|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prevarana
30.1.2014 23:17:48   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Sem odgovorila, sam če ne razumeš, pa ne morem pomagat.


Žal nisi. Čeprav misliš, da veš, kaj je tisto, kar ne zbanalizira moškega. Saj boš enkrat dojela....še ena kriza ali dve, kup brezplodnih pogovorov, in mogoče dojameš.


Moskega ne more banalizirati to, da je clovek.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: prevarana
30.1.2014 23:18:51   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Tako, da poskušaš razumeti tezo. Objektiven razum.
Ali drugače, zunaj sneži, ne glede na to, kdo je  to rekel.


Objektiven razum tudi pravi, da je zenska zenstvena tudi, ce skida sneg pred hiso ali opere avto - poglej koledarje za avtomehanicne delavnice user posted image


Na koledarjih so ženske? Ali moški?

To, da operem avto, ne pove nič o moji ženstvenosti, niti ne doprinese k njej. Govorim o sebi, lahko se druga ženska zato počuti drugače, bolj ženstveno po tem, ko skida sneg. Jaz po kidanju tega ne občutim. Ampak smo različni.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 30.1.2014 23:20:27 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: prevarana
30.1.2014 23:20:59   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Ja, Stanči, ja...seveda...


Mešaš,a ne dojameš. Vse kar si opisala je samo način,da pride do svoje biti. S tem, da prikimavaš, ne razumeš nič bolj.


Kaj si ti dojela o biti moskega?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: prevarana
30.1.2014 23:22:23   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Sem odgovorila, sam če ne razumeš, pa ne morem pomagat.


Žal nisi. Čeprav misliš, da veš, kaj je tisto, kar ne zbanalizira moškega. Saj boš enkrat dojela....še ena kriza ali dve, kup brezplodnih pogovorov, in mogoče dojameš.


Moskega ne more banalizirati to, da je clovek.


Zbanalizira ga seks, tako pravi Ankica*.  Biti človek ga ne, ga pa ne določa, ker tudi ženska je človek.

Ženska je človek.
Moški je človek.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: prevarana
30.1.2014 23:24:37   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Odlično izhodišče - ženstvenost. Moški so oz. ste navezani na ženstvene ženske in tudi če vam razum pove, da je drugje boljše, ostanete navezani na ženstvenost ( z izjemo psiholoških pe...čin).


To je ena od stvari, ki sem jih dojela o moških.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: prevarana
30.1.2014 23:25:51   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Na koledarjih so ženske? Ali moški?


Tudi moski - gasilci so njami - mi ga je mozek podaril user posted image

To, da operem avto, ne pove nič o moji ženstvenosti, niti ne doprinese k njej. Govorim o sebi, lahko se druga ženska zato počuti drugače, bolj ženstveno po tem, ko skida sneg. Jaz po kidanju tega ne občutim. Ampak smo različni.


Torej zenstvenost je pac obcutek, ki ga vsaka zenska drugace cuti. Potem takem je tudi moskost lahko obcutena kot zenstvenost?
Kaj je tista " osnovno ženstvenost, ki nam je prvobitna." ?

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 30.1.2014 23:27:29 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: prevarana
30.1.2014 23:33:23   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Sem odgovorila, sam če ne razumeš, pa ne morem pomagat.


Žal nisi. Čeprav misliš, da veš, kaj je tisto, kar ne zbanalizira moškega. Saj boš enkrat dojela....še ena kriza ali dve, kup brezplodnih pogovorov, in mogoče dojameš.


Moskega ne more banalizirati to, da je clovek.


Zbanalizira ga seks, tako pravi Ankica*.  Biti človek ga ne, ga pa ne določa, ker tudi ženska je človek.

Ženska je človek.
Moški je človek.


Ne, Ankica ne pravi tako.
In vsekakor sta oba opredeljana s svojo clovecnostjo in osebnostjo.



