|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2014
30.12.2013 16:55:12   
V.P.
OOOO pozdravljene...
sem čist iz firbca prišla pogledat, če je ta skupina že...

Sem noseča nekje en mesec.. nekje v začetku septembra imam PDP npr 3.9. 2014.
je moja tretja nosečnost, v prvi sem rodili punčko,v februarju 2011 v drugo se je pa v 6 tednu slabo končalo
stara sem ŠE 28 let.. 1.1. bom 29 :D

tokrat upam da bo v nosečnosti vse OK :D
smo pozitivni!!!!!

a je ktera že kaj aktivna na nivoju FB skupine?.. je v pripravi???

sem bila nazadnje pri julijkah in se na fb skupinah veliko več dogaja :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septemberke 2014
30.12.2013 17:04:34   
Radenska_
Če jo bo katera odprla se z veseljem pridružim, sama o ustanavljanju skupin nimam pojma :P

Je pa skrita ane, moji prijatelji tega potem ne vidijo?


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu V.P.)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrke 2014
30.12.2013 17:19:58   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

Jutro user posted image

U pišuka, sem vedla de sem nekaj za j... user posted image  Itak da ne zamerim ... Moja napaka user posted image  bom pol 1x ko pridem do računalnika poslala administratorju foruma sporočilo če nam lahko naslov popravijo, sama ne morem več. Ma pa še googlala sem ko nisem bila sigurna user posted image  ampak vseeno zafrknala user posted image

Kaj več pa ko preberem, sem sam prvi post prebrala, zdaj pa mi net nekaj nagaja...  vprašanje če bo poslalo user posted image


Sem popravila user posted image vsem vam želim najlepšo nosečnost, vse dobro v letu 2014 in obilo čvekanja user posted image

lp Shorty RR

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrke 2014
30.12.2013 23:50:27   
Sabine
Ku ku. Še jaz user posted image

Še nisem dojela, pa se v bistvu ne veselim zelo močno, ker bi rada prej prvi pregled za sabo, da ne bo spet kaj narobe.
Je pa to moja 5 nosečnost. Imam pa 2 otroka.
FB sicer obvladam....skupina se naredi lahko tudi samo za povabljene in je popolnoma skrita za ostale.
Ne bi se sicer še prav na veliko kazala, ampak če smo res samo me, bi bilo res lustno klepetat tam, kjer je res bolj simatično, kot tukaj.

A jutri boste kar doma ali greste kam "žurat"?

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrke 2014
31.12.2013 7:30:21   
Radenska_
Ojla, evo mene...Grem še nazaj mal poležat za kšne 30 minut :) Sem se hotla naročit na UZ še pri mojem gin., mi je včeraj sestra rekla naj danes kličem, pa imajo grdobe tajnico...Pomojem so vse skupaj izklopili in se zabavajo na kakšnem kofetu :S

Če je še kera za Fb naj pove, jaz mam roko gor :)

Sabine kako si, imaš kakšne znakce?Jaz sem mislila da me joške bolj ne morjo bolet pa sem se uštela, danes na boku nisem mogla ležat.Pa imam drugače res male in A košarico (no vsaj zaenkrat)...

Kako ste pa kaj ostale?

Midva bova doma, s še dvema osebkoma bomo skupaj praznovali :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 7:42:08   
Radenska_
sem brala pri junijkah kako FB skupina izgleda in če je tako pol jaz nisem za FB.
Nimam namena objavljati slik svojega trebuha,nosečnosti in kasneje otroka.
Tko da če je to pogoj, potem bi raje še naprej klepetala tule :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu V.P.)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 8:36:57   
Anonimen
glede FB skupince... z oktobrkami smo mele odprt privat forum, je blo neki podobnega kot tole tuki... z avgustovkami pa smo šle na fb, sem si odprla nov account z mojim nickom, tko da tut tam nobena praktično ni videla nobene moje slike ne nič, pa tudi drugače jih ne morejo vidit, ker bi morale biti tudi med sabo prijateljice, ne samo v isti skupini.
Moje izkušnje so super. punce so/smo se ful povezale, razglabljamo o vsem, pogoj je bil pa vedno le to, da redno sodeluješ, ne pa "špijoniraš" kaj se dogaja z drugimi, sam pa si tih ko miš... take so potem ponavadi skenslale. Mislim pa, da nobena ni nikoli težila če katera ni objavila nobene slike. tudi jaz je nisem... je pa seveda vse stvar dogovora...enim pač je do tega, drugim pa ne. čisto logično user posted image

