|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.1.2014 18:47:56   
mlada_mamika
Passion enako je bilo pri meni s temi krči na dan vgnezditvene kvavitve, kot da bo vsak čas pritekla user posted image čas je že pravi, da bi lahko bila VK močno močno držim pesti, da je user posted image user posted image user posted image poskusi naredi test, čez en teden, pri meni je bila po enem tednu zelo rahla user posted image na baby checku user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.1.2014 19:53:19   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Passion

Pozdravljene,

cestitam maldi_mamiki in pa drzim pesti zate Magg da so tisti pluski user posted image
Imam eno vprasanje glede vgnezditvene :) zadnjo user posted image sem imela od 31 do 3.1. Ovulacijo pa 13.januarja, vceraj 6 dni po O sem opazila rozast izcedek ki je vseboval nekaj krvi, vedno, ko sem se obrisala. Imela sem tudi tak cuden obcutek kot pred user posted image , in sicer zbadanje in kot neki krci ampak ne mocni, ravno toliko da sem nekaj cutila. Takoj sem pomislila na vgnezditveno. Kaj mislite? :) Aja pa se prsi in brdavice me bolijo na otip. :) Menstruacijo pricakujem 31 jan. Ponavadi imam cikle dolge 29-31dni.


Passion,glede na to, da praviš,da si imela ovulacijo 13.1. in da naj bi menstruacija vedno prišla 14 dni po ovulaciji...potem user posted image ne pričakuješ že okrog 27.1. user posted image
Resnično upam,da je tole res user posted image ,ki si ustvarja mesto pod soncem...user posted image
Držim pesti zate in za vse ostale user posted image

(odgovor članu Passion)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.1.2014 21:07:13   
Passion
Mlada_mamika tudi jaz drzim pesti da bo user posted image :)
Komaj cakam, da mine teh sedem dni :) tole bi bila res lepa novica :) mislim da bi kar skakala od srece :)
Anonimka ja imas prav, ce gledamo da pride user posted image na 29-30/31 dni :) no vsekakor upam da je ne bo in da vam bom sporocila lepo novico :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.1.2014 22:20:38   
mlada_mamika
Passion sporoči veselo novičko čez 7 dni user posted image še pikapoke za srečo ti pošiljam user posted image user posted image user posted image in močan user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.1.2014 22:49:52   
Magg
Pozdravljene punce, vas je lepo prebirat, kako debatirate :)) No, jaz se nisem naredila testa CB, ki sem ga kupila pred dnevi..le kaj mi je? user posted image user posted image user posted image

Izcedek imam se vedno, 10 dan ze!!!!!!! user posted image Sem se ga cisto navadla user posted image
Sicer sem pa dr. Pusenjaku pisala, pa je rekel da naj bi bla to ovulacijska krvavitev..Moja user posted image bi mogla pridt 23. ampk upam, da je ne bo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.1.2014 23:03:29   
mlada_mamika
Magg jst sm tudi imela ovualcijsko krvavitev... ampak le 3 dni user posted image čudno, mi je da bi bilo 10 dni user posted image samo, če si imela že pozitiven test... user posted image sicer pa naše telo je tako polno presenečenj, tako, da je vse možno user posted image držim pesti, da se izteče najboljše! user posted image user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.1.2014 23:06:24   
Magg
Nevem, nevem..so mi hormoni podivjali zgleda user posted image Zdaj mi je lazje kot na recimo 2 tedna nazaj..Sem naredila vse kar sem lahko, se vec user posted image
Bomo videli, medtem bom brala forume.
Kdaj imas ti ginek. mlada mamica? :)

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.1.2014 23:13:16   
mlada_mamika
tej hormončki nam znajo včasih ponagajat user posted image user posted image še nisem naročena h G... sem danes klicala pa se ni nihče javil... upam, da se mi uspe ta teden naročit user posted image drugače se bom šla kar osebno user posted image komaj čakam na prvi pregled, da vidim, kaj raste pod user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: vgnezditvena krvavitev
21.1.2014 11:33:39   
Passion
Hvala mlada mamika :) pošiljam nazaj objemček :) in se že s tabo veselim prvega pregleda :) user posted image
Magg me prav zanima kaj bo s testom :) držim pesti za ponovni plusek ali pa user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: vgnezditvena krvavitev
21.1.2014 19:09:07   
Magg
Ja mene tudi zanima..pustimo se presenetit, zdaj vztrajno cakam z digitalnim CB-jem user posted image user posted image
Lepo boditee user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: vgnezditvena krvavitev
23.1.2014 13:11:49   
Passion
Magg upam, da nam danes sporočiš lepo novičko user posted image in da tete user posted image ni in je še dolgo ne bo user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: vgnezditvena krvavitev
23.1.2014 22:06:04   
Magg
PUNCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes je dan, ko bi morala moja user posted image pridt, pa sem zjutraj naredila test z digitalnim CB-jem. Pokazal mi je + in pa 3 tedne nosecnosti! user posted image user posted image
Zdaj pa iz izkusenj priporocam digitalni CB, ki je vreden denarja in razresi vse dvome, ali je crtica dovolj odebeljena, kaj pomeni razpackana crtica itd. itd.... Ker pokaze tko kot s za gre user posted image

Pri vas kaj novega? user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: vgnezditvena krvavitev
23.1.2014 22:59:11   
mlada_mamika
ČESTITKE Magg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vesela zate! user posted image A je izcedek izginil?

