|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prevarana
28.1.2014 15:42:17   
Izabelina
haha, zgleda da res user posted image

no važno, da ti ne boš občutila krivde in ne boš čakala če se ti bo kdaj kej bednga zgodil v partnerskem odnosu... če to ne boš delala pol je bil namen mojega pisanja dosežen... user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: prevarana
28.1.2014 16:45:08   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
ja dejansko je sama "kriva" oz. odgovorna, pa ne zato, ker je jezikala al pa kar že pač... ampak zato, ker si je takega nasilnega človeka izbrala in nato, ker je s takim nasilnim človekom ostala...


Kako poenostavljeno in banalizirano.

ne razumem tega vašega stališča, da sta za lepe stvari v zakonu odgovorna oba, ko pa pride do težav se pa odgovornost takoj prevali samo na enega...


V zakonu sta dva. In vsak ima svojo lastno odgovornost - individualno. Vsekakor sta se vedno oba odgovorna za lepo v zakonu ker ce samo eden dela lepo zadeva ne funkcionira. V tem smislu sta oba odgovorna.
V primeru prevare je odgovornost na tistemu, ki je porusil sistem in ni nasel drugega nacina za resevanje tezav, ki ga v zakonu pestijo, temvec je enostavno prevaral. Takrat on dela slabo in je odgovornost za "rusenje" odnosa na njemu.

in potem ženska nima nič pri tem, da jo mož vara (ali obratno no, da ne bo zdej še tle problem)... tuki se pač prevaranega takoj postavi v vlogo žrtve in revčka... pa to ni (ok je na nek način res žrtev samo ni samo to) samo ima vse možnosti presekat te dogodke ali z zakonskim svetovanjem, da se ugotovi kaj DELATA narobe v zakonu, da do varanja sploh pride (pustmo tle une manijake, ki letajo za vsem) ali pa pač z ločitvijo (in potem samostojnim svetovanjem, da ugotovi kaj DELA narobe, da take partnerje sploh izbere)...


Prevare se marsikdaj zgodijo ker je priloznost, ker je doma varno, lepo in dilgocasno, ker nekdo pride v krizo srednjih let in potrenuje potrditev itn... To tvoje insistiranje na nekih strokovnih terapijah je pretirano. Dva se znata zmeniti tudi drugace, zunanja pomoc je na vrsti, ce sama vec ne zmoreta. Tudi tukaj je odgovornost partnerjev ( vsakega posamicno in skupaj), da se potrudita in odkrito spregovorita o svojih custvih in odnosu.

mislm, da ravno zaradi takega razmišljanja, da je samo en kriv za prevaro ali pa nasilje potem ženske ostajajo s takimi dedci, ker ne vidijo, da so tut one odgovorne za te zadeve...


Obratno, prenos krivse na sebe - ce jaz ne bi bla bla me ne bi prevaral, daje opravicilo za dejanje ins e zgodba nadaljuje. Enako je zenska sama kriva, da je tepena - eden klasicnih izgovorv nasilnezev - ce me ne bi jezila, je ne bi tepel ; vidis kaj si sedaj naredila, moral sem te udariti....
Zato je ta skupna odgovornost za prevaro - veliko sranje.

pa ne zdej odgovorne v smislu, da so prpalle večerjo in jih zarad tega dobile, al pa da niso dost seksale doma z možem in je šou drugam... amapk odgovorne v smislu, da se odločijo bit žrtve namesto vzet življenje v lastne roke... se čist zavedam, da js tole zdej govorim popolnoma teoretično, ker zaenkrat nikol nism bla prevarana vsaj, da bi vedla) niti me nikol noben ni udaru...


Zrtva si takrat, ko sprejmes, da si sam kriv/odgovoren, ker te nekdo vara, tepe, ponizuje - tocno po tvojem receptu skupne odgovornosti.




_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: prevarana
28.1.2014 16:45:55   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
mislm, da ravno zaradi takega razmišljanja, da je samo en kriv za prevaro ali pa nasilje potem ženske ostajajo s takimi dedci, ker ne vidijo, da so tut one odgovorne za te zadeve...


ne vidim nobene povezave v tem da, če bi bil samo mož kriv prevare, bi pa ona bolj verjetno ostala z njim? zakaj pa to? kaj je to zaena logika? user posted image


ker ona ni nič kriva, je samo žrtev in čaka, da se on spremeni... on se pa ne bo spremenil, če se ne bo sprememnil njun odnos, za kar pa sta potrebna oba... kako to ni jasno, pa men ni jasno?!?


