, bomo pa videli kaj bo druga injekcija danes naredila. :D Vama lahko slikam kako izgledajo moji hormončki in vsa ''''oprema'''', če vaju zanima. :)

Krvni test je čez 14 oz. 15 dni od transferja, v primeru, da ne pride do menstruacije že prej. Če jo dobiš prej, potem pokličeš. Ampak me je ne bomo dobile, a ne? :)

anjam, kdaj pa imaš transfer v petek, ob kateri uri? Jaz imam v petek prvi UZ, ampak to bom najbrž konec do 8. ure.

< Sporočilo je popravil Maja1990 -- 8.12.2014 16:42:15 >

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.12.2014 17:11:37   
ni85
Jz sem danes tud koncno cist ok. :) test je 14 dni po transferju oz se mal dlje. Kolegica k je mela ivf decembra lani je rekla da 14 dni po transferju naredis test doma, krvni test pa je imela 2.1. Tko da meni bi prislo 14 dni po transferju ravno na bozic in po moje bom po novem letu imela krvni test :) komaj cakam sredo me prav zanima kako to zgleda oz kaj bojo rekli. Kako se pocutis maja? Te kaj matrajo inekcije?

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.12.2014 17:14:19   
ni85
A tok hmal je ze krvni test? Ooo super :) itak bo pri nas vse pozitivno :) ja daj slikaj me zanima kako vse zgleda :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.12.2014 17:15:13   
anjam
Super, da je slo tahudo mimo.. Ja, jaz pa krvni test na praznik.. Maja, Ob 11ih imam transfer tko da se ne bomo vidle.. Ti bos velik prej konec..

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.12.2014 19:25:48   
Maja1990
Ja, 14-15 dni po transferju je ze krvni test, ce mas pa transfer 5. dan po punkciji, kar bomo upam da vse tri imele, lahko doma delas urinski test 9 dni po transferju.

Bom slikala vse ko si bom danes dajala drugo injekcijo. :) Zaenkrat me se nic ne matra, mogoce sem parkrat mal zacutla oba jajcnika. Upam da ne bodo prehudo spikali... :)

Ve pa obvezno javite svoje rezultate s transferja in kako vama je bilo!

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.12.2014 19:32:24   
anjam
Mogoce bi blo dobr, da me tri nadaljujemo ta cvek bolj privat. Da ne bomo teme Drobnic smetile :) piste v zs pa se dodamo na fb, ce ste za ;)

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: dr. Sašo Drobnič
9.12.2014 7:42:07   
lastovica
Punce, tako fajn vas je brat, ve pa zapuščate forum... user posted image sedaj sem bila vsaj na tekočem, kako stvari potekajo oziroma, kaj vse me čaka. user posted image U glavnem, vsaj poročajte, kako vam je uspelo, ali ste zagledale magični user posted image , pa upam, da se vam z Endri kmalu pridruživa, pa bomo lahko skupaj debatirale o vsem... žal pa zaenkrat še vedno čakava na odločbo.

Punce držim pesti za vse vas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: dr. Sašo Drobnič
9.12.2014 11:45:17   
Maja1990
Saj se bomo še tu javljale, lastovica... brez skrbi. :) Lahko se nam pa pridružiš/pridružite na facebooku. Piši eni od nas na privat, pa se dodamo. ;)

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: dr. Sašo Drobnič
10.12.2014 16:48:48   
ni85
Zivjo, porocam da sem imela transfer :) juhuuuu vse je ok :) lastovica zakaj se pa tok vlece pri tebi? Ze vec kot en mesec cakas to je mucenje. Daj malo poklici pa zatezi :)

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: dr. Sašo Drobnič
11.12.2014 8:22:42   
lastovica
Ah, bom počakala še ta mesec, ker sedaj je itak vse v luftu....veseli december itd. user posted image

Držim pesti, da se pikica prime user posted image user posted image

Maja1990 se vam javim, ko bom začela s postopkom, sedaj bom pa samo navijala user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa še naprej lepo javljajte, kako napredujete user posted image

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: dr. Sašo Drobnič
11.12.2014 13:01:26   
snika
Živjo punce...joj skoda da se selite na fb...

