|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 19:49:37   
pika74
o punce - ve ste res zlate.

mi je kr lažji.

pa še zara me je tkole dala na post .

Bomo že nekak ane.
Sej so dohtarji in vejo, kaj delajo. Pa baje tud nism edina, k se ji je to zgodil. Irmy - teb bom zihr privat pisala, ker me zanima, kako je to šlo. Sej veš, eno ti povejo dohtarji, drugo pa je tist, kar ženska res doživi.

rada vas mam

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Za nas (274.nadaljevanje)
21.9.2005 19:50:37   
Suana
ojla!!

Mojca ko bi ti jaz sedaj znala povedat zakaj te dol tišči verjemi bi ti z veseljem pomagala in povedala!!
ti lepo upaj da zate oktoberske akcije odpadejo in da drug teden poveš da si !!!
držim pesti
pri nam na štajerskem je tako kislo in mrzlo da je joj!!
mislim da to vpliva tudi na moške ,moj je tečen ko sto !
no oglasite se še kaj in pridne bodite!!
suzana

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 8:21:28   
biba77
za vse zalostne in glavo gor... Naj vas slabo vreme ne potegne v globino!

Anitka, jaz sem v casu jemanja Dabrostona samo enkrat pred zakljuckom jemanja dobila manjso krvavitev in to je bilo pri prvem IUI, ko sem jemala najvecjo dozo (3 tbl/dan).

Punce, v petek grem na IUI. Tokrat cele 3 dni prej kot prvic. Vceraj sem ze piknila s stop injekcijo in upam, da se bo moj foliklcek obnasal kot je treba.



Aja, buskica, LEPE SLIKE!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 8:46:06   
TANTRA
Dobro jutro,
tole vreme je še naprej brrr Kar naprej me zebe, no mogoče ker imam tole nadležno tečko ...
Včeraj sem začela jesti Klomifen in sem opazila, da nimam apetita...pa ene pike po obrazu, sem kot pubertetnica. ...Ima še katera podobne težave???

Drugače pa pošiljam bojno četo da bo ta mesec bolj ploden in bodo plavalčki dosegli rekord in vam vsem skupaj želim od srca nasmejan dan.... Joj grem hitro pogledat za kak vic, da vas malo nasmejem....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 8:52:38   
Sulfinija
Ojla!!!!!!

Tantra tudi jaz sem imela ta mesec podobne težave ob jamanju klomifena nisem imela apetita in pol obraz mozoljčkov nič se ne sekiraj so malo hormoni ponoreli,moji so ta mesec ful nagajali.

LP Mojca

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 8:59:53   
TANTRA
MALO ZABAVE:

Pred javno hišo seksata pes in psica. Pri tem sta precej živahna, zato padeta skozi kletno okno v klet. Dogajanje opazuje fantiček. Malo se obotavlja, nato pa pozvoni pri vratih javne hiše. Vrata odpre "pufmutti", mali pa reče: "Teta kurva, vaša reklama je padla v klet."

Kako blondinka naredi splav? Odg. ubije štorkljo!!!

Janezek pri gospodinstvu
Janezek pri gospodinstvu
V šoli učiteljica pri gospodinstvu naroči učencem naj naslednji dan v šolo prinesejo nekaj za v usta. Naslednji dan so vsi pokazali kaj so prinesli; čokolado, piškote, jabolka, razen Janezka, ki je nekaj skrival pod mizo.
Učiteljica ga je vprašala: "Kaj si prinesel Janezek ?" on pa pokazal luster.
"To pa že ni za v usta!?" je rekla tovarišica!
"Je!" je odgovoril Janezek, in nadaljeval: "Včeraj zvečer sem slišal, ko je oče rekal mami - ugasni luster, da ti ga dam v usta."

Mujo dela v Nemčiji, da bi na pošten način zaslužil denar za avto. Po 10 letih končno prihrani dovolj za Mercedeza in se z njim odpravi pokazat v Bosno, kako se da s poštenim delom tudi dobro zaslužiti. Sredi poti pa se mu zgodi nesreča, poči mu guma. Med menjavanjem pride mimo Haso in ga vpraša: "Šta je Mujo, šta radiš?"
Mujo mu odgovori: "Zar ne vidiš? Skidam gumo!".
V tem trenutku Haso pograbi kamen in ga vrže v sprednjo šipo ter se zadere: "Ajde, ti uzmi gumo, a ja ču uzet radio!"

