|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:23:08   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Opa, a nis rekla, da njo pa spoštuješ, ker direkt pove, da goljufa.....nimam demence, kot eni pravjo tle gor.

Vidim, da me imaš tudi ti še za Kerenso 10 years ago.


Ne, sam nedolgo nazaj je bil epski fajt, zarad katerga ima še zmeraj tistile podpis, kjer mi je tole zabrusla.user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:25:31   
Kerensa
Aha, to, Kalbo... no, sem ga zamudila, ker me ni bilo na RR. user posted image

In nikoli nisem zanikala, da pred (zame) davnimi leti nisem izkoriščala socialnih transferjev. Če me spomin ne vara, sem celo navedla (na RR) razloge, zakaj sem to počela. Vendar ne živim več v preteklosti, niti ne razmišljam več tako, kakor sem včasih.

Se mi zdi pa malce hecno, kako nekateri ljudje radi povedo, da so se spremenili, ne dopuščajo pa, da obstaja možnost, da so se spremenili tudi drugi. Paradoks ali ne? Ne vem. In vraga, da me niti ne zanima kaj dosti. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:26:05   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea


a država bi lahko najprej začela varčevati kje drugje, ne pa na otrocih (ne tistih iz velikih kot tudi na tistih iz manjših družin)




petea, s tem se globoko strinjam...otroci so zadnje, kjer bi se moralo varčevati...

jaz že dolga leta zagovarjam enako visok otroški dodatek, enako visoko plačilo vrtca in vsega, kar zdaj povzroča hudo kri...tako bi se izognili tem dilemam, starš bi naprej vedel, koliko je kar vredno in koliko bo dobil, ne bi bilo potrebe po vlaganju solate za uveljavljanje teh pravic, ne bi bilo potrebe po goljufanju...vse bi bilo enostavno.
tako kot je to, da dva otroka (brez kakršnih zdravstvenih problemov) lahko preživita ob enaki hrani, z enako vzgojiteljico v vrtcu...starši, pa mu naj potem doma filajo kaviar ali karkoli že smatrajo svojemu "stanu" primerno...

prav tako nobenega dodatka za velike družine, nobenih cenejših vinjet...smatralo bi se, da se je polnoletna, opravilno sposobna oseba, sama, na podlagi osnovnošolskega izračuna odločila, da bo imela enega, deset ali nič otrok.



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:26:37   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Ne, Kalbo to ni vse , vendar nima smisla vsega pisati. Napisala sem ti zato , ker se, pa čeprav verjetno to ni bil tvoj namen- tokrat strinjava. Res mi ni nič manjkalo, za kar sta zaslužna moja delovna starša, ki sta dala vse to skozi, kar mi ti mečeš pod nos v smislu, da nimam pojma in zaradi česar sem med drugim to kar sem danes. Močno upam, da bova znala to privzgojiti tudi svojim otrokom. V teh časih in ob podobnem razmišljanju, ki ga tule gor večkrat lahko zaslediš, vidim, da bova imela kar težko delo. In Bog ve, če jih bova sploh prav učila.
Mogoče bi bilo bolje, da bi ubrala kar tvoj stil :"Udri brate po konju"...samo kaj ko tako ne znam vzgajati.[ ".user posted image



Ni šlo brez tega a nede, pa tko lepo si začelauser posted image Ja to bo, to je moj stil, zdele vsi trije fejst prestrašeni stojijo tamle in čakajo, da bodo dobil večerno porcijo mojga stila. Tole je blo podobno kot homofobija, spet eden izmed tvojih Jolijev.


Joj, nisva se prav razumela- spet. Nisem s tem mislila, da tepeš otroke. In nisem ena izmed tistih, ki na temah " vzgojne po riti" omedlijo, če kdo prizna, da kdaj kakšnemu mulčku prilepi kakšno zidarsko.
Konj je bil metafora za ubogega delavca, ki ga vsi izkoriščajo- od tistih, ki doma sedijo križem rok in od tistih tam zgoraj, ki tudi sedijo v pisarnah križem rok. In ker ti v zadnjih temah vztrajno zagovarjaš te izkoriščevalce, pravim, da ti bo očitno bolj ležal tak stil vzgoje. Meni žal ne.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:30:03   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: petea


a država bi lahko najprej začela varčevati kje drugje, ne pa na otrocih (ne tistih iz velikih kot tudi na tistih iz manjših družin)




petea, s tem se globoko strinjam...otroci so zadnje, kjer bi se moralo varčevati...