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: prevarana
30.1.2014 23:38:09   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Odlično izhodišče - ženstvenost. Moški so oz. ste navezani na ženstvene ženske in tudi če vam razum pove, da je drugje boljše, ostanete navezani na ženstvenost ( z izjemo psiholoških pe...čin).


To je ena od stvari, ki sem jih dojela o moških.


Kaj pa je sploh zenstvenost?

BTW: nisi nikoli pomislila, da tvoja dojemanja morda niso pravilna ali so omejena z dolocenim zivljenjskim stilom, pricakovanji, hotenji; s tipom moskega, ki ga privlacis in ki privlaci tebe...
Nisi morda pomislila, da tovrstna generalizacija pravzaprav banalizira moske?

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 30.1.2014 23:42:17 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: prevarana
31.1.2014 8:31:45   
josephine27
Kar se tiče ženstvenosti je moje mnenje tako, da imajo tako moški kot ženske v sebi tako moško kot tudi žensko energijo. Gre se za to katera energija pri komu prevlada. Obstajajo pa tudi ženske, ki imajo moško energijo ( nekatere so v takih službah oz. na takih položajih da jo enostavno morajo imeti). Dejansko je tako narejeno, da moške bolj privlačijo ženske, ki imajo več ženske energije ali ženstvenosti, če se lahko tako izrazim.

_____________________________



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: prevarana
31.1.2014 9:56:30   
Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Moški je osnova, moški kot celota. Cel, ne samo en del. In ja, je tudi nagon del, a ni edini del.


Kaj ga določa kot moškega, kaj je njegova bit?



Njegova osebnost, on kot celota. Zame moški ni samo skupek mišic, ki jih poganja nagon in lazijo za vsem kar leze in gre, samo da bi razdelili svoje seme. So osebe, celote. Je razumljivo?


Povejte mi še kaj o meni...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: prevarana
31.1.2014 19:18:38   
pohojena
pozdravljeni, tole prepucavanje mi ne koristi. user posted image pomagajte mi ker sem še vedno v dvomih kaj storiti?
al pa kero lepo besedo al pa vzpodbudo če lahko. lep večer vam želim. zavidam pa vam ker nimate teh skrbi ki jih imam trenutno jaz.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: prevarana
31.1.2014 19:58:01   
ZARA
Po moje boš sama najbolje vedela kaj narediti. Poslušaj sebe, ker samo ti sama ga poznaš, vsaj upam, da ga. Če misliš, da je bolje it narazen, pojdi. Brez svinjanja, lepo. Saj to je full težko. Ampak je stokrat lažje kot pa tisto maščevalno klanje, vpitje in vlačenje po sodiščih.... to je samo voda na mlin njemu in na koncu bo rekel, da prevaral sem te, poglej se kakšna si. Ampak s tabo ni nič narobe v tem je keč. On je tisti ki ima probleme.
Zame osebno je varanje največje izdajstvo. Ever. Skok čez plot nikoli ni naključje. Vedno imamo izbiro. Vedno se lahko odločimo, če se le hočemo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: prevarana
31.1.2014 20:58:39   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: pohojena

pozdravljeni, tole prepucavanje mi ne koristi. user posted image pomagajte mi ker sem še vedno v dvomih kaj storiti?
al pa kero lepo besedo al pa vzpodbudo če lahko. lep večer vam želim. zavidam pa vam ker nimate teh skrbi ki jih imam trenutno jaz.