Meni je popolnoma jasno, da tebi veliko stvari ni jasnih. user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: prevarana
28.1.2014 18:04:05   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

če sta za lepe stvari v zakonu oz odnosu potrebna dva, potem sta tut za slabe stvari potrebna dva, v primeru varanja pa celo trije ali več...


Če te mož prevara, npr, enkrat v prihodnosti, zakaj boš ti kriva? In ne reci, da te ne bo, ali da te ne more, ker za jutri ne veš.


ne vem zakaj bi bila js kriva, oziroma, če se držim lahkotnejše terminologije, zakaj bi bla js odgovorna, ampak zagotovo bi bil delček odgovornosti tudi na meni... ni enga univerzalega odgovora kakšna je ta odgovornost ( zato, ker ti delaš to pa to, te on prevara)... pač odnos je vedno dvosmeren in če je v dobrem je dvosmeren tut v slabem...




Kako ne veš, zakaj bi bila, če pa trdiš, da si:

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

večinoma (možne so seveda izjeme) sta za skok čez plot (fizični ali čustveni) "kriva" oba partnerja...


In kako ne veš konkretnih odgovorov? Kaj potem v življenju počneš, da bi to preprečila?

Ponavljam še enkrat - ne nabijajte krivde kar na splošno, ker socializma ni več, tudi če je bil za marsikaj dober.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: prevarana
28.1.2014 18:05:38   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
mislm, da ravno zaradi takega razmišljanja, da je samo en kriv za prevaro ali pa nasilje potem ženske ostajajo s takimi dedci, ker ne vidijo, da so tut one odgovorne za te zadeve...


ne vidim nobene povezave v tem da, če bi bil samo mož kriv prevare, bi pa ona bolj verjetno ostala z njim? zakaj pa to? kaj je to zaena logika? user posted image


ker ona ni nič kriva, je samo žrtev in čaka, da se on spremeni... on se pa ne bo spremenil, če se ne bo sprememnil njun odnos, za kar pa sta potrebna oba... kako to ni jasno, pa men ni jasno?!?


Meni je popolnoma jasno, da tebi veliko stvari ni jasnih. user posted image


Razen da je na splošno vse jasno (samo učim se user posted image ) user posted image user posted image user posted image user posted image  jupi.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: prevarana
28.1.2014 18:43:38   
Izabelina
uglavnem, prasci tisti k varajo (pa naj gre za babe al pa dece)...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: prevarana
28.1.2014 18:49:35   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

uglavnem, prasci tisti k varajo (pa naj gre za babe al pa dece)...


Ne vem, če so poimenovanja kar povprek dobrodošla. Tudi če prevare (v zelo širokoem pomenu) ne spodbujamo, se velja ugrizniti v jezik, preden nekoga označimo s pras.cem. Konec koncev, tudi če mene prevara moj mož, mi ni ljubo, da ga ti oznaćiš s pras.cem. Nekaj je naredil narobe, a to še ne pomeni, da ga je potrebno kar takoj etiketirati. Ker vsi imamo grehe.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: prevarana
28.1.2014 18:54:24   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
ja dejansko je sama "kriva" oz. odgovorna, pa ne zato, ker je jezikala al pa kar že pač... ampak zato, ker si je takega nasilnega človeka izbrala in nato, ker je s takim nasilnim človekom ostala...


Kako poenostavljeno in banalizirano.


Poskušam si predstavljati nekoga, ki ga je doletelo težko obdobje  v življenju - lastna bolezen, bolezen otroka, staršev, lahko samo izguba službe in depresija, in ga je v tem spolnost nehala zanimati, tudi partner "na splošno", ker je bil preveč okupiran z drugimi stvarmi. In ga partner prevara, mogoč enkrat, mogoče trikrat, ali desetkrat. Ne vem, različno je življenje in ne znamo se vsi nositi z različnimi situacijami, ker smo samo ljudje.