jaz že dolga leta zagovarjam enako visok otroški dodatek, enako visoko plačilo vrtca in vsega, kar zdaj povzroča hudo kri...tako bi se izognili tem dilemam, starš bi naprej vedel, koliko je kar vredno in koliko bo dobil, ne bi bilo potrebe po vlaganju solate za uveljavljanje teh pravic, ne bi bilo potrebe po goljufanju...vse bi bilo enostavno.
tako kot je to, da dva otroka (brez kakršnih zdravstvenih problemov) lahko preživita ob enaki hrani, z enako vzgojiteljico v vrtcu...starši, pa mu naj potem doma filajo kaviar ali karkoli že smatrajo svojemu "stanu" primerno...

prav tako nobenega dodatka za velike družine, nobenih cenejših vinjet...smatralo bi se, da se je polnoletna, opravilno sposobna oseba, sama, na podlagi osnovnošolskega izračuna odločila, da bo imela enega, deset ali nič otrok.





Temu se pa reče neuspešen poizkus povečanja rodnosti, ker smo glede tega že mal v krizi, čez 20 let bo pa orenk kriza, ko bomo delal sam še za penzioniste.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:30:43   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Mi pa tekne moj/naš (družinski) kruh.


Enako ti je teknil tudi kruh, ki si ga imela ko se nisi hotela uradno zaposliti, ker se je na crno bolj izplacalo. Da iznajdljivosti pri transferjih sploh ne nacenjamo. Zato se mi ta tvoja izpoved izmucenega dekleta v hladilnicah ... zdi povsem pateticna, zavajajoca, neiskrena in nepotrebna.

Opa, a nis rekla, da njo pa spoštuješ, ker direkt pove, da goljufa.....nimam demence, kot eni pravjo tle gor.


Spostujem jo ker je imela jajca jasno in glasno povedati da goljufa drzavo in kako goljufa drzavo. To pa se ne pomeni, da se strinjam in spotujem njena dejanja golufanja in "iznajdljivosti".
Torej dementen nisi te pa nese na drugi strani user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   [Brisano sporočilo]
17.1.2014 21:31:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:32:07   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Joj, nisva se prav razumela- spet. Nisem s tem mislila, da tepeš otroke. In nisem ena izmed tistih, ki na temah " vzgojne po riti" omedlijo, če kdo prizna, da kdaj kakšnemu mulčku prilepi kakšno zidarsko.
Konj je bil metafora za ubogega delavca, ki ga vsi izkoriščajo- od tistih, ki doma sedijo križem rok in od tistih tam zgoraj, ki tudi sedijo v pisarnah križem rok. In ker ti v zadnjih temah vztrajno zagovarjaš te izkoriščevalce, pravim, da ti bo očitno bolj ležal tak stil vzgoje. Meni žal ne.


A, pol pa ne štekam, kaj hočeš povedat.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:33:23   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Temu se pa reče neuspešen poizkus povečanja rodnosti, ker smo glede tega že mal v krizi, čez 20 let bo pa orenk kriza, ko bomo delal sam še za penzioniste.



če mene vprašaš, boš čez 20 let sploh srečen, če boš kaj delal in preživel. sam. ne da bi še delal za koga...nam tudi to, da bi vsak danes imel 10 otrok ne bi pomagalo...

in upam, da se zelo motim.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:33:45   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Spostujem jo ker je imela jajca jasno in glasno povedati da goljufa drzavo in kako goljufa drzavo. To pa se ne pomeni, da se strinjam in spotujem njena dejanja golufanja in "iznajdljivosti".
Torej dementen nisi te pa nese na drugi strani user posted image

user posted image
Jes jes, hrbtenica se mi je skrčla v sušilcu

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:34:13   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Spostujem jo ker je imela jajca jasno in glasno povedati da goljufa drzavo in kako goljufa drzavo. To pa se ne pomeni, da se strinjam in spotujem njena dejanja golufanja in "iznajdljivosti".

