|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.1.2014 9:25:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
15.1.2014 9:38:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 10:28:40   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

lukka, odkar si se pojavil na forumu, te berem...
mogoce se bo slisalo kruto, ampak moja slika o tebi/vama/vas je sledeca: "prodal" si se. v zameno z dolocen standard bos gospodinjil in otroke gor spravljal. si ze tudi pisal, da je pozivinil, ker si omenjal svojo sluzbo...
da ti bo pa druga polovica lahko tisti standrd nudila, mora pa delat,ane?
ne verjamem, da je deloholizem prisel cez noc. v to si sel zvestno oz. bi moral iti...

user posted image
Poleg tega se moža bojiš in si mu podrejen, ker te vzdržuje, in zato mu niti ne upaš nič reči.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 11:56:11   
ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
V dolocenih situacijah se ne znajdem in tudi moja custvovanja so izrazitejsa, kot pri vecini. Nic narobe.


v bistvu JE narobe. otrok potrebuje stabilnega starsa in s pretiranim custvovanjem ne nudis tiste varnosti, ki jo potrebuje. ce ze ne zaradi sebe, se zaradi "polze" skuliraj.


user posted image

Igzekli. Ne moreš bit čist lost, če moraš za otroka skrbet. Izrazitejša čustvovanja imajo triletniki, ti kot odrasel pa se moraš pač spravit pod kontrolo, kakor veš in znaš.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 12:52:51   
petea
sem se danes spomnila na tole pisanje:

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

ampak nekaj pa delaš od doma ne, Lukka? preko računalnika?


Ja!!!! Kako si pa to vedela? Madonca, a sem to tudi že povedal, hahahahahahaha. Ja, moje delo je vezano na racunalnik, uro, do dve dnevno. Bolj kot ne, za moje zadovoljstvo. Ne vprasi, z mojim sva stalno v borbi, zakaj se pocnem sluzbo... Ampak ok, to so druge teme...



in sem začela razmišljal, le s čim Lukka služi dve uri dnevno preko računalnika


pa sem začela spet razmišljati, ali je njegovo (plačano) delo, da dviga obiskanost na RR

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 13:04:37   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: petea

sem se danes spomnila na tole pisanje:

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

ampak nekaj pa delaš od doma ne, Lukka? preko računalnika?


Ja!!!! Kako si pa to vedela? Madonca, a sem to tudi že povedal, hahahahahahaha. Ja, moje delo je vezano na racunalnik, uro, do dve dnevno. Bolj kot ne, za moje zadovoljstvo. Ne vprasi, z mojim sva stalno v borbi, zakaj se pocnem sluzbo... Ampak ok, to so druge teme...



in sem začela razmišljal, le s čim Lukka služi dve uri dnevno preko računalnika


pa sem začela spet razmišljati, ali je njegovo (plačano) delo, da dviga obiskanost na RR

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 13:24:33   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
V dolocenih situacijah se ne znajdem in tudi moja custvovanja so izrazitejsa, kot pri vecini. Nic narobe.


v bistvu JE narobe. otrok potrebuje stabilnega starsa in s pretiranim custvovanjem ne nudis tiste varnosti, ki jo potrebuje. ce ze ne zaradi sebe, se zaradi "polze" skuliraj.


user posted image

Igzekli. Ne moreš bit čist lost, če moraš za otroka skrbet. Izrazitejša čustvovanja imajo triletniki, ti kot odrasel pa se moraš pač spravit pod kontrolo, kakor veš in znaš.