Dvome bos morala razresiti sama. Kakor koli se bos odlocila, se bos odlocila kakor je zate v tem trenutku najboljse. Navsezadnje, sedanja odlocitev ni zabetonirana. Ce se odlocis ostati, se vedno imas moznost oditi v trenutku, ko se premislis. Skratka, lahko delas odlocitve od danes za jutri in nic vec, ter pustis casu cas, dokler ne dozorijo dolgorocnejse odlocitve.
Imas pravico biti jezna, ima spravico iti na vikend paket v toplice sama ali s prijateljico. Imas pravico vzeti si cas zase in vsak bozji dan iti po sluizbi na kavico. Pojdi po mestu in v soping. Pojdi h kozmeticarki in pedikerki. Prisili se, da se uredis nasminkas in vsakemu, ki ga srecas podaris nasmeh. Dovoli, da odlocitve dozorijo in same isplavajo na povrsje. V vmesnem casu ne unicuj sebe, temvec zivi zivljenje, ki ga imas. Stisni zobe in nasmehni se.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: prevarana
31.1.2014 21:07:35   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*



Sicer pa se je varalo skozi celotno zgodovino in feminizacija nima lih kake hude veze s tem. menda so bili zlasti strogi in zapeti viktorijanci, ko je bilo obdobje vse prej kot feministično, še posebej poskočni pri izvenzakonskih aktivnostih, prostitucija pa je poznan kot najstarejša obrt.




Ja......človek se je gonil že od pamti veka in se še danes goni.......samo danes se to počne bolj sofisticirano.......ne vem kaj vas je pri sombrerotu tako prizadelo.....izraz goniti se.....?

< Sporočilo je popravil liliana -- 31.1.2014 21:08:26 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: prevarana
31.1.2014 21:13:42   
skuštrana
Pravzaprav imas samo dve moznosti - prva je da greš, druga pa da probaš rešit, če misliš da je med vama še kaj kar je vredno reševanja.
Kakorkoli se odločiš ni zabetonirano, še vedno si lahko kasneje premisliš in izbereš drugo rešitev.
Končna odločitev pa mora bit tvoja, ne pa forumska :-)

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: prevarana
31.1.2014 21:24:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: pohojena

pozdravljeni, tole prepucavanje mi ne koristi. user posted image pomagajte mi ker sem še vedno v dvomih kaj storiti?
al pa kero lepo besedo al pa vzpodbudo če lahko. lep večer vam želim. zavidam pa vam ker nimate teh skrbi ki jih imam trenutno jaz.


Jaz bi ti svetovala, da prebereš vsaj še enkrat post od sombrerota.....tisti daljši.....ti bo veliko bolj koristil kot to, da ti zdaj me povemo, da se moraš sama odločiti kako naprej in da je tvoj mož največji primitiven prasec.......

(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: prevarana
31.1.2014 23:22:04   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Sem odgovorila, sam če ne razumeš, pa ne morem pomagat.


Žal nisi. Čeprav misliš, da veš, kaj je tisto, kar ne zbanalizira moškega. Saj boš enkrat dojela....še ena kriza ali dve, kup brezplodnih pogovorov, in mogoče dojameš.


Moskega ne more banalizirati to, da je clovek.


Zbanalizira ga seks, tako pravi Ankica*.  Biti človek ga ne, ga pa ne določa, ker tudi ženska je človek.

Ženska je človek.
Moški je človek.


Ne, Ankica ne pravi tako.
In vsekakor sta oba opredeljana s svojo clovecnostjo in osebnostjo.




Človečnost in osebnost ne določa moškega kot moškega in ženske kot ženske. Že navadna risnka bi ju opredelila bolje kot vsevedna ženska glava.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: prevarana
31.1.2014 23:31:32   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Človečnost in osebnost ne določa moškega kot moškega in ženske kot ženske. Že navadna risnka bi ju opredelila bolje kot vsevedna ženska glava.


user posted image user posted image user posted image

BTW: Kaj je tista " osnovna ženstvenost, ki nam je prvobitna." ???



< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 31.1.2014 23:35:04 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: prevarana
1.2.2014 8:44:50   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: pohojena

pozdravljeni, tole prepucavanje mi ne koristi. user posted image pomagajte mi ker sem še vedno v dvomih kaj storiti?
al pa kero lepo besedo al pa vzpodbudo če lahko. lep večer vam želim. zavidam pa vam ker nimate teh skrbi ki jih imam trenutno jaz.