kako ste drugače kaj? men bo joškice raznesl. trde mam kot kamen! včeraj sem povedala še najboljši kolegici in sicer tako, da sem ji v božično darilo dala "čestitko", na kateri je pisalo, da je za naju letos božiček prinesel prav posebno darilo, ker sva bila več kot očitno res pridna, saj sva uštimala, da bo postala teta user posted image in je bla toook presenečena, sva se zjokali itak user posted image
zvečer me je včeraj prvič malo bolj črvičlo dol spodi, ampak tudi to paše zraven, pikec si dela plac user posted image

anonimna user posted image

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 8:50:19   
pikicapokica007
Ojla!

Midva bova večer preživela pri mojih starših, ko pa bo odbila polnoč, pa bom mojemu na prav poseben način povedala, da bo postal očka. Poleg mene ve samo moja mami, kako je izvedela, še sedaj ne vem, in prav ona mi bo pomagala, da bo presenečanje za mojega lubija poplno! Glede na to, da imam grozne slabosti v intervalih čez cel dan, drugih znakov nimam. Prsi so sicer bolj polne, vendar ne bolijo. Pripravljena sem prenesti vse, samo da bom lahko proti koncu poletja v rokah držala svoj zakladek ;)

Vsem želim najlepše in najbolj vznemerljivo leto, polno novih izkuenj in doživetij!

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 9:19:34   
Anonimen


Glede srbečice se umi z vodo pa s kisom ali pa rman čaj če te pa noter srbi pa česen .....
IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Jaz imam maternični vrat tako visoko da ga ne otipam, tako da to je en znak, pa joškice me tako bolijo, da ni za govorit.
Kot dve skali sta.
Občasno me popadejo rahli krči.
Imam tudi eno super fajn vnetje, vhod nožnice me srbi za pop***, ampak to nekako rešujem z mrzlo vodo nad bidejem in canastenom.
Bomo videli... :)


(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 9:23:40   
Sabine
No jaz pri svojih 40 res ne mislim kazat svojega vampa user posted image

jaz sem cisto ok. Naredila sem se CB digital, ki je pokazal 2-3 tedne. Dojke imam polne, obcutek v maternici je tako top...topel v bistvu user posted image

mi pa ni nic slabo. Sem v letih prakse ugotovila, da se folna jemlje tik pred spanjem. Ce ti je slabo, ko si umivas zobe, probaj otrosko pasto. Jutranja slabost: ingverjevi piskoti.
dnevna slabost: coca cola user posted image
pa poskrbi, da nikoli nisi ful lacna user posted image

glede na moje ss, sem sicer zdaj bolj optimisticna in drzim pesti, da bo vse ok.

ker moj G naroca na prvi.pregled sele v 10 tednu, se bom v cetrtek narocila na samoplacnisko.
jaz bom mogla it na NS in takoj za tem na biopsijo horionskih resic...vse to me caka v februarju...

danes bomo doma...ker z majhnimi otroci pac nikamor ne gres user posted image

(odgovor članu pikicapokica007)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 9:56:35   
Anonimen
hej user posted image
danes zadnji decemberski dan joj kok čas beži,a zdaj ko sem noseča se pa tedni vlečejo kot celo leto user posted image
mene pa tok črviči tam spodaj ampak samo zvečer (zelo nizko spodaj) joške imam še vedno velke in boleče nos zamašen (ja zvečer sm za umret)user posted image danes prvič nisem morala popit cele šalčke kave user posted image .
fb skupina je zanimiva samo moje izkušnje so pač take,tko da jaz se pridružim po NS.
Me je pa malo strah včeraj sva z mojim šla na sprehod in ko sva prišla domov sem imela malo malo rumeno-rjav izcekek in kot za en las nitke (kri) joj panika..jok..ampak to je bilo to..vsak večer si dan vagisan svečko (mogoče je ona kaj naredila svoje),nimam kaj naredit,ampak je grozno,če imaš za sabo slabo izkušnjo..
Se opravičujem malo sem morala pojamrat.
pikicapokica007 uuuuuu bo vesel,jaz sm mu tudi testek zavila v bonboneuser posted image
Radenska_ kako si si naredila tisto,da ti kaže nosečnost po tednih...user posted image jaz sem anti računalnikuser posted image
Kako ste ostale?
lepo praznjte,ampak sigurno se do polnoči še kaj oglasim