sej, potem pa odpira teme zakaj se polža dere brez razloga, pa zakaj se tko neprimerno obnaša, zakaj ne jé tega en dan, drug pa ja.. zanj je pa kul, da je drama queen ko mu paše, nič narobe. ne pa za polžo, o ne, to pa mora bit pod kontrolo. obrnjen svet user posted image


p.s. petea - a veš da sem tudi jaz na to pomislila in nisem hotla še to omenit, da ne bo spet užaljen ali me prijavil adminu user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 15.1.2014 13:26:32 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 14:01:27   
mojcaziga
Običajno Lukki niti ne odgovarjam, ampak enkrat ok user posted image
Po moje si zelo nesamozavesten fant / moški, tudi videz imaš deški (kot si sam napisal) in že iz tega nimam pojma kkao sta se s tvojim možem sploh našla skupaj. Ampak ok. Verjamem, da te moti njegovo pretirano posvečanje službi in karieri, celo na dopustu, ampak zdi se mi, da se preveč obešaš nanj in lahko ga bo to s časom začelo motiti. Sicer bi se moral tudi z njim pogovoriti, da pač s hčerko ne moreta biti ves čas v radiju 20ih km stran od njega, saj ima mala pravico videti stvari, deželo, it na izlete in nikakor naj ne bo žrtev zelo zaposlenega očeta. Seveda je tu tudi vprašanje ali bi se ti znašel v svetu z njo, brez hrbtenice tvojega moža.
Je pa zelo dostikrat videno v mešanih parih, da ko otroci zrastejo, partnerja spoznata, da nimata nič več skupnega. Imam občutek, da bo tako pri vama oziroma, da si bo mož našel samozavestnejši moški primerek, ker to, da si nekomu vse je prej obremenjujoče kot ne, poleg tega pa imajo karieristi radi nekoga, s katerim se pokažejo, kar ti spet nisi (izključno zaradi svojega "ničnega" mišljenja, ki ga imaš o sebi). Tu bi mene na tvojem mestu predvsem skrbelo, zakaj noče nič slišati o kaki tvoji službi. Pa ne zaradi denarja, verjamem, da zasluži dovolj, ampak ali se zaradi tega počuti on, da bi te s tem izgubil z vrvice? Kaj boš, če te čez nekaj let načevlja???
Sama, priznam, se ne bi strinjala s tem, da sem stalno doma in njemu na voljo. Ok, če pelje kariero, vzamem njegovo odsotnost v zakup, ampak z otrokom pa bi si privoščila dopuste tako ali drugače, z njim ali brez njega. Tudi to, da bi bila popolnoma odvisna od njega - aa, jaz ne, ker to potegne en kup zadev za seboj in kuham ter skrbim za družino, ker tako čutim, ne ker sem njegova služkinja.
Ok, saj vem, da sem zašla daleč teme, ampak..

lp

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 14:34:34   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea



pa sem začela spet razmišljati, ali je njegovo (plačano) delo, da dviga obiskanost na RR

user posted image user posted image user posted image


ne bit tak ziher, da jo dviga

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 16:31:33   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: petea




in sem začela razmišljal, le s čim Lukka služi dve uri dnevno preko računalnika




Vedeževalka Lukka

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 16:38:20   
HHH
Lukka, moj mož je prihaja domov ob šestih, sedmih, osmih... vsak mesec je vsaj en teden službeno odsoten, večere preživlja pripet na računalnik in telefon - službeno. Jaz delam včasih tudi po 12 ur, kakšen vikend... Hudičevo radi bi si privoščili družinske počitnice, a je vse vezano na službo. Tiste dni, ki jih uspemo ukrasti pa uživamo maksimalno. In ja, tudi mi smo že prekinili dopust in leteli delat. Tako pač je. Če ne delaš, tudi dopusta ni, pa ti ni treba predčasno domov pakirat. Ne jokaj in ne stokaj. Misliš, da njemu ne bi pasal dopust? Verjetno potrebuje počitek in odklop bolj kot ti. Bodi vesel. da si ga sploh lahko privoščiš - finančno.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 16:57:01   
dota

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Lukka, moj mož je prihaja domov ob šestih, sedmih, osmih... vsak mesec je vsaj en teden službeno odsoten, večere preživlja pripet na računalnik in telefon - službeno. Jaz delam včasih tudi po 12 ur, kakšen vikend... Hudičevo radi bi si privoščili družinske počitnice, a je vse vezano na službo. Tiste dni, ki jih uspemo ukrasti pa uživamo maksimalno. In ja, tudi mi smo že prekinili dopust in leteli delat. Tako pač je. Če ne delaš, tudi dopusta ni, pa ti ni treba predčasno domov pakirat. Ne jokaj in ne stokaj. Misliš, da njemu ne bi pasal dopust? Verjetno potrebuje počitek in odklop bolj kot ti. Bodi vesel. da si ga sploh lahko privoščiš - finančno.