In potem, poleg vseh težav, poleg tega, da ga je partner prevaral, mu še pametne žene nabijajo krivdo user posted image .

Pa kakšni smo to ljudj.e

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: prevarana
28.1.2014 19:25:17   
Izabelina
pismo ej, js vedno bolj dojemam, da tako nerazumljivo predstavljam svoje poglede na določene stvari, da resno razmišljam o tem, da je popolnoma vsa logika ki jo imam v svojem življenju zgrešena, če je tolk ljudi, ki se z mano ne strinjajo oz. me celo ne razumejo...

mogoče pa res popolnoma zgrešeno hodim skozi življenje...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: prevarana
28.1.2014 19:27:32   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

uglavnem, prasci tisti k varajo (pa naj gre za babe al pa dece)...

Še vedno se mi ne da prebrati cele debate, tako, da...

... a je kdo že uspel najti definicijo, kaj sploh je varanje?

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: prevarana
28.1.2014 22:34:04   
josephine27
uglavnem, prasci tisti k varajo (pa naj gre za babe al pa dece)...


No jaz bi jih poimenovala bolj slabiči, ki bežijo pred odgovornostjo in se imajo radi samo fajn brez tega da bi mislili še na koga drugega kot nase.

Se pa s strinjam v tem s tabo izabelina, da so si ženske, ki ostanejo s takim moškim same krive, da to prenašajo. Jaz bi ga sunila v ta zadnjouser posted image

_____________________________



(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: prevarana
28.1.2014 22:36:37   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

uglavnem, prasci tisti k varajo (pa naj gre za babe al pa dece)...


No jaz bi jih poimenovala bolj slabiči, ki bežijo pred odgovornostjo in se imajo radi samo fajn brez tega da bi mislili še na koga drugega kot nase.

Se pa s strinjam v tem s tabo izabelina, da so si ženske, ki ostanejo s takim moškim same krive, da to prenašajo. Jaz bi ga sunila v ta zadnjouser posted image


Če že hočeš biti direktna, ga suneš kam drugam user posted image .

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: prevarana
28.1.2014 22:54:49   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

pismo ej, js vedno bolj dojemam, da tako nerazumljivo predstavljam svoje poglede na določene stvari, da resno razmišljam o tem, da je popolnoma vsa logika ki jo imam v svojem življenju zgrešena, če je tolk ljudi, ki se z mano ne strinjajo oz. me celo ne razumejo...

mogoče pa res popolnoma zgrešeno hodim skozi življenje...


Najbrž ne, če si zadovoljna v njem.
Lahko da drugih ne vidiš, kako vse lahko živijo, in tudi če je nekaj na prvi pogled čisto narobe, ni za obsojati človeka na prvo žogo, ker ga lahko samo še prizadaneš..in s tem nisi nič boljši. In največkrat so tiste stvari, ki naj bi bile belo - črne, najbolj kompleksne, vsaj za posameznika, ki je tam.


(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: prevarana
29.1.2014 0:02:49   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Se pa s strinjam v tem s tabo izabelina, da so si ženske, ki ostanejo s takim moškim same krive, da to prenašajo. Jaz bi ga sunila v ta zadnjouser posted image


Kako to? Kje je pa tvoj delez odgovornosti? Kako ga lahko zapustis in ne prevzames svoj delez krivde oz. odgovornosti za njegovo rpevaro, saj ni samo on kriv in odgovoren!!! user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: prevarana
29.1.2014 13:30:29   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Se pa s strinjam v tem s tabo izabelina, da so si ženske, ki ostanejo s takim moškim same krive, da to prenašajo. Jaz bi ga sunila v ta zadnjouser posted image


Kako to? Kje je pa tvoj delez odgovornosti? Kako ga lahko zapustis in ne prevzames svoj delez krivde oz. odgovornosti za njegovo rpevaro, saj ni samo on kriv in odgovoren!!! user posted image


Saj se še vedno lahko izgovarja, da ni on kriv ampak njegova mama, ker ga je tako vzgojila user posted image . Če hoče zvalit krivdo na drugega bo že našel koga. Jaz sem odgovorna za to kar jaz v življenju počnem, zato kar počne on pač ne morem bit.

