|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dr. Sašo Drobnič
19.9.2014 7:34:57   
lastovica
Adelle: Samo, če gre ona prvič v postopek, ima najprej konzilij, nato gredo papirji na komisijo in nato dobi po pošti odgovor. V tvojem primeru si pa že od prej imela odobreno najverjetneje in ste se menili zgolj o vrsti postopka.
No ne vem, z možem sva dala julija čez konzilij in rečeno nama je bilo, da dobiva domov po pošti vse od komisije, ki bo zasedala septembra. In sedaj čakava, čakava in še naprej čakava.... user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: dr. Sašo Drobnič
19.9.2014 13:28:43   
sovic
Kako pogosto pa zaseda komisija? Kot kaze, se najdlje caka ravno na odgovor komisije..

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: dr. Sašo Drobnič
19.9.2014 13:56:09   
Adelle
Lastovica, hvala da si me popravla... cist mozno, jaz ne poznam sistema tocno ker sem prej godila k Resu, zdej sva prvic na GKLJ. Sam verjetn ze kej steje k sva ze mela dva postopka pr Resu ker sva mela sam konzilij in zdej cakam M da poklicem za injekcije.

(odgovor članu sovic)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: dr. Sašo Drobnič
19.9.2014 14:02:35   
lastovica
Verjetno bo tako... sicer so pa določene stvari tudi od primera do primera drugačne... kakor je meni znano, zaseda komisija redko...letos je zasedala aprila in sedaj naj bi septembra, torej 2x letno...user posted image Lahko bi se vsak mesec, bi se stvari za nekatere malo hitreje odvijale. Sicer pa vseh stvari tudi jaz točno ne vem, vem zgolj to, kar sva z možem trenutno dala čez... to je pa 3 mesece za prve preiskave in iskanja vzroka težav, 9 mesecev moževe terapije in 5 mesecev čakanja na komisijo, vmes je bil pa še konzilij user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: dr. Sašo Drobnič
19.9.2014 17:40:40   
sovic
Samo 2krat na leto komisija :( potem bom cakala do aprila, da se zacne karkoli odvijat.. sploh ne morem verjet..

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: dr. Sašo Drobnič
19.9.2014 23:24:55   
azalea

IZVIRNO SPOROČILO: sovic

Samo 2krat na leto komisija :( potem bom cakala do aprila, da se zacne karkoli odvijat.. sploh ne morem verjet..


ce mislita drzavno je letos zasedala bolj bogo, ker ni bilo ministra za zdravje....

saj vsi ne rabimo cakat na drzavno - meni tega ni nihče omenjal

(odgovor članu sovic)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: dr. Sašo Drobnič
20.9.2014 10:22:10   
sovic
Komisija za potrditev IVF-ja.. konzilij imava 8.10. . Tudi dr. Drobnic je rekel, da se bo postopek zacel odvijat. Nic ni govoril na cakanje do aprila...

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: dr. Sašo Drobnič
20.9.2014 19:10:18   
lastovica
Ni rečeno, da bo treba čakat do aprila... odvisno kdaj se bo komisija zbrala. Lahko se bo tudi prej. Pač za letos vem, da se je spomladi, pa sedaj naj bi se. Ne se že sedaj preveč zasekirat. user posted image

(odgovor članu sovic)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: dr. Sašo Drobnič
22.9.2014 8:39:20   
ni85
Živjo punce :9 mene kr mal skrbi vse tole, ko berem vaša sporočila. strah me je, da bo vse to res še dolgo trajalo. Midva sva se čisto pripravila, da bova imela ivf še letos. Zdaj pa me je res mao strah da bo to še kar trajalo. V petek imava pregled pri drobniču. In ga bom čisto izprašala o teh temrinih in komisijah in konziliju :D tako, da če ima katera od vas še kakšno vprašanje (če ste ga pozabile kaj vprašati) mi sporočite in ga bom jaz v petek vprašal, da ne boste bile živčne :) Držim pesti za vse nas, da nam čimprej in čimhitreje uspe zagledat ta magični user posted image :) Upam, da nama uspe imeti 8.10. konzilij tako kot sovic. Če res samo dvakrat na leto zasedajo potem bova zamudila... Bom videla kaj bo rekel drobnič.

