|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
6.3.2014 12:34:39   
nezzek
Sploh ni panike, če imaš predpisano počivanje in si imela krvavitve, se mi zdi povsem normalno, da te toliko bolj skrbi. Better safe than sorry, ane.. Pač moraš še posebej pazit nase. Srečno! user posted image

< Sporočilo je popravil nezzek -- 6.3.2014 12:35:16 >

(odgovor članu Ema_27)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
14.3.2014 14:42:13   
Ema_27
Kaj še katero tak ob strani pri jajčnikih občasno zaboli? :) Sem v 11t 5d nosečnosti.

_____________________________

“We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets.”

(odgovor članu Ema_27)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
23.4.2014 10:36:38   
Tejkiica
Pozdravljene!
Ko sem brala tale forum sem se nekoliko našla v njem...glede bolečin...tudi jaz imam probleme z bolečinami v spodnjem delu trebuha...
Imela sem tako močne krče, da sem tri tedne zapored vsak torek odšla k ginekologinji, da mi je potrdila, da je vse uredu ker prvič sem imela ss in sedaj
me vsaki krči preplašijo...
Ema_27 jaz sem zdaj v 12t1dan ti si že mimo tega a mi lahko poveš a te še vedno špika? Ti je kasneje bolečina popustila? Je bilo vse uredu in so tudi
ginekologi to potrdili, da je normalno? Me res skrbi ker nebi rada da se mi zgodi isto kot prvičuser posted image ...
Hvala za odgovor!

(odgovor članu Ema_27)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
23.4.2014 20:50:40   
Ema_27
Je minlo ja. Ampak se je vse drugo zakompliciralo in sicer... Povišana nuhalna svetlina 4,8mm. Sedaj hodim na preglede kjer preverjajo ce je vse ok. Zaenkrat dobro kaze in upam da tak ostane! :) Drugace pa ob vecjih naporih sse me pikne kaj, drugace pa vec ne.

_____________________________

“We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets.”

(odgovor članu Tejkiica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
24.4.2014 9:59:02   
Tejkiica
Upam, da bo tudi pri meni tako minilo ta bolečina, ker se na trenutke prav prestrašim...
Držim pesti, da bo vse uredu. Sicer pa pravijo, da se ni popolnoma za zanašat na nuhalno, ker se je že večkrat zgodilo,
da je bilo potem vse uredu po rojtsvu.
Sporoči kaj ti bojo povedali do takrat pa srečno in drži seuser posted image user posted image

(odgovor članu Ema_27)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
6.5.2014 21:55:12   
kickapoo
Tudi mene je teden nazaj pošteno zategovalo v spodnjem delu trebuha pa še čez dimlje. Sploh se nisem mogla zjutraj pretegniti, ker me je prijelo nekaj podobnega krču.
Zgodilo pa se mi je tudi da sem se ponoči včasih zbudila od tega pikanja in krčev, predvsem znatna bolečina je bila če sem dlje ležala na enem boku in pol se obrnila na drugo stran, kot da bi mi vsa vsebina trebuha po kosih padala na drugi bok ... zdej je k sreči večji del muk mimo... občasno sem bila že prepričana da bom dobila user posted image ker je bolečina bila podobna močnejšim m krčem ... ampak za 1x še poteka vse ok! In naj tako ostane user posted image


(odgovor članu Tejkiica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Bolečine v spodnjem delu trebuha
7.5.2014 13:20:54   
Tejkiica
kickapoo držim pesti da bo use uredu in da bo potekalo tako kot more...mene je prejšni teden res močna bolečina preplavila v spodnjem delu trebuha in se širila navzgor proti prsom nisem mogla niti na vodo ker sem mislila da mi bo use v wc školjko padlo...tako da sem šla na urgenco in mi je rekla da lahko tako močno čutim bolečino ko se maternica dviguje ker sem res občutljiva na bolečine že nasploh tako da je možno da tudi tebe boli od tega...če te bo še naprej pogosto tako špikalo pa pojdi do svojega ginekologa...jaz sicer uzamem buscopan in pijem magnesol ampak meni to nič ne olajša tudi enega krča ali bolečine...user posted image

(odgovor članu kickapoo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?