|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dr. Sašo Drobnič
11.3.2014 11:02:26   
shoegal
Hm ni85, moja prva user posted image po LPSC je bila pa šibkejša, a je trajala dlje, tudi za krče bi morda lahko rekla, da so bili celo nekoliko šibkejši (a še vedno močni). Edino, nekaj dni prej sem jo dobila. Pomoje tu ni nekega posebnega pravila. Držim pesti tudi zate, da bo vse OK.

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: dr. Sašo Drobnič
11.3.2014 11:38:47   
ni85
Meni je pa zamujala pet dni. Pa skos sm mela krče kr močne no. Potem pa sem dobila še zelo močno user posted image . Bolečine pa takšne kot učasih (sem že imela zelo močne in boleče user posted image pred laparo) Je pa res, da tudi dlje traja kot ponavadi ja. Upam, da bo vse ok da ni kej narobe. Sej bom videla kajo bo reku drobnič na pregledu. Potihem zelo držim pesti in upam, da nama ta mesec končno rata :D čas bi že bil hahaha

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: dr. Sašo Drobnič
11.3.2014 12:05:17   
shoegal
ni85 Držim pesti, da nam vsem uspe. Ne govori. Zame je pri celi zadevi najtežje to, da z nama (zaenkrat) ni nič narobe. In se je potem kar težko sprijazniti s tem, da se ne prime. Ampak ostajam pozitivna. Prihaja pomlad, ko vse cveti in klije, mislim, da je idealen čas za user posted image ...


(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.3.2014 9:07:19   
ni85
Ja res je ja :D saj pri nama je tudi bilo rečeno da sva oba ok. No takrat se še ni vedelo da sem imela endometriozo. Zdaj pa čakam, da vidimo kaj bo rekel drobnič na pregledu. Sem pa zlo optimistična zdaj ko sem imela laparo. Vedno so nama govoril, da sva oba ok da ni nič narobe pa nevem. Se mi zdi da je lažje če ti povejo to in to je narobe, kot pa da skos govorijo da je vse ok zanosiš pa ne. Sam tko kot si rekla, pomlad je in mislem da je res pravi čas zdle :))) Držim pesti za vse vas :D

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.3.2014 9:47:18   
akocka
shoegal in ni85....sorry ker sta čakali...na pregledu super...samo prišlo je do spremembe v nadalnih postopkil, ne greva na insemenitev, ker naj bi bila pri endometriozi manj uspešna tako da nama preostane samo IVF....napotnica je oddana tako da zdej čakava na poziv za začetek postopka....seveda je pa treba delat tut po naravni poti tko da zelo močno upam da nama rata še pred postopklom ker me je fulllll strah. sporočita kako je bilo pri vama na pregledu... lp

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.3.2014 9:55:40   
ni85
Akocka držim pesti :D na to pa sploh nisem pomislila, da IUI pri endometriozi ni glih nevem kok uspešen. Potem pa možno da bo naju tudi IVF dal. Komaj čakam na pregled :) Pozitivno je treba misliti in bo vse ok :) lahko da sploh ne bomo potrebovale nobene pomoči :) Javim kako bo na pregledu. A napotnico si že oddala? ti je kaj rekel kdaj naj bi bila na vrsti za IVF? Upam da čimprej :D

(odgovor članu akocka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: dr. Sašo Drobnič
12.3.2014 16:17:27   
shoegal
akocka: No, sem vesela, da je šlo vse super, čeprav verjamem, da je misel na IVF zastrašujoča in držim pesti, da vama vseeno uspe po naravni poti. Tako bi bilo najlažje. Ampak glej na to, kot na najkrajšo pot do user posted image , pa ti bo lažje. Pa tudi mene, podobno kot ni85, zanima, koliko časa se čaka na poziv od oddaje napotnice. Verjetno o tem najprej odloča konzilij (ki pa naj bi se sestajal vsak teden)? Jaz imam pregled šele v mesecu aprilu, bom javila, kako bo. Je še dolga do takrat, mogoče pa vmes že kaj rata user posted image .