Čez dva dni pričakujem prvo O po poperaciji, sva pa že pridna =), ne upam pa preveč upati da se bo kej prijelo zaradi čudnega izvida...

Dobila sm novo službo, oz. sedaj bom kr na oba sihta hodila saj je en zutri drugi popoldan da se malo zaposlim in odlopim stvari =)


_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: dr. Sašo Drobnič
11.12.2014 19:48:51   
Maja1990
lastovica, upam, da se podvizajo in da čim prej planete v akcijo... snika, tebi pa želim, da vama rata kar lepo po naravni poti, da se ne boš rabila 'matrat' tako kot me... :D

Drugače pa lahko mene od zdaj naprej spremljate tudi tule:

http://slonckanje.blogspot.com/

Danes je (upam da zadnja) injekcija Menopurja, jutri pa prvi UZ. :)

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: dr. Sašo Drobnič
11.12.2014 20:12:07   
biba85
Tudi jaz sem vas redno spremljala na tej temi.maja,ful dobro,tudi tam te bom redno brala.user posted image

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: dr. Sašo Drobnič
11.12.2014 20:45:42   
Maja1990
Hvala biba85! <3

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.12.2014 7:47:44   
lastovica
Maja1990, super je tale tvoj blog... držim pesti, da se kmalu pojavi naslov: Ko končno nalulaš + user posted image


(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.12.2014 9:49:21   
Maja1990
Hvala lastovica! Tudi jaz srčno upam, da nama rata, čeprav sem danes, po prvem UZ-ju, malenkost manj optimistična kot sem bila... Očitno imam samo 3 vodilne folikle in še te so malenkost premajhni, tako da moram še 3 dni dajat Menopur + Cetrotide, potem pa v pondeljek ponovni UZ. :S

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: dr. Sašo Drobnič
16.12.2014 12:08:03   
lastovica
Punce, danes sva z možem dobila pošto, da se nama odobri postopek!!! Končno.... sva ful vesela....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: dr. Sašo Drobnič
16.12.2014 16:28:02   
Maja1990
Končnoooo! Kdaj pa lahko potem štartate s postopkom? :D

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: dr. Sašo Drobnič
16.12.2014 20:05:32   
lastovica
Pa še ne vem...bom jutri sestro Tatjano v Leonišče poklicala, da sploh izvem, kako naprej... vem, da bom mogla še kri dat, pa prinest izvid PAP testa... no, vsaj začelo se je odvijat user posted image

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: dr. Sašo Drobnič
16.12.2014 20:30:08   
Maja1990
A na konziliju sta že bila in imata z njihove strani vse potrebno? Ker potem bi načeloma morala it na transfuzijsko oddat kri za spolno prenosljive bolezni, potem se pa naročit v stari porodnišnici, ko dobiš prvo menstruacijo - če je isti protokol, kot pri ostalih postopkih. :)

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: dr. Sašo Drobnič
16.12.2014 21:13:02   
lastovica
Konzilij sva dala že v začetku julija čez... da bi mogla pa sedaj še to čakat, potem bi pa lahko samo še znorela user posted image

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: dr. Sašo Drobnič
16.12.2014 23:13:33   
Maja1990
No, potem ti preostane samo še SPB (če še nimaš) in pa da pokličeš oz. se oglasiš v ambulanti za naročanje IVF (stara porodnišnica). :) Kdaj pa pričakuješ menstruacijo?

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.12.2014 9:51:12   
lastovica
Sem poklicala v Leonišče in se morava priti 9. januarja tja vpisat - sabo morava samo prinest odločbo. Tole bo torej vse skupaj še kar trajalo, da gremo dejansko v akcijo. user posted image

Kako pa kaj tvoji folikli, rastejo?

(odgovor članu Maja1990)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.12.2014 10:15:57   
Endri
Jeeeeej lastovica, midva tud 9.jan....spet čakat hehehe

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.12.2014 11:37:28   
lastovica
Ob kateri uri pa imata? Midva sva ob 11h...mogoče se še celo srečamo user posted image

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 [15] 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?