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Sabine)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 10:13:07   
miska**
Hej,

Jaz se strinjam glede fb skupine in bi z veseljem klepetala tam z vami user posted image . Pa je bil december nepozaben in si bomo leto 2013 zapomnile za vse časeuser posted image

Vse bas bolijo prsi, samo mene ne. Samo špika me če kihnem ali pa se hitro premaknem. Drugače pa me grlo boli in iz nosa mi teče tak, da sem se prehladilauser posted image . Upam da nebo zaradi tega kaj narobe in bo z pikico vse ok.

Jutri teden pa pregled komaj čakamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 11:01:09   
Radenska_
miska**, pomojem prisotnost/odsotnost znakov nima ene velike veze pri vsem skupaj. Se mi zdi, no :)

Anonimna, ki je spraševala glede tickerja, tule em is ga naredila: http://lilypie.com/Maternity_and_Pregnancy.php

Pol pa kodo kopiraš sem na ringarajo, v svojem profilu imaš nekje (kjer se ga ureja) prav napisano: ticker In tam prilepiš kodo.

:) Če nisem dovolj natančno razložila se pa lahko bolj posvetim.

Ja meni je bilo že včeraj malo slabo, danes pa tudi, po zajtrku. Mal mi je še samo je boljše. Pijem Cockto, pomaga. Zgleda bo postala moj stalni spremljevalec, sploh v službi :D

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu miska**)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 11:15:56   
Anonimen
Radenska_hvala mi je ratalo...user posted image za poroko mi pa noče user posted image

Miska** tudi jaz kiham,smrkam.... med,čaj,limona..ni druge


Anonimnauser posted image

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 11:39:48   
Sabine
Punce, ni panike za prehlad. Tudi kaksem Lekadol se lahko vzame.

jaz sem ze cel teden na dopustu in se do ponedeljka bom user posted image

potem si pa ne predstavljam, kako bom spet cele dneve delala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrke 2014
31.12.2013 12:30:20   
tinncyka



IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR


IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

Jutro user posted image

U pišuka, sem vedla de sem nekaj za j... user posted image  Itak da ne zamerim ... Moja napaka user posted image  bom pol 1x ko pridem do računalnika poslala administratorju foruma sporočilo če nam lahko naslov popravijo, sama ne morem več. Ma pa še googlala sem ko nisem bila sigurna user posted image  ampak vseeno zafrknala user posted image

Kaj več pa ko preberem, sem sam prvi post prebrala, zdaj pa mi net nekaj nagaja...  vprašanje če bo poslalo user posted image

 
Sem popravila user posted image vsem vam želim najlepšo nosečnost, vse dobro v letu 2014 in obilo čvekanja user posted image

lp Shorty RR

ooo najlepša hvala!! 

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 12:53:18   
tinncyka
ojla souser posted image !
lila25 dobrodošla tudi med nami user posted image
Sabine in V.P. dobrodošli user posted image

midve s tamalo smo bile na otroškem NL se ji ni preveč dopadlo, pa še deževati je začelo, tako da smo odšle domov. drugače sem super, slabosti nimam, bolečine spodaj so se umirile, (.)(.) pa tudi niso več boleče, samo trde in večje user posted image  moj se seveda ne brani user posted image user posted image