Peder v nebesih
Pride peder v nebesa. Pri vstopu mu Bog zabiča: "Če zlorabiš samo enega mojega angela, greš v pekel!"
Pa pride čas, ko mora Bog na službeno potovanje in po vrnitvi z grozo ugotovi, da imajo vsi angeli razcefrane ritke. Seveda takoj pošlje pedra v pekel. Čez nekaj dni v nebesih postaja vedno bolj mrzlo, zato gre Bog pogledat v pekel, kaj se dogaja. Po prihodu reče hudiču: "Zakaj ne vržeš nekaj oglja na peč, da bo bolj toplo?" Hudič pa mu ves iz sebe odgovori: "Potem pa ti poberi lopato, če si upaš!"

No, zdaj pa delat.....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 9:03:51   
TANTRA
Mojca,
ja, naprej cyclo proginova, sedaj Klomifen, obraz pa mozoljast. ...Ampak, če bo pomgalo bom tudi to preživela...
Sicer pa bom bolj vitka in bo v postelji bolj živahno.....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 9:18:20   
biba77
Jaz cvetim po obrazu bolj kot sredi najbolj pubertetnega casa... Brada me boli, da komaj premikam celjust... Pa se je zacelo z prejsnim Dabrostonom in nadaljevalo s Klomifenom in v petek imam spet Dabroston, tako, da...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 9:39:45   
pupika
Pika mi je zelo žal zate,

Toda jaz mislim, da če imaš PAPII še ni tako hudo, to naj bi šlo za neko vnetje. Moja sestra je imela dve leti PAP II, pa sploh vedela ni. Potem ji je pa G rekel, da mora dat še enkrat bris zaradi tega in šok. No in ji je še rekel, da če bo vse v redu, je ne odo več klicali na pregled, drugače pa bo moral še enkrat prit. Na srečo ni imela več PAP II in se je vse lepo uredilo. SEm te hotela malo pomirit in te močno

Punce vse bomo enkrat , le malo bomo morale počakati.

Astra vidim, da si na poti do tvoje male in da bo prav kmalu srečka Kaj si si sama dala inekcijo, kajti zato rabiš kar pogum, sem se ravno spomnila da je bila v bolnici ena punca, ki je govorila, da si jih je sama dejala, ker ni imela druge možnosti in da je bilo prvič zelo težko, jaz sem jo občudovala, pa še v trebuh si jih je morala dajat. Ampak je res ja vse za naše

Kaj je zdaj z tem vremenom, vsaki dan govorijo, da se bo vreme izboljšalo, pa nič ni iz tega, sem prav

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 10:18:21   
ameli
Jutro. Jaz sem še tu , ponoči pa sem imela dirke, ker so se me lotili prvi popadki. Sedaj pa nič .
Pika tudi meni je hudo zate, ker vem da si super punca in da boš tudi super mamica. Jezi me , ker ni pravice na tem svetu!!!! No im potem je tu še manja , res strašno!
Tako težko najdem pametne besede tolažbe! Se mi zdi, da jih naš besednjak ne pozna. Da ne moreš potolažit ženske, ki se ji to zgodi!Zato raje:
Upam, da se bo vsem obrnilo na bolje.
Mojca držim pesti za , pa seveda tudi za vaju Astra in Anitka.
Sedaj grem nazaj počivat, ker mislim, da se kmalu bliža srečanje s .


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 10:36:54   
tinkamiška
Hojla punce

Mi je hudo, kadar berem žalostne novičke in tako zelo vam vsem privoščim, da vam čimprej rata stopit v ta svet za katerega se tako močno trudite

In čakam, vsak dan, da bom prebrala tukaj, da je spet kateri ratalo in bom čakala in dočakala

Ameli, tebi pa želim, da, če se je sedaj začelo, da naj bo hitro za tabo in boš lahko stisnila k sebi svojega deteka, ga pocmokala in cartala!!!