Ponavadi je tako, da bolj kot razmišljaš bolj si zmeden, ker ima vsaka odločite vedno tako pluse kot minuse, Odločiti se boš pa morala sama. Med prepucavanji je tudi nekaj dobrih odgovorov. Dejstvo pa je, da mu tu gor v resnici ne poznamo ne tebe, ne moža in ne vajinega odnosa ampak samo par stvari, ki si jih tu napisala. Moj nasvet je, da nehaš brati forume in se raje nekam v miru usedeš sama s sabo. Prepričana sem, da boš nekje v sebi našla tisti glas, ki ti že ves čas potiho govori kaj storiti.

_____________________________



(odgovor članu pohojena)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: prevarana
1.2.2014 9:59:35   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Odlično izhodišče - ženstvenost. Moški so oz. ste navezani na ženstvene ženske in tudi če vam razum pove, da je drugje boljše, ostanete navezani na ženstvenost ( z izjemo psiholoških pe...čin).


To je ena od stvari, ki sem jih dojela o moških.


Kaj pa je sploh zenstvenost?

BTW: nisi nikoli pomislila, da tvoja dojemanja morda niso pravilna ali so omejena z dolocenim zivljenjskim stilom, pricakovanji, hotenji; s tipom moskega, ki ga privlacis in ki privlaci tebe...
Nisi morda pomislila, da tovrstna generalizacija pravzaprav banalizira moske?


Vsekakor, samo vprašanje je, kaj je bilo prej, ali kura ali jajce. Ali vprašanje moškosti (pravega moškega) ali ideja o njem.

Ja, banalizira moške, ampak tiste, ki so ostali na nivoju maminih sinčkov in z atributi, kot jih opisujete, poskušajo prikriti manjko svoje moške biti.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: prevarana
1.2.2014 14:30:40   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Vsekakor, samo vprašanje je, kaj je bilo prej, ali kura ali jajce. Ali vprašanje moškosti (pravega moškega) ali ideja o njem.


Ni vprasanje kaj je bilo prej, vprasanje je kaj moskost je - ali je dejstvo, konkretno fizicno oblicje ali ideja o osebnosti, skupku znacilnosti, ki nimajo veze s fizicnimi konotacijami.

Ja, banalizira moške, ampak tiste, ki so ostali na nivoju maminih sinčkov in z atributi, kot jih opisujete, poskušajo prikriti manjko svoje moške biti.


Tudi mamini sincki so moski, kaj je tisto torej kar od banaliziranih "maminih sinckov" ter "pravih moskih" naredi isto vrsto oznaceno s pojmom moski? Pricakujem, da bos lahko dala konkreten odgovor, ko ze znas odpredeliti podvrste - tipe moskih.




_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: prevarana
1.2.2014 15:10:13   
Anonimen
Težko je, vendar jaz sem že po prvi neprespani noči vedela, da želim poskušati rešiti zakon, enako tudi on, čeprav mu je tisto ženšče fajn zmešala glavo. Seveda ob določenih pogojih in ob pomoči terapij. Zdaj, po par mesecih, je lažje, vendar vem, da sem trenutno jaz tista, ki vse prevečkrat misli nanjo in ne več on :( Drži se, kakorkoli se boš že odločila.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: prevarana
1.2.2014 23:01:33   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Težko je, vendar jaz sem že po prvi neprespani noči vedela, da želim poskušati rešiti zakon, enako tudi on, čeprav mu je tisto ženšče fajn zmešala glavo. Seveda ob določenih pogojih in ob pomoči terapij. Zdaj, po par mesecih, je lažje, vendar vem, da sem trenutno jaz tista, ki vse prevečkrat misli nanjo in ne več on :( Drži se, kakorkoli se boš že odločila.