glede FB - po eni strani sem za po trudi pa ne, ponavadi je tako da potem RR forum zamrzne user posted image  ker se ne da potem isto pisati tam in tukaj. Pri  hčerkici smo čvekale do konca nosečnosti na RR - mislim da smo prišle že na 3.del prej ko smo vse rodile (res pa da nas je bilo nekaj čez 100 čvek user posted image ) potem smo se pa selile ... bile najprej na FB - nekako ni šlo, nato pa smo šle na zasebni forum (tam je pa super!) in tam veselo čvekamo še sedaj. ostalo nas je trenutno skupno okoli 20 čvek... hmm pogoj (na zasebnem) vem da je bila slika mamice in dojenčka - zakaj zato ker smo imeli eno sumljivo zraven in smo potem kaj hitro ugotovile da to ni to in smo jo brisale. sedaj imamo pa tam slik, dnevne prigode, vemo za vse rd, vsaki dan se odpre nova tema in napišemo kaj se dogaja in podobno ... ne vem jaz bi bila osebno bolj za to da do konca ostanemo tukaj na RR, ker bomo sigurno bolj čvekale in se potem septembra selimo ko postane vse še bolj zasebno (dojenčki in podobno) ... to je moje mnenje na podlagi izkušenj ... ne me linčat user posted image

uuuu V.P.  1.1 rd kako super user posted image
Radenska_ ti imaš pa na moj RD pregled user posted image

(odgovor članu Sabine)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 13:02:05   
tinncyka
user posted image       



PDP, NICK, STAROST, št. user posted image  , št. user posted image  doma, KRAJ, SPOL  . . . . . 


01. 09. 2014  Anonimnauser posted image  , 32, 3user posted image    , 0user posted image    , Lj, user posted image    
01. 09. 2014 miska**, 27, 1user posted image    , 0user posted image    , MB, user posted image    
03. 09. 2014 V.P., 28, 3user posted image , 1user posted image , ?, user posted image
05. 09. 2014 tinncyka, 23, 3user posted image    , 1user posted image    , CE, user posted image           
07. 09. 2014 Anonimna user posted image  , 26, 3user posted image  , 0user posted image  , ?, user posted image       
08. 09. 2014 Radenska_, 26, 1user posted image    , 0user posted image    , Gorenjska, user posted image    
       
09. 09. 2014 pikicapokica007, 25, 2user posted image  , 0user posted image  , NM, user posted image  

x. 09. 2014 Sabine, ?, 5user posted image , 2user posted image , ?, user posted image



TRENUTNO NAS JE: 8 user posted image    

PRIČAKUJEMO: 8 user posted image      user posted image      0 user posted image        



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:     

http://otrocarije.net - http://www.nosecnica.si     
http://www.noseca.com - http://bibaleze.si     
http://www.parentsconnect.com - http://www.moje-zdravje.si     
http://www.pregnology.com - http://www.novorojencek.com     
http://www.mama.si - http://babybook.si     
http://www.pregnancy.org - http://www.bambino.si     

NOSEČNOST IN DELO:     
dokument 1 - dokument 2     

UREJANJE DOKUMENTACIJE: 
    
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom     
vloga S-1/1     
priloga S-1     
Urejanje očetovskega dopusta     
vloga S-1/2     
priloga S-1 (ista kot zgoraj)     
Priznanje očetovstva     
Kako do otroškega dodatka?     

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA  
   


< Sporočilo je popravil tinncyka -- 31.12.2013 13:03:47 >

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 13:07:03   
tinncyka
user posted image  
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

07. 01. 2014 - Anonimna user posted image  

08. 01. 2014 - miska** 

14. 01. 2014 - Radenska_ 


user posted image  user posted image


< Sporočilo je popravil tinncyka -- 31.12.2013 13:14:45 >

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 13:37:54   
Pikapolonica13
Pozdravljene,

še ena septembrka je tu. :) Za božič smo nepričakovano zagledali user posted image , doma pa imamo že navihano aprilčico 2012. Po ZM je PDP 3.9., datum za prvi pregled pa dobim po novem letu. Domači še nič ne vedo, boma povedala po pregledu. Me pa že jezik pošteno srbi user posted image .

V prvi nosečnosti nisem čvekala tu, sem se pridružila puncam komaj na FB-ju in tam čvekamo še sedaj. Zdaj pa mi je vseeno. Je pa res, da po odprtju skupine na FB forum zamre, ustvari pa se neka zaprta skupina, ki ponavadi (po mojih izkušnjah), težko sprejme kakšno novo članico. Po mojem mnenju bi bilo boljše, da smo zaenkrat še tu. Ko se bolje spoznamo, pa se še vedno lahko preselimo tja.