_____________________________



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: prevarana
29.1.2014 14:00:35   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

uglavnem, prasci tisti k varajo (pa naj gre za babe al pa dece)...


Ne vem, če so poimenovanja kar povprek dobrodošla. Tudi če prevare (v zelo širokoem pomenu) ne spodbujamo, se velja ugrizniti v jezik, preden nekoga označimo s pras.cem. Konec koncev, tudi če mene prevara moj mož, mi ni ljubo, da ga ti oznaćiš s pras.cem. Nekaj je naredil narobe, a to še ne pomeni, da ga je potrebno kar takoj etiketirati. Ker vsi imamo grehe.

Ja, pa prasci (prašiči) niso nič krivi, zato jih ne žalit user posted image user posted image
Ne vem, zakaj se na koncu vedno zgovarjamo na živali user posted image

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 29.1.2014 14:02:39 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: prevarana
29.1.2014 18:36:58   
pohojena
Pozdravljeni! evo me po dolgem času. pred tremi tedni mi je obljubil da me zelo zelo ljubi in da bo pokazal kako močno in da ne bo imel več stika z njo.
ko sem se že skoraj verjela se mi je zopet zazdelo da bi pa lahko bilo spet nekaj. telefonskih klicev ni imel več ... možnost spretnega brisanja...
sem pa v njegovem žepu našla izpoved njej na listu...da je rabil zaključek in ker je ne vidi več ji piše da sta se prav odločila in da sta njihovi
družini na prvem mestu... naslov pisma me je ubil...srce moje...potem ji je še napisal da upa da se lahko še vidita...da jim ne bo nerodno v družbi in
da bo imela vedno posebno mesto v njegovem srcu...da pa ve da tega ne smeta več ponoviti...in da to ni fer do njihovih družin...napisal je še da kljub
temu kar sta storila ni smrtni greh in če vesta da tega ne bosta ponovila da si želi da bosta lahko v nadalje še uživala v druženju kot prijatelja...
noro no a sem jaz neumna ko mi je rekel da vse lepo piše da ne bosta tega ponovila...ampak zakaj spet kontakt čeprav mi je obljubil drugače...
pravi da to ni nič taqkega in glede na to da se ne slišita več je moral situacijo nekako zaključiti ker sem mu takrat postavila ultimat in ga je morilo ker
je ostalo z njo nedorečeno? Kaj menite? ima prav sem preveč ljubosumna zdaj, preveč težim?
Hvala za odgovor in lp

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: prevarana
29.1.2014 18:40:51   
pohojena
Pa še to glede na vaše odgovore...rekel je da nisem bila jaz kriva za to...da se je le počutil zopet živega in je začel odgovarjati na SMS-je, ki pa so bili zelo čustveni kot je priznal...noče pa povedati kakšni ker naj bi mu pohodila njegovo samopodobo al karkoli že...ko ga sprašujem če je zaljubljen v njo pa mi zatrjuje da absolutno ne in da je bil in bo moj za zmeraj?

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: prevarana
29.1.2014 18:56:02   
saruška

IZVIRNO SPOROČILO: pohojena

naslov pisma me je ubil...srce moje...potem ji je še napisal da upa da se lahko še vidita...da jim ne bo nerodno v družbi in
da bo imela vedno posebno mesto v njegovem srcu...da pa ve da tega ne smeta več ponoviti...in da to ni fer do njihovih družin...napisal je še da kljub
temu kar sta storila ni smrtni greh in če vesta da tega ne bosta ponovila da si želi da bosta lahko v nadalje še uživala v druženju kot prijatelja...
noro no a sem jaz neumna ko mi je rekel da vse lepo piše da ne bosta tega ponovila...ampak zakaj spet kontakt čeprav mi je obljubil drugače...
pravi da to ni nič taqkega in glede na to da se ne slišita več je moral situacijo nekako zaključiti ker sem mu takrat postavila ultimat in ga je morilo ker
je ostalo z njo nedorečeno? Kaj menite? ima prav sem preveč ljubosumna zdaj, preveč težim?
Hvala za odgovor in lp



Punca, kratko in jedrnato: če se imaš rada, zbeži kolikor te nesejo noge. Ne bo ti lahko, še posebej ker si napisala, da ga ljubiš, vendar verjemi da ti bo še težje, če boš ostala. Pogumno in srečno user posted image

