|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.12.2014 18:08:11   
Maja1990
Jah, malo bo še čakanja, ampak saj bo kar hitro, boš videla... Mene je tudi precej zmotilo, da sem na konziliju dobila navodila, da se ob prvi menstruaciji šele naročim, potem pa zares štartamo šele z naslednjo - to je takoj dodaten mesec čakanja in nervoze. Ampak je potem (z izjemo zamujanja M), vse skupaj precej hitro prišlo. :)

Drugače sem pa malo štrajkala z blogom, ravno sem nove objave spisala... V ponedeljek sem imela 2. UZ in včeraj še 3. Vse podrobnosti sem opisala na blogu, lahko pa povem, da sem zdaj veliko bolj zadovoljna in optimistična. :) Evo, pa še linki, za vse, ki vas zanima:

http://slonckanje.blogspot.com/2014/12/optimisticna.html

http://slonckanje.blogspot.com/2014/12/3-ultrazvok.html

http://slonckanje.blogspot.com/2014/12/dan-po-stopki-noseca.html

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.12.2014 23:06:40   
Endri
Midva mava ob 12

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: dr. Sašo Drobnič
18.12.2014 7:27:26   
lastovica
Midva pa ob 11h... že kar odštevam dneve....do novega leta bo sicer še hitro šlo, zadnji teden se bo pa kar vleklo... potem bo pa spet čakanje user posted image

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: dr. Sašo Drobnič
23.12.2014 15:37:27   
ni85
Punce kako ste? samo sporocam da sem danes na 13 dan po transferju naredila test in je pozitiven!!!!!!!! :))) ne morem verjeti :) cudezi se dogajajo tako da kar optimisticno v boje :) drzim pesti za vse vas :)

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: dr. Sašo Drobnič
23.12.2014 15:50:45   
Endri
oooo srečnica ni85...čestitke!!!

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: dr. Sašo Drobnič
23.12.2014 17:47:22   
lastovica
Jeeeeej, čestitke!!! To je res lepo predbozično darilce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: dr. Sašo Drobnič
23.12.2014 19:27:20   
ni85
Ja lepo darilo sva dobila :) saj ne morem verjeti. To kolkih negativnih testih koncno en pozitivn :) jutri imam se krvni test. Mal mam krce se, sem bla prepricana da ni uspelo ker me je kr fajn trgal na zacetku. Zdaj so krci ze bolj redki ampak se vedno so. Upam da ve tudi hmalu ugledat plusek :)

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: dr. Sašo Drobnič
23.12.2014 21:33:04   
Maja1990
Juhej za našo ni85! Upam, da ti kmalu sledimo! user posted image

Jaz sem pa danes dobila pikico na čuvanje... Od 6ih celic so se oplodile 3 (2 sta bili nezreli, za eno pa ne vem). Vstavili smo eno kvalitetno blastocisto, imela bova pa enega ali mogoče dva zmrznjenčka. Držim noge skupaj in upam... hehe, saj ne - počivam in se skušam čim bolj sprostit. :D Moram reči, da je bil občutek po transferju precej čuden - nekako misliš, da moraš biti previden pri vsem kar počneš, da ne bi slučajno kaj 'padlo' ven. :P

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: dr. Sašo Drobnič
24.12.2014 10:36:00   
shoegal
ni85: Iskrene čestitke! Zelo vesela zate. Zdaj pa samo tako naprej, lepo in čimbolj brezskrbno nosečnost ti želim.

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: dr. Sašo Drobnič
29.12.2014 12:45:13   
Endri
ni85, a je krvni test potrdil nosečnost?

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: dr. Sašo Drobnič
30.12.2014 10:52:21   
ni85
Ja je potrdil ja. 1554,2 hormona. :) tako da je potrdilo ja hahah 24.12 sva mela krvni test :) lepo darilo za bozicka :) kako ste ve kaj?

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: dr. Sašo Drobnič
9.1.2015 22:17:52   
lastovica
Z možem sva se šla danes vpisat v čakalno vrsto in naj bi se zadeve sedaj končno res začele odvijat. Sem pa malo povprašala, kako je sploh z darovalci in darovalkami - darovalcev dovolj za vse nas, ki se sedaj vpisujemo, darovalke pa žal nobene... user posted image v čakalni vrsti za darovano žensko celico je pa trenutno 19 parov. Baje se čaka tudi 10 let... kar zastrašujoč je tale podatek. user posted image in kako ste ve kaj?

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: dr. Sašo Drobnič
10.1.2015 12:12:24   
anjam
Meni ni uspelo tokrat, malo pavze potem pa po zamrznjencke - jih imava kar 9 :) srecno usem

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 388
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 14 15 [16]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?