(odgovor članu akocka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: dr. Sašo Drobnič
16.3.2014 18:46:30   
akocka
ni85 in shoegal: evo datum za konzili za IVF sva dobila 1.4....ni85 napotnico mi je napisal na pregledu in je šla takoj naprej. moram pa še do svoje ginekologinje po izvid brisa ki ne sme bit starejši od 3 let. kaj me pa zdej čaka pa ne vemuser posted image . full me je strah ampak bomo tut to skoz dal... vse za user posted image .
lp

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: dr. Sašo Drobnič
17.3.2014 11:14:17   
shoegal
akocka: Saj bo, ti samo pogumno! Nič, konzilij je, vsaj sodeč po zapisih na forumih, bolj ali manj formalnost, pri kateri pregledajo vajine izvide, ostalo zdravstveno dokumentacijo in potrebna dokazila, vama predstavijo sam postopek na splošno, socialna delavka pa mislim, da razloži tudi druge možne poti do otroka (rejništvo, posvojitev, itd.). To bo to, potem bosta pa čakala na postopke. In vmes pridno user posted image . Glavo gor. Mogoče vse skupaj ne zgleda user posted image ta trenutek, ampak potem, ko boš dobila user posted image v roke, boš vse pozabila.

Lupčka!

(odgovor članu akocka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: dr. Sašo Drobnič
18.3.2014 8:55:20   
ni85
nič te ni treba bit strah. vse bo ok. Moja kolegica je imela tudi IVF in vem kako stvari potekajo, tako da ti iz prve roke povem, da ni noben bav bav to. Vse bo ok boš videla. Nekateri se moramo za svojega otročka pač malo bolj "pomatrati" bomo pa potem tok bolj cenili vse kar imamo. Tako, da kar optimistično naprej. Tudi jaz že komaj čakam da imam pregled. Mam občutek da bova tudi dobila napotnico za IVF (zaradi endometrioze). Samo upam, da bo to hitro šlo ker če bom še dougo morala čakati na bebiko se mi bo zmešal. Včasih sploh nimam več energije več in sm že čist obupana. Ampak tudi za nas bo posijalo sonce :) upam, da čimprej :) javi kako bo zgledalo 1.4. :) držim pesti da bosta čimprej na vrsti. Javim kaj bom zvedela 28.3. na pregledu. Mislim na vse vas in držim pesti, da bo končno ena napisala da je videla user posted image

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: dr. Sašo Drobnič
18.3.2014 17:38:02   
Endri
Partner je po prvem speriogramu, ki je pokazal azoospermijo (ni spermijev) naredil še en spermiogram. Izvid je bil enak :((( ni spermijev :((( ima povišan FSH in zelo majhna moda, ki po doktorjevih besedah verjetno ne delujejo, zato je reku da tudi z biopsijo se ne bi nič našlo in ga je poslal na genetske preiskave...ima kdo enak primer (povišan FSH in majhna moda) pa se je vseeno z biopsijo kaj našlo? moj že razmišlja o darovalcu jaz pa nočem slišat o tem user posted image datum za genetske preiskave je dobil šele konec aprila, potem pa se 3-4 tedne čaka na izvide ...jaooo samo čakanje in živciranje

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: dr. Sašo Drobnič
18.3.2014 22:28:06   
ninanaja
Pozdravljene ...
Da še jaz pisem svojo izkušnjo... pregled sem imela pri dr.drobniču, norm reči da prvi vtis ni Bil najboljši,rekel je da so izvidi z ne prehodnimi jajcevodi zelo slabi ter da bojo šli verjetno kar ven in sem dobila 11.3. Že datum za laparoskopijo... no operacijo sem prestala kar v redu je pa dr.drobnice se zelo po trudil operacija je trajala več kot 2,5uri in mi prepihal oba jajcevoda in zrihtal situacijo in res nimam besed....najboljši je... tako da sedaj imava z mojim nalogo pol leta intenzivno delati na otročku,če ne uspe naju čaka obmp... upam na najboljše in isto želim tudi vam...

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: dr. Sašo Drobnič
19.3.2014 7:28:09   
lastovica
Endri: tudi moj partner ima majhna moda, ker ima hipogonadizem. Sicer ima trenutno hormonsko terapijo, ampak od nje ne pričakujeva kaj dosti - po 3 mesecih terapije ni bilo nič spermijev, po 6 prav tako nič, konec naslednjega meseca gre ponovno dat seme (takrat bo že devet mesecev). Dr. Drobnič je že omenil biopsijo, vendar v kolikor se tudi v tem primeru nič ne najde, bova primorana čakati na darovalca - pogovarjala sva se tudi o Grazu, kjer je stvar hitrejša. Pri tem jaz ne vidim nobenih težav. user posted image

(odgovor članu ninanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: dr. Sašo Drobnič
19.3.2014 9:02:40   
Endri
Lastovica a je vama takoj dal hormonsko terapijo al je moral tvoj najprej na genetske preiskave?