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: prevarana
29.1.2014 19:07:51   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: saruška


IZVIRNO SPOROČILO: pohojena

naslov pisma me je ubil...srce moje...potem ji je še napisal da upa da se lahko še vidita...da jim ne bo nerodno v družbi in
da bo imela vedno posebno mesto v njegovem srcu...da pa ve da tega ne smeta več ponoviti...in da to ni fer do njihovih družin...napisal je še da kljub
temu kar sta storila ni smrtni greh in če vesta da tega ne bosta ponovila da si želi da bosta lahko v nadalje še uživala v druženju kot prijatelja...
noro no a sem jaz neumna ko mi je rekel da vse lepo piše da ne bosta tega ponovila...ampak zakaj spet kontakt čeprav mi je obljubil drugače...
pravi da to ni nič taqkega in glede na to da se ne slišita več je moral situacijo nekako zaključiti ker sem mu takrat postavila ultimat in ga je morilo ker
je ostalo z njo nedorečeno? Kaj menite? ima prav sem preveč ljubosumna zdaj, preveč težim?
Hvala za odgovor in lp



Punca, kratko in jedrnato: če se imaš rada, zbeži kolikor te nesejo noge. Ne bo ti lahko, še posebej ker si napisala, da ga ljubiš, vendar verjemi da ti bo še težje, če boš ostala. Pogumno in srečno user posted image



tokrat pa se lahko kar podpišem pod Saruško!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: prevarana
29.1.2014 19:09:20   
pohojena
joj kolk to boli...vse na svetu mi je...drugače ideal moža...tako da razen tega ni bilo drugih težav...sam tole mi je pa čez vse...rekla sem da se bom potrudila v prvi vrsti za naju...da bom probala čimprej spet zaupati...seveda da mi z njegove strani da pozitiven signal...ampak tale pismo njej me je pa spet spravilo na začetek...on pravi da je to kar piše notri že meni povedal in da ve da kakršna koli drugačna varjanta kozt midva ne pride v poštev...zdej ko sem mu našla pismo pa mi je nekako še rekel da je mislil da bo šlo zdej pa vidi da sem preveč sumničava če mu po žepih brskam...halllo a sm brez veze...mislm da ne kar sem našla ni brezveze.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: prevarana
29.1.2014 19:56:44   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: pohojena
..da se je le počutil zopet živega in je začel odgovarjati na SMS-je



a ob tebi pa se počuti kot crketina?

glej, če je gotovo je gotovo, kaj ma potem skrivaj pisat neka pisma...?

jaz bi hitro kupila nov jedilni servis in ga dala na hladno...

aja...pa menda ne verjameš, da sta samo smsala? po napisanem sodeč....

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 29.1.2014 19:57:29 >

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: prevarana
29.1.2014 20:00:42   
pohojena
pravi da ja...trajalo je en teden ko sem ga dobila...pravi da sta se ravno tisti dan dogovorila da tako ne gre in da onadva nimata prihodnosti...kako boli ko ti nekdo iskreno govori in gleda v oči pa mu ne verjameš...prosim svetujte mi ali sem naivna ker naju hočem obdržati skupaj..ali je realno gledano iz vaših oči možno da je iskren...prosim za odgovore.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: prevarana
29.1.2014 20:02:10   
Kerensa
Prvič oprostiš, ker ljubiš.

Drugič oprostiš, ker upaš.

Tretjič odpustiš, ker si budala.

Zdaj pa sama ugotovi, o kateri stopnji je govora pri tebi/vaju.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: prevarana
29.1.2014 20:05:34   
mateyka
ne vem no, kolikor jaz razberem v pismu pravi, da sta konkretno varala (torej ti je lagal da so samo sms-i) - bolj pa je moteče tale neprebolena ljubezen in "družine na prvem mestu" iz čiste praktične kalkulacije (ima ona mogoče že otroke?) in ne zaradi čustev do tebe recimo..
podpis pod saruško (da bejž stran). jaz ne bi mogla na odnos več gledat enako kot prej, kot nekaj kvalitetnega in posebnega med vama dvema, po tem pismu. samo to sem jaz, ti pa po svoji vesti..

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?