Tukaj sem in vas po tiho spremljam, da mi ja ne bi ušla kakšna vesela novička

Držite se punce in pogumno naprej!


Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 11:20:10   
Mijavček
Pika74 ful mi je hudo zate in za manjo11. Jokam skupaj z vama....

Lahko pa napišem en primer, ki bo mogoče dal malo upanja vsem:

poznam ženskico, ki ima dve lušne hčerkice. Stara je cca
34 let. predlani so ji ugotovili PAP III , za cin pa ne vem . Šla je na konizacijo . hkrati so ugotovili še cisto na jajčniku in čez nekaj mesecev je šla še na laparoskopijo. Ker ima že 2 otroka, si jih več niti ne preveč želela, in zato je šla h G po tabletke. G ji je rekel, da ima sicer zelo zelo zelo malo možnosti, da bi zanosila ampak ji je tabletke vseeno dal. Po 3 mesecih rednega jemanja KT, je ženskica zanosila... kljub KT . bila je zelo vesela, čeprav ni bilo načrtovano. Imela je normalno, zdravo nosečnost in točno na rok rodila zdravega in krepkega fantiča.

Lepo ne?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 11:55:50   
vampirka
Sicer nimam časa (bi blo treba delat), ampak danes vas kar berem. Ponoči sem ful slabo spala (ob treh zjutraj sem šla viset na internet), ker me je bilo strah stop injekcije ...No, ob 8h zjutraj pa je moj možek tako strokovno opravil, da me niti malo ni bolelo ...zdaj sicer čutim da imam neko indijo koromandijo v trebuhu, ampak že mora tako bit . Se šaliva z , da bo jutri najin romantični dan - on ob osmih zjutraj, jaz pa ob dveh popoldan - cyber sex . Eh, kot najstnica bi se še z drekom po obrazu namazala, če bi pomagalo proti mozoljem in ravno tako bi danes naredila vse kar bi pomagalo, da pridem do enega malega . In nič ni hudo kar se mora !

Zdaj pa še nekaj za smeh:
To je Protestna akcija proti DEŽJU VSAK VIKEND!

NANAŠA SE NA SPLOŠNI POZIV DA SE 24 septembra 2005 NE HODI V NARAVO Stalno deževje nam počasi vzbuja strah. Zadnji čas je za reakcijo... Vsi prizadeti ste poklicani, da nekaj postorite. Ključni dan je 24. september 2005. Če na bo šel ta dan nihče v naravo, se lahko začne narava zavedati nesmisla vsega tega dežja. Tudi mi imamo moč in moramo jo uporabiti. Pošlji to pismo čimvečim uporabnikom, povej naprej in sodeluj pri borbi z naravo, saj so možnosti za zmago zagotovljene.

p.s. podobnost s kakršno koli drugo akcijo je zgolj naključna...

Lep dan vsem skupaj!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 12:02:20   
TANTRA
Ja, tudi jaz se pridružujem pozitivnemu razmišljanju, da za vsakim dežjem posije sonce. Tako trdno verjamem, da bomo vse prišle na svoj račun.... Velikokrat sem izrekla besede:
ZGODILO SE BO TAKRAT, KOT BODO HOTELE ZVEZDE......
In ker verjetno nismo vsak mesec enako plodne, se bo zgodilo na najbolj plodni mesec....
(jaz sem 2x zanosila zgodaj pomladi)....
Mislite da to drži????


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Za nas (274.nadaljevanje)
22.9.2005 13:46:09   
emaa
Tale vreme pa res nekaj spravlja ljudi v slabo voljo, se kar odraža tu na forumu. Pika mi je hudo, da te to čaka, ampak pa nagrada na cilju odtehta vse kar moramo prestati. Za manjo pa rajši ne razmišljam, ker je hudo, ko se ti to zgodi, prave besede tolažbe pa ni, saj ti to prizadane bolečino, ki je ne pozabiš nikoli.
Drugače pa moramo biti optimistične, drugače ne gre. Jaz se že cel teden na aerobiko spravljam, upam, da mi bo danes uspelo, po 1,5 leta, res bi se rada te lenobe znebila. Zadnje čase mi gre lenoritis daleč najboljše, pa bo treba aktivitis vklopit, če ne bom postala couch potato.
Držte se vse, pa da vsem uspe prav kmalu

