|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dr. Sašo Drobnič
7.10.2014 14:31:15   
snika
Meni je rekel da bosta obe operaciji hkrati. danes sem jim poslala mail, na katerega so odgovorili, da moram napotnico poslati njim in mi šele nato določijo termin. To se mi zdi čudno saj na spletni strani piše da veljavno napotnico prineseš seboj...jaz bi jo poslala po pošti samo nevem na kakšen oddelek, mi katera zna svetovati?

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.10.2014 8:28:04   
ni85
http://www.reprodukcija.si/operacije/navodila-ob-sprejemu/ ti pošiljam link. Imaš vse tukaj napisano kdaj, kam, itd... :) Držim pesti :)

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.10.2014 9:24:49   
snika
Saj to me bega, ker sem to brala in piše da pridem tja z napotnico rekla pa mi je da jo moram tja nest da me vpišejo v čakalno knjigo...

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.10.2014 9:38:51   
ni85
Jaz ti priporočam, da greš tja osebno in prineseš napotnico in te hkrati naroči. Na tak način se lahko še kaj bolje zmeniš. Jaz vem, da mi je najprej hotela dati datum čez en mesec ampak sva se potem dogovorili, da sem že čez dva tedna imela operacijo. Če pa ne moreš odnesti pa pokliči na to številko, k je navedena in povej da bi se naročila in ti bo že gospa potem rekla kaj je potrebno narediti. Verjetno bodo res hoteli najprej napotnico in ti potem dali datum to pa zna trajati dlje. Tko da najbolje je da greš osebno in maš v parih minutah rešeno vse.

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.10.2014 9:57:31   
snika
Ja se bom kar tam javila, hvala ti. Me je pa zelo strah.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: dr. Sašo Drobnič
8.10.2014 10:09:54   
ni85
Nč te ni treba bit strah. Smo že vse dale to čez in res ni tak bav bav. Boš vidla. Sam v mislih mej, da pač delaš to za bebiko :D eni se moramo pač malo bolje potrudit. Ne bo ti hudega res ne. Samo glej da boš potem lepo počivala in se pusti razvajati svojemu dragemu :)

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: dr. Sašo Drobnič
10.10.2014 10:07:32   
snika
Danes sem se sla osebno narociti. Vzeli so mi napotnico in me postavili v cakalno vrsto =/ ob nasledni menstri pa jh moram poklicati. Tako da sploh nisem dobila datuma.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: dr. Sašo Drobnič
10.10.2014 11:27:10   
ni85
Nič hudega. Naslednjo menstro prvi dan pokliči in boš dobila datum. Takoj po koncu menstre, pred začetkom ovulacije. Jaz mislim, da sem ravno takrat prišla se naročit ko sem imela menstro in mi je zato dala takoj datum. To bo hitro boš videla :)

(odgovor članu snika)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: dr. Sašo Drobnič
10.10.2014 22:49:36   
snika
aha upam da bo tako, ker sem brala nekje da so čakale tud po par mesecev.

_____________________________

" The hope is like a lighthouse,it does not stop the turmoil but it still guides in the right direction....."

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: dr. Sašo Drobnič
14.10.2014 8:34:06   
ni85
Lastovica se je že kaj premaknilo? :) Je že kaj novega?

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: dr. Sašo Drobnič
14.10.2014 8:59:22   
lastovica
Zaenkrat še nič... user posted image Mislim, da se mi bojo prej joški povesli, predno si bo komisija vzela čas in se zbrala... user posted image user posted image user posted image

Ti imaš pa čez ene teden konzilij, a ne? Saj najverjetneje bova šli skupaj v boje. user posted image Sedaj je res bolje, da še kakšnih 14 dni počakajo, da daste še tisti pari, ki imate naslednji teden konzilij, zadevo čez. user posted image

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: dr. Sašo Drobnič
14.10.2014 9:50:56   
ni85
haha :) ja to pa res tok dolg traja no... upam saj da bodo počakali še na mene, če ne se bo to še vleklo v nedogled..... Sem pa že čisto neučakana. Ja konzilij imava v torek. Bi kar čas zavrtela naprej :) A so ti na konziliju kaj rekli, kakšne vrste postopek boš imela? kratki, dolgi,.. Upam, da nam rata no. čeprav me malo skrbi, ker imam menstruacije zopet tok močne kot pred laparoskopijo in se dejansko bojim kdaj bo prišla user posted image , trebuh me že boli tko da.... :( komaj čakam da vidim ta plusek in da bo te more konec :P Javi če boš dobila kakšno novo info. Držim pesti

< Sporočilo je popravil ni85 -- 14.10.2014 9:52:06 >

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: dr. Sašo Drobnič
14.10.2014 10:15:34   
lastovica
Meni niso nič rekli glede postopka.... je pa stvar taka, da je z menoj vse bp, torej predpostavljam, da bo kar kratki postopek.

So pa moje menstruacije redne, ampak vsakič krajše. Že drugo rundo sem imela krvavitev zgolj 2 dni... samo se pa potem izcedek vleče še par dni. Upam, da to ne bo predstavljalo nobenih težav. user posted image

Sicer pa ti boš zihr padla v to rundo za komisijo, tako da nič bat. Zakaj če so že tako dolgo čakal, naj pa še malo. Jaz sem se že kar navadila. user posted image

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: dr. Sašo Drobnič
14.10.2014 19:15:41   
anjam
Punce, midva sva imela prejsni teden konzilij. Ni bilo sploh govora o kakrsnikoli komisiji. Dobila sva kratek protokol (z obema je use ok) in stevilko cakalne vrste. Sedaj moram poklicati prvi dan menstruacije, kjer me bo sestra narocila, kdaj moram priti na prvo injekcijo.