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: dr. Sašo Drobnič
22.9.2014 8:41:42   
ni85
p.s.: se opravičujem za napake sem na vlaku in pišem po GSM-u user posted image

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: dr. Sašo Drobnič
22.9.2014 11:22:16   
lastovica
Jaz sem ravno klicala go. Tatjano v Leonišče in jo povprašala, če kaj ve kdaj naj bi se kiomisija za odobritev sestala, pa je rekla, da nič ne ve, niti prof. Bokalova ji ni nič omenila. Sem jo še vprašala, če bo to letos, pa je rekla, da to pa verjetno, da bo. user posted image V glavnem lahko zgolj čakamo... user posted image

ni85: zate torej ni še nič izgubljeno, lahko da se bo vse lepo časovno izšlo. user posted image

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: dr. Sašo Drobnič
22.9.2014 11:25:22   
ni85
Lastovica zdajle si me pa zelo pomirila...hvala user posted image jaz bom pa vsem poročala kaj bom novega zvedela v petek pri dr. Drobniču. user posted image

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: dr. Sašo Drobnič
22.9.2014 12:13:47   
azalea
mi lahko zdaj razloži kak je s to komisijo, ker mi ni več nič jasno. A to gremo vsi skozi, al kak...


Midva sva imela maja konzilij, kjer so odobrili IVF (braz najine prisotnosti), potem pa stoji vse skupaj; ker je pri nas v igri genetika (PGD). Računam da bo to rešeno nekje konec leta (testiranje v Rimu), potem pa nas tu tako ali tako spet čaka čakanje.

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: dr. Sašo Drobnič
22.9.2014 13:22:58   
lastovica
Eno je konzilij, eno je komisija. Kot sem že pisala, na konziliju sta oba s partnerjem, kjer podpišeta različne papirje (pri pravniku, socialni delavki, psihologinji, embriologinji, ginekologu), potem gredo vsi ti papirji na državno komisijo. Konzilij se sestane večkrat, komisija pa, kot si lahko razbrala, zelo malokrat. Pri komisiji nista prisotna, dobiš na dom papirje. Tako je bilo pri nama s partnerjem, lahko pa se tudi postopek razlikuje od para o para, samo mislim, da komisija pa more bit vedno, da sploh zadevo finančno odobrijo. user posted image



(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: dr. Sašo Drobnič
26.9.2014 20:29:25   
sovic
ni85, kako je potekal pregled? Sta dobila napotnico za ivf? Predvsem me zanima glede komisije. Upam, da je slo vse ok ;) lp

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: dr. Sašo Drobnič
29.9.2014 8:39:27   
ni85
Sovic živjo. Dal nama je napotnico za ivf. Rekel je da v roku max dveh tednov domov dobiva obvestilo kdaj imava konzilij. Za konzilij je rekel, da so večkrat mesečno in da ga bova imela oktobra. Potem pa sem vprašala kako je s komisijo in kdaj lahko prčakujeva da bova imela ivf, pa je rekel, da lahko pričakujeva da bova imela še letos ivf. naj planirava okoli novembra ali decembra. najkasneje pa januarja odvisno kdaj bom imela user posted image Ker nimam čist redne menstruacije, sem ga vprašala če je to kakšen problem in je rekel, da ne. samo da če bi menstruacijo dobila recimo 20.12. da je to že kar pozno, ker imajo dopuste in da bi se mi v tem primeru prestavil ivf na januar. Sva bila zelo vesela in komaj čakava to pošto za konzilij. Sovic a vidva sta že šla na odvzem krvi za spolno prenosljive bolezni? midva sva mislila, da nama bo v petek dal napotnico, pa je rekel, da se to na konziliju zmenimo. Če sem prav razumela, naj bi skupaj z datumom konzilija dobila tudi napotnico za kr

odvzem krvi. Kako je bilo to pri vaju? Tako da kar se tebe tiče mislem, da boš imela ivf novembra ali pa najkasneje decembra. user posted image sem ga vprašala če komisija res ni tako pogosta (dvakrat na leto) pa je rekel, da to ni res. Ampak da komisija zaseda, ko se nabere večje o določeno število prijav na ivf. pa rekel je še, da je zdle kar gužva, ker je veliko takšnih primerov, ko so morali počakati do avgusta, tako kot midva, in da je vsako leto konec leta kar gužva. Ful je bil prijazen in naju je fajn pomiril. Rekel je še, da zdaj bo šlo vse hitro in da naj se še malo nažurava, ker potem ne bova mogla več :) Prosim javi mi kako bo bilo na konziliju. Upanm, da bom čimprej dobila to pošto :) kako dolgo si ti čakala na ta datum za konzilij?