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: dr. Sašo Drobnič
19.3.2014 10:25:31   
lastovica
Moj je takoj dobil hormonsko terapijo, ker je že imel diagnosticiran hipogonadizem in se je že prej mazal z nekim gelom, ker je imel pomanjkanje testosterona. Genetskih preiskav ni delal (razen če jih je prej, ko še nisva bila skupaj, pa ne vem za to user posted image ).

(odgovor članu Endri)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: dr. Sašo Drobnič
20.3.2014 13:40:50   
akocka
shoegal in ni85...full hvala za lepe besede...me kr pomirijo....držim pesti za nas vse, ki nas mučijo podobne težave. takoj sporočim ko bo kej informacij. Čeprav zdej močno stiskam pesti da 25.3. sploh ne dobim M in da se pokažeuser posted image . držim pesti da se nam vsem nasmehne sreča in postanemo mamice.
Lupčka!

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: dr. Sašo Drobnič
21.3.2014 8:34:54   
ni85
Akocka vem kako se počutiš. Jaz tudi navijam, da je ne bo (pri nobeni) :) sam optimistične mormo bit, čeprav je včasih zelo težko, sam nimamo kaj. je tko kot je in je treba sam pozitivno naprej. Enkrat nam bo že ratal :) jaz pa tudi če komaj odštevam dneve do pregleda :) me prav zanima kaj bo reku drobnič, kako bomo šli naprej. jz sam resnično upam, da bom čimprej user posted image ker se mi zdi, da sm porabila že vse atome moči kar jih imam :D žalostno je, da je tako težko narediti user posted image da imamo nekatere takšne probleme, da groza. tiste k zanosijo v prvo in brez problemov sploh ne vejo kakšno srečo imajo in kok so lahko vesele. sam saj bo tudi za nas posijal sonček :D komaj čakam, da katera od vas sporoči da ji je uspelo :D držim pesti za vse nas!!! *****

(odgovor članu akocka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: dr. Sašo Drobnič
21.3.2014 10:36:47   
shoegal
ni85 in akocka: Sploh nimam drugih besed, kot da vama pošljem vsaki en velik user posted image . Jaz mislim, da je prav, da vse ostanemo pozitivne in optimistične. Nikomur v življenju ni vse podarjeno. Nekateri se moramo za kakšno stvar bolj potruditi, ampak smo zaradi tega močnejši, bolj izkušeni in bolj vztrajni. Bosta videli, na koncu bomo vse zmagovalke!

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: dr. Sašo Drobnič
21.3.2014 13:23:33   
ni85
točno tako!!!! se čist strinjam s teboj :D potem bomo pa skupaj user posted image odšle na eno kavico da še v živo poklepetamo :D in bo vse sekiranje pozabljeno :D en velik user posted image uživajte za vikend :D

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: dr. Sašo Drobnič
27.3.2014 8:30:23   
ni85
Akocka...kakšno je stanje? jaz še kar držim pesti da je ni blo :)))) Javi :D jaz imam jutri pregled že komaj čakam. Sporočim kakšno bo stanje :D

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: dr. Sašo Drobnič
27.3.2014 9:12:26   
shoegal
ni85: Držim pesti, da izveš jutri kakšno pozitivno novico in da bosta z Drobničem naredila dober bojni plan za naprej user posted image .

Pri meni vse izgleda, da se bo v dnevu ali dveh oglasila user posted image , tako da ta mesec ne bo nič. Pregled imam pa šele sredi aprila in se bom takrat oglasila, ko bom kaj več vedela, kako naprej. Ti pa le poročaj jutri, kako boš uredila. Držim pesti!