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: vgnezditvena krvavitev
23.1.2014 23:00:23   
mlada_mamika
Passion zdaj čakamo, da še ti sporočiš veselo novico in tečka user posted image NE prikaže user posted image user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: vgnezditvena krvavitev
24.1.2014 5:48:29   
lily32
user posted image user posted image ČESTITKE Magg!

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: vgnezditvena krvavitev
24.1.2014 7:03:39   
*misi*
Ja magg cestitkeeeeee user posted image user posted image zelim ti cudivito user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: vgnezditvena krvavitev
24.1.2014 13:50:54   
Passion
jeeeej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo cestitaaam :) sem vedela, da bos srecna user posted image user posted image

ja mlada mamika upam in drzim pesti da se vama pridruzim in bomo skupaj srečke user posted image
drugače pa pridno čakam user posted image

(odgovor članu *misi*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: vgnezditvena krvavitev
24.1.2014 20:52:55   
Magg
Hvala vseem, enako vam privoscim user posted image
Mamica, izedka ni vec user posted image user posted image Pa folno jemljem ze kak teden, je pomembno katere znamke je? Jaz sem si jo kupila v dm-u, Sensilab.

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: vgnezditvena krvavitev
24.1.2014 21:17:55   
Jenny_B
Čestitam Magg za veselo novico! user posted image
Čestitam tudi tebi, mlada_mamika! user posted image
Mirno in zdravo nosečnost želim obema. user posted image Upam, da bosta poročali, kaj se vama dogaja tekom nosečnosti.. Jaz osebno se še ne trudim zanosit, imam pa tudi problem z 'vmesno krvavitvijo'. user posted image Po branju raznih komentarjev predvidevam, da gre za ovulacijsko krvavenje ali nekaj podobnega.. Natančno dva tedna po začetku M sem 4 dni imela rahel rjavkast izcedek. Danes je peti dan in mislim, da se je ustavil. Upam. Dolžina mojega ciklusa je drgač nekje 38-45 dni, tako da tudi v to rahlo dvomim.. Verjetno mi samo hormoni nagajajo.. Mogoče ima kdo kak pameten komentar na to? user posted image

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: vgnezditvena krvavitev
24.1.2014 21:49:18   
Magg
Jenny, tu si lahko preberes user posted image

http://vizita.si/clanek/zensko_zdravje/je-izcedek-iz-noznice-znak-za-preplah.html

(odgovor članu Jenny_B)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: vgnezditvena krvavitev
25.1.2014 13:30:50   
Jenny_B
Hvala Magg! :)

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: vgnezditvena krvavitev
28.1.2014 22:22:59   
mlada_mamika
Passion kakšno je stanje?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jenny_B)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: vgnezditvena krvavitev
29.1.2014 8:31:28   
Passion
Mlada mamika ravno vceraj sem mislila nate. Torej sem naredila vceraj test in na dalec ko sem ga pogledala ni bilo nic videt. In mi je bilo prav cudno, potem sem ga pogledala boljse in je bila tako rahla user posted image da se komaj vidi. Tako da ne vem, dokler ne vidim mocnejse bom malo v dvomih. user posted image sem te hotela vprasat ce je bila pri tebi tudi tako rahla? Baby check mi se nikoli ni risal crtic, niti po tem, ko je bil ze suh. First sign pa mi jo itak vedno narise ko se posusi, sem ga ze pogruntala falota user posted image . Vceraj sem naredila baby check, to je bilo 9 dni po tistem roza izcedku in krvi. Me pa prsi bolijo 4x bolj od takrat, BT imam se vedno 37,2. Kave ne pijem ze cel teden, vcasih sploh nimam apetita, pridejo dnevi, ko prelezim popoldne ker sem tako utrujena. Tako da bi mi bilo res cudno da se crtica ne bi potemnila v naslednjih dnehuser posted image . Danes je moj 30 dan ciklusa, user posted image dobim ponavadi na 29-31 dni. Zaenkrat je ni in tudi mislim da je ne bo po vsem tem :)

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: vgnezditvena krvavitev
29.1.2014 19:06:11   
mlada_mamika
Jaz sem delala baby check vsak dan in vsak dan je bila bolj vidna črtica user posted image no, ko je bila enaka kontrolni sem prenehala s testi user posted image user posted image tako, da kar pogumno še kak test user posted image user posted image tečka user posted image pa naj pride čez 9 oz 8 mesecev user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: vgnezditvena krvavitev
31.1.2014 12:37:18   
Passion
Vam sporocam da je prisla teta user posted image user posted image
Res mi tole ni najbolj jasno glede na vse moje znake in tisti izcedek, BT, krce in vse ostale simptome user posted image
Noh, nic pa v nove boje, kaj pa cmo user posted image
Vsem noseckam zelim cudovito nosecnost user posted image tistim pa ki se čakate na user posted image , to da jih čim prej zagledate user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?