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
24.9.2005 9:18:53   
biba77
Dobro jutro, drage moje!
user posted image user posted image user posted image ... no, saj vem, da je ura ze 9 proc, ampak sem bila tako kronicno neprespana te dni, da sem malo potegnila danes. user posted image
Ja, injekcijo sem si dala sama. Najprej ni hotela noter, pa sem malo spremenila mesto vboda, pa je slo kot skozi maslo.user posted image user posted image
No, da vam povem, kako sem vceraj opravila:
drugi IUI je za mano, ceprav imava z user posted image po mnenju zdravnice zelo, zelo malo moznosti. In zato naju je dala na seznam za IVM.
Punce, ravno pravi cas sem imela to 2. IUI, ker bom takoj po jemanju Dabrostona ali nosecka ali pa ze v postopku IVM - 2.10. delam test in ce je negativen, imam 7.10. naslednji UZ in predvidoma 12.10. punkcijo foliklov; cez nekje 3 tedne pa ze tudi transfer..user posted image user posted image user posted image . Sploh ne dojemam, da gre tako hitro! user posted image user posted image user posted image user posted image
Je se katera v cetrti skupini v Mb??
Tak, zdaj pa moram iz pizame in v nabavo in kuhinjo in likanje caka in ...
Za kosilo pa grem, gospa, ven - na zelenjavno pizzo. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Astra -- 24.9.2005 9:22:08 >


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
24.9.2005 9:38:06   
vampirka
user posted image user posted image user posted image  super! Sem že slišala, da se za IVM zelo malo čaka, ker je še v začetni fazi - ampak so že rezultati! No, tebi Astrica sem že v ZS napisala kako se je meni izteklo včeraj...mogoče bo pa še kateri drugi zanimivo: prva IUI, vse brez bolečin, zvečer pa rompompom! Me je ovulacija "razturila" do kraja (v sredo na UZ so bili vidni 3 veliki folikli okrog 20 in 19mm in en ograbek manjših - 12mm) ta stop injekcija ja pasja - mi jo je user posted image stisnil. In sinoči naj me kar koklja brcne, če niso popokali vsi naenkrat!!! No, vsaj bolelo me je tako user posted image user posted image user posted image ... Upajmo na najboljše - torej na pozitiven rezultat! Če pa ne rata, imava pa v novembru 2. IUI. Se je dr. šalil pred IUI - če boste vesela in boste uživala, bo ziher uspelo...??!! No, glede na njegove besede se vidimo zopet novembra user posted image . Jaz držim pesti za vse nas, fosilčice in pa seveda tudi za vse, ki jim ni treba skozi ves ta cirkus!

Danes se obeta lep dan - zato Astra - nič peglanja! Naj te tvoj user posted image  malo razvaja...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
24.9.2005 9:45:39   
biba77
Ja, ja... saj vemo, kako je z razvajanjem, ko je hobi na sporedu. user posted image user posted image user posted image Saj ti tudi ne bos imela kaj dosti od dragega danes ali pac? user posted image
Tak, zdaj pa res moram iz pizame...user posted image Bodo prej mesarijo zaprli, pol pa bo ogenj v strehi, ko ne bo mesa na mizi za kosilo... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
24.9.2005 12:49:48   
Anitka
Ojla!

Pa spet vse deluje in spet se malce lovim.Kako ste kaj? Jaz sem v redu.

Astra jaz sem imela tisti mali izcedek le en dan, zdaj ga pa ni več. Nočem si delati lažnih utvar, a vseeno razmišljam, kaj pa če je bila vgnezditvena. In ne preostane mi drugega kot čakanje, čakanje, čakanje do konca tedna. Joj, kje je še touser posted image  
In ti si prestala IUI in upam in želim ti, da bo uspeh popoln in da ne bo treba na IVM. Ali lahko na kratko poveš kakšna je razlika med IVF in IVM?

In kakšno je stanje pri Ameli? A ve katera kaj? Držim pestke, da bo kmalu za njo.