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: dr. Sašo Drobnič
28.3.2014 21:36:39   
ni85
Ojla ewo da porocam kaj smo se zmenili pri drobnicu. Ker ima moj partner ok izvid in ker so men odstranl endometriozo se je drohnic odlocu da je najbolj da do avgusta pocakamo ce nama uspe naravno. Zdaj naj bi imela ful moznosti da nama uspe. Ce pa ne potem pa avgusta poklicem in imam septembra/oktobra ivf. Osemenitev (najprej je bilo to v planu) ne pride v postem ker sem imela endometriozo in ni uspesno. Tko da sm mal razocarana ker sem misla da bo prej vse to ampak greva optimisticno naprej. Lahko pa da nama res uspe po naravni poti :)

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: dr. Sašo Drobnič
29.3.2014 16:44:39   
shoegal
ni85: No, jaz mislim, da je to kar dober znak. Če je spermiogram ok, tebi pa so odstranili tako endometriozo, kot prepihali jajčnike, bi zdaj res moralo uspeti. Držim pesti! Te lahko samo vprašam, koliko si stara?

Verjetno je to, koliko časa vaju je 'pustil' delati po naravni poti tudi od let odvisno. Vsaj zdi se mi. Se zna pa pri nama podobna zgodba zgodit. Pri meni je bila odkrita pri lpsc začetna faza endometrioze, a verjetno potem tudi pri nama IUI odpade. No, do sredine aprila bo treba še počakatuser posted image

Še nekaj me zanima, si šla na pregled sama ali sta šla oba? Glede na to, da gre za'kontrolo' bi človek sklepal, da gre ženska sama, samo pri govoru o nadaljnjih postopkih je pa verjetno fino, če tudi partner to sliši.

Zdaj pa pridno otročke delat celo pomlad in poletje. user posted image

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: dr. Sašo Drobnič
30.3.2014 17:24:37   
Anonimen
pozdravljene punce...

vsem zelim uspešno nosečnost :)

bi pa rada spodbudila n85...sama sem imela v letu 2009 dve operacijji zaradi endometrioze...(tudi črevesje)...do aprila 2010 smo počakali, potem sva sla v neplodnostjo ambulanto...dr se je odločil da greva v septembru v postopek...in točno začetek septembra 2010 zanosila,nosečnost je bila rizična (placenta previa-baje zaradi 2laparaskopij in 2 histeroskopij)...z malo tezav dobili zdravega, naravno spočetega fantiča...

tako da punce ne obupat če imate endometriozo...se da tudi naravno spočeti :)...

sem pa takrat med aprilom in avgustom telovadila, mal način prehrane spremenila in se je takoj prijelo :)

(odgovor članu shoegal)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: dr. Sašo Drobnič
30.3.2014 19:05:33   
ni85
hvala za spodbudne besede :D moram rečt da sva tudi midva zelo optimistična. na pregled sem šla sama. No v bistvu je bil moj blizu bolnišnice tako, da če bi bilo potrebno bi lahko prihitel :) ni pa bilo potrebe da tudi on pride. drobnič je samo še enkrat povedal kako je potekala laparoskopija in kaj so odkrili. tako kot sem rekla sem imela nekaj žarišč endometrioze. po moje ni bilo kaj drastičnega saj tko je govoru kot da ni bilo nič hudega. stara sva 28 in 29 let. in glede na to da sva še mlada in da so endometriozo odstranili je rekel, da dejansko imava zelo veliko možnosti da naravno zanosiva in da je najbolje, da počakava do avgusta. če avgusta dobim user posted image pa naj pokličem in se naročim za IVF, ki naj bi bila v septembru oz oktobru. ja baje pa da pri endometriozi IUI res ni uspešen. sem tudi nekaj o tem prebrala na forumih. tako, da sem kar hepi da se je odločil za IVF. na pregledu mi ni naredil nobenega ultrazvoka samo pogovarjala sva se. bil je zelo zelo prijazen in moram rečt da sem zelo zadovoljna :) čeprav sem najprej bila kar malo jezna, ker je treba spet čakati ampak me je zelo lepo pomiril in razložil da je tudi glede na mojo telesno pripravljenost najbolje, da zanosim naravno ker IVF je hud šok za telo (sem namreč bolj drobna) tudi mi ni predpisal nobenih tablet ali spodbujevalcev. jaz sem namreč skoraj eno leto (od oktobra 2012 do decembra 2013) jemala clomid. Ki pa naredi več škode kot pa koristi pri tako dolgi "uporabi". Bi pa vprašala če mogoče katera pije čaj krvomočnice? jaz sem si namreč v začetku meseca kupila ta čaj, ker sem brala da naj bi pomagal. Me pa zanimajo vaše izkušnje. Zdaj pa nestrpno čakam drugi teden, če jo mogoče ne bo :) Držim pesti za vse nas :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?