Brez zamere ampak tko čist iz praktičnega vidika, kdo vama pa potem otroke rihta?

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
15.1.2014 17:09:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dota)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 17:20:34   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: dota


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Lukka, moj mož je prihaja domov ob šestih, sedmih, osmih... vsak mesec je vsaj en teden službeno odsoten, večere preživlja pripet na računalnik in telefon - službeno. Jaz delam včasih tudi po 12 ur, kakšen vikend... Hudičevo radi bi si privoščili družinske počitnice, a je vse vezano na službo. Tiste dni, ki jih uspemo ukrasti pa uživamo maksimalno. In ja, tudi mi smo že prekinili dopust in leteli delat. Tako pač je. Če ne delaš, tudi dopusta ni, pa ti ni treba predčasno domov pakirat. Ne jokaj in ne stokaj. Misliš, da njemu ne bi pasal dopust? Verjetno potrebuje počitek in odklop bolj kot ti. Bodi vesel. da si ga sploh lahko privoščiš - finančno.



Brez zamere ampak tko čist iz praktičnega vidika, kdo vama pa potem otroke rihta?



Nekako se uskladiva, da je vsaj eden od naju z njima. Jaz grem velikokrat zvečer, ko sta otroka že v postelji, nazaj v firmo. Ni mi problem delati zvečer, pozno v noč. Kadar pa sva oba zaposlena, pa vskoči zlata tašča.

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 17:25:45   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea

sem se danes spomnila na tole pisanje:

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

ampak nekaj pa delaš od doma ne, Lukka? preko računalnika?


Ja!!!! Kako si pa to vedela? Madonca, a sem to tudi že povedal, hahahahahahaha. Ja, moje delo je vezano na racunalnik, uro, do dve dnevno. Bolj kot ne, za moje zadovoljstvo. Ne vprasi, z mojim sva stalno v borbi, zakaj se pocnem sluzbo... Ampak ok, to so druge teme...



in sem začela razmišljal, le s čim Lukka služi dve uri dnevno preko računalnika


pa sem začela spet razmišljati, ali je njegovo (plačano) delo, da dviga obiskanost na RR

user posted image user posted image user posted image



moja prva misel, ko sem brala lukko...kot daschi nekoč user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
15.1.2014 17:51:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 17:57:09   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
moja prva misel, ko sem brala lukko...kot daschi nekoč user posted image user posted image user posted image user posted image


moja tudi user posted image ampak se tko otepa teh silnih obtozb (...), da bi mu clovek celo verjel user posted image


a res? Daschi? Meni ona ni bila tako tečna

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 18:02:58   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
moja prva misel, ko sem brala lukko...kot daschi nekoč user posted image user posted image user posted image user posted image


moja tudi user posted image ampak se tko otepa teh silnih obtozb (...), da bi mu clovek celo verjel user posted image


a res? Daschi? Meni ona ni bila tako tečna


a da ne? en moment je imela na prvi strani vsaj 10 tem in prva do zadnje na nivoju mojega radovednega drugošolca user posted image

user posted image user posted image user posted image

norma pač user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 18:03:48   
RIJA*
joj, oprosti sinek moj dragi....ne, ti postavljaš veliko bolj pametna vprašanja user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 15.1.2014 18:04:29 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 18:06:32   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

joj, oprosti sinek moj dragi....ne, ti postavljaš veliko bolj pametna vprašanja user posted image


omg, za moment sem pomislila, da ironično govoriš o Lukkcu - se opravičujem tvojemu sinu user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 18:07:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
moja prva misel, ko sem brala lukko...kot daschi nekoč user posted image user posted image user posted image user posted image