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: dr. Sašo Drobnič
15.10.2014 7:22:42   
lastovica
Če je z obema ok, greš kot kaže, takoj naprej, smo pa pari, ki čakamo darovane celice in je pač zadeva potem malo bolj kompleksna. user posted image
Ko bi bila le na tvojem mestu user posted image

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: dr. Sašo Drobnič
15.10.2014 8:34:42   
ni85
O a res? to je pa super novica. Upam, da bo pri naju tudi tako. Dobro je to, da pokličeš prvi dan ne pa da ti sami določijo en dan ko naj bi prišla user posted image ker jaz imam probleme da je moja menstruacija bolj lena in pride kadar se ji zaljubi user posted image No pa saj v torek drugi teden mi bo že vse jasno...upam :)

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: dr. Sašo Drobnič
15.10.2014 8:42:44   
anjam
Pri vama ni85 bo sigurno tudi tako. Z naslednjo menstruacijo se potem zacnes spikati, tako da bo se letos :) sem pa vesela, da sva dobila kratek protokol...

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: dr. Sašo Drobnič
15.10.2014 9:27:05   
lastovica
ni85 ne me za besedo držat...to predpostavljam glede na odgovore punc, da je zadeva taka. Pa tudi logično je tako, če dobro pomislim... user posted image No, jaz še kar čakam.... user posted image

(odgovor članu anjam)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: dr. Sašo Drobnič
15.10.2014 11:24:20   
ni85
Saj bomo videli, upam da bova čimprej. Tudi zate držim pesti lastovica nikoli se ne ve, lahko da bomo pa res skupaj :D Jaz sem malo živčna ker mi user posted image zamuja že 6 dni... imam samo krče kot da bo prišla pa ni ne duha ne sluha. To je verjetno zato ker sem živčna in komaj čakam da pride in da se vsa ta akcija začne :D

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: dr. Sašo Drobnič
15.10.2014 13:52:33   
lastovica
Kaj pa kakšen nosečniški test, glede na to, da ti zamuja? Si prepričana, da ne bi mogla naravno zanost? user posted image

< Sporočilo je popravil lastovica -- 15.10.2014 13:53:04 >

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: dr. Sašo Drobnič
15.10.2014 14:25:50   
ni85
Bom še malo počakala. To se mi je že tokrat naredilo in pol sem vsa razočarana ker ni nič. Tko, da sem rekla da zdaj res ne bom več takoj delala testov itak pa je bilo ponavadi tako, da sem naredila test čez pol ure pa menstro dobila. Mislim, da je to psiha. In seveda tako kot vedno imam tudi zdaj vse znake hahahaha :D Počakam še dva dni potem pa naredim. BI bilo pa res neverjetno da po treh letih uspe in to en teden pred konzilijem hahah Težko težko verjamem. Moja psiha se spet norca dela z mene :)

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: dr. Sašo Drobnič
20.10.2014 9:29:13   
ni85
Samo sporočam, da sem naredila test in je negativen. Menstre pa od nikoder in ni ne duha ne sluha o njej. Edino kar imam je vsako jutro imam krče take kot da bo prišla ampak je ni. Potem pa tudi krči ponehajo do naslednjega jutra. Nevem kaj se sedaj to dogaja. To se mi ni še nikoli. zadnjo sem imela 13.9.. Malo me skrbi kaj bodo jutri rekli na konziliju, upam da ne bodo kaj komplicirali. Res je, da se mi je ciklus po laparoskopiji malo spremenil ampak tako dolgo mi ni še nikoli zamujala. Upam da bo jutri vse ok. Vam javim...

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: dr. Sašo Drobnič
20.10.2014 11:28:31   
lastovica
Na konziliju ti sigurno ne bodo komplicirali, tako da se ne obremenjevat. Pa poročaj, kaj ti bodo povedali. user posted image

(odgovor članu ni85)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: dr. Sašo Drobnič
21.10.2014 18:56:34   
ni85
Ojla. Sporocam da je blo na konziliju super. Pocakam prvi dan menstre in moram poklicat da mi povejo kdaj pridem in se zacnem spikat. To je to :) sem povedala da mi zamuja ful in so rekl da ni panike da ko jo dobim kar poklicem in akcija. Pa ce bo to jutri :) so pa rekli da mozno da mi zaostaja ker sem res zlo drobna ampak da ni to nuben problem. Kar ne morem verjet da je oz bo to tok hitro. Sem bla prepricana da mi bojo rekl da se par mescu pocakamu al pa kej :)) tko da cakam da koncno dobim to menstro upam da cimprej. Juhuuu vesela ful :) lastovica je pri tebi kaj novga ze??

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: dr. Sašo Drobnič
21.10.2014 18:57:06   
ni85
Ojla. Sporocam da je blo na konziliju super. Pocakam prvi dan menstre in moram poklicat da mi povejo kdaj pridem in se zacnem spikat. To je to :) sem povedala da mi zamuja ful in so rekl da ni panike da ko jo dobim kar poklicem in akcija. Pa ce bo to jutri :) so pa rekli da mozno da mi zaostaja ker sem res zlo drobna ampak da ni to nuben problem. Kar ne morem verjet da je oz bo to tok hitro. Sem bla prepricana da mi bojo rekl da se par mescu pocakamu al pa kej :)) tko da cakam da koncno dobim to menstro upam da cimprej. Juhuuu vesela ful :) lastovica je pri tebi kaj novga ze??

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?