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 13:43:07   
Pikapolonica13
Bi pa prosila, če me lahko ena doda na seznam. Sama ne znam user posted image

03.09. Pikapolonica13, 27, 2user posted image , 1user posted image , Mb

(odgovor članu Pikapolonica13)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 13:55:17   
tinncyka
Pikapolonica13 dobrodošla in čestitke za lepo božično darilo user posted image   se pa strinjam glede FB.
pikapokica007 držim pesti da presenečenje uspe! user posted image
Radenska_ sta povedala staršem? user posted image  se mi zdi da si ti zadnjič omenjala ...

midva sva danes povedala hčerkici, ma tolk sem napihjena, da me je že zjutraj čukavo gledala. in sva povedala, najprej sem mislila po pregledu ampak kaj čem ni šlo drugače, itak je cela happy ker komaj čaka (se mi zdi da nama je 1 leto tečnarila za pravega dojenčka) user posted image , naju je moj posnel user posted image  mojim in njegovim pa povemo po regledu, imam nekaj naštudirano pa bomo videli če bo uspelo. samo do pregleda mormo zdržat user posted image

(odgovor članu Pikapolonica13)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 13:57:03   
tinncyka
user posted image         



PDP, NICK, STAROST, št. user posted image   , št. user posted image   doma, KRAJ, SPOL  . . . . .  


01. 09. 2014  Anonimnauser posted image   , 32, 3user posted image     , 0user posted image     , Lj, user posted image      

01. 09. 2014 miska**, 27, 1user posted image     , 0user posted image     , MB, user posted image     

03. 09. 2014 V.P., 28, 3user posted image  , 1user posted image  , ?, user posted image  
 
03. 09. 2014 Pikapolonica13, 27, 2user posted image , 1user posted image , MB, user posted image


05. 09. 2014 tinncyka, 23, 3user posted image     , 1user posted image     , CE, user posted image      
  
07. 09. 2014 Anonimna user posted image   , 26, 3user posted image   , 0user posted image   , ?, user posted image    
   
08. 09. 2014 Radenska_, 26, 1user posted image     , 0user posted image     , Gorenjska, user posted image    
   
        
09. 09. 2014 pikicapokica007, 25, 2user posted image   , 0user posted image   , NM, user posted image   

x. 09. 2014 Sabine, ?, 5user posted image  , 2user posted image  , ?, user posted image  

 

TRENUTNO NAS JE: 9 user posted image      

PRIČAKUJEMO: 9 user posted image       user posted image       0 user posted image          



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:      

http://otrocarije.net - http://www.nosecnica.si      
http://www.noseca.com - http://bibaleze.si      
http://www.parentsconnect.com - http://www.moje-zdravje.si      
http://www.pregnology.com - http://www.novorojencek.com      
http://www.mama.si - http://babybook.si      
http://www.pregnancy.org - http://www.bambino.si      

NOSEČNOST IN DELO:      
dokument 1 - dokument 2      

UREJANJE DOKUMENTACIJE: 
     
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom      
vloga S-1/1      
priloga S-1      
Urejanje očetovskega dopusta      
vloga S-1/2      
priloga S-1 (ista kot zgoraj)      
Priznanje očetovstva      
Kako do otroškega dodatka?      

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA   
    


< Sporočilo je popravil tinncyka -- 31.12.2013 13:58:29 >

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 14:18:08   
pikicapokica007
Oj! pri meni ve samo moja mami, pa še to ji nisem jaz povedala, ampak je ugotovila sama. pravi, da mi na čelu piše! drugim pa bom povedala pr prvem pregledu, najverjetneje pa po NS, ker res ne bi rada preveč hitela z novico ;)

Lp

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septemberke 2014
31.12.2013 14:26:06   
Sabine
Za seznam:
Pdp 9.9., stara sem 40, iz Ljubljane

sem pa pred 3 leti rodila septembra - drzim pesti, da ne bo na isti dan user posted image

Mi2 povedala se nisva nikomur.
Aja pregled imam 15.1.
jaz imam se mucno BHR pred sabo....tako, da tudi otrokom ne mislim prevec prej razlagat
....preveckrat je slo ze kaj narobe user posted image

(odgovor članu pikicapokica007)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?