|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 18:42:53   
Lukka
Aknela 123

Kdaj prides, da specem gresovo tortico?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 18:47:37   
aknela123
Koleno je manjši poseg?
Veš kaj Lukka, večkrat si že napisal, da sta v začetku zveze dala neko kalvarijo skozi, pa občutek imam, da nekaj v zvezi s tretjo osebo. Če boš kdaj mislil, da nam lahko napišeš, kar napiši.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 18:58:58   
Lukka
Artroskopija kolena. Ni sicer nic takega, samo mi pa oteka in je bedno. Moram pocivat. Ah, te moji sklepi so bolj tako tako. Hahahahahaha

Glej, zacetek veze je itak zacetek, clovek spoznava drugega partnerja, marsikdo si privosci se zadnji izlet v neznano. Pri nama je bil pa problem, ker nisem bil samo jaz noro zaljubljen v moza, ampak se nekdo. In ta nekdo ni ravno na lep nacin razumel besede odklona... moj je pa ocitno se enkrat testiral oba... in sem se verjetno jaz bolje obnesel. Hahahaha, zdaj se smejem, v resnici bi ga pa takrat najrajs zaklal! Hm, cudn da ga nisem!

Ampak saj to verjetno nisem ravno osamljen primer. Hahahahah.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 19:08:27   
aknela123
o, zdaj sem komaj videla, da sem povabljena na gresovo tortico (kaj pa to je?).
pa, saj veš, da pridem tvojega moža pogledat, da vidim, če je res podoben naštetim igralcem. tebi bom pa prinesla prleško tunko in domače vino user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: S kom bi prevarali?
7.1.2014 19:42:01   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

o, zdaj sem komaj videla, da sem povabljena na gresovo tortico (kaj pa to je?).
pa, saj veš, da pridem tvojega moža pogledat, da vidim, če je res podoben naštetim igralcem. tebi bom pa prinesla prleško tunko in domače vino user posted image


Ah ti ga kar pridi pogledat. Hahahahahaha.

Gresova tortica? Ves kako jo pripravim. Maso naredim, gres, visnje in polnozrnata moka, pa malo lesnikov inorehov, vse skupak zlijem na pleh, pecem, polijem malo z jabolcnim sokom na koncu in oblijem s temno cokolado. Dobra je. Pa zdrava, hahahahahaha.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 205
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?