Sa coprnica ga je omamila, drogirala, zmesala, a on revcek maloumno ni imel pojma kaj se mu dogaja., ni vedel kaj ima doma in sploh, prav sploh tega ni hotel, pase mikala ga ni.. samo, kaj ces ko je ona coprnica.... On bebo irtak ni nic kriv,... ko pes ko vgrizme.. pes ni nic kriv, kriv je lastnik. Tako tudi tukaj... ni kriv moz , kriva je zenska ali tista, ki je doma ali tista za katero je lazil, samo on, on ni nic kriv in nic odgovoren ...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: prevarana
1.2.2014 23:39:02   
Sljiva
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Težko je, vendar jaz sem že po prvi neprespani noči vedela, da želim poskušati rešiti zakon, enako tudi on, čeprav mu je tisto ženšče fajn zmešala glavo. Seveda ob določenih pogojih in ob pomoči terapij. Zdaj, po par mesecih, je lažje, vendar vem, da sem trenutno jaz tista, ki vse prevečkrat misli nanjo in ne več on :( Drži se, kakorkoli se boš že odločila.


Sa coprnica ga je omamila, drogirala, zmesala, a on revcek maloumno ni imel pojma kaj se mu dogaja., ni vedel kaj ima doma in sploh, prav sploh tega ni hotel, pase mikala ga ni.. samo, kaj ces ko je ona coprnica.... On bebo irtak ni nic kriv,... ko pes ko vgrizme.. pes ni nic kriv, kriv je lastnik. Tako tudi tukaj... ni kriv moz , kriva je zenska ali tista, ki je doma ali tista za katero je lazil, samo on, on ni nic kriv in nic odgovoren ...



user posted image user posted image Itak! To se povsem sklada z mnenjem nekaterih tu. Moški si ne more pomagati, ker mu je pač zapisano v DNA, da mora čimveč oplojevat naokrog. Vedno je "ženšče" krivo, ali tisto doma ni dovolj ženstveno ali pa je ona druga preveč. Bogi so, res. user posted image



< Sporočilo je popravil Sljiva -- 1.2.2014 23:40:38 >

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: prevarana
2.2.2014 10:21:02   
Anonimen
Ženske, berete kot vam paše. Ne, zmešala mu je glavo pomeni, da se je zaljubil vanjo, ne da je ona kriva. Ona je kriva za razpad svojega zakona, moj pa za najinega, če ne bo zdržal. vidim, da je boljše, če s svojimi izkušnjami ne pomagaš tistemu, ki prosi za nasvet, ker si potem napaden user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Težko je, vendar jaz sem že po prvi neprespani noči vedela, da želim poskušati rešiti zakon, enako tudi on, čeprav mu je tisto ženšče fajn zmešala glavo. Seveda ob določenih pogojih in ob pomoči terapij. Zdaj, po par mesecih, je lažje, vendar vem, da sem trenutno jaz tista, ki vse prevečkrat misli nanjo in ne več on :( Drži se, kakorkoli se boš že odločila.


Sa coprnica ga je omamila, drogirala, zmesala, a on revcek maloumno ni imel pojma kaj se mu dogaja., ni vedel kaj ima doma in sploh, prav sploh tega ni hotel, pase mikala ga ni.. samo, kaj ces ko je ona coprnica.... On bebo irtak ni nic kriv,... ko pes ko vgrizme.. pes ni nic kriv, kriv je lastnik. Tako tudi tukaj... ni kriv moz , kriva je zenska ali tista, ki je doma ali tista za katero je lazil, samo on, on ni nic kriv in nic odgovoren ...



user posted image user posted image Itak! To se povsem sklada z mnenjem nekaterih tu. Moški si ne more pomagati, ker mu je pač zapisano v DNA, da mora čimveč oplojevat naokrog. Vedno je "ženšče" krivo, ali tisto doma ni dovolj ženstveno ali pa je ona druga preveč. Bogi so, res. user posted image


žalostno

(odgovor članu Sljiva)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?