Na zanimiv način kažeš to spoštovanje, ni kaj. user posted image

In glede na to, s katero stroko se ukvarjaš... prosim, začni ločiti med preteklikom in sedanjikom. V kateremkoli balkanskem jeziku, razen v makedonščini, te bom razumela. Pa še v dveh ne-balkanskih. Samo začni uporabljati ta dva časa, prav? user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:34:26   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Je pa žalostno, da ljudi, ki še danes delajo, kakor sem takrat delala jaz, smatraš kot patetične, zavajujoče, neiskrene in nepotrebne.


Pisala sem konretno tebi, o tebi, v ednini. In ker nisi izgubila spomina na svojo preteklost in svoja dejanja je odurno, da se enacis z ljudmi, ki so vedno ostali posteni, pa delali na traku.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:35:40   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Temu se pa reče neuspešen poizkus povečanja rodnosti, ker smo glede tega že mal v krizi, čez 20 let bo pa orenk kriza, ko bomo delal sam še za penzioniste.



če mene vprašaš, boš čez 20 let sploh srečen, če boš kaj delal in preživel. sam. ne da bi še delal za koga...nam tudi to, da bi vsak danes imel 10 otrok ne bi pomagalo...

in upam, da se zelo motim.




Veš kaj, pomojem pa za vsakim dežjem posije sonce. In tud pri nas so zdrave firme in tud pri nas se bo še dal delat. Zdajle zgleda pa bolj v dreku vse skupaj ja.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:36:38   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

No, sam Rija in Kerensa sta morale nazaj priti in evo, dolge sage in fajti na RR user posted image . Spet frči perje user posted image .


joj Ankica user posted image user posted image user posted image user posted image debate, debate....

bom pisala JakiRR, da mi nakaše enega vijoličnega...ker take frekvence na RR že dolgo ni mel....user posted image a

sicer pa...nekaj let prinese tudi nekaj sprememb...perje zaradi mene ne bo več frčalo...poporodne zadeve so se medtem umirileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:36:38   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
In ker nisi izgubila spomina na svojo preteklost in svoja dejanja je odurno, da se enacis z ljudmi, ki so vedno ostali posteni, pa delali na traku.

Nimam pojma, od kod ti ideja, da se s komerkoli enačim glede svojega življenja.

Če smo pa pod enakimi pogoji opravljali enako delo, smo pa pač ga.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:36:47   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Samo nepotreben cinizem s tvoje strani. Ker jaz nikoli nisem živela izključno od socialnih transferjev.


Izkazano cankarijanstvo s tvoje strani prav krici za malo cinizma.
BTW: Od cesa si zivela si pa jasno in nedvoumno napisala v svojem dnevniku, ko si planirala napisati avtobiografijo.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:37:45   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
az že dolga leta zagovarjam enako visok otroški dodatek, enako visoko plačilo vrtca in vsega, kar zdaj povzroča hudo kri...tako bi se izognili tem dilemam, starš bi naprej vedel, koliko je kar vredno in koliko bo dobil, ne bi bilo potrebe po vlaganju solate za uveljavljanje teh pravic, ne bi bilo potrebe po goljufanju...vse bi bilo enostavno.
tako kot je to, da dva otroka (brez kakršnih zdravstvenih problemov) lahko preživita ob enaki hrani, z enako vzgojiteljico v vrtcu...starši, pa mu naj potem doma filajo kaviar ali karkoli že smatrajo svojemu "stanu" primerno...



Tu sta najini mnenji precej podobni.

Če bi to bilo realizirano, bi verjetno ne bilo niti potrebe po dodatnih ugodnostih za velike družine. Predvsem pa bi staršem bilo prihranjeno razočaranje, ko se pravila igre s strani države nenehno spreminjajo in je praktično nemogoče delati dolgoročne kalkulacije, kako čim bolje izpeljati družinske investicije, saj država vedno znova preseneča s svojimi odtegljaji.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:39:11   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Od cesa si zivela si pa jasno in nedvoumno napisala v svojem dnevniku, ko si planirala napisati avtobiografijo.

Pa ne samo tam, ampak še marsikje drugje. Ker, za razliko od drugih, jaz svojih napak nikoli nisem skrivala.