moja tudi user posted image ampak se tko otepa teh silnih obtozb (...), da bi mu clovek celo verjel user posted image


a res? Daschi? Meni ona ni bila tako tečna


a da ne? en moment je imela na prvi strani vsaj 10 tem in prva do zadnje na nivoju mojega radovednega drugošolca user posted image

user posted image user posted image user posted image

norma pač user posted image



ja to pa ja.. samo jaz sem jo jemala, kot da se zahebava.. ta tukaj pa res izgleda nima pojma o ... ničemer? user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 18:12:19   
RIJA*
kaj pa vem...meni daschi nikoli ni delovala kot oseba s smislom za humor user posted image

in ker je ne poznam...se verjetno motim....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: druzina in deloholik
15.1.2014 18:14:06   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

kaj pa vem...meni daschi nikoli ni delovala kot oseba s smislom za humor user posted image

in ker je ne poznam...se verjetno motim....


jaz je tudi ne poznam... meni je bila smešna s tem, če pa ima smisel za humor pa pojma nimam

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: druzina in deloholik
24.1.2014 12:06:08   
SU
Jaz pa priznam, da naš "družinski čas" nikoli ne zamenjam za višji standard (po domače: za "nekaj eurov" več)...no, ne gre nam slabo... Oba imava službo. Se pa ne preseravava ravno... Ampak, da mi moj piči ob vsakem telefonskem klicu v službo, na vsakem dopustu visi na računalniku in se sprašujemo, če bo treba prej domov?!?! Halo?! To ni dopust! Mislim, da si je ptorebno za družino vzet čas! Družina je glavnina mojega življenja in NE služba. V službi sem nadomestljiva, v družini nisem.
Odraščala sem v družini, kjer je bil en starš deloholik... Vedno sem poslušala samo o službi. Zdaj je malce bolje, a zato, ker sem parkrat povedala na glas kaj me moti (ampak PARKRAT in zelo naglas user posted image )... Mogoče ravno zato, če bo le možno (z vidika preživetja), "našega časa" ne dam! Mi je dragocenejši kot vse na svetu... Lukka, mislim, da bi se morala vidva pošteno pogovorit glede tega... Je pa res, da sem jaz svojemu, še predno sva se poročila in imela bebike... povedala, da je men družina sveta, čas z družino pa neprecenljiv... Ne vem... to je moje mnenje... Ampak res si ne želiš/želite, da pridete enkrat domov in ugotovite, da je vaš otrok zrasel v odraslo osebo pa sploh ne veste kdaj... (koliko sem jih že slišala to rečt... pa da jim je žal, da niso več časa preživeli z družino...)
In še nekaj: večinoma si otrok zapomni stvari, ko je bila družina na kupu in so kaj delali skupaj... trenutke, ki so šli tebi mogoče enostavno mimo... so se ti zdeli povsem "mimobežni"... Ne pa ne vem kakih igrač, ne vem kakih potovanj, ne vem kakega luksuza... Otrokom je na koncu koncev pomembno povsem nekaj drugega (nekaj, kar si mi v dotičnem trenutku sploh ne mislimo, da je "to-to"-npr. skupno igranje družabnih iger, en "odpuleni" sprehod, skupna peka piškotov ipd. ipd.)... Torej: za razmislit kaj je bolj vredno in kaj je vredno "žrtvovat" zaradi nečesa drugega...



< Sporočilo je popravil SU -- 24.1.2014 12:10:41 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: druzina in deloholik
24.1.2014 15:17:58   
metuljčica87
SU se podpišem pod vsako besedo! Ja, služba je pomembna, brez denarja ne gre, je pa naš skupen družinski čas še pomembnejši. In znorim da mi med dopustom visi na telefonu ali ga celo prekinemo zaradi službe, ni šans! Midva imava srečo, da imava oba službi v dopoldanskem času, plače so pa bolj kot ne minimalne. Pa nam gre.

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?