(odgovor članu sovic)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: dr. Sašo Drobnič
29.9.2014 9:27:59   
lastovica
Tole je pa vzpodbudno. Torej, bom tudi jaz letos na vrsti, glede na to, da se baje za moško spolno celico ne čaka nič in se gre kar takoj v postopek. user posted image Za konzilij pa naj ne bi dobila pošte, ampak te bo kar Tatjana poklicala, pa povedala datume. Sta bila mogoče že tudi pri njej?

Sicer pa tole glede komisije - če se zberejo spomladi, pa potem poleti nič zaradi dopustov in nato spet enkrat jeseni - ja to je samo 2x letno. user posted image


Važno, da se bo letos vsaj nekaj premaknilo, da začnemo s postopki še pred novim letom. user posted image

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: dr. Sašo Drobnič
29.9.2014 9:41:52   
ni85
Sploh nevem kira je ta sestra Tatjana? haha :D men je sestra od Drobniča rekla, da dobim po pošti. je pa res, da je preverila vse moje kontakte, če so še pravi oz isti (naslov, gsm ter mail). Jz resnično upam, da bomo vse še letos na vrsti. POznam tudi primer, ko so kolegici rekli, da bo imela ivf januarja. in je bila seveda vsa živčna in jim je poslala novembra mail, da prosi, če ima lahko postopek decembra (kao da se je pripravila že v službi itd) in so ji odobrili. tako da je na koncu namesto januarja imela decembra :D mislim, da se da marsikaj urediti samo mal moramo biti "tečne" :)

< Sporočilo je popravil ni85 -- 29.9.2014 9:47:24 >

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: dr. Sašo Drobnič
29.9.2014 10:01:06   
sovic
Super ni85. Midva se nisva imela pregleda za spolno prenosljive bolezni.. Samo hormonske preiskave in pa spermiogram. Imava namrec vse bp in nepojasnjeno neplodnost :\ posto za konzilij sem dobila res ful hitro. V ponedeljek (15.9.) sva imela pregled in dobila napotnico za ivf in potem se cez 2 dni posto za konzilij, ki bo 8.10. Mogoce se pa vidimo :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: dr. Sašo Drobnič
29.9.2014 10:10:17   
ni85
To bi blo pa super, da bi se videle :) ja kot mi je znano moramo vsi narediti ta krvni pregled samo očitno se to na konziliju zmeniš. nevem... To si pa hitro dobila po pošti, upam, da bo pri nama tudi tako :) bom javila takoj, ko dobim pa upam, da bomo res skupaj :)

(odgovor članu sovic)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: dr. Sašo Drobnič
29.9.2014 11:13:27   
lastovica
Zame so rekli, da bom šla delat krvni test, ko dobim odobreno od komisije, pa takrat bom mogla prinest še izvide PAP testa. Tako, da se ne rabiš nič bat, da bi kaj manjkalo. user posted image

Torej, če imate ve 8.10. konzilij, torej lahko pričakujem, da bo komisija zasedala šele potem v sredini oktobra, če ne še kasneje. user posted image

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: dr. Sašo Drobnič
29.9.2014 11:17:16   
ni85
aha tako to gre, sem vedla, da moram prinesti ta izvid od PAP testa sam nisem vedela kdaj. jaz mislim da bo komisija konec oktobra ali pa enkrat novembra. In da bomo mele novembra ali pa decembra ivf. tko sm se zdej odločla in tko more bit pa pika :) in bomo mele super lep božič :)

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: dr. Sašo Drobnič
29.9.2014 12:04:44   
sovic
PAP je treba prinesti na konzilij..

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: dr. Sašo Drobnič
29.9.2014 12:30:47   
ni85
Hvala za info :)

(odgovor članu sovic)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: dr. Sašo Drobnič
29.9.2014 12:33:57   
lastovica
Jaz ga nisem, pa je blo vse ok :)

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?