In končno si uporabila pravi čas. Preteklik. "SI ŽIVELA", ne pa živiš. Čestitam. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:40:17   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Veš kaj, pomojem pa za vsakim dežjem posije sonce. In tud pri nas so zdrave firme in tud pri nas se bo še dal delat. Zdajle zgleda pa bolj v dreku vse skupaj ja.



na to upam.

vendar je dejstvo, da svet kot takšen potrebuje RESET.

in to se bo zgodilo ali v obliki svetovne vojne ali kakšne naravne katastrofe svetovnih razsežnosti...saj si noben tega ne želi...ampak realno: obstaja kaj drugega, kar bi korenito spremenilo ljudi?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:40:34   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Jes jes, hrbtenica se mi je skrčla v sušilcu



Pa se kaj, pa se kaj... dober nek susilec -- ucinkovit user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:41:34   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Spostujem jo ker je imela jajca jasno in glasno povedati da goljufa drzavo in kako goljufa drzavo. To pa se ne pomeni, da se strinjam in spotujem njena dejanja golufanja in "iznajdljivosti".
Torej dementen nisi te pa nese na drugi strani user posted image

user posted image
Jes jes, hrbtenica se mi je skrčla v sušilcu


user posted image
pa v hlačah tudi nekaj verjetno...najbrž je kriva ta huda situacija- najboljš je določene zadeve kar pozabt, ne razumet, se delat nevednega in podobno. Zakaj tule gor ( če izvzamemo Lukkca user posted image ) skoraj vsi moški delujete bolj kot ženske. user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:42:35   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Spostujem jo ker je imela jajca jasno in glasno povedati da goljufa drzavo in kako goljufa drzavo. To pa se ne pomeni, da se strinjam in spotujem njena dejanja golufanja in "iznajdljivosti".

Na zanimiv način kažeš to spoštovanje, ni kaj. user posted image

In glede na to, s katero stroko se ukvarjaš... prosim, začni ločiti med preteklikom in sedanjikom. V kateremkoli balkanskem jeziku, razen v makedonščini, te bom razumela. Pa še v dveh ne-balkanskih. Samo začni uporabljati ta dva časa, prav? user posted image


Tvoja preteklost je del tvoje sedanjosti. Brez tvoje preteklosti tebe ni.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:44:08   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Tvoja preteklost je del tvoje sedanjosti. Brez tvoje preteklosti tebe ni.

Brez dejanj iz moje preteklosti ne bi bilo mene danes takšne, kakršna sem. To drži.

Vendar pa moja dejanja iz moje preteklosti niso del moje sedanjosti. Niti razmišljanje iz moje preteklosti.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:46:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Tvoja preteklost je del tvoje sedanjosti. Brez tvoje preteklosti tebe ni.

Brez dejanj iz moje preteklosti ne bi bilo mene danes takšne, kakršna sem. To drži.

Vendar pa moja dejanja iz moje preteklosti niso del moje sedanjosti. Niti razmišljanje iz moje preteklosti.


Seveda so, ker te tvorijo taksno kot si, sicer ti ne bi bila ti. Preteklost se ne da izbrisati ne da bi izbrisala sebe.
Da si bos lazje redstavljala pomisli na tvojo preteklost kot na predkaznovanost. Prides nekam in trdis , da si posten trdo delajoc drzavljan, ko tam tozilec potegne ven debelo mapo tvoje predkaznovanosti. Ti reces - to nisem jaz, to je preteklost. Da, je preteklost tvoja, ki te tvori in oblikuje.


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 17.1.2014 21:48:44 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Izjava Polone Juh
17.1.2014 21:47:44   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Spostujem jo ker je imela jajca jasno in glasno povedati da goljufa drzavo in kako goljufa drzavo. To pa se ne pomeni, da se strinjam in spotujem njena dejanja golufanja in "iznajdljivosti".
Torej dementen nisi te pa nese na drugi strani user posted image

user posted image
Jes jes, hrbtenica se mi je skrčla v sušilcu


user posted image
pa v hlačah tudi nekaj verjetno...najbrž je kriva ta huda situacija- najboljš je določene zadeve kar pozabt, ne razumet, se delat nevednega in podobno. Zakaj tule gor ( če izvzamemo Lukkca user posted image ) skoraj vsi moški delujete bolj kot ženske. user posted image



Spet Jolije mečeš, zabavno.user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?