Ej TINKAMIŠKA ti nam kar šparaj prostor med user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  saj nas bo kmalu kar precej prišlo med vas.

TANTRA ja če ne drugače bomo pa čakale na pomlad.

VAMPIRKA pestke tudi zate. Upam, da bo pri tebi že v prvo uspešno.

EMAMAIR a si šla na aerobiko? Jaz sem kar pridna postala in hodim vsaj dvakrat tedensko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce vsem en lep pozdrav, zdaj pa dirkam ven na sončka.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
24.9.2005 12:57:27   
tinkamiška
Evo še meneuser posted image

Se tudi jst lovim na novouser posted image user posted image  tukaj na RR.

Astra in Vampirka jst držim pestke, da rata tokrat in Anitka tebi tudi želim, da je bila vgnezditvena, hihihi kako bi blo fajn. Ampak, ja, zdej je treba pač čakat, kaj pa drugega preostaneuser posted image

Seveda šparam tukaj meduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  polno mest za vas in prostora je še in še in prav fino bo, ko se nam pridružite, jojo kako bo veselouser posted image user posted image user posted image


Mam eno vprašanje, pa nima veze s to temo, a ve katera kako se naštimajo tickerji, pri meni se spet ne vidijouser posted image user posted image


Lepo bodite in naužijte se današnjega sončka, jst bi ga kr v eno škatlco zapakirala, pa bi ga vn jemala, ko bi bil dežek zunajuser posted image

user posted image user posted image user posted image

Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
24.9.2005 14:58:17   
Špela100
Živjo punce, jaz pa čakam in čakam, da je ne bo.Trebuh me boli že od srede.M pa naj ne bi prišla in zadnji dan je ponedeljek.Tako mi gre na živce, ker me boli trebuh in sam čakam, da se bo ulila. Verjetno tokrat spet ne bo nič, čeprav so nekatere imele pms znake pa so bile user posted image . Nekaj časa se tolažim, nekaj časa sem jezna, nekaj časa pa se smilim sama sebi. Če že naj se ulije čimprej, ker grem v v ponedeljek na pot in se bom vozila celo noč in bom tečna kot hudič.
Ma saj vem da sem naložila...danes sem sitna....

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
24.9.2005 15:50:13   
biba77
Anitka, malo vec o IVM sem napisala pod naslovom IVM. To sem prepisala z lista, ki sem ga dobila od G. Meni je se tudi novo... user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
24.9.2005 18:06:21   
bambi
Pozdravljene!
Da ne boste mislile, da sem na vas pozabila, vas redno berem, ampak imam malo letanja s selitvijo, pa bolj težko kaj napišem.....

Astra, to pa je suuuuper novica user posted image user posted image user posted image user posted image , tako da tudi če sedaj ne uspe, jaz sicer močno upam da bo, vseeno ne boš imela niti časa biti žalostna, ker boš se že morala pripraviti za transfer user posted image user posted image user posted image . Pa to je čudovitoooooo!!!!!!  In potem boš pomlad preživela tako kot jaz sedaj, ko bojo tvoj dragi in delavci letali po gradbišču, ti pa ne boš mogla ničesar delati, ker ti user posted image  v user posted image  ne bo dovolila..... ha, ha, ha, ha...

Draga Pika, tudi jaz sem imela skoz PAP II, pa sem vseeno zanosila, res, da me večkrat kontrolirajo, ampak se bo že porihtalo......Upam, da si sedaj že bolje, vem pa kako te vsaka takšna zadeva vrže ob tla user posted image user posted image user posted image user posted image .

Anitka kako pa je bilo kaj snidenje z dragim, ko je prišel iz Amsterdama????? user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
24.9.2005 18:31:38   
biba77
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Za nas (274.nadaljevanje)
25.9.2005 10:03:50   
ameli
Samo, da se vam javim, da sem še tukaj in to user posted image , ker sem moji zlati user posted image  še nikamor ne mudi. Vse to čakanje stopnjuje ugibanja o spoluuser posted image  (je že prav napeto ozračje), moj user posted image  pa že hodi okrog hiše, kot v transuuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Saj bo,